Založ si blog

Vonku zúri vojensko-policajný teror a oni si šepkajú!

Včerajšia demisia Igora Matoviča a prebratie poverenia na zostavenie „novej“, „zrekonštruovanej“ Vlády SR Eduardom Hegerom z rúk Zuzany Čaputovej, jasne ukázala/ukázalo, akých ignorantov národa slovenského a občanov SR, máme dnes na najvyšších ústavných pozíciách. Naozaj niet čo viac k samotnej tejto idiotskej fraške napísať, iba ak toto, že keď sa Igor postavil vedľa Zuzany, aby im „novinári“ urobili fotečky, tak už, už sa Igor chystal, že ukáže dva prstíky na svojej hrudi, buď vo tvare „V“ alebo v tvare „veľkého paroháča“! Igor sa premohol a všetky pršteky nechal vystreté! Následne po odznení hymny SR sa Zuzana Čaputová neodobrala po svojej pravej ruke späť do útrob „svojho“ paláca, nemala totiž napísaný žiaden príhovor, ale sa pustila priamo v pred a namierila si to rovno k Igorovi. Zastala od neho dištančne podľa nariadení HH Janka Mikasa, na 2 metre, ktoré si svojvoľne upravila na 20 cm a čosi „štátnicky“ zašepkala Igorovi, tak potichu, že sa on chudák, musel k nej nakloniť, doslova to vyznelo, že sa jej klania. To iste urobila Zuzana aj Edkovi.

Niečo neskutočné! Prečo im tieto tri slová nemohla povedať pri samotnom akte preberania resp. odovzdávania dotknutých dokumentov, ale takýmto záludným spôsobom naznačila občanom SR, že takto si Zuzana vykonáva svoj najvyšší úrad na území SR, že všetko podstatné len šepká, tak aby to nikto nepočul! Tak, ak nechcela predniesť, prečítať svoj príhovor oficiálne spôsobom, ako to „štátnicky“ učinila pri šašovských odovzdávaniach demisií „ministrov“, spoza prichystaného kecpultu (ten tam včera sni nebol pripravený, aby sa Zuzana náhodou nepomýlila?!), tak sa mala otočiť na päte pravej nohy, vykonať čelom vzad a odísť z miestnosti preč. To čo im zašepkala, im mohla povedať celkom nahlas v zákulisí, ihneď po ukončení tejto šašo oficiálnej ceremónie!

Podľa môjho názoru, Zuzana Čaputová vedome začala ďalšiu krízu, ktorá poškodí jedine nás radových občanov SR, pretože Igor je nadmieru pomstychtivý a bude sa snažiť toto poníženie Zuzane vrátiť. Pravdepodobne ešte niekoľko dní, možno len hodín, Igor počká, vydrží, pokým ho Zuzana nevymenuje za „ministra“ financií SR a následne zaútočí spôsobom jemu vlastným!

Absolútne hlúpe a nemiestne gesto, ktoré vykonala Zuzana Čaputová svojim šepotom, celkom prirodzene navádza na rôzne konšpirácie. Čo také potrebovala Zuzana takto pred celým národom pošepkať Igorovi a jeho žiačikovi Edkovi? Nuž natískajú sa aj tieto verzie, Zuzana šepká Igorovi – „Ja viem Igor, že ty nikde neodchádzaš“, „Igor, nepokúšaj sa ma zbaviť“, „Igor, varovala som ťa, zle skončíš“, „Igor na pozíciu ministra zabudni“ alebo  „Igor ďakujem ti, že si ma nestiahol zo sebou“ a pod. No a Edkovi možno pošepkala – „Edko, veru vravím ti, ty a celá tvoja vláda skončíte rovnako, ako tvoj učiteľ Igorko“

Tak, ako ponížila Zuzana Čaputová, nie Igora, ani Eduarda, ale nás, všetok národ slovenský a všetkých občanov SR, neponížil nik za celú existenciu národa slovenského na tejto zemi. Totiž národ slovenský a občania SR, nemôžu a nesmú počuť, čo najvyšší ústavný činiteľ nášho štátu v priamom prenose odkazuje odchádzajúcemu a prichádzajúcemu tretiemu najvyššiemu ústavnému činiteľovi SR???!!!

