Založ si blog

Nikdy sa to nesmie stať, nikdy si to nesmieme čo i len pripustiť !

S veľkým rozhorčením a s obrovskou nevôľou počúvam vyjadrenia, že rúška sa stanú súčasťou nášho budúceho bytia . Nuž ani náhodou !!! Ak sa takto vyjadrujú bežný občania, tak ma to nevyrušuje, považujem ich za nesmierne ustráchaných, ovplyvniteľných a hlavne za ľudí poddajných. Čo my povedia, to poslušne urobím, nerozmýšľam, hlavne, keď mám svätý pokoj.

Ale keď nám takéto „perspektívne“ vízie do budúcnosti „maľuje“, tak uznávaná kapacita vo svojom obore, akou bezpochyby prof. Vladimír Krčméry je, tak to ma nielenže vyrušuje, ale ma to dvíha zo stoličky a som na takéto „vízie“ nahnevaný !

Čo to má znamenať ! Prečo by sa časť látky na našich tvárach mala stať našou bežnou každodennou súčasťou. Nešírme takéto scenáre v spoločnosti, pretože je to nebezpečné ! Takéto vyjadrenia vyvolávajú v spoločnosti neustály strach a stres, z niečoho čo neexistuje ! Resp. aj keď existuje, tak je to samo vyliečiteľné a keď preženiem, tak nato stačí dobré mydlo, teplá voda a hlavne zdravý životný štýl !

Ja kategoricky odmietam dobrovoľne nosiť rúško !!!

My sa nesmieme uberať cestou poddajnosti. My nesmieme hľadať vakcíny proti niečomu, proti čomu sa ani všeobecne účinná vakcína vynájsť nedá. Jeden „deň“ vymyslíme vakcínu na „nový“ koronavírus na druhý „deň“ budeme už vymýšľať vakcínu na ešte „novší“ korona vírus, až sa dostaneme do permanentnej špirály. Nie toto nie je východisko, toto nie je ten správny smer !

Jediné správne a potrebné je vrátiť sa k normálnemu životu. K zdravému životu. Investovať do boja proti drogám, akým koľvek ! Investovať do našej mládeže, čo sa týka pohybových aktivít – rozpohybujme našu mládež. Za mojich mladých čias (1974-1984) pred našou bytovkou nikdy nerástla tráva – v lete sme tam, ako chlapci hrávali denne futbal a v zime sme si tam svojpomocne (aj s rodičmi) vytvorili „umelé“ klzisko a hrával sa tam hokej aj po zotmení (v zime sú dni krátke). Pamätám si, ako nás rodičia museli večer volať domov a dnes my rodičia vyháňame naše deti von ! Ale kde sa majú hrávať ?! Všade plno psích výkalov (tu pán Krčméry neje potrebné zabezpečiť prísne hygienické požiadavky na chovateľov psov ?!). Malé detské ihriska sú oplotené ! To sme sa kam dostali ?!

My nepotrebujeme, aby sme našich občanov pripravovali na to, že rúška sú východiskom, že rúška sú to opatrenie, čo nás v budúcnosti ochráni pred korona vírusmi ! Nie neochráni !

Jednoznačne je potrebné sa zamerať na pestovanie nášho slovenského ovocia a zeleniny, bez pesticídov, všelijakých umelých chemických „hnojív“. Zamerať sa na našu živočíšnu výrobu, taktiež bez akýchkoľvek rastových „urýchľovačov“. Čím viac bravčového, hovädzieho dobytka, tým viac prirodzeného hnojivá na naše, už tak zanedbané polia ! Uvedomujem si, že to nie je vec jednoduchá a ani sa tu nebavíme o jednom volebnom období. Ale jedine toto je cesta, ako v našich organizmoch a v organizmoch našich budúcich generácií vybudujeme predovšetkým silnú imunitu . Pretože čím zdravšia generácia, populácia, tým menšie riziko prepuknutia epidémie, pandémie ! Tým väčšia odolnosť proti týmto doteraz takmer bežným neduhom !

Ja som od vás pán prof. Vladimír Krčméry, od vás, čo ste videli, kade tade po svete, toľko biedy, utrpenia, očakával, že nám všetkým obyvateľom SR a hlavne dnešnému ustráchanému predsedovi vlády SR odkážete toto – „…vážení, ak nechcete chodiť v budúcnosti v rúškach, lebo týmto sa svojim životným štýlom dobrovoľne vzdávate imunity svojich organizmov, vráťte sa čo najrýchlejšie k zdravému životnému štýlu. Oveľa viac sa hýbte, športujte, zabudnite na rôzne chemické „vitamíny“ z lekárni, zabudnite na rôzne lieky a antibiotika, ktoré užívate ihneď, ako vás trochu pichne v boku ! Jedzte veľa prirodzených vitamínov – jablka, hrušky, slivky a pod. Nebuďte zo všetkého hneď vystrašení, neverte ihneď všetkému, čo sa na vás valí z médií a hlavne hygienu dodržiavajte vždy a všade, ale nie tú dnešnú prísnu, ale úplne štandardnú – keď kýchate alebo kašlete zakryte si ústa, stačí aj dlaňou a následne si umyte ruky, pred tým ako takouto „infikovanou“ rukou niečo chytíte, bežné umývanie rúk, hlavne po použití WC, po návrate domov z vonku. Nie nemusíte nosiť jednorazové rukavice, nie nemusíte nosiť rúška, dýchajte čo najviac čerstvého vzduchu . Nie nemusíte si za každým dezinfikovať ruky alkoholovými dezinfekčnými prípravkami. A hlavne si uvedomte milí občania a pán premiér, žiť v sterilnom prostredí, znamená mať s určitosťou zdravotné komplikácie. Človek k zdravému životu a k získaniu imunity svojho organizmu jednoznačne potrebuje aj trochu tej „špiny“ v podobe rôznych vírusov . Pretože ak sa budeme snažiť žiť v sterilných podmienkach, tak nás „zabije“ aj ten, dnes najneškodnejší vírus, keď s ním prídeme do styku, ak sa nejakým „nedopatrením“ dostaneme von z toho sterilného prostredia. Je potrebné si uvedomiť, že prehnaná sterilita nášho životného prostredia, nás neochraňuje, ale naopak, nesmierne oslabuje náš imunitný systém a to je zlé, nesmierne zlé …!“

Áno presne toto by som od vás očakával, že práve toto odkážete tomuto národu, občanom SR ! Lebo, keď to napíše resp. povie taký radový občan SR, akým som ja, tak sa to podľa premiéra Igora považuje za krikľúnstvo, pre média konšpirácia a pre prestrašených obyvateľov,  strata zdravého rozumu ! Ale keby toto povedala kapacita vášho formátu, tak by sa hádam nad tým aj niekto zamyslel. Ja neverím, že v odbornej spoločnosti je veľa takýchto názorov, aký som vyššie opísal, ale žiaľ, ich názor nie je verejne publikovaný resp. dnes nie je  dovolené ho publikovať lebo je potrebné držať národ a obyvateľov SR v neistote, v strachu a hlavne v poslušnosti !

Veď už konečne verejne priznajme, že nosenie rúšok je neodôvodnené a má slúžiť, len ako prostriedok na držanie ľudí v strachu a poslušnosti, lebo davová psychóza nepustí ! Veď aký je to nápor na psychiku, aj zdravého človeka, keď ide po ulici a vidí že tamten má rúško, a tento tiež a všetci majú rúško, tu predsa niečo nebude v poriadku, tu mi niečo nebezpečné hrozí, zavriem sa doma, nikde nebudem chodiť, nebudem športovať, budem len sledovať správy, čo sa to vlastne deje, koľko nakazených, koľko umretých, no jednoducho hrôza a des ! Áno na toto sa dnes používa povinné nosenie rúška (to exteriérové „uvoľnenie“ to je len na smiech, hlavne tých 5 metrov odstupu). Keď už na poslušnosť národov a spoločnosti, ako takej, neplatia rôzne ideológie (rôzne …izmy!), keď sa národy nevedia „upratať“ do istých mantinelov správania sa tak, ako si to vládnuca moc predstavuje, keď nezaberajú ekonomické krízy, hospodárske krízy, bankové krízy, tak príde najposlednejšie, najpodlejšie a najúčinnejšie, čo na ľudí zapôsobí, pandémia kríza, lebo niet u ľudí väčšieho strachu, ako strach zo smrti a nesmiernych zdravotných komplikácií. To sa nad tým nikto verejne nezamýšľa, že národy po celé stáročia, aby si vydobyli ľudskú, občiansku a spoločenskú slobodu, tak muselo na uliciach a bitevných poliach, pretiecť veľmi veľa nevinnej ľudskej krvi ? A čo sa stalo dnes ?! Z večera na ráno sme bez akéhokoľvek, čo i len ústneho odporu vzdali všetkého – slobody, práce, rodín, priateľov a atď. atď. Čo sa to vlastne stalo, že všetky národy sveta sa takto bez „odporu“ a naraz vzdali vyššie uvedeného ? Nuž potom sa nečudujme, že sa vynárajú rôzne konšpirácie, keď sa ľudstvu nepovie pravda !!!

Nie, už nikdy žiadne vlády diktatúry moci, už nikdy vlády jednej strany , ale jednoznačne návrat k vláde a vládam zdravého rozumu !!!

Nuž toto je to, čo je potrebné našim občanom hovoriť pán prof. Vladimír Krčméry a nie ich pripravovať na celoživotné nosenie rúšok a dobrovoľne sa vzdať dýchať, pre náš organizmus tak prepotrebný čistý vzduch lebo dobrovoľne dýchať vlastný vydychovaný odpad je cesta do pekla. A načo nám potom odborné konzílium radí vetrať a vetrať, keď sa cez tie dusivé rúška nemôžeme resp. nesmieme nadýchnuť toho vyvetraného čerstvého vzduchu !

A na záver, nie je mi to na smiech, ale je mi jednoducho smutno a nevychádzam z údivu, keď aj po tom, ako nám „slovutný“ Igor dovolil nenosiť povinne rúška v exteriéri (samozrejme, že prísne epidemiologické opatrenie 5 metrového odstupu, tam pre istotu muselo ostať, lebo keby neostalo, tak by sa priznalo, že je to všetko riadne nafúknuté !) z toho, keď vidím na uliciach tých ustráchaných ľudí s rúškami na tvári, ako si dobrovoľne ničia svoje zdravie tým, že dýchajú vlastný odpad, že nedoprajú svojmu organizmu čerstvú silu v podobe nadýchnutia sa čerstvého vzduchu, ako sa na vás, čo rúško nemáte pozerajú, ako na toho chorého a nezodpovedného, obchádzajú vás veľkým oblúkom…, naozaj nesmierne smutný obraz našich dnešných ulíc !!! „Vďaka“ Igor, tak to sa vám naozaj podarilo, urobili ste z národa slovenského, okrem toho, že sa mu ušla prezývka „holubičí“ aj národ nesmierne ustráchaný a hlavne, pre dnešné dni aj hlúpy ! Verím, že čoskoro zmúdrie !!!

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

koronavírus, India

ONLINE: Niektoré ľudnaté krajiny desí ako vírus ničí Indiu

10.05.2021 07:00

Ľudnaté krajiny sveta, ktoré bojujú s rastúcim počtom prípadov nákazy koronavírusom, s obavami hľadia na katastrofu, ktorá teraz ničí Indiu.

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?