Založ si blog

Opoziční poslanci v NR SR-toto je vaša jediná možnosť, ako zastaviť, odstaviť diktátora I. Matoviča a jeho tichú spoločníčku Z. Čaputovú !

Je evidentne, že diktátor Igor Matovič stupňuje svoju aroganciu moci voči občanom SR a je evidentne, že Zuzana Čaputová mu pritom ticho, tichučko jasne asistuje ! Je evidentné, že v posledných týždňoch sa moci v štáte ujala armáda a to bez vedomia jej nevyššieho, hlavného veliteľa – Zuzany Čaputovej ! Hlavným veliteľom sa stal Igor Matovič a jeho poslušný sluha Jaroslav Naď, zvaný Sancho Panza, ktorý slepo nasleduje svojho pomäteného pána Igora Matoviča, zvaného Don Quijote de la Mancha. Totiž Jaro-Sancho Panza, vykoná akúkoľvek pomätenosť svojho pána Igora-Quijota de la Mancha lebo mu je slepo oddaný a poddaný. Asi nemá význam sa vyjadrovať k „miništrovaniu“ Mareka Krajčího, ako ministra zdravotníctva lebo ten v pozadí na každej TB Igora-de la Manchu pôsobí ako malé ustráchané mokré mačiatko, ktoré práve vytiahli z plytkej vody. Ďalším, ktorý sa „vyníma“ na Igorových-de la Manchových TB je „generál“ Milan Krajniak, zvaný Napoleon.SK . Ten je už tiež naozaj úplne pomätený lebo si nevšimol, že je miništrantom v Igorovej-de la Manchaovej vláde nie vojak-záložak, ale minister-miništrant Práce, sociálnych vecí a rodiny SR a teda by mal chodiť raz v montérkach, potom v žltej veste a napokon v kuchynskej zástere ! No a v pozadí tohto tragikomického „veľdiela“ stojí, sedí a padá tichučká Zuzana Čaputová, zvaná aj ako Zuzana-Dulcinea del Toboso, ktorá vystupuje v románe Miguela de Cervantes y Saavedra, ako šľachtičná a veľká láska pomäteného Don Quijota a pritom je to v skutočnosti slúžka ! A Zuzana-Dulcinea pri Igorovi-de la Mancha vyznieva a pôsobí, presne ako jeho slúžka, ktorá si síce občas dupne nožičkou, ale len jemne, aby to príliš nerozčúlilo jeho blahorodie, jej pána – Igora-de la Mancha. Možno to vyzerá, ako sranda, ale je potrebné si uvedomiť, že situácia je v našom štáte nesmierne vážna! Ono to nevyzerá, že si všetku moc uzurpoval do svojich rúk Diktátor-Igor, ono je to vážení občania SR a hlavne všetci opoziční a nezaradení poslanci v NR SR, dnes už krutá realita – Igor obchádza Zuzanu, ako hlavného veliteľa OS SR, – Igor obchádza NR SR a pozýva na územie SR bez rozhodnutia, súhlasu NR SR príslušníkov cudzích armád a v tejto súvislosti nesmieme opomenúť posledný výrok Jaroslava Naďa, že by bolo potrebné si pozvať na pomoc, pri ďalšom celoplošnom testovaní – NATO lebo vraj takto by to malo byť pre nás lacnejšie – POZOR na takéto výroky ! – Igor obchádza, zosmiešňuje, uráža názory vedeckej obce – zdravotníctvo, ekonómovia, zamestnávatelia, zamestnanci a pod.

A teraz prechádzam k tomu, čo by mali vykonať všetci opoziční a nezaradení poslanci v NR SR, keď chcú (musia!) zastaviť diktátora-Igora a jeho poslušnú družinu, Zuzanu nevynímajúc !

Nie, dnes už nestačí, aby opoziční poslanci vypisovali, aj keď dobre, statusy na FB resp. natáčali videa s témou, kde poukazujú na porušovanie ústavnosti a zákonnosti Igorom Matovičom a spol.!

Nie, dnes už nestačí, že sa opozícia „zjednotí“ a podajú návrh na odvolávanie Vlády SR, ako celku v NR SR – takáto schôdza musí byť otvorená – Zákon č.350 /1996 Z.z., §109 !

Nie toto nestačí ! Bolo by to len ďalšie nič riešiace parlamentné divadlo lebo ako je známe, vládna diktátorská koalícia disponuje v NR SR nie obyčajnou väčšinou (76 poslancov), ale má nebezpečnú ústavnú väčšinu – 95 poslancov ! Dnes, ak im niečo v ústave zavadzia v presadzovaní ich čo raz väčších diktátorských chúťok, tak majú právomoc zmeniť znenie Ústavy SR, tak ako si to želajú a ani Ústavný súd SR im v tom nemôže zabrániť lebo ÚS SR posudzuje zákony prijaté v NR SR, či sú v súlade s Ústavou SR a nemá kompetenciu posudzovať schválené zákony, ktoré NR SR schválila ústavnou väčšinou v NR SR(min. 90 hlasov), ako zákony ústavné resp. meniace, doplňujúce samotnú Ústavu SR !!!

