Založ si blog

Hitler sa v hrobe neobracia, on sa v ňom doslova rehlí!

Keď Adolf zo záhrobia vidí, ako dnes svetu, hlavne EÚ a tým pádom aj na Slovensku vládne jeho nacisticko-fašistické presadzovanie jednej, jedinej „pravdy“, tak sa musí cítiť výborne.

A keď vidí, že dnes je Nemecko naozaj treťou ríšou, minimálne vo vzťahu k EÚ a hlavne tých menších, donedávna štátov východného sovietskeho bloku, tak je to asi presne to, čo chcel on, pravda, ešte tu chýba ovládnutie Ruska.

Ale ako vidíme, Nemecko na čele s Angelou Merkelovou robí presne to čo Adolf a snaží sa Ruskú federáciu všemožne dostať na kolená všakovakými proti ruskými sankciami za akési vymyslené Ruské okupačné chúťky!!!

Jednu vec mi nikto nevyhovorí. Nemec nikdy nezabudne a vždy bude zatrpknutý, že bol hanebne porazený tým „nevzdelaným“ primitívnym“ slovanským národom – Ruským národom.

Môže Angela Merkelová aj tisíckrát povedať, že nemecký nacizmus bol zlý, že toho sa Nemci nikdy nemali dopustiť na slovanských národoch, niekde v kútiku duše tu Nemci vždy budú mať akísi vzdor lebo RUS!!!

A čo Slovensko? Slovensko už viac ako 30 rokov kapitalistický „jasá“!

Jasá a nevšimlo si, že za tých tridsať rokov sa ekonomicky stalo úplne závisle na Nemecku!

Takže čo „pískne“ Nemecko, to Slovač musí urobiť lebo náš odbyt ide takmer jednosmerne na Nemecký trh!!!

Takže len toľko v stručnosti a posledná poznámka je tá, že len málo rozhľadený občan SR nevidí resp. nechce vidieť, že svet si chcú podmaniť USA veľkokapitalisti a minimálne Európu „demokratický“ „antifašistickí“, „antinacistickí“ Nemci!!!

Rozumný, pozorný čitateľ aj z toho „mála“, čo som vyššie napísal pochopí, čo som tým chcel pre dnešnú dobu povedať a hlavne vo vzťahu k dnešným, aj Covid slovenským „dobrovoľnostiam“, ktoré nám tu títo „demokrati“ predvádzajú!!!

 

Zamestnanci TV Markíza a spol. nič nepochopili!

28.05.2024

A nie len v TV Markíza, ale aj v Sme.sk, v Aktuality.sk, v Denníku N a vo všetkých tých médiach, ktoré si ešte stále namýšľajú, že len oni jediné sú tie, čo majú právo a patent na pravdu, že len oni sú tí, čo majú právo odsudzovať iné média, že len oni sú tí, čo majú právo Slovákov nie informovať, ale ich vedomie a mienku formovať na svoj obraz! TV [...]

Čaputová Jančkárovej – „Držím palce aj Vám“.

27.05.2024

Týmito slovami sa Čaputová rozlúčila s redaktorkou RTVS v relácií O 5 minút 12 v ostatnej nedeľnej relácií. https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14036/468070#4219 Pýtam sa, to čo je? V čom Čaputová drží Jančkárovej palce? Nuž, ale pekne po poriadku. Skôr, ako sa dostanem k hlavnej téme dnešného môjho článku, k „nestrannej“ a „apolitickej“ TV diskusií [...]

Kovačičov koniec – tragédia slovenských médií!

25.05.2024

Mohol by som začať škodoradostne asi aj takto – Michal Kovačič, sa ešte dvakrát v Na telo mediálne vyspí a skončil. Ale týmto by som sa zaradil do šíku tých, ktorí sa z tohto tešia. Pýtam sa, komu toto prospieva a na čí je to propsech? Ja osobne sa neteším z toho, že moderátori médií, ktoré si hrdo hovoria, že sú média hlavného prúdu, takto končia, doslova [...]

migrácia, vojaci, poľsko, rusko, hranica

Agresivita na Poľských hraniciach narastá: Varšava obnovuje nárazníkovú zónu s Bieloruskom

29.05.2024 12:04

Ilegálny migrant na hranici s Bieloruskom pobodal poľského pohraničníka.

Fico postrelenie prevoz BBX

Tenké črevo mal prestrelené na piatich miestach. Kaliňák odhalil detaily o zranení premiéra Fica

29.05.2024 11:35

Liečba predsedu vlády Roberta Fica naďalej prebieha podľa očakávaní.

Britain Royals

Angličania začnú platiť s portrétom kráľa. Čaká to aj Kanaďanov, ale väčšina z nich ho nechce mať v peňaženke

29.05.2024 11:10

Portrét Juraja III. sa objaví na všetkých existujúcich bankovkách v hodnote 5, 10, 20 a 50 libier. Prvé kusy sa dostanú do obehu 5. júna.

Marián Petko, ANS

Členovia Asociácie nemocníc Slovenska podpísali dodatky zmlúv so všetkými zdravotnými poisťovňami

29.05.2024 10:58

So štátnou Všeobecnou zdravotnou poisťovňou majú zmluvu platnú len do konca júna.