Založ si blog

Vonku zúri vojensko-policajný teror a oni si šepkajú!

Včerajšia demisia Igora Matoviča a prebratie poverenia na zostavenie „novej“, „zrekonštruovanej“ Vlády SR Eduardom Hegerom z rúk Zuzany Čaputovej, jasne ukázala/ukázalo, akých ignorantov národa slovenského a občanov SR, máme dnes na najvyšších ústavných pozíciách. Naozaj niet čo viac k samotnej tejto idiotskej fraške napísať, iba ak toto, že keď sa Igor postavil vedľa Zuzany, aby im „novinári“ urobili fotečky, tak už, už sa Igor chystal, že ukáže dva prstíky na svojej hrudi, buď vo tvare „V“ alebo v tvare „veľkého paroháča“! Igor sa premohol a všetky pršteky nechal vystreté! Následne po odznení hymny SR sa Zuzana Čaputová neodobrala po svojej pravej ruke späť do útrob „svojho“ paláca, nemala totiž napísaný žiaden príhovor, ale sa pustila priamo v pred a namierila si to rovno k Igorovi. Zastala od neho dištančne podľa nariadení HH Janka Mikasa, na 2 metre, ktoré si svojvoľne upravila na 20 cm a čosi „štátnicky“ zašepkala Igorovi, tak potichu, že sa on chudák, musel k nej nakloniť, doslova to vyznelo, že sa jej klania. To iste urobila Zuzana aj Edkovi.

Niečo neskutočné! Prečo im tieto tri slová nemohla povedať pri samotnom akte preberania resp. odovzdávania dotknutých dokumentov, ale takýmto záludným spôsobom naznačila občanom SR, že takto si Zuzana vykonáva svoj najvyšší úrad na území SR, že všetko podstatné len šepká, tak aby to nikto nepočul! Tak, ak nechcela predniesť, prečítať svoj príhovor oficiálne spôsobom, ako to „štátnicky“ učinila pri šašovských odovzdávaniach demisií „ministrov“, spoza prichystaného kecpultu (ten tam včera sni nebol pripravený, aby sa Zuzana náhodou nepomýlila?!), tak sa mala otočiť na päte pravej nohy, vykonať čelom vzad a odísť z miestnosti preč. To čo im zašepkala, im mohla povedať celkom nahlas v zákulisí, ihneď po ukončení tejto šašo oficiálnej ceremónie!

Podľa môjho názoru, Zuzana Čaputová vedome začala ďalšiu krízu, ktorá poškodí jedine nás radových občanov SR, pretože Igor je nadmieru pomstychtivý a bude sa snažiť toto poníženie Zuzane vrátiť. Pravdepodobne ešte niekoľko dní, možno len hodín, Igor počká, vydrží, pokým ho Zuzana nevymenuje za „ministra“ financií SR a následne zaútočí spôsobom jemu vlastným!

Absolútne hlúpe a nemiestne gesto, ktoré vykonala Zuzana Čaputová svojim šepotom, celkom prirodzene navádza na rôzne konšpirácie. Čo také potrebovala Zuzana takto pred celým národom pošepkať Igorovi a jeho žiačikovi Edkovi? Nuž natískajú sa aj tieto verzie, Zuzana šepká Igorovi – „Ja viem Igor, že ty nikde neodchádzaš“, „Igor, nepokúšaj sa ma zbaviť“, „Igor, varovala som ťa, zle skončíš“, „Igor na pozíciu ministra zabudni“ alebo  „Igor ďakujem ti, že si ma nestiahol zo sebou“ a pod. No a Edkovi možno pošepkala – „Edko, veru vravím ti, ty a celá tvoja vláda skončíte rovnako, ako tvoj učiteľ Igorko“

Tak, ako ponížila Zuzana Čaputová, nie Igora, ani Eduarda, ale nás, všetok národ slovenský a všetkých občanov SR, neponížil nik za celú existenciu národa slovenského na tejto zemi. Totiž národ slovenský a občania SR, nemôžu a nesmú počuť, čo najvyšší ústavný činiteľ nášho štátu v priamom prenose odkazuje odchádzajúcemu a prichádzajúcemu tretiemu najvyššiemu ústavnému činiteľovi SR???!!!

„Vláda“ Igora Matoviča a teraz následne aj „Vláda“ Eduarda Hegera, už vyše roka gniavi a chce aj naďalej gniaviť tento národ, klame ho, zavádza ho, vedome ničí ich zdravie a životy, núti ho do totálnych absurdít, ktoré nemajú nič, ale že absolútne nič spoločné s minimálnymi občianskymi právami a slobodami a Zuzana zvolí akt šepkania!

Na uliciach zúri vojensko-policajný teror a diktát. Každé ráno, keď idem do práce, následne po celý deň a potom aj keď sa vraciam z práce, stoja na krajniciach ciest, hustejšie ako vetrolamové stromy vedľa vozoviek, policajti SR za asistencie príslušníkov ozbrojených síl SR a zastavujú a kontrolujú, ako keby sme boli národom teroristov. Čo vlastne hľadajú? Aké majú pokyny? Majú čo najviac odhaliť „nezodpovednosť“ nás gniavených občanov, aby vykázali vyššie štatistiky odhalení nedodržiavania hlúpych, nezákonných nariadení tejto šašoidiotskej „vlády“, aby sa následne na TB, ktorýsi z ministrov a epidemiologických šašovládnych odborníkov mohli oprieť o tieto štatistiky policajno-vojenskej represie?! Aby mohli povedať absolútnu lož, hlúposť, blud, že počty infikovaných a počty umretých na C-19 klesajú lebo sa zvýšila policajno-vojenská kontrola na dodržiavanie epidemiologických opatrení? Lebo, ako sa nechali títo šašoidioti za každým počuť,  že opatrenia sú dostatočne nastavené, že Covidautomat je super, len my občania SR sme nezodpovední a svojim nezodpovedným správaním sa, im to všetko kazíme a preto sa oni medzi sebou hádajú ako psi a nevedia si prísť na meno ani so Zuzanou Čaputovou a opačne!!!

