Založ si blog

Z. Čaputová, I. Matovič-toto vám nemôžeme a nesmieme ODPUSTIŤ! Prečo? Aj a hlavne pre toto! !!

Nerozumiem, ako je možné, že po vyjadrení Igora Matoviča na nedeľňajšej „zhodnocovacej“ TB a po FB statuse, ktorý uverejnila Zuzana Čaputová, tak isto v nedeľu, je v republike pohodička, „objektívny“ novinári sú spokojný a pritom sa v našej republike udialo niečo, začo by sa nemusel hanbiť ani Kim Čong-Un. A myslím to absolútne vážne ! Prečo? Nuž preto !

Igor Matovič sa bez hanby, drzo, cynicky, diktátorsky, postaví pred kamery a občanom SR odkáže toto – „…odpustite, že sme vás prinútili prísť sa nechať otestovať…“ Toto je niečo nenormálne! Igor Matovič sa v priamom prenose priznal k spáchaniu viacerých trestných činov lebo jednoznačne potvrdil, že použil nátlakové prostriedky, aby sa občania prišli „dobrovoľne“ otestovať pofidernými antigénovými testami a v médiach je kľud !!!

Zuzana Čaputová v piatok predpoludním urobí vyhlásenie, kde okrem iných zbytočných vecí povie aj toto – „…Zároveň však žiadam ešte pred spustením testovania prehodnotiť podmienky zákazu vychádzania a netrestať následne ľudí, ktorí sa z objektívnych dôvodov na test nedostanú, alebo ktorí z iných dôvodov na test nemôžu prísť…, … Žiadam teda zrušiť kategorizovanie občanov na tých, ktorí budú mať priepustku na slobodu a tých druhých…, … Umožnime ľuďom, aby sa dobrovoľne otestovali. Občania, využite túto príležitosť vo vašej obci, meste, ak máte takúto možnosť. A to bez strachu a iba v záujme ochrany zdravia.“ A prešlo len pár hodín a Zuzana Čaputová zázračne zmení svoj „právny“ názor na túto maškarádu a napíše tieto nehorázne slová – „…Som rada, že sa nenaplnili obavy, vrátane tých mojich, a že vo výsledku každý, kto sa otestovať chcel, sa na test dostal…“ Niečo neskutočné ! Zuzana Čaputová bohapusto a bez hanby tvrdí, že otestovať sa mohol každý, kto chcel ! Kde sa podela veta o dobrovoľnosti ? Kto Zuzanu Čaputovú právne presvedčil, že prítomnosť občanov SR na testovaní je dobrovoľná ?! A to Zuzana Čaputová napíše potom, čo Igor Matovič farizejský žiada ľudí, aby sme im (teda tým myslel Zuzanu Čaputovú?) odpustili, to že nás k „dobrovoľnému“ testovaniu donútili !!! Prečo Zuzana Čaputová nenapísala vo svojom oslavnom statuse na celoplošné testovanie, že aj ona sa pripája k Matovičovej žiadosti o odpustenie za to, že aj ona má značný podiel na tom, že občania SR boli jednoznačne protiústavne a protizákonne donútení zúčastniť sa testovania a nezriedka čakali aj v štvôr a viac hodinových radoch, ako teľce na porážku…

Dnes sa chcem venovať jednému z najzávažnejších dôvodov, prečo tvrdím, že by sme Čaputovej, Matovičovi a spol. nemali a nesmieme odpustiť ! Tým dôvodom sú naše nevinné a bezbranné deti. Hovorím teraz hlavne o deťoch vo veku niekde od 7 do 13 rokov. Prečo práve o tejto vekovej kategórií ? Nuž preto, že človiečik v tomto veku, už vie čítať, vníma svoje okolie a utvára si svoj vlastný názor na veci, ktoré sa okolo neho dejú. Tieto naše deti už od marca 2020 denne počúvajú, aký je C-19 nebezpečný, že ten kto ho má môže celkom kľudne zomrieť a tieto nehorázne a ničím podložené informácie sa v posledných dňoch a týždňoch vystupňovali a vyústili do neuveriteľnej absurdnosti a tou je jednoznačné celoplošné testovanie na C-19 ! A teraz nech mi povie Zuzana a Igor, či si uvedomujú čo sa dialo v tých rodinách počas víkendu, ale aj dnes a určite to potrvá značne dlhú dobu, kde bol minimálne jeden z rodičov vylosovaný, ako pozitívny ? Vy si neuvedomujete Zuzana a Igor, že v rodinách, kde tento vírus považovali za „smrteľný“ mohlo a pravdepodobne aj vyvolalo u týchto detí obrovský psychický stres. Viete si predstaviť, že sa takto vystrašené dieťa hodilo okolo krku svojej mamky alebo ocka so slovami „ja nechcem mamka, ocko, aby ste umreli! Ja chcem, aby ste tu boli so mnou!“ Skúste Zuzana a Igor vysvetliť sedem ročnému dieťaťu, že je všetko v poriadku, keď od rána do večera z médií nepočúvajú nič, len aká je situácia zlá, koľko testovaných, koľko pozitívnych, koľko na kyslíku, koľko na umelej pľúcnej ventilácií a hlavne koľko ľudí za včerajšok umrelo na C-19 a očakáva sa, že v nasledujúcich dňoch to nebudú desiatky, ale stovky a podobné nehoráznosti ! Uvedomujete si čo to robí z našimi nevinnými deťmi ? Oni toto všetko vnímajú svojím detským rozumom a svojou zraniteľnou detskou dušičkou ! A práve pre toto, že ste našim deťom spôsobili takúto životnú traumu, ktorá ich môže poznačiť na celý život, vám to nemôžem, nesmiem a nemienim odpustiť a už vôbec nie zabudnúť !

My s manželkou našťastie nemáme s našim potomkom, ktorý má 13 rokov, takýto problém, pretože mi sme sa v našej rodine už od počiatku k tejto „pandémií“ správali rozumne. Nepodceňujeme totiž žiaden vírus, ani žiadne riziko, riziká iných chorôb, ale jednoznačne to ani nepreceňujeme a už vôbec to nedramatizujeme. U nás tento C-19 ošiaľ berieme, ako súčasť našich životov a odkedy sa objavila prvá správa o prvom samo vyliečenom človeku z tejto „smrteľnej“ choroby sme si svoje názory na tento „obzvlášť nebezpečný“ vírus C-19 na dennej báze prispôsobovali skutočnosti, bez zbytočného strachu, stresu a napätia.

V dnešnom článku už nebudem viacej rozoberať aj iné dopady na spoločnosť, ktoré sme si týmto ostatným víkendovým celoplošným zbytočným testovaním privodili a ešte len privodíme! Určite sa tomu podrobnejšie povenujem v mojich nasledujúcich článkoch. Dnes som len chcel celkom jasne poukázať na to, že Zuzana Čaputová a Igor Matovič, celkom vedome a zámerne spôsobili najväčšiu psychickú traumu tých najnevinnejších a najbezbrannejších, na našich deťoch ! Vždy som tvrdil a budem tvrdiť, že sa nikdy nezmierim s tým, ak trpia  nevinné deti. Žiadne dieťa na svete nesmie trpieť preto, že niektorí dospelí sa správajú ako tyrani, diktátori… Toto sa jednoducho neodpúšťa !!!

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

obilie

Päť krajín EÚ vrátane Slovenska požaduje obmedzenie dovozu ukrajinského obilia

31.03.2023 21:00

Krajiny adresovali list šéfke Európskej komisie Ursule von der Leyenovej.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.