Založ si blog

Šaškoviny šašov Šaša Igora Matoviča. ..

…nie, tento nadpis nemôže a ani nie je dehonestujúci alebo ponižujúci ! Prečo ? Nuž vráťme sa do obdobia niekoľkých týždňov pred PV 2020 a spomeňme si, akými názvami boli častovaní politici a politické subjekty bývalej vládnej koalície a vtedajšia „nedemokratická“ opozícia.

Áno, boli to práve všetky „objektívne“ média, ktoré týchto politikov častovali osloveniami – mafiáni, zlodeji, extrémisti, fašisti, SVINE a pod., pričom to nebola pravda, a nikto sa nad takýmito „slušnosťami“ neoliberálnych médií nepozastavoval, ba práve naopak, čím oplzlejšia nadávka na bývalú vládnu koalíciu a vtedajšiu „nedemokratickú“ opozíciu, tým lepšie a hlavne „slušnejšie“ !

Takže poďme k prvému šašovi okolo Igora Matoviča, nie je to nikto iný, ako samotný, slovutný Andrej Kiska, ktorý si stále od noci 01.03.2020 myslí, a je o tom presvedčený, že celkovým víťazom volieb je on a jeho strana Za ľudí ! Je to on, čo si nárokuje na, pre neho, najlukratívnejšie ministerské posty (vnútro, spravodlivosť). Nuž ako nazvať človeka, ak nie šašom, keď v PV 2020 jeho strana získa slabých 5,7 % a on sa tvári, ako víťaz ! Spomeňme si, ako sa tento pán naparoval, na predvolebných tlačových besedách – „…ja som Fica už raz porazil a porazím ho znovu…“ Naozaj pán Andrej šašo ? Fico získal 243 463 preferenčných hlasov a ten čo ho „porazil“ šašo Andrej „až“ 100 081 preferenčných hlasov, nuž naozaj drvivé „víťazstvo“, len čo je pravda ! Apropo, ktorýže je to ten Smerák, čo dal na vás vyhotoviť tie videá s mafiánmi, teraz to už môžete prezradiť, veď už nijako nemôžete ohroziť vyšetrenie tých „neprávd“ o vašom skutočnom podnikaní !

Veronika Remišová – neviem akosi nájsť ženský rod slova šašo a tak skúsim túto vypočítavú bojovníčku proti korupcií nazvať šašolinka . Táto šašolinka, akosi tiež nechce pochopiť, že sú až na chvoste budúcej vládnej koalície a že je potrebné sa podľa toho aj správať a byť pri vyjednávaniach pokorný a nie taký nadutý a arogantný, ako to táto šašolinka predvádzala v televíznych predvolebných debatách, keď aj samotného moderátora politickej diskusnej relácie zahriakla slovami „…teraz, ak dovolíte, rozprávam ja, pán moderátor…!“, nuž ale teraz vážená šašolinka rozprávajú iný a vy sa môžete ozvať, len kde, tu ak nechcete ostať mimo budúcej „mise šošovice“ !

Po včerajšku je ďalším takým šašom Boris Kollár. V tejto šaškárskej partií mu síce patrí pozícia druhého najsilnejšieho koaličného partnera, ale si neuvedomuje, že ho pred samotnými PV 2020 šašo Andrej, šašo Michal, šašo Mirko a šašo Alojz, považovali za absolútne neakceptovateľného koaličného partnera. Šašo Boris sa pred PV 2020 v predvolebných debatách dušoval, že ak ich bude niekto chcieť prizvať do vlády, tak majú tri neprekonateľné požiadavky do programového vyhlásenia vlády a že cez túto hrubú červenú čiaru, oni teda nepôjdu ! Jednou z takých neprekonateľných požiadaviek bolo postaviť každý rok ich vládnutia 25 000 štátnych nájomných bytov !, teda 68,5 bytu/deň alebo ak chcete, tak takmer 481 bytov/týždeň ! lebo ak sa to dá v susednom Rakúsku, tak na Slovensku to musí byť predsa malina. Avšak vážený šašo Boris, zabudol, že už nie sme pred rokom 1989, kedy to možné bolo a aj sa to realizovalo, aleže teraz sme už 30 ročná „demokratická“ a hlavne kapitalistická spoločnosť a v takejto „spravodlivej“ kapitalistickej spoločnosti, kde gro kapitálu držia v rukách nenásytní kapitalisti a nie štát, sa takéto niečo nedá zrealizovať ! Včera mu to jeho budúci koaliční šašovia Richard a Igor spolu s kapitalistickými ekonómami jasne vysvetlili, že tu nie je socializmus, ale tvrdý kapitalizmu a teda nech bude rád, ak sa začnú takéto nájomne byty stavať až v druhej polovici ich „vládnutia“ (pravda ak nejaká druhá polovica bude