Nie som voličom SMER-SSD a ani som ich nikdy pred tým nevolil. Ale i napriek tomu nemám voči ich vládnutiam také výhrady, aké mám k terajšej „vládnej“ garnitúre, ku garnitúram všetkých doteraz rýdzo pravicových „vlád“ (Dzurinda a spol.) a hlavne k Čaputovej, ako „prezidentke“! S obrovskou nevôľou sa dívam a vnímam to, čo doslova a do písmena […]
Pokračovanie článku
