Založ si blog

Matovič manipuluje, Čaputová asistuje. .. !

…Igor Matovič súčasnú umelo vytvorenú celosvetovú „pandémiu“ nie len že využíva, ale celkom jasne aj zneužíva. Keby držal v šachu, len svojich „verných“ koaličných partnerov, tak to by mi absolútne nevadilo, ale on drží v zajatí celý slovenský národ a všetkých občanov Slovenska ! Čaputová asistuje – mlčí !

Zneužíva danú situáciu hlavne na to, že je zákaz sa zhromažďovať (jasne porušenie ľudských práv a Ústavy SR !), pretože sa obáva, že by ho jeho milovaná ulica hnala s postu premiéra istým zvieracím krokom. Čaputová mlčí – asistuje !

Zneužíva danú situáciu na to, aby občanov SR neustále strašil, ako tu všetci pomrieme, ak nebudeme nosiť rúško, ak nebudeme dodržiavať prísne hygienické opatrenia, ak nebudeme doma, ak nebudeme ešte toto a ešte toto a takýmto neuváženým (avšak ním premysleným) konaním vyvoláva v občianskej spoločnosti strach, paniku a postupnú nenávisť jedného voči druhému, lebo jeho primitívny odkaz občanom SR – „…správajte sa jeden k druhému, ako keby práve ten oproti vám bol nakazený SARS-2…“, v ľuďoch vyvoláva emóciu strachu jedného voči druhému a je to jasne vidieť na ulici, keď sa vám náhodou rúško skĺzne milimeter pod nos, tak vás tí ostatní obchádzajú širokým oblúkom, ako keby ste mali lepru !!!

Keď takúto nedôveru zasial Igor medzi občanov SR, ako sa jej následne zbavíme ?! To nám povie – „…občania SR a teraz už môžete jeden druhému dôverovať lebo vďaka mne a mnou nariadenými pokynmi, samozrejme, že to len na základe tých druhých, sme SARS-2 porazili a teraz sa už všetci môžete na ulici aj bozkávať a to priamo na pery, nie len tak ledabolo na čelo…“ !!! Čaputová mlčí, asistuje, svedčí !

Igor neustále melie dookola len to svoje „…situácia sa síce zlepšuje, ale ešte si Janko nepreskočil alebo, ako sa to hovorí a preto buďme obozretní, rúšok sa tak skoro ešte nezbavíme, ešte sa to všetko môže zvrtnúť …“ a bla, bla, bla . Čaputová asistuje, mlčí a prikyvuje !

Igor sa nechal počuť, že ak sa „pandémia“ pominie a opatrenia sa uvoľnia, tak on sa postará o to, že tu nazvláča zahraničných investorov (samozrejme západ a USA), aby pomohli sa pozviechať našej zbedačenej ekonomike jeho nezmyselnými opatreniami, prepáčte to nie on rozhodol, to konzílium odborníkov, veď on je predsa len premiér, budem citovať jeho obľúbenca – „…čo on s tým má…“ ! Čaputová mlčí, asistuje !

Zahraničný „najväčší“ ekonomický expert – Guntram Wolff, ktorý radí najvyšším predstaviteľom EÚ, Slovensku radí, napumpujte do ekonomiky značné množstvo peňazí, ktoré si však máme požičať !!! Takže máme si požičať miliardy nekrytých eur a na území Slovenska predovšetkým ekonomicky sanovať veľké nadnárodné korporáty (automobilky a pod.) Čo je toto za nezmysel ! Veď práve teraz je najlepší čas nato, aby sme sa zamerali na dlhé roky zanedbávané a zaznávané poľnohospodárstvo (rastlinná a živočíšna výroba, ovocie, zelenina, včelárstvo, ryby a pod.), lesy, polia, lúky, vodné hospodárstvo a taktiež rozvoj turizmu. Tu je potrebné „naliať“ dnes tie požičané peniaze, lebo len z toho sa nám môžu v budúcnosti vrátiť a zabezpečíme do budúcnosti aj našich potomkov. Na Slovensku už nepotrebujeme ďalšie montážne haly, betónové stavby, betónové veľké manipulačné a parkovacie plochy, ktoré si tieto montážne haly vyžadujú a zaberajú našu neúrodnejšiu pôdu. To sa zahraniční turisti budú k nám chodiť pozerať na veľké betónové plochy a veľké montážne haly ?! A to s tých požičaných peňazí chceme sanovať straty nadnárodných korporátov, aby následne u nás mohli zamestnávať pracovnú silu z tretích štátov lebo naša pracovná sila je už pre nich pridrahá ?! A aby následne svoje zisky u nás takto vyprodukované, vynášali späť do svojich domovský štátov ?! Nie ani náhodou !!! Ale Igor to chce spraviť a ak ho nezastavíme, tak to aj spraví ! Čaputová mlčí, svedčí a asistuje !

