Založ si blog

Sme. sk vyriešil nedostatok vysokoodborného zdravotníckeho personálu, naše zdravotníctvo je zachránené!

Ja neviem načo ešte čaká „minister“ zdravotníctva Lengvarský! Kým ho ako neschopného odvolá samotný jeho navrhovateľ – Igor Matovič?!

Po tom, čo denník Sme.sk prišiel s informáciou o vysokoodbornom zdravotníckom personály, ktorého máme u nás nadostač, len doteraz si to okrem Sme.sk akosi nikto podstatnejšie nevšimol, by mal Lengvarský nie len zajasať, ale by mal aj okamžite konať a doplniť zdecimované personálne, vysokoodborné stavy, v našom zdravotníctve.

Totiž o čo ide.

Ide presne o to, že naj dezinformačné média, ktoré sú síce dnes na Slovensku jediné povolené, kde jednoznačne radím aj Sme.sk, prišiel s takýmto bombastickým, ba priam nobelovským vynálezom, ktorý by nás mohol všetkých, po zdravotnej stránke, zachrániť.

Denník Sme.sk dňa 24. júna 2022 o 17:58, prináša slovenskému občanovi takýto „prepotrebný“ článok pod nadpisom – „Matematik Kollár: Cez leto sa takmer určite zavedú respirátory“ (!!!)

Nuž to, že akýsi matematik túži opäť povinne nosiť akési dýchacie zábrany, ktoré sú predovšetkým nie ochranné, ale hlavne škodlivé, tak to je v poriadku. Nech si Richard, matematik, takéto respirátory nosí naraz aj desať, vždy, všade, aj v noci pri spánku lebo ako sa hovorí – „Vírus nikdy nespí“!!!

Toto ma naozaj nijako nevzrušuje, takéto naozaj choré vyjadrenia. Apropo, komu majú slúžiť takéto opätovné Covid strašiaky???

Ale čo ma vzrušilo, ba dokonca postavilo zo stoličky, bol text, ktorý bol v tomto článku ešte pričítateľný, až do jeho uzamknutia.

Totiž redaktor tohto článku, akýsi Ján Krempaský tam píše aj takúto objavne prevratnú vec –„ O tom, prečo prišla tak skoro (covid vlna!), kedy vyvrcholí, aké riziko predstavuje pre ľudské zdravie a aké obmedzenia prinesie v bežnom živote, hovorí matematik RICHARD KOLLÁR, ktorý je odborníkom na šírenie koronavírusu.“

 

FÍHA!

 

A je to vonku!

 

Takže podľa denníka Sme.sk, matematik je odborníkom na koronavírus! Dokonca vysoko erudovaný odborník na šírenie koronavírusu!!!

 

Nad tým sa Slováci naozaj zamyslite!

 

To žeby mal byť matematik odborníkom napríklad na Pytagorovu vetu alebo kde správne použiť Ludolfovo číslo tzv. Pí, resp. ako správne napočítať do trilión, resp. ako používať sínus, kosínus (…deskriptíva, hlavy studované… – Jaroslav Uhlíř – Promovaní inženýři –  https://hudba.zoznam.sk/jaroslav-uhlir/piesen/promovani-inzenyri/ ), tak to mi je jasné a je to aj celkom prirodzené, ale žeby bol matematik odborníkom na medicínsky problém, akým koronavírus bez pochyby je, tak to som ani ja, ba ani nikto iný, zo zdravým rozumom na Slovensku, ani len netušil!

Nuž, ale keď je to tak, ako Sme.sk tvrdí o matematikovi R. Kollárovi, že je odborníkom na koronavírus, tak má „minister“ zdravotníctva Lengvarský neskutočne ľahkú prácu.

Stačí si zájsť na matematické fakulty, vyhliadnuť si tých najlepších a dosadiť ich na, minimálne, oddelenia našich nemocníc, kde sa najviac potykajú s koronavírusmi!