Takže vážení opozičníci a nezaradenci, dnes ak to s občanmi SR myslite vážne a chcete naozaj politický odstrániť Igora Matoviča a spol. a zároveň ukázať Zuzane Čaputovej, ako sa ma správať, ako hlavná veliteľka OS SR a hlava štátu, vám neostáva nič iné, ako vykonať tento pre vás ťažký, ale pre občanov SR nesmierne dôležitý krok, hrdinský čin !!!

Na úvod je potrebné si uvedomiť, čo hovorí Ústava SR o pôsobení a existencií NR SR. V Čl. 72 sa píše – „Národná rada Slovenskej republiky je jediným ústavodarným a zákonodarným orgánom Slovenskej republiky.“ A v nasledujúcom článku č. 73, ods.(1) sa píše – „Národná rada Slovenskej republiky má 150 poslancov, ktorí sú volení na štyri roky.“ A to je presne to, načo chcem v tejto chvíli poukázať a dať na vedomie všetkým opozičným a nezaradeným poslancom NR SR. Dnes už nemá žiaden význam, aby títo poslanci v NR SR dávali všelijaké jalové návrhy – odvolávanie člena vlády, odvolávanie predsedu vlády, odvolávanie vlády SR ako celku a pod. Dôvod je jasný – čísla v NR SR nepustia. Taktiež nemá význam sa hrať v NR SR na obštrukcie – opäť čísla v NR SR nepustia. Čo pomôže a aké je jediné možné riešenie, ako položiť túto diktátorskú vládnu moc ? Je taká možnosť a to okamžite ! Je potrebné, aby zvyšok 55 poslancov v NR SR  si dobrovoľne uplatnili svoje ústavné právo na základe Čl. 81, Ústavy SR, v ktorom sa píše – „Poslanec sa môže svojho mandátu vzdať osobným vyhlásením na schôdzi Národnej rady Slovenskej republiky. Ak mu v tom bránia vážne okolnosti, môže tak urobiť písomne do rúk predsedu Národnej rady Slovenskej republiky; v takom prípade mandát poslanca zaniká dňom doručenia písomného rozhodnutia o vzdaní sa mandátu poslanca predsedovi Národnej rady Slovenskej republiky.“ !!! Zároveň žiadna opozičná politická strana zastúpená v NR SR si neuplatní nárok na náhradníka za poslancov, ktorí sa vzdali slobodne pre blaho všetkých občanov SR svojho mandátu. Čo sa v tej chvíli stane ?! Nuž stane sa to, že NR SR nebude spĺňať ustanovenie Ústavy SR vyššie citovaného Čl.73, že NR SR má 150 poslancov a teda NR SR nemôže fungovať. Prakticky zaniká jej právomoc fungovať na základe Ústavy SR, pretože je neúplná!!!

Áno len to je dnes jediná cesta, ako sa čo najskôr politicky zbaviť Diktátora Igora Matoviča a spol.

Ukážte panie poslankyne a páni poslanci v opozícií (aj všetci nezaradení), že vám viacej záleží na občanoch SR a nie na dobre platených poslaneckých kreslách. Ja vám garantujem, že po predčasných PV sa vrátite späť do poslaneckých lavíc, ale už v takom počte, že to budete vy a dnes aj niektorí z mimoparlamentnej opozície, čo vyskladáte silnú a odborne zdatnú, novú vládu SR a s dnešnou diktátorskou vládnou garnitúrou, Zuzanu Čaputovú nevynímajúc, sa vysporiadate, za nás vašich voličov, za ich dnešné ponižovanie všetkých občanov SR tak, ako sa patrí, ale výhradne len a na základe ústavnosti a zákonnosti, ktoré platia dnes na území SR. Nemôžete sa spoliehať, že to za vás spraví ulica ! Ani náhodou ! Lebo ak to necháte na „ulicu“, tak potom sa stávate tiež tichým spoločníkom Diktátora Matoviča a môžeme nadobudnúť dojem, že vašou snahou je nás, občanov-voličov potrestať za to, že v PV 2020 sme svojim slobodným hlasovacím právom posadili do vládnych kresiel práve týchto dnešných uzurpátorov moci ! Nič na tom nemení, že ja som nebol voličom dnešnej vládnucej Chunty ! Trpíme všetci bez ohľadu nato, kto ako slobodne volil v posledných PV!

To je z mojej strany nateraz všetko. Teraz je to vážení opozičníci a nezaradení poslanci v NR SR na Vás !!! Nuž ukážte sa a KONAJTE !!!

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

okresny sud, Bratislava II, Ba II, Drienova 5

Takáčovec Dömötör bude stíhaný väzobne

23.07.2021 18:01

Je obava, že by mohol ovplyvňovať svedkov a pokračovať v trestnej činnosti.

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.