Založ si blog

Matovičova ponuka, sa jednoducho nedá odmietnuť!

Igor Matovič dal svojim koaličným partnerom „férovú“ ponuku. Ponuku, ktorá má hlavnú myšlienku – „Vy odídete a ja ostanem!“

Toľko pohŕdania svojimi koaličnými partnermi, koľko vložil Igor Matovič do svojho rozhodnutia „odísť“ z pozície predsedu Vlády SR, nemal vo svojom správaní sa voči svojim koaličným partnerom, žiaden predseda vlády SR v minulosti.

SaS a Za ľudí, by mali okamžite opustiť „vládnu“ koalíciu, pretože ponuka, ktorú oni dostali od pomstychtivého, zákerného Igora Matoviča, ak ju príjmu, tak ich navždy politicky pochová.

Na druhej strane, ponuka Igora Matoviča je pre občanov SR z kategórie ponúk, ktoré sa neodmietajú. Občan prijíma odchod Igora Matoviča z pozície predsedu vlády lebo v konečnom dôsledku to znamená, celkom určite pád celej vlády a predčasné PV.

Takže áno, Igor Matovič, ja osobne takúto podlú ponuku voči vašim koaličným partnerom prímam a vítam.

Záver:

Igor Matovič si dáva svoje arogantné podmienky svojim koaličným partnerom, za akých je ochotný opustiť pozíciu predsedu Vlády SR a zároveň ostať jej členom, teda ministrom. A tieto arogantné podmienky si kladie v čase, keď  mu dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov. Ja viem, oficiálne skrze „naše objektívne“ média je to „len“ 80 % občanov, ale je potrebné si uvedomiť, že tých zvyšných 20 %, sú takí občania SR, ktorí nechcú resp. nedôverujú nijakej politickej strane, žiadnemu slovenskému politikovi, teda sú to vyložení volební ignoranti – nevoliči. Nuž a aj preto je potrebné tých 20% občanov SR priradiť k tým 80% občanov SR, ktorí nechcú Igora Matoviča na akejkoľvek vládnej pozícií resp. účasti na akejkoľvek Vláde SR a z toho je jasné, že Igorovi Matovičovi dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov, oprávnených voličov!!!

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.