Založ si blog

Heger má právo na novú parlamentnú 76, pomôžme mu!

…áno, takéto právo určite má!

Ale má to jeden obrovitánsky háčik resp. kolosálne veľký HÁK!!!

Dnes sa na našej politickej scéne, pred referendom (21.1.2023), akosi všetko točí o akejsi Hegerovej „novej“ 76. v našom národnom parlamente a že bude „vládnuť“ naďalej až do skonania sveta…!

Samozrejme, že Heger a spol. blúznia, minimálne politicky.

Nuž, ale aby som okolo Hegera a spol. zbytočne nerozviroval politický vír, ktorý si absolútne nezaslúžia, tak to ukončím úplne jednoducho.

Áno, Heger a spol. majú právo na novú 76. v našom národnom parlamente, ALE až po nastávajúcich Parlamentných voľbách!

Áno, až potom, keď mu občania vo voľbách dajú opäť mandát, aby zasadol do lavíc Národnej rady, tak potom áno, môže behať po jej chodbách a s hárkom ruke naháňať novú vládnu 76.!

Inak NIE!

NIE preto lebo „jeho vláda“ padla nie na základe toho, že on ako „premiér“ podal demisiu a teda padla „vláda“ na základe jeho demisie, ale „jeho vláda“ padla preto lebo ani náš najvyšší ústavodarný/zákonodarný orgán mu/im nedôveruje a odobral im moc „vládnuť“

 

A preto  vyzývam všetkých oprávnených voličov SR, aby sme Hegerovi a spol. pomohli, išli dňa 21.012023 k referendovým urnám, správoplatnili referendum svojou výrazne potrebnou nadpolovičnou účasťou všetkých oprávnených voličov a výraznou nadpolovičnou odpoveďou „ÁNO“ na referendovú jednu jedinú otázku, zabezpečili, aj pre Hegera, aby sa mohol znovu uchádzať o priazeň voličov SR a mohol následne zložiť svoju novú 76. v národnom parlamente lebo takto je to spravodlivé a takto to dnes (ale už aj „včera“) chce minimálne 80% Slovákov.

Takže Slováci, pomôžme všetkým tým, ktorí v dnešnom parlamente snívajú o akejsi „novej“ „vládnej“ väčšine, aby si svoj politický výtlak na takýto politický akt, nechali potvrdiť nami, oprávnenými voličmi SR v parlamentných voľbách (mimoriadnych/predčasných) lebo ako ústava SR v Čl. 2, ods. (1) praví – „Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo.“

Teda, aby to Heger a spol pochopili, tak ešte raz – Ústava SR nehovorí, že štátna moc pochádza od Hegera a spol., ale len a výhradne od OBČANOV!!!

A kto tvrdí opak, tak potom nie je demokrat, ale celkom iste DIKTÁTOR!!!

 

 

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Viliam Karas, minister spravodlivosti

Nižšie tresty pre užívateľov drog či menej recidivistov. Karas dokončil nový Trestný zákon

07.02.2023 15:40

Ministerstvo navrhuje sprísniť aj tresty pre vodičov pod vplyvom alkoholu. Ak niekto nafúka nad jedno promile, môže ísť rovno do väzenia.

vojna na Ukrajine, Charkov

Viac ako tisíc mŕtvych. Rusi ešte taký zlý deň na Ukrajine nemali

07.02.2023 15:35

Ukrajina uviedla, že posledných 24 hodín bolo pre ruské jednotky doteraz najhorších od invázie, ktorá sa začala 24. februára 2022.

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060539x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy