Založ si blog

Eduard Heger je blázon alebo fanatik?

Podľa môjho hlbokého presvedčenia je Eduard Heger pre mňa osobne sfanatizovaný blázon!

Lebo len blázon a fanatik (Covid!) môže povedať niečo tak idiotské, ako povedal Eduard Heger (Opatrenia by mali byť zrozumiteľné. Heger chce jednoduchší Covid automat – TA3)

Eduard Heger v súvislosti s „pandémiou“ koronavírusu „nového“ typu, povedal toto – „Porazená bude vtedy, keď celosvetovo vymizne“.

Takéto vyjadrenie si podľa môjho presvedčenia vyžaduje odbornú lekársku starostlivosť!

Veď nech mu to už niekto vysvetlí, že tento a všetky predošlé a všetky následne koronavírusy tu boli, sú a budú naveky! Nedá sa ich odstrániť! Nie je v ľudských silách, možnostiach ich zničiť tak, aby úplne „vymizli“!!!

Eduard Heger v tejto svojej Covid fanatickej pomätenosti „vylúdil“ ešte tento totálny idiotizmus – „Zdôraznil potrebu nosenia respirátorov či rúšok, ktoré však musia byť aj správne nasadené.“

Panebože, tak nech si to nosí, pre mňa za mňa aj v sprche, ale nech už dá s tým pokoj! Nech dá každému slobodnú vôľu, či si rúško/respirátor slobodne nasadí alebo nie! Kto chce nech to nosí, ak si myslí, že mu to pomáha, ale ten kto je presvedčený, že mu to škodí, tak ten nech to slobodne nenosí!

Každý je zodpovedný sám za seba…!!!

No absolútny blud, ktorý vyšiel z jeho Covid sfanatizovaných úst bolo to, keď sa už otvorene prikláňa k takejto Covid očkovacej segregácií/genocíde – „Heger ocenil osvetu o očkovaní a ambíciu ministerstva zdravotníctva zvýšiť zaočkovanosť. Nebráni sa v tomto smere ani finančným odmenám za očkovanie. Uviedol to po pondelkovom rokovaní vlády.“

Tak toto NIKDY!!!

Ja neodvádzam dane tomuto štátu na to, aby z mojich peňazí odmeňoval iných za to, že sa pod ťarchou stresu, paniky, možno aj podmienkou zamestnávateľa, nechal napichať podmienečne pustenou Covid vakcínou do obehu!

To kde sme? A keď sa o rok dnešný „hoax“, dnešné „konšpirácie“ o možných neblahých následkoch Covid vakcín preukážu, ako pravdivé, tak čo? Bude Eduard Heger finančne odškodňovať/odmeňovať tých čo nepodľahli Covid vakcinačnej hystérií ?!

Nie, už niet čo k Eduardovi Hegerovi dodať! Jednoducho občan-volič SR sa musí čo najskôr prebrať a poslať takýchto fanatických Covid bláznov čo najskôr do politického zabudnutia!!!

 

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

LGBT, dúha, vlajka, maska, pride

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.

nemecko záplavy povodeň

Silné záplavy by v Európe mohli byť do konca storočia až 14-krát častejšie

23.07.2021 13:52

Dôvodom pre pomalší pohyb búrok by mohla byť rýchlo sa otepľujúce Arktída.

Roman Mikulec

Mikulec bude opäť čeliť odvolávaniu, schôdza má byť na budúci týždeň

23.07.2021 13:31, aktualizované: 16:24

Uviedol to predseda poslaneckého klubu hnutia Sme rodina Peter Pčolinský s tým, že o tom, či hnutie vysloví ministrovi podporu, bude ešte rokovať poslanecký klub Sme rodina.