Založ si blog

Z. Čaputová oximetrami zabezpečuje riadny chod ústavných orgánov!

Už rok sa náš štát zmieta v chaose, ktorý tu zaviedla „nová“ politická garnitúra pod vedením „vodcu“, diktátora, despotu Igora Matoviča. Práve tí, čo o sebe tvrdili a drzo ešte aj dnes tvrdia, že prinášajú do slovenskej politiky nové hodnoty, hodnoty po ktorých vehementne pred PV 2020 volala aj „správne“ hodnotovo nastavená Zuzana Čaputová. Táto „hodnotová“ vláda priviedla slovenskú spoločnosť a Slovenskú republiku na pokraj zrútenia a Zuzana Čaputová si dennodenne „plní“ svoje ústavou dané „prezidentské“ povinnosti.

Žiaľ zásadne si mýli výkon pozície najvyššieho ústavného činiteľa SR s výkonom Lobistu.

Hneď na úvod dávam Zuzane Čaputovej, opäť, už po koľký krát (?), do pozornosti Ústavu SR Čl.101, ods.(1) – „Hlavou Slovenskej republiky je prezident. Prezident reprezentuje Slovenskú republiku navonok i dovnútra a svojím rozhodovaním zabezpečuje riadny chod ústavných orgánov. Prezident vykonáva svoj úrad podľa svojho svedomia a presvedčenia a nie je viazaný príkazmi.“

„Vláda“ SR je v absolútnom rozklade, nerieši sa prevencia a liečba ochorenia na C-19, absolútne je už dlhé mesiace zanedbávaná základná zdravotnícka starostlivosť, ľudia vo veľkom umierajú na onkologické ochorenia, srdcovocievne ochorenia, cukrovku, nadmernú obezitu, len sa o tom nesmie rozprávať a Zuzana Čaputová ide „zachrániť“ SR a občanov SR, akýmisi oximetrami!!!

Zuzana Čaputová sa s toto svojou, pre dnešok „najdôležitejšou“ „ústavnou“ kompetenciou, pochválila na svojom FB profile, aj s patričným mediálnym vyhlásením a celé Slovensko má od nemého úžasu otvorené ústa, ako hlava nášho štátu „ústavne“ zvláda tento nekonečný, náš dennodenný  marazmus, ktorého príčinou je aj ona sama!

Naše deti, už rok sedia doma! Igor Matovič, jeho chunta a Zuzana Čaputová neobrali naše deti len o rok ich mladého  života, ale celkom jednoznačne o roky života (budem sa tejto téme venovať v samostatnom článku), ktoré im už nikto nevráti. A v tomto marazme sa Zuzana Čaputová venuje akémusi lobingu/reklame pre firmy, ktoré dodávajú a distribuujú, prostredníctvom svojich internetových obchodoch, akési pre dnešnú domácnosť nadmieru „potrebné“ oximetre!!!  Takže výrobcovia a predajcovia rúšok už zarobili dosť a zarábajú ďalej, výrobcovia a predajcovia respirátorov už zarobili dosť a zarábajú ďalej, takže nastal čas, aby si patrične zarobili aj výrobcovia a predajcovia oximetrov, o ktorých občan SR nemal do dnešných dní ani len potuchy! Pýtam sa, čo bude nasledovať, aký ďalší prepotrebný zdravotnícky artikel do povinnej výbavy našich, nadmieru zbedačených domácnosti?! Lebo ak to takto pôjde ďalej, tak potom načo budú ambulancie všeobecných lekárov – veď už sa na nás chystajú samo testy na C-19, ktoré si budeme môcť doma vykonať aj sami, možno tri krát denne (možno si aj sami budeme musieť vypísať potvrdenie, že sme negatívny – postačí, keď si to navzájom podpíšu manželia/partneri!), každý by mal mať doma aspoň jednoduchý aparát na meranie tlaku, teplomer na meranie telesnej teploty, teraz k tomu pribudli oximetre, takže nasledovať bude domáce polohovateľné nemocničné lôžko a k nemu zariadenie na aplikáciu kyslíka, keď oximeter ukáže, že máme malo okysličenú krv a ešte nebudeme dostatočne na tom tak zle, aby nás náš, na diaľku ošetrujúci lekár, odporučil na nemocničnú odbornú starostlivosť!

Nie, nie je to až tak za vlasy pritiahnuté lebo práve tí istí a im podobní internetoví predajcovia zdravotníckych pomôcok/zariadení, majú v ponuke aj napríklad – Kyslíková fľaša s kyslíkovou maskou, 110l, za cenu okolo 85,00 €, čoby pre dnešné, bežné slovenské domácnosti nemal byť žiaden problém lebo už odídený, podľa Igora Matoviča, najlepší minister práce, sociálnych vecí a rodiny, celej našej galaxie Milan Krajniak, jasne povedal (ide o tom dennodenne reklama na vlnách našich rozhlasových staníc, hlavne na SRo!), že naše slovenské rodiny nemôžu trpieť nedostatkom financií lebo len „jeho“ rezort, rozdelil, doručil do našich domácnosti stovky miliónov eur, zato, že nás povinne nechali, zdravých, výkonných, sedieť doma…

Nuž „oceňujem“ „štátnicky“ výkon Zuzany Čaputovej, ako si riadne „uplatňuje“ svoje ústavne právomoci, ako jasne „zabezpečuje“ svojou činnosťou „riadny“ chod ústavných orgánov SR…

Na druhej strane mám pre takéto Čaputovej konanie na „prospech“ „všetkých“, naozaj nesmierne „pochopenie“! Prečo? Nuž je potrebné si všímať jednu celkom podstatnú vec, ktorej sa akosi „naše objektívne“ média, nejako veľmi nevenujú. Nepodávajú o tom žiadne analýzy, komentáre, postrehy. A o čo ide? Nuž čím menší má Zuzana Čaputová zásah do dnešných koaličných rozporov, tým viac rastú volebné preferencie jej Alma mater – Progresívne Slovensko!!!

Podľa posledného prieskumu MEDIAN SK, sú progresívci už na 9,30 % (štvrtí v poradí!)! (https://preferencie.teraz.sk/). PS nič nerobia, v médiach o nich takmer nič nepočuť, ale preferencie rastú! Veru, veru, ak to takto pôjde ďalej, tak PS dosiahnu tesne pred predčasnými PV, možno tak vysoké číslo vo volebných preferenciách, ako svojho času dosiahla Zuzana Čaputová (ich kandidát), tesne pred moratóriom na zverejňovanie volebných preferencií, pred ostatnými prezidentskými voľbami, kedy jej „objektívne“ v AKO namerali, takmer 53% a v konečnom dôsledku to v druhom kole bolo len okolo 24% všetkých oprávnených voličov!!!

Takže na záver, je táto dnešná „ústavná“ činnosť Zuzany Čaputovej náhoda alebo zámer? S jasným zámerom, nechať sa dnešné koaličné „vládnuce“ strany, vymáčať v tom svojom koaličnom marazme, aby sa do popredia, cez mediálne, zverejňovanie prieskumov verejnej mienky, opäť do povedomia občanov SR dostala Čaputovej Alma mater – PS, ako alternatíva týchto dnešných „vládnych“ politických subjektov v predčasných PV?! Nuž ktohovie. Ja tu tento zámer, zo strany Zuzany Čaputovej vidím absolútne jasne!!!

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.