Nikdy pred týmto „nebezpečným“ SARS-2 vírusom neboli na Slovensku tak prázdne nemocnice, ako dnes ! Na jednej strane je to z časti aj ukážka, koľko ľudí zneužívalo náš zdravotný systém, tým, že s každou maličkosťou utekali do nemocnice a požadovali nasadenie antibiotík a tým si umelo znižovali imunitu voči „novým“ vírusom, a na strane druhej sú prázdne práve preto lebo sa výhradne vyčlenili pre tých až 500 000 pozitívne nakazených korona, ktoré inštitút zdravotnej politiky predpovedal na základe matematického modelu a samozrejme oni ho zverejnili len preto lebo sa chudák Pellegrini preriekol a ani za toto nemôže „sultán“ Matovič ! A teda musíme mať v tisícoch pripravené lôžkové kapacity, len pre túto jednu pliagu a doteraz ostatné choroby išli nabok, tak som zvedavý, kto ponesie trestno-právnu zodpovednosť za úmrtia na iné choroby, ktoré nemuseli byť, ale keďže nemocnice teraz na to nemajú resp. nesmeli mať kapacity z nariadenia Igora, pardon odborného konzília, tak sa všetky iné prípady, operácie odsúvali až do odvolania !!!

Zároveň si je potrebné všimnúť aj jednu podstatnú vec o ktorej dnes nikto nehovorí ! Veď sa stal zázrak, na Slovensku sme v tomto roku nezaznamenali ani jeden prípad ochorenia na bežnú chrípku, hlavne v tom kontexte, že po minulé roky práve v tomto jarnom období vrcholila epidémia chrípky a bolo niekoľko stotisíc nakazených a v niektorých regiónoch sa kvôli tomu minimálne na jeden týždeň zatvárali školy a čuduj sa svete nebolo povinné nosiť rúška, nebol potrebný blackout a čuduj sa svete dnes na Slovensku nemáme ani jeden prípad bežnej chrípky. Nuž ako hovorím, zázrak !!!

Veď sa už konečne vráťme k zdravému rozumu. Tak napr. pozrime sa, aký je rozdiel medzi onkologickými ochoreniami (rakovina) a dnešným „nebezpečným“ SARS-2 vírusom. Ani na jedeno z týchto ochorení nemáme účinnú protilátku, tak na SARS-2 sa ľudia uzdravujú (sú vyliečený) len  a len na základe vlastného silného imunitného systému, tak ak sa aj niekto (a ja im to zo srdca prajem) „vylieči“ na rakovinu, tak je to na základe nie ľahkej a časovo náročnej liečby, samozrejme finančne veľmi nákladnej. A tieto onkologické ochorenia sú dnes dávané nabok, lebo korona, a pýtam sa počas terajšej korona panike, koľko žien sa bolo dať preventívne ošetriť na ženské onkologické hrozby a koľko mužov sa bolo v nemocnici dať vyšetriť na mužské onkologické hrozby ?! KOĽKO ??? Veď počas tých dlhých týždňov, kedy sú nemocnice vyhradené len výhradne pre potreby korona vírusu sa mohli u niekoľko tisíc žien a niekoľko tisíc mužov začať šíriť práve tieto onkologické diagnózy, ale to sa týka aj iných pre zdravie a život človeka nebezpečných ochorení, ktoré sú oveľa nebezpečnejšie, ako samo liečiaci sa korona vírus. Prečo k štatistikám o nakazených korona vírusom, ktorý tak úpenlivo na dennej báze sledujeme, Igor nepriloží aj štatistiky koľko ľudí ročne, na Slovensku, zbytočne umiera na choroby vyvolávané fajčením. Áno je to okolo 11 000 !!! A koľkí majú ťažké zdravotné problémy z toho, že sú pasívnymi fajčiarmi, teda že sa nachádzajú v spoločnej miestnosti, kde sa fajčí a tu bezpochyby patria aj deti ! Tu by asi bolo na mieste aby Igor po porade s odborným konzíliom rozhodol o tom, že kto sa nachádza v jednej miestnosti s fajčiarom, tak si musí povinne nasadiť rúško a to aj vtedy, ak bude stáť s takýmto fajčiarom na ulici resp. keď ho bude len míňať. Absurdné ? Áno, pre zdravo zmýšľajúceho človeka to je absurdné, pre Igora je to prirodzené „ A takýchto „prirodzenosti“ u Igora nájdeme a denne nachádzame neúrekom !

Nuž bolo by o čom ešte písať čo tu teraz Igor vystrája a čo sa ešte navystrája, pravda, ak sa ako prvé a nanajvýš žiadúce uvoľňovacie opatrenie neurobí to, že sa uvoľní Igor Matovič s postu predsedu vlády SR – nato nateraz stačí, ak NR SR neschváli PVV alebo sa to neskôr udeje na základe tlaku ulice, áno tej ulice, ktorá sa doteraz vždy dožadovala odstúpenia vlády (tej smeráckej) a bola vedená takými apolitickými, od všetkých a všetkého nezávislými občianskymi aktivistami akým je dnešný podpredseda Kiskovej strany Za ľudí a podpredseda NR SR !!!, ktorú Igor tak všemožne miluje, ak sa pravda nejedná o neho samotného.

