Založ si blog

Slováci pozor. Opäť sa začína pomalá, plazivá covidizácia. .. !

Dnes Slováci žijú každodennými starosťami, hlavne o tom, čo ich čaká ohľadne cien potravín, energií a pod.

Média, tie dovolené, ich dennodenne kŕmia tým, ako je potrebné ešte viac zničiť Rusko, Rusov a ako si kvôli tomu je potrebné ešte viac utiahnuť opasky, ako je potrebné sa odstrihnúť od energií, ktoré by sa čo i len málinko obtreli o energetické nosiče, ktoré sú na území Ruskej federácie a pod.

Do toho dovolené média vložia, ako sa spájajú tí „dobrí“ s fašistami a ako sa spájajú tí „zlí“ s fašistami lebo dnes na Slovensku je to už taký folklór, teda – fašista sem, fašista tam!

Ale kto je tu naozajstným fašistom resp. fašistami, to dovoleným médiám totálne uniká!

Nuž a do toho, pomaly, ale isto ide plazivý covidizmus!

To samozrejme pre prípad, žeby občania SR vytriezveli z tých všakovakých dovolených informácií a bude potrebné im opäť ukázať, kde je ich miesto!

A to takým spôsobom, že sa povie – hľa občan, covid je tu skôr ako sme čakali a teda je potrebné ťa opäť „chrániť“ a teda ostávaš doma, budeš nosiť respirátor, budeš musieť sa nechať covid zaočkovať a pod.

Občan SR, Slovák, prosím neber to na ľahkú váhu a už im viac nedovoľme, aby nami takto manipulovali a neodôvodnene nás gniavili.

Toť nedávno to začalo na ostro na TA3, kde opäť debatoval V. Krčméry aj s akýmsi iným odborníkom na Covid, kde opäť bola reč o kade čom okolo covidu a covid očkovaní, ale ani za svet nezaznelo to najpodstatnejšie, že aj covid je liečiteľný!

Teda nielen prekonateľný, ale liečiteľný!

Už som o tom písal, mám vlastnú skúsenosť, že covid som neprekonal, ale som sa z neho vyliečil – Ivermektín – brával som ho dvakrát denne (R/V) jedna tableta, len 5 dni v týždni! Potom bol u nás v rodine veľmi účinný Isoprinosin, ako „starodávne“ antibiotikum na vírusové ochorenia, samozrejme, že na oficiálny odborný lekársky predpis od vlastného všeobecného lekára a po troch dňoch bol Covid ta tam, aj keď antibiotiká boli pravda vybraté až do konca, ako predpis káže!!!

Teda o liečbe ani dnes nepočúvame vôbec nič!

PREČO!

Potom sa nechal počuť akýsi Ján Mikas.

To je kto?

Akosi ho dlho nebolo vidieť ba ani počuť!

Kde bol doteraz a prečo čuší a nenabáda ministerstvo zdravotníctva na prevenciu počas letných dní, aby informovali občanov SR, ako si čo najlepšie posilniť prirodzenú telesnú imunitu, ale hlavne prečo nekričí, že je potrebné v zdravotníctve vykonať viacero krokov, aby sa nám na jeseň v ambulanciách nenakopilo množstvo vystrašených pacientov s novým variantom covidu…?!

A následne nasadili covid korunu v denníku SME.sk!

Nuž veru niečo nevídané!

Niečo nad čím človek musí neveriacky a hlavne s pohoršením krútiť hlavou!

V denníku Sme.sk vyšiel takýto bombastický článok, s ešte bombastickejším nadpisom – „Matematik Kollár: Cez leto sa takmer určite zavedú respirátory“ – https://domov.sme.sk/c/22946100/koronavirus-vlna-leto-covid-omikron.html

článok napísal a zverejnil akýsi Sme.sk redaktor – Ján Krempaský.