Príslušníkov OS SR stretnete aj v našich nemocniciach! Nepustia vás ďalej, kým vás dôkladne neskontrolujú, nepreveria a následne neoznačkujú, akýmsi náramkom, že ste oprávnený, ako chorý človek na inú chorobu, ako C-19 (keď máte C-19, tak vás pustia lebo väčšinou už takýto pacienti prichádzajú v sanitkách, na pokraji života lebo sa im nedostalo liečby účinnými liekmi a liečby iných ich zákerných, zámerne neliečených chorôb!) vstúpiť na posvätnú pôdu našich, kapitalizmom zruinovaných nemocníc!!! Čo to je? Kde to sme? Všade, kde sa človek pohne, tak samí uniformovaní a „vláda“ sa dokonca verejne pochválila, že majme sa na pozore lebo medzi nás nasadila tajných, provokatérov (naschvál nemajú rúška, respirátory!), aby takto pokútne odhaľovali tých z nás, čo sme „nezodpovední“! HNUS!!!

Záver:

Môžu robiť čokoľvek, či už Zuzana Čaputová, Eduard Heger, Igor Matovič, Boris Kollár, Richard Sulík, Veronika Remišová a spol., nič im už nepomôže! Oni totiž nechcú vidieť a vnímať, že ich národ a občania SR nechcú, nech sú už v akejkoľvek „zrekonštruovanej“ podobe! Občania SR chcú a som o tom absolútne presvedčený, že v drvivej väčšine, predčasné PV, občania si chcú zvoliť iných svojich zástupcov! A nepomôže idiotské strašenie, že sa späť vráti vláda mafie, zlodejov, vrahov a pod. Totiž občania si po tejto krutej skúsenosti zvolia takých, ktorých ja osobne nazývam „Bezrúškový politici“ lebo len takí, disponujú zdravým rozumom a zdravým pohľadom na tento marazmus, ktorý tu dennodenne povinne, diktátorsky zažívame.

Návšteva Pápeža v SR – pretvárka, faloš, farizejstvo!

16.09.2021

Nie, nejdem hodnotiť pápeža Františka lebo súhlasím s tým, čo napísal Eduard Chmelár na svojom FB profile, že – „Nemýľte sa – toto nie je pápež bratislavskej kaviarne, nie je to ten gýčový ujo, ktorého vám ukazujú v sklenenej vitrínke.“ Nuž áno o predošlom živote pápeža Františka, toho veľa naštudovaného nemám a teda sa nebudem k nemu nijako [...]

Očistec „očistca“!

15.09.2021

Zapredanecké, neoliberálne, Covid apartheidnej segregačnej diktatúre naklonené „slovenské objektívne“ média doslova šalejú! „Novinárske“ vlasy si trhajú! Koľkože títo zapredaneckí „novinári“ nadpráce vykonali, aby sa naplnili slová Igora Matoviča o tom, že oni (Matovičovci a spol.) budú iní, ako tí pred nimi, že oni kradnúť nebudú, že oni sú Vláda [...]

O 5 minút 12 – 12. 9. 2021 – nebotyčná tuposť a hlúposť!

14.09.2021

Ostatná politická diskusia na RTVS O 5 minút 12 bola pre mňa osobne, ukážkou totálnej nebotyčnej tuposti a hlúposti. Hovorím o moderátorovi RTVS Marekovi Makarovi a dvoch „dámach političkách“, o Anne Zemanovej z SaS a Miriam Šutekovej zo Za ľudí. Marek Makara považuje stav rozhádanosti a rozštiepenosti v zo Za ľudí pre občanov SR za tak dôležitý, že [...]

Ide o pravdu, Marián Gavenda

Kňaz Gavenda v Ide o pravdu: V kauze Bezák je na ťahu Vatikán. Predpokladám ponuku diecézy mimo Slovenska

17.09.2021 05:00

„Pápež František vedel o tom, čo počas jeho návštevy prežíva prezidentka Zuzana Čaputová vo svojej rodine,“ priznal v relácii Ide o pravdu kňaz Marián Gavenda.

Týždeň mobility, bicykel

Namiesto áut kroky i cestovanie zadarmo

17.09.2021 05:00

Urobte 10-tisíc krokov a vyhrajte, alebo sa vyberte tatranskou električkou za polovičnú cenu. Začal sa Európsky týždeň mobility.

Preberanie štátnej ceny Jozefa Miloslava Hurbana

Hurbanovu cenu dostali Feldek, Sabaka i Hegerová

17.09.2021 05:00

Ceny udeľujú za mimoriadny prínos v kultúrnej, spoločenskej i humanitnej oblasti

NAKA, polícia, vyšetrovanie

Bývalý šéf vyšetrovateľov Šátek: Medzi policajtmi mohol byť legalizant SIS

17.09.2021 04:00

Podľa šéfa niekdajšieho Úrad boja proti korupcii Jozefa Šáteka je zainteresovanosť tajnej služby v kauze údajného manipulovania svedkov podozrivá.