A aby to mal ešte ľahšie, tak nech osloví všetkých, ktorí sú ešte v produktívnom veku a ukončili akúkoľvek matematickú fakultu a nech ich zamestná v našom zdravotníctve!

Ja viem, niečo tak absurdné, že to až bolí!

Ale denník Sme.sk aj takto manipuluje verejnou mienkou a to by sa nemalo prehliadať!

Prehliadať to, že akýsi „novinár-redaktor“ celkom vážne označí matematika za odborníka v oblasti medicíny a to dokonca na nový koronavírus a jeho šírenie!!!

 

Nuž, presne takto je potrebné brať „vážne“ všetky správy, informácie, ktorými nás dennodenne kŕmia tie média, ktoré sú jediné dovolené lebo nešíria informácie z nesprávnym obsahom!

Gratulujem!

Lebo informácia o tom, že matematik je odborníkom na medicínu, na koronavírus, tak toto je naozaj informácia so „žiadúcim obsahom“!!!

 

HNUS!!!

 

https://domov.sme.sk/c/22946100/koronavirus-vlna-leto-covid-omikron.html

 

Schutz zo Sme. sk sa neskutočne bojí Rusov, zatiaľ čo Slovákov vôbec nie? !

30.09.2022

Začnem asi takto – „…aj Hitler mal presne takýchto novinárov, ktorí mali vzorce a mali presne napísané, ako majú manipulovať s verejnou mienkou. A na konci dosiahli svoje. Šírili lži a stokrát opakovaná lož na konci sa stala pravdou.“ – https://dennikn.sk/minuta/3032232/?ref=mwat Vieš Slovák, kto toto povedal? Nuž ver, že nik iný ako [...]

Čaputová, za socializmu charita nebola potrebná! Prečo nás stále provokujete?

29.09.2022

Články tohto typu z mojej názorovo-úvahovej klávesnice, musím začínať tým, že ak opisujem spôsob a úroveň života počas socializmu, tak jednoznačne až od roku 1981! Toto je dátum, kedy som začal vnímať svet už trochu inak, ako len dovtedy bezstarostné dieťa… Takže by so poprosil, aby sa poniektorí moji kritici (nič proti vám a už vôbec nič proti vášmu [...]

Dnes sa v parlamente začne rozhodovať o Čaputovej politickej budúcnosti a nie len o nej? !

28.09.2022

Áno, dnes je ten deň, kedy by sa mala mať Čaputová na pozore a od 14:00 hod. by si nemala nič mimoriadne plánovať, ale mala by zasadnúť za PC obrazovku a sledovať v priamom prenose rokovanie nášho parlamentu – napr. TU – https://www.youtube.com/watch?v=95gxF-xDNoY&ab_channel=TVNRSR Zatiaľ jej to dnešný program umožňuje lebo nemá nič oficiálne vopred [...]

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Dedinský futbalista, ktorý chce hrať Ligu majstrov. Matovič stále nechápe, že problém je on

30.09.2022 20:03

Robí zo seba obeť, pričom je ešte stále v pozícii de facto najsilnejšieho človeka krajiny. Igor Matovič dokazuje, že stále nič nepochopil.

socha Milana Rastislava Štefánika

Slovenský velikán má ďalšiu sochu. Bradatý Štefánik má ruku na srdci s kompasom

30.09.2022 19:30

Milanovi Rastislavovi Štefánikovi odhalili sochu v Starej Ľubovni.

ide o pravdu, Richard Sulík, Peter Bielik

Sulík v Ide o pravdu: Viac ako 15 minút som Matoviča počúvať nevydržal

30.09.2022 18:45

Aj keď odvolanie Igora Matoviča z postu ministra vôbec nie je isté, Richard Sulík túto snahu považuje za logické vyvrcholenie odchodu SaS z koalície.

riadiátor, vykurovanie, kúrenie

Ministerstvo financií uvoľnilo takmer 17 miliónov pre vysoké školy na boj s krízou

30.09.2022 16:54

Finančné prostriedky sú určené na kompenzáciu zvýšených cien energií.