Tomuto článku sa povenujem samostatne, ale už teraz odkazujem matematikovi Richardovi Kollárovi, redaktorovi Sme.sk Jánovi Krempaskému a všetkým im podobným, že áno, nech si naordinujú povinné nosenie respirátora, aj desať naraz, ale len sami pre seba a nám ostatným nech dajú už konečne svätý POKOJ!!!

Totiž už nikdy žiadne povinné nosenie ničoho, čoby bránilo voľnému prístupu kyslíka do našich pľúc! A u našich detí už vôbec NIE!!! NIE v školách počas vyučovania!!!

KTO CHCE NECH NOSÍ, ALE TOŤ VŠE!!!

 

No a samozrejme covid masirácia pokračuje veselo ďalej, napr. ráno 28.6.2022 mali opäť na TA3 jedného z naj coviďáka akéhosi Petra Sabaku –  https://www.ta3.com/relacia/24813/covid-na-slovensku-opat-pritvrdzuje-infektolog-sabaka-povedal-ake-nas-caka-leto, ktorý opäť covid straší národ slovenský a to je jednoducho neprípustné…

Mne tu čosi nesedí a zároveň veľmi niečím nekalým zapácha a je potrebné si to dať do súvislostí so všetkým čo sa tu, najmä v Európe, deje za ostatné mesiace, týždne, dni, hodiny a minúty!

Naozaj Slováci – POZOR NA TO! POZOR NA NICH!!!

 

 

 

 

 

 

Čaputová pokrytecký objavila ZMOS!

24.05.2023

Nuž, nemôžem začať inak, ako týmto citátom – „Opakujem to nielen dnes, ale aj pri všetkých našich spoločných stretnutiach: samosprávy nosím v srdci a považujem ich za základný a veľmi dôležitý pilier demokratického systému.“ A ktože to povedal? A kdeže to povedal? Nuž nik iný, ako „samosprávna srdciarka“ Čaputová, v Bratislave 23.5.2023, na 34. Sneme [...]

Čaputová pred tým, ako ohlási svoju kandidatúru na Prezidenta SR, by mala bezpodmienečne vykonať toto!

23.05.2023

Čaputová sa vždy oháňa tým, že keď sa má „zodpovedne“ rozhodnúť o téme celospoločenskej, tak si to najskôr nechá „preklepnúť“, alibisticky potvrdiť, na Ústavnom súde SR (ÚSSR). Viď ako to dvakrát vykonala, keď sa jednalo o referendum o predčasných PV, a ako tak neučinila, keď mala expresne podpísať „obrannú“ ZM s USA… Takže Čaputová pred [...]

Čaputová čaká na čí povel?

23.05.2023

Dnes máme 23. mája 2023 a Čaputová nič. Čaputová mlčí? Mlčí ohľadne svojej prípadnej ešte jednej svojej kandidatúry na Prezidenta SR… Prečo? Kde je problém? Veď všetky jej naklonené média nás presviedčajú, že ľud slovenský si želá, aby ona jediná bola opäť hlavou nášho štátu! A najpríhodnejšia chvíľa bola práve 05.marca 2023, kedy FOCUS pre TV [...]

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.

Hong Kong Tiananmen Anniversary

Spomienka na masakru na Námestí nebeského pokoja? V Hongkongu sa zatýkalo

04.06.2023 10:08

Hongkong v minulosti pietne akcie povoľoval, v posledných rokoch však úrady spomienkové akcie potláčajú.

India vlaky zrážka

India minula miliardy na modernizáciu vlakov, bezpečnosť pokrivkáva

04.06.2023 09:49

Piatková zrážka vlakov v štáte Odiša bola v Indii najhoršia v 21. storočí.

Čiernohronská železnica, Čierny Balog

Slávna Čiernohronská železnica bojuje s majiteľom pozemkov aj úradníkmi. Ako rozhodne súd?

04.06.2023 08:00

Patálie s historickou Čiernohronskou železničkou sa ťahajú dlho. Úrady ju označujú za čiernu stavbu a majiteľ pozemku, cez ktorý vedie jedna z jej koľají, ju zatarasil.