Lengvarský a spol. , už sa nevyhovárajte a spravte to!

A V. Lengvarský opäť len lamentuje a vyplakáva, ba dokonca sa Covid vyhráža.

Že sa mu Covid situácia horší, že musí sprísniť „pandemické“ pravidlá a pod.

Nuž dobre!

Ja, ako Covid nezaočkovaný, ako Covid netestovaný, už viac ako rok a pol plne Covid zdravý, bez rúška, bez respirátora, bez hlúpych dištancií a iných asociálnych opatrení, plne súhlasím s týmto:

Súhlasím, aby sa konečne všetkým tým Covid zaočkovaným dostalo toho, čo im bolo sľubované.

My Covid nezaočkovanci to nie len strpíme, ale celkom úprimne im to aj doprajeme.

Teda ja určite a bez irónie!

Teda, ak niekomu bolo bulikané do hlavy, že jedine Covid vakcína ho ochráni pred C-19 a teda, že bude slobodný, že bude môcť viesť úplne normálny život, bez rúška, bez respirátora, bez dezinfekcií, bez dištancií a pod., tak si celkom iste toto všetko zaslúži a mali by mu/im to umožniť práve tí, čo mu/im to sľubovali, ak sa nechá Covid zaočkovať, ešte stále experimentálnou vakcínou lebo vyhodnotenie účinkov týchto vakcín máme vraj očakávať v rokoch 2022 až 2023!!!

Takže V. Lengvarský a spol. dosť bolo toho vášho strachu! Dosť bolo utláčania plne Covid zaočkovaných!

KONAJTE v ich prospech a na nás Covid nezaočkovancov nehľaďte! Lebo náš čas ešte len príde!

Je potrebné, aby ste sa konečne osmelili a zaviedli režim pre plne Covid zaočkovaných!

Je potrebné, aby do reštaurácií, kín, fitnes, plavárni, múzeí, hotelov a pod. mohli vojsť len plne Covid zaočkovaní, taktiež túto podmienku musí spĺňať aj obslužný personál resp. zamestnanci týchto zariadení a objektov a je potrebné, keďže to bude výlučne priestor, kde sa budú pohybovať a zdržiavať len plne Covid zaočkovaní, tak bez akýchkoľvek obmedzení, pretože Covid očkovaním všetky dôvody pominuli – žiaden obmedzený počet, žiadne rúška, žiadne dezinfekcie, žiadne rozostupy, o respirátoroch ani len nehovorím – teda nič, nič a ešte raz nič!

Veď čo sa im už po stránke respiračnej, po stránke C-19 môže prihodiť, keď budú v spoločnosti sebe „rovných“ – teda plne Covid zaočkovaných!

Veru, nie je to nič výnimočné, stane sa len to, čo sa im spievalo, keď sa Covid vakcinačne chytali do Covid vakcinačnej siete!

A my ostatní sa budeme s úctivej diaľky nejaký ten čas prizerať na to, ako sa im respiračne darí, ako sa im C-19 darí sa nenakaziť, ba ani neochorieť!

A takisto by bolo ale potrebné urobiť ešte jednu výnimku a to takúto.

Keď sa národ delí, tak poriadne!

Je potrebné, aby tí prevádzkovatelia, ktorí na to pristanú vpustili do svojich priestorov, prevádzok a hotelov len a výlučne Covid nezaočkovaných, ani jednou dávkou, ale minimálne na pohľad Covid a inak respiračne zdravých. Teda žiadne nadmerne kýchanie, kašlanie, smoklenie, zvýšená telesná teplota a pod.

V týchto priestoroch bude potrebné veľmi razantne dodržiavať pravidlo, že tu bude zakázaný vstup zaočkovaných, aj keď len jednou dávkou Covid experimentom, aby nedošlo k premiešaniu takto od seba Covidovo odlišných jedincov!

Prečo V. Lengvarský a spol. nepristúpite na takýto spoločenský Covid kompromis?

Veď plne zaočkovaní sa už nebudú musieť ničoho báť, keď sa budú nachádzať v spoločnosti sebe rovných a tí druhí, kde hrdo patrím aj ja, sa budeme tiež plne bezpečne cítiť medzi nezaočkovanými, netestovanými na C-19 lebo sa toho neobávame ani teraz!

Nuž a potom uvidíme, kde to po stránke respiračnej bude lepšie či v skupine  „A“ – plne zaočkovaných alebo v skupine „B“ absolútne nezaočkovaných, Covid netestovaných!

Áno, je potrebné to konečne vykonať a nie tu donekonečna strašiť národ, že je to Covid vlna nezaočkovaných, že na týchto doplácajú tí čo sú plne Covid zaočkovaní a takto zbytočne rozoštvávať národ!

Veď čoho sa obáva plne Covid zaočkovaný, keď Covid verchuška mu sveto svete tvrdila, že niet inej ochrany ako tejto a nič mu z tohto hľadiska nehrozí!!!

Takže, ako? Budete mať V. Lengvarský a spol. Odvahu a vykonáte čo ste plne Covid zaočkovaným sľúbili s jasnou kompenzáciou pre nás ostatných Covid nezaočkovaných, Covid netestovaných…?!

Lebo spravodlivosť, ľudské a občianske práva musí/musia platiť pre každého!!!

 

 

Socialistické základné školstvo bizarnosti školstva kapitalistického nepotrebovalo, ba ani o nich nechyrovalo!

07.08.2026

Áno, toto je ďalší z mojich článkov, čo bolo za socializmu (píšem o dobe po roku 1975!), aj na Slovensku oveľa lepšie, ako je tomu dnes za tvrdého lumpen kapitalizmu. A jednou z tém je školstvo. Jednoznačne to socialistické malo neporovnateľne vyššiu úroveň ako to dnešné. Učitelia a škola ako taká, mali/mala v spoločnosti prirodzený rešpekt. Učiteľ bol [...]

B. Balogová zo Sme. sk má pravdu – áno, to nie je normálne!

07.08.2026

Nuž veru, Beáta Balogová exšéfredaktorka Sme.sk, dnes v pozícií hlavnej komentátorky Sme.sk, sa odhodlala napísať takúto podľa nej pravdu – 6. aug 2026 o 21:22 „Toto nie je normálne“ – https://www.sme.sk/komentare/c/toto-nie-je-normalne A opäť bola „nadmieru objektívna“. V článku opisuje politickú situáciu na Slovensku po PV 2023, samozrejme, že sa [...]

Putin zákerne voči EÚ otvoril druhý front! ?

06.08.2026

Už niekoľko dní som v šoku. V šoku z našich „objektívnych“ médií a politikov, z ktorých srší rusofóbia a nevídaná nenávisť voči Rusom, Ruskej federácií. Tieto média a títo politici nám už niekoľko rokov, teda od 24.2.2022, dennodenne vtláčajú do hláv, že Ukrajina, teda Zelenského režim, „demokraticky“ režim, „čistý“ režim ako ľalia, bojuje [...]