Založ si blog

Skutok sa nestal? Jednoznačne stal!

Dnes Zuzana Čaputová príjme, poverí a ktohovie, možno aj ihneď vymenuje.

Je pravda, že ÚSR Zuzane Čaputovej dnes ani inú možnosť nedáva. Podľa Čl. 102, ods.(1), písm. g), ÚSR – „vymenúva a odvoláva predsedu a ostatných členov vlády Slovenskej republiky, poveruje ich riadením ministerstiev a prijíma ich demisiu; predsedu a ostatných členov vlády odvoláva v prípadoch uvedených v čl. 115 a 116,“

A teda príjme demisiu predsedu „Vlády SR“ Igora Matoviča a poverí zostavením „novej Vlády SR“ Eduarda Hegera. Tu by aj nejakú možnosť istej obštrukcie Zuzana mala lebo môže od Eduarda Hegera požadovať, aby jej predložil minimálne 76 poslancov NR SR, ochotných v NR SR zahlasovať za vyslovenie dôvery (schválením programového vyhlásenia „Vlády“ SR) ním predstavenej, nanominovanej „novej zrekonštruovanej Vlády“ SR, ale to je zbytočné lebo v NR SR je minimálne 92 „správne“ podchytených, motivovaných „vládnych“ poslancov!!!. V krajnom prípade by mohla dnes nastať situácia, žeby Eduard Zuzane okamžite predstavil zloženie „novej zrekonštruovanej Vlády“ SR a požiadal ju, aby ju aj neodkladne vymenovala lebo je potrebné, aby oni „nevinní“ zažehnali vládnu krízu lebo im to neposlušní občania SR, im všetkým všetko pokazili. Nepredpokladám, že Zuzana takto učiní bezodkladne, pretože sa zahraje na „študujúcu“ a vyhlási, že si „preštuduje“ Eduardov menný návrh a následne sa rozhodne. Nuž, ale čo bude chcieť Zuzana zistiť nové o takých Eduardom navrhnutých „nových členov jeho Vlády“ SR, aký mi sú napr. Igor Matovič, Richard Sulík, Ivan Korčok, Branislav Gröhling, Mária Kolíková a pod.

A teraz podstata dnešného môjho názorového článku. Občan, ktorý má politickú pamäť, si musí pamätať, aká tu bola atmosféra (hlavne „objektívna“ mediálna!) pred PV 2020, minimálne od marca 2018. Áno, všetky podozrenia s ktorými prichádzala vtedajšia opozícia, hlavne na čele s Igorom Matovičom a ktoré tak rady „naše objektívne“ ultraliberálne média rozoberali zprava, zľava, boli okamžite vyhlásené za fakt, fakty. Následne orgány činné v trestnom konaní posúdili, preverili ich „fakty“ a svojim rozhodnutím vyriekli, že skutok sa nestal. A toto bola dennodenná mantra vtedajšej zúrivej opozície a ešte zúrivejších „objektívnych“ ultraliberálnych médií! Za každým, keď opäť prezentovali svoje ďalšie podozrenia, ktoré vydávali za fakty voči bývalej Vláde SR SMER-SD a jeho koaličných, spoluvládnych partnerov, okamžite dopredu vyhlasovali, že nemá zmysel od orgánov v činnom konaní očakávať iný ortieľ, ako ten ich mantrový, že skutok sa nestal a preto musí po PV 2020 nastúpiť zmena vládnutia a pod. vyhlásenia, vyhrážky…, ktorým aktívne a rada asistovala, svojim konaním a vyjadreniami, aj Zuzana Čaputová!

Nuž áno, vtedy o tom, že skutok sa nestal, rozhodli orgány činné v trestnom konaní, nech si už o ich rozhodnutiach myslíme čo chceme! Ale aký je rozdiel medzi „skutkom ktorý sa nestal“ vtedy a medzi „skutkom ktorý sa nestal“ dnes? Nuž veru obrovský! Dnes sme totiž smutnými a zatiaľ aj „bezmocnými“ svedkami neuveriteľného pokrytectva, manipulácie zo strany dnešných „vládnych“ šašoidiotov, totálnych despoticko-diktátorských, politicko-odborných analfabetov, ktorí potom, čo tu rok bezdôvodne gniavili, nezmyselnými opatreniami, nariadeniami tento národ slovenský a takmer sa sami uvrhli do záhuby, sa dnes tvária, že všetko čo tu s nami za tento rok navystrájali, sa jednoducho nestalo a oni idú ďalej! Nuž, ale sa stalo! Stalo sa to, že úplne zruinovali, doslova zakázali ambulantnú liečbu, prevenciu, osvetu, liečbu onkologických, srdcovocievnych chorôb, cukrovky a pod. a preto dnes toľko zbytočných úmrtí, teda nie Covid-19!!! Stalo sa to, že vedome oslabovali a stále oslabujú imunitu našich organizmov tým, že nás bezdôvodne nechávajú povinne zavretých doma, bez možnosti pohybu na čerstvom vzduchu, na priamych slnečných lúčoch! Stalo sa to, že nás nenechajú voľne dýchať, ale nám to respirátormi ešte väčšmi sťažili! Stalo sa hlavne to, že ničia a zničili mladé životy našich detí – na toto nesmieme nikdy zabudnúť! Stalo sa to, že bolo oveľa viac zbytočných úmrtí, ako za vlád SMER-SD, čo im tak vehementne vykrikovali a pálili sviečky pred úradom vtedajšej Vlády SR! Stalo sa to, že národ slovenský a občania SR sú na dne, na dne po stránke psychickej, ekonomickej a aj spoločenskej! Stalo sa to, že počas ich „pontifikátu“ („svätých“ máme dnes vo vláde viac ako v samotnom Vatikáne!) sme sa stali absolútnymi vazalmi Bruselského diktátu a diktátu USA administratívy! Áno, za ostatný rok , sa stalo toho naozaj veľa, čo nás gniavilo a gniavi bezdôvodne aj naďalej!

Takže SKUTOK SA STAL ! A toto dnes nehovoria orgány činné v trestnom konaní, to hovoria OBČANIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY! Tí občania, ktorí nemusia pokútne zháňať akési pofidérne dôkazy, aby obhájili tento svoj názor! Nie, nemusia, oni ho zažili a zažívajú dennodenne na svojich životoch, na životoch svojich najbližších. Najsmutnejšie je to, keď rodič, ktorý robí všetko preto, aby uživil svoje rodiny, svoje deti, denne sa ponižuje, nosí rúško, respirátor, pravidelne sa chodí AG testovať, tak ráno, keď odchádza z domu a lúči sa so svojimi školopovinnými malými/mladými deťmi, tak vidí v ich očkách smútok, beznádej, ktoré nám/vám nemo hovoria – a ja opäť ostávam samo doma? Ja nemôžem ísť do školy? Ja sa nemôžem stretávať so svojimi kamarátmi? Ja sa nemôžem ísť hrať na dvor? Ja nemôžem…? Prečo? Mamka, ocko? Áno, presne toto zažívajú dnes a denne naše, do marca 2020 riadne fungujúce rodiny!

A preto vy šašoidioti, farizeji, despoti, diktátori, vravím Vám, minimálne za seba, že tento váš ohavný skutok sa STAL! Váš skutok, ktorý sa bezpochyby STAL nepotrebuje, aby o ňom rozhodli a rozhodovali orgány činné v trestnom konaní! Tu netreba, aby nám niekto preukazoval akési dôkazy, že ste to boli vy, čo ste spáchali, napáchali a chcete aj naďalej páchať tieto vaše obludnosti ! Nie, my vieme a dennodenne na vlastnej koži prežívame tieto vaše nehanebné skutky!

A preto či už Zuzana Čaputová vymenuje „novu Vládu“ SR pod vedením Eduarda Hegera alebo nie, jedno ostáva neodškriepiteľne, že váš SKUTOK SA STAL (!), tak ako bolo vyššie stručne opísané a tom, že sa tento váš ohavný skutok STAL, rozhodneme my občania SR v riadnych predčasných PV!!!

Záver:

Dnes ešte nemá význam dopredu hovoriť resp. posudzovať „nové“ zloženie budúcej „vlády“ SR Eduarda Hegera. Veľa teraz závisí od samotnej Zuzany Čaputovej, či príjme Eduardove nominácie alebo nie. Ale ako hovorí klasik – „O tom, potom“

Dnes je najdôležitejšie, aby celý národ a všetci občania SR pochopili, že nehanebný SKUTOK tejto vlády, mnou vyššie opísaný sa STAL a čo je na tom najhoršie je to, že oni si ho sami idú odpustiť tým, že sa znovu nanominujú do „novej Vlády“ SR, pod vedením „žiaka“ „učiteľa“ Igora Matoviča, Eduarda Hegera, u ktorého je celkom pokojne možné napísať, v tomto prípade je to ale veľmi smutné, že žiak predčil svojho učiteľa!!!

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.