A Zuzana Čaputová sa na toto Igorove vyčíňanie nečinne pozerá, prizerá, prikyvuje a asistuje pri všetkom, čo je hodnotovo najbližšie len jej samotnej a nie čo je na prospech drvivej väčšiny občanov SR ! To znamená, že je spoluzodpovedná a uvoľňovanie sa bude týkať aj jej a teda aj ona bude občanmi SR uvoľnená zo svojej funkcie viď Ústava SR, Čl. 106, ods. (1) – „Prezidenta možno odvolať z funkcie pred skončením volebného obdobia ľudovým hlasovaním. Ľudové hlasovanie o odvolaní prezidenta vyhlasuje predseda Národnej rady Slovenskej republiky na základe uznesenia Národnej rady Slovenskej republiky prijatého najmenej trojpätinovou väčšinou všetkých poslancov Národnej rady Slovenskej republiky, a to do 30 dní od prijatia uznesenia tak, aby sa ľudové hlasovanie vykonalo do 60 dní od jeho vyhlásenia.“ Samozrejme že toto hlasovanie nebude v tomto zložení NR SR, ale o tomto bude hlasovať nové zloženie NR SR, ktoré vzíde s predčasných PV, ktoré predpokladám pri súčasnom stave vládnej koalície budú do roka a do dňa ! V novej NR SR po predčasných PV zasadnú také pro národné a pro slovenské politické sily, ktoré nebudú mať najmenší problém, zákonnou a ústavnou cestou, zbaviť Zuzanu Čaputovú kresla najvyššieho štátneho činiteľa SR. Predčasné voľby, predpokladám, by sa mohli uskutočniť na jeseň 2021 ! Nereálne ? Nuž uvidíme ! Všetko záleží od občianskej spoločnosti, od toho či bude i naďalej taká pasívna, ako doteraz a či si nechá skákať aj naďalej po hlave, či sa nechá aj naďalej takto klamať, manipulovať, ponižovať, zneužívať a využívať !

 

 

Čaputová a spol. dajte vyzbierané peniaze nie na vojnu, ale na to, na čo Vás v 2021 vyzýval pápež František!

23.04.2024

Nuž teda povedzme si resp. sa opýtajme, koľkokrát Čaputová za ostatných takmer 5 rokov navštívila resp. sa osobne stretla s pápežom Františkom? Veľa krát! A čo si z jeho stretnutia vzala k svojmu politickému srdcu? Nuž nič! Ale ako sa hovorí, nikdy nie je neskoro a vždy je čas napraviť vlastné chyby, kým je na to čas! A ten čas je dnes! Dnes, keď má Čaputová do [...]

Š. Harabin ako člen Súdnej rady SR? Skvelá správa pre Slovensko a slovenskú justíciu!

23.04.2024

Ej ale prskajú! Ako tá mačka, ktorá sa bojí – zhrbí sa, naježí sa a prská! SNS navrhuje za člena Súdnej rady SR (SRSR) JUDr. Štefana Harabina. Má SNS na to právo? Jasné, že má! A kto najviac prská na strane tých, čo najviac za ostatné tri a pol roka, čo boli pri moci hrôzovlády od Matovičovej po Ódoro-Čaputovskej, mediálne chránili tie nezákonnosti, ktoré tu [...]

Pokiaľ radoví Američania doma, na vlastnom území nepocítia hrôzy vojny, mier na svete nebude!

22.04.2024

Tak si to už konečne na rovinu povedzme a zamyslíme sa nad tým, či práve toto nie je ten najväčší dôvod, prečo sa hlavne Európa, neustále po nejakom čase, opäť topí v krvi! Povedzme si resp. položme si otázku, či sa radových Američanov nejakým spôsobom dotkli hrôzy I. sv. vojny, ale hlavne tej druhej, doteraz v Európe najkrvavejšej?! Nuž veru nie! Americký [...]

Saleziáni, majstrovstvá Slovenska, hokejbal, kategória U15, Nová Dubnica, mReportér

Aj kresťania sa vedia zabávať. Po omši to roztočili s hokejkami na ihrisku

24.04.2024 05:00

Zábery z vydarenej akcie zachytil mReportér Daniel Imriška.

nemecko, polícia, polizei

Nemecká polícia zastrelila muža, ktorý sa s mačetou vyhrážal v knižnici

23.04.2024 23:40

Podľa vyhlásenia bol tento muž polícii známy už skôr. Jeho motív vyhrážania sa v knižnici zatiaľ nie je objasnený.

Systém Patriot, PVO

Le Monde: Mnohé krajiny EÚ sa nechcú s Kyjevom deliť o svoju protivzdušnú obranu

23.04.2024 21:45

Šéfovia vlád jednotlivých krajín si dávali dobrý pozor, aby neurobili žiadny konkrétny sľub.

Izrael Palestína Gaza Hamas Rukojemníci Prepustenie

Vojna v Gaze trvá 200 dní. Izrael zosilnil údery, nariadil nové evakuácie na severe

23.04.2024 20:55

Ostreľovanie severu palestínskeho územia bolo za posledný deň jedno z najintenzívnejších od začiatku vojny.