Založ si blog

Dôkladná kontrola hraníc SR áno, ale z úplne iného dôvodu!

Dnešná Covidchuntovláda SR na čele so Zuzanou Čaputovou, zaviedla prísny Covid režim na hraniciach SR. Tento prísny Covid hraničný režim sa týka pri vstupe na územie SR a dotkne sa najviac „nezodpovedných“ občanov Slovenskej republiky, ktorí sa nenechali „motivovať“, občan-volič SR rozumej – nenechali sa Covid zaočkovať úplne – teda obidvoma dávkami Covid vakcíny, ale len tej, ktorú slovutne „dobrovoľne“ prikázala a uznáva diktatúra v Bruseli!!!

Niečo nevídané a absolútne neakceptovateľné!!!

Toto sa musí skončiť!!!

A ono sa to v najbližšej dobe aj skončí lebo trpezlivosť Slovákov s touto Covidchuntovládou diktátorov, despotov nie je nekonečná!

Okamžite po tom resp. ihneď v tej chvíli, ako slovenský ľud zvrhne tento Covid zločinecký režim, musí nastať ešte prísnejší režim na hraniciach SR, na všetkých letiskách, aj na „zelenej“ hranici, ale nie na vstupe do republiky, ale výhradne na výstupe!!!

Prečo?

Nuž preto, aby táto diktátorsko-despotická Covidchunta neopustila územie Slovenskej republiky, aby sa vyhla riadnemu trestnému stíhaniu za zločiny, ktoré tu pácha na občanoch SR už 16. mesiacov, v mene akejsi neodôvodenej Covid “pandémie“!

Že nemajú dôvod na to, aby zutekali? Že nie? Tak potom, ako je potrebné chápať výrok Igora Matoviča, ktorý sa mal vyjadriť, že ak v nadchádzajúcich PV voľbách, sa do vlády SR dostane opäť SMER-SSD, tak on „balí kufre a odchádza zo Slovenska“?!

Aký je dôvod opúšťať kvôli prehratým, demokratickým PV voľbám svoju domovinu?

Nuž, ak politik nevykonal nič zlé, tak ŽIADNY!!!

Podľa Matovičovej logiky, by sme na Slovensku nemali už ani jedného politika lebo každý z nich minimálne raz prehral PV voľby a do vlády SR nastúpili jeho predchádzajúci politický oponenti!!!

Teda je celkom jasné, že táto Covidovovládnucachunta si plne uvedomuje, čo to tu plných

  1. mesiacov stvára s občanmi vlastného štátu a teda ich zutekanie pred spravodlivým hnevom a spravodlivým súdom občanov SR, je pre nich jediným východiskom, aby zbytok života nestrávili napr. v Leopoldove vo výkone väzby.

Je to paradox, ale možno sa naplní predvolebná vízia, predpoveď Borisa Kollára, ktorý pred PV 2020 natáčal všakovaké predvolebné videa a na jednom z nich stojí pred Leopoldovskou väznicou a hrdo prehlasuje, že ak sa oni dostanú do budúcej Vlády SR, tak kapacita tejto väznice nebude postačovať na to, koľkí politici a „ich ľudia“ z éry vlády SMERU-SD, tak/tam ukončia svoju politickú kariéru –  https://www.youtube.com/watch?v=EUhtd3qCDCU ,

Prečo vo väzení nevidíme politikov? – YouTube

Na záver ešte raz a jasne – Áno, okamžite po nevyhnutnom páde tejto „slovenskej“ Covidchuntovlády je potrebné nepriedušne uzavrieť hranice SR smerom von z republiky, aby títo USA a Bruselskí zapredanci, čo tu tento národ, absolútne bezdôvodne gniavili a nútili k experimentálnemu očkovaniu, aj naše malé deti, neušli a aby sa zodpovedali tomuto národu!!!

Jedného dňa si spravodlivosť nájde každého, BEZ VÝNIMKY!!!

 

 

Čaputová, Kovačič a im podobní, boli zrušení na jednu dobu naozajstným demokratom!

29.05.2024

Kedysi dávno za mojich mladých čias, teda dávno pred novembrom 1989, sa zvyklo hovoriť, že – „Zrušil ho na tri doby“. Toto slovné spojenie sa zvyklo použiť vtedy, ak niekto niekoho na základe faktov a nepriestrelných argumentov dostal do polohy, že sa dotyčný musel hanbiť za to, čo urobil, povedal…, čomu jednoducho nerozumel resp. nebol v tom dostatočne zdatný. [...]

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

česká poslanecká snemovňa

Dali si aj poslanci? V českej snemovni sa šnupal kokaín, ochranka ho našla na toaletách

29.05.2024 15:05

Nález sa objavil v čase dlhých opozičných obštrukcií, keď poslanci museli absolvovať aj nočné rokovania.

dillí

Voda na 20 minút denne. V Dillí namerali rekordných 52,3 stupňa

29.05.2024 14:57

Horúčavy Indiu sužujú už viac ako mesiac a vláda upozorňuje na možný nedostatok vody.

Donald Trump

Zbombardoval by som Moskvu aj Peking, šokoval Trump svojich darcov

29.05.2024 14:50

Trump opakovane vyhlasuje, že by v prípade zvolenia mohol ukončiť vojnu v priebehu jedného dňa.

Klíma / Emisie / Dym / Továreň / Fabrika / Znečistenie /

Toto je boj s emisiami a cesta k uhlíkovej neutralite? Scholzova vláda odklepla ukladanie CO2 do mora

29.05.2024 14:08

Metóda vyvoláva kontroverzie kvôli vysokým nákladom a možným rizikám pre životné prostredie.