Založ si blog

Matovičova ponuka, sa jednoducho nedá odmietnuť!

Igor Matovič dal svojim koaličným partnerom „férovú“ ponuku. Ponuku, ktorá má hlavnú myšlienku – „Vy odídete a ja ostanem!“

Toľko pohŕdania svojimi koaličnými partnermi, koľko vložil Igor Matovič do svojho rozhodnutia „odísť“ z pozície predsedu Vlády SR, nemal vo svojom správaní sa voči svojim koaličným partnerom, žiaden predseda vlády SR v minulosti.

SaS a Za ľudí, by mali okamžite opustiť „vládnu“ koalíciu, pretože ponuka, ktorú oni dostali od pomstychtivého, zákerného Igora Matoviča, ak ju príjmu, tak ich navždy politicky pochová.

Na druhej strane, ponuka Igora Matoviča je pre občanov SR z kategórie ponúk, ktoré sa neodmietajú. Občan prijíma odchod Igora Matoviča z pozície predsedu vlády lebo v konečnom dôsledku to znamená, celkom určite pád celej vlády a predčasné PV.

Takže áno, Igor Matovič, ja osobne takúto podlú ponuku voči vašim koaličným partnerom prímam a vítam.

Záver:

Igor Matovič si dáva svoje arogantné podmienky svojim koaličným partnerom, za akých je ochotný opustiť pozíciu predsedu Vlády SR a zároveň ostať jej členom, teda ministrom. A tieto arogantné podmienky si kladie v čase, keď  mu dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov. Ja viem, oficiálne skrze „naše objektívne“ média je to „len“ 80 % občanov, ale je potrebné si uvedomiť, že tých zvyšných 20 %, sú takí občania SR, ktorí nechcú resp. nedôverujú nijakej politickej strane, žiadnemu slovenskému politikovi, teda sú to vyložení volební ignoranti – nevoliči. Nuž a aj preto je potrebné tých 20% občanov SR priradiť k tým 80% občanov SR, ktorí nechcú Igora Matoviča na akejkoľvek vládnej pozícií resp. účasti na akejkoľvek Vláde SR a z toho je jasné, že Igorovi Matovičovi dnes na Slovensku nedôveruje 100% občanov, oprávnených voličov!!!

 

Schutz zo Sme. sk sa neskutočne bojí Rusov, zatiaľ čo Slovákov vôbec nie? !

30.09.2022

Začnem asi takto – „…aj Hitler mal presne takýchto novinárov, ktorí mali vzorce a mali presne napísané, ako majú manipulovať s verejnou mienkou. A na konci dosiahli svoje. Šírili lži a stokrát opakovaná lož na konci sa stala pravdou.“ – https://dennikn.sk/minuta/3032232/?ref=mwat Vieš Slovák, kto toto povedal? Nuž ver, že nik iný ako [...]

Čaputová, za socializmu charita nebola potrebná! Prečo nás stále provokujete?

29.09.2022

Články tohto typu z mojej názorovo-úvahovej klávesnice, musím začínať tým, že ak opisujem spôsob a úroveň života počas socializmu, tak jednoznačne až od roku 1981! Toto je dátum, kedy som začal vnímať svet už trochu inak, ako len dovtedy bezstarostné dieťa… Takže by so poprosil, aby sa poniektorí moji kritici (nič proti vám a už vôbec nič proti vášmu [...]

Dnes sa v parlamente začne rozhodovať o Čaputovej politickej budúcnosti a nie len o nej? !

28.09.2022

Áno, dnes je ten deň, kedy by sa mala mať Čaputová na pozore a od 14:00 hod. by si nemala nič mimoriadne plánovať, ale mala by zasadnúť za PC obrazovku a sledovať v priamom prenose rokovanie nášho parlamentu – napr. TU – https://www.youtube.com/watch?v=95gxF-xDNoY&ab_channel=TVNRSR Zatiaľ jej to dnešný program umožňuje lebo nemá nič oficiálne vopred [...]

Florida, hurikán Ian

Hurikán Ian pustošil Floridu, zanechal po sebe desiatky mŕtvych

01.10.2022 07:05

Oficiálne počty obetí hurikánu Ian v USA rastú a zrejme to bude pokračovať, keď sa záchranári dostanú do najzasiahnutejších oblastí.

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 07:23

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Dedinský futbalista, ktorý chce hrať Ligu majstrov. Matovič stále nechápe, že problém je on

30.09.2022 20:03

Robí zo seba obeť, pričom je ešte stále v pozícii de facto najsilnejšieho človeka krajiny. Igor Matovič dokazuje, že stále nič nepochopil.

socha Milana Rastislava Štefánika

Slovenský velikán má ďalšiu sochu. Bradatý Štefánik má ruku na srdci s kompasom

30.09.2022 19:30

Milanovi Rastislavovi Štefánikovi odhalili sochu v Starej Ľubovni.