Založ si blog

Matovičova ponuka, sa jednoducho nedá odmietnuť!

Igor Matovič dal svojim koaličným partnerom „férovú“ ponuku. Ponuku, ktorá má hlavnú myšlienku – „Vy odídete a ja ostanem!“

Toľko pohŕdania svojimi koaličnými partnermi, koľko vložil Igor Matovič do svojho rozhodnutia „odísť“ z pozície predsedu Vlády SR, nemal vo svojom správaní sa voči svojim koaličným partnerom, žiaden predseda vlády SR v minulosti.

SaS a Za ľudí, by mali okamžite opustiť „vládnu“ koalíciu, pretože ponuka, ktorú oni dostali od pomstychtivého, zákerného Igora Matoviča, ak ju príjmu, tak ich navždy politicky pochová.

Na druhej strane, ponuka Igora Matoviča je pre občanov SR z kategórie ponúk, ktoré sa neodmietajú. Občan prijíma odchod Igora Matoviča z pozície predsedu vlády lebo v konečnom dôsledku to znamená, celkom určite pád celej vlády a predčasné PV.

Takže áno, Igor Matovič, ja osobne takúto podlú ponuku voči vašim koaličným partnerom prímam a vítam.

Záver:

Igor Matovič si dáva svoje arogantné podmienky svojim koaličným partnerom, za akých je ochotný opustiť pozíciu predsedu Vlády SR a zároveň ostať jej členom, teda ministrom. A tieto arogantné podmienky si kladie v čase, keď  mu dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov. Ja viem, oficiálne skrze „naše objektívne“ média je to „len“ 80 % občanov, ale je potrebné si uvedomiť, že tých zvyšných 20 %, sú takí občania SR, ktorí nechcú resp. nedôverujú nijakej politickej strane, žiadnemu slovenskému politikovi, teda sú to vyložení volební ignoranti – nevoliči. Nuž a aj preto je potrebné tých 20% občanov SR priradiť k tým 80% občanov SR, ktorí nechcú Igora Matoviča na akejkoľvek vládnej pozícií resp. účasti na akejkoľvek Vláde SR a z toho je jasné, že Igorovi Matovičovi dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov, oprávnených voličov!!!

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?