Založ si blog

Z. Čaputová oximetrami zabezpečuje riadny chod ústavných orgánov!

Už rok sa náš štát zmieta v chaose, ktorý tu zaviedla „nová“ politická garnitúra pod vedením „vodcu“, diktátora, despotu Igora Matoviča. Práve tí, čo o sebe tvrdili a drzo ešte aj dnes tvrdia, že prinášajú do slovenskej politiky nové hodnoty, hodnoty po ktorých vehementne pred PV 2020 volala aj „správne“ hodnotovo nastavená Zuzana Čaputová. Táto „hodnotová“ vláda priviedla slovenskú spoločnosť a Slovenskú republiku na pokraj zrútenia a Zuzana Čaputová si dennodenne „plní“ svoje ústavou dané „prezidentské“ povinnosti.

Žiaľ zásadne si mýli výkon pozície najvyššieho ústavného činiteľa SR s výkonom Lobistu.

Hneď na úvod dávam Zuzane Čaputovej, opäť, už po koľký krát (?), do pozornosti Ústavu SR Čl.101, ods.(1) – „Hlavou Slovenskej republiky je prezident. Prezident reprezentuje Slovenskú republiku navonok i dovnútra a svojím rozhodovaním zabezpečuje riadny chod ústavných orgánov. Prezident vykonáva svoj úrad podľa svojho svedomia a presvedčenia a nie je viazaný príkazmi.“

„Vláda“ SR je v absolútnom rozklade, nerieši sa prevencia a liečba ochorenia na C-19, absolútne je už dlhé mesiace zanedbávaná základná zdravotnícka starostlivosť, ľudia vo veľkom umierajú na onkologické ochorenia, srdcovocievne ochorenia, cukrovku, nadmernú obezitu, len sa o tom nesmie rozprávať a Zuzana Čaputová ide „zachrániť“ SR a občanov SR, akýmisi oximetrami!!!

Zuzana Čaputová sa s toto svojou, pre dnešok „najdôležitejšou“ „ústavnou“ kompetenciou, pochválila na svojom FB profile, aj s patričným mediálnym vyhlásením a celé Slovensko má od nemého úžasu otvorené ústa, ako hlava nášho štátu „ústavne“ zvláda tento nekonečný, náš dennodenný  marazmus, ktorého príčinou je aj ona sama!

Naše deti, už rok sedia doma! Igor Matovič, jeho chunta a Zuzana Čaputová neobrali naše deti len o rok ich mladého  života, ale celkom jednoznačne o roky života (budem sa tejto téme venovať v samostatnom článku), ktoré im už nikto nevráti. A v tomto marazme sa Zuzana Čaputová venuje akémusi lobingu/reklame pre firmy, ktoré dodávajú a distribuujú, prostredníctvom svojich internetových obchodoch, akési pre dnešnú domácnosť nadmieru „potrebné“ oximetre!!!  Takže výrobcovia a predajcovia rúšok už zarobili dosť a zarábajú ďalej, výrobcovia a predajcovia respirátorov už zarobili dosť a zarábajú ďalej, takže nastal čas, aby si patrične zarobili aj výrobcovia a predajcovia oximetrov, o ktorých občan SR nemal do dnešných dní ani len potuchy! Pýtam sa, čo bude nasledovať, aký ďalší prepotrebný zdravotnícky artikel do povinnej výbavy našich, nadmieru zbedačených domácnosti?! Lebo ak to takto pôjde ďalej, tak potom načo budú ambulancie všeobecných lekárov – veď už sa na nás chystajú samo testy na C-19, ktoré si budeme môcť doma vykonať aj sami, možno tri krát denne (možno si aj sami budeme musieť vypísať potvrdenie, že sme negatívny – postačí, keď si to navzájom podpíšu manželia/partneri!), každý by mal mať doma aspoň jednoduchý aparát na meranie tlaku, teplomer na meranie telesnej teploty, teraz k tomu pribudli oximetre, takže nasledovať bude domáce polohovateľné nemocničné lôžko a k nemu zariadenie na aplikáciu kyslíka, keď oximeter ukáže, že máme malo okysličenú krv a ešte nebudeme dostatočne na tom tak zle, aby nás náš, na diaľku ošetrujúci lekár, odporučil na nemocničnú odbornú starostlivosť!