„Vláda“ Igora Matoviča a teraz následne aj „Vláda“ Eduarda Hegera, už vyše roka gniavi a chce aj naďalej gniaviť tento národ, klame ho, zavádza ho, vedome ničí ich zdravie a životy, núti ho do totálnych absurdít, ktoré nemajú nič, ale že absolútne nič spoločné s minimálnymi občianskymi právami a slobodami a Zuzana zvolí akt šepkania!

Na uliciach zúri vojensko-policajný teror a diktát. Každé ráno, keď idem do práce, následne po celý deň a potom aj keď sa vraciam z práce, stoja na krajniciach ciest, hustejšie ako vetrolamové stromy vedľa vozoviek, policajti SR za asistencie príslušníkov ozbrojených síl SR a zastavujú a kontrolujú, ako keby sme boli národom teroristov. Čo vlastne hľadajú? Aké majú pokyny? Majú čo najviac odhaliť „nezodpovednosť“ nás gniavených občanov, aby vykázali vyššie štatistiky odhalení nedodržiavania hlúpych, nezákonných nariadení tejto šašoidiotskej „vlády“, aby sa následne na TB, ktorýsi z ministrov a epidemiologických šašovládnych odborníkov mohli oprieť o tieto štatistiky policajno-vojenskej represie?! Aby mohli povedať absolútnu lož, hlúposť, blud, že počty infikovaných a počty umretých na C-19 klesajú lebo sa zvýšila policajno-vojenská kontrola na dodržiavanie epidemiologických opatrení? Lebo, ako sa nechali títo šašoidioti za každým počuť,  že opatrenia sú dostatočne nastavené, že Covidautomat je super, len my občania SR sme nezodpovední a svojim nezodpovedným správaním sa, im to všetko kazíme a preto sa oni medzi sebou hádajú ako psi a nevedia si prísť na meno ani so Zuzanou Čaputovou a opačne!!!

Príslušníkov OS SR stretnete aj v našich nemocniciach! Nepustia vás ďalej, kým vás dôkladne neskontrolujú, nepreveria a následne neoznačkujú, akýmsi náramkom, že ste oprávnený, ako chorý človek na inú chorobu, ako C-19 (keď máte C-19, tak vás pustia lebo väčšinou už takýto pacienti prichádzajú v sanitkách, na pokraji života lebo sa im nedostalo liečby účinnými liekmi a liečby iných ich zákerných, zámerne neliečených chorôb!) vstúpiť na posvätnú pôdu našich, kapitalizmom zruinovaných nemocníc!!! Čo to je? Kde to sme? Všade, kde sa človek pohne, tak samí uniformovaní a „vláda“ sa dokonca verejne pochválila, že majme sa na pozore lebo medzi nás nasadila tajných, provokatérov (naschvál nemajú rúška, respirátory!), aby takto pokútne odhaľovali tých z nás, čo sme „nezodpovední“! HNUS!!!

Záver:

Môžu robiť čokoľvek, či už Zuzana Čaputová, Eduard Heger, Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík, Veronika Remišová a spol., nič im už nepomôže! Oni totiž nechcú vidieť a vnímať, že ich národ a občania SR nechcú, nech sú už v akejkoľvek „zrekonštruovanej“ podobe! Občania SR chcú a som o tom absolútne presvedčený, že v drvivej väčšine, predčasné PV, občania si chcú zvoliť iných svojich zástupcov! A nepomôže idiotské strašenie, že sa späť vráti vláda mafie, zlodejov, vrahov a pod. Totiž občania si po tejto krutej skúsenosti zvolia takých, ktorých ja osobne nazývam „Bezrúškový politici“ lebo len takí, disponujú zdravým rozumom a zdravým pohľadom na tento marazmus, ktorý tu dennodenne povinne, diktátorsky zažívame.

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?