Nie, nie je to až tak za vlasy pritiahnuté lebo práve tí istí a im podobní internetoví predajcovia zdravotníckych pomôcok/zariadení, majú v ponuke aj napríklad – Kyslíková fľaša s kyslíkovou maskou, 110l, za cenu okolo 85,00 €, čoby pre dnešné, bežné slovenské domácnosti nemal byť žiaden problém lebo už odídený, podľa Igora Matoviča, najlepší minister práce, sociálnych vecí a rodiny, celej našej galaxie Milan Krajniak, jasne povedal (ide o tom dennodenne reklama na vlnách našich rozhlasových staníc, hlavne na SRo!), že naše slovenské rodiny nemôžu trpieť nedostatkom financií lebo len „jeho“ rezort, rozdelil, doručil do našich domácnosti stovky miliónov eur, zato, že nás povinne nechali, zdravých, výkonných, sedieť doma…

Nuž „oceňujem“ „štátnicky“ výkon Zuzany Čaputovej, ako si riadne „uplatňuje“ svoje ústavne právomoci, ako jasne „zabezpečuje“ svojou činnosťou „riadny“ chod ústavných orgánov SR…

Na druhej strane mám pre takéto Čaputovej konanie na „prospech“ „všetkých“, naozaj nesmierne „pochopenie“! Prečo? Nuž je potrebné si všímať jednu celkom podstatnú vec, ktorej sa akosi „naše objektívne“ média, nejako veľmi nevenujú. Nepodávajú o tom žiadne analýzy, komentáre, postrehy. A o čo ide? Nuž čím menší má Zuzana Čaputová zásah do dnešných koaličných rozporov, tým viac rastú volebné preferencie jej Alma mater – Progresívne Slovensko!!!

Podľa posledného prieskumu MEDIAN SK, sú progresívci už na 9,30 % (štvrtí v poradí!)! (https://preferencie.teraz.sk/). PS nič nerobia, v médiach o nich takmer nič nepočuť, ale preferencie rastú! Veru, veru, ak to takto pôjde ďalej, tak PS dosiahnu tesne pred predčasnými PV, možno tak vysoké číslo vo volebných preferenciách, ako svojho času dosiahla Zuzana Čaputová (ich kandidát), tesne pred moratóriom na zverejňovanie volebných preferencií, pred ostatnými prezidentskými voľbami, kedy jej „objektívne“ v AKO namerali, takmer 53% a v konečnom dôsledku to v druhom kole bolo len okolo 24% všetkých oprávnených voličov!!!

Takže na záver, je táto dnešná „ústavná“ činnosť Zuzany Čaputovej náhoda alebo zámer? S jasným zámerom, nechať sa dnešné koaličné „vládnuce“ strany, vymáčať v tom svojom koaličnom marazme, aby sa do popredia, cez mediálne, zverejňovanie prieskumov verejnej mienky, opäť do povedomia občanov SR dostala Čaputovej Alma mater – PS, ako alternatíva týchto dnešných „vládnych“ politických subjektov v predčasných PV?! Nuž ktohovie. Ja tu tento zámer, zo strany Zuzany Čaputovej vidím absolútne jasne!!!

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Marcel Forai, Všeobecná zdravotná poisťovna

Obvinený exšéf VšZP Forai je "známa firma". Viac ako reformy ho preslávila teta Anka

08.12.2022 14:07

Kto je Marcel Forai? Generálny riaditeľ VšZP z éry druhej vlády Roberta Fica mal problémy napríklad v kauze maséra Kostku, zmluvy tety Anky ho nakoniec stáli funkciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9718263x
Priemerná čítanosť článkov: 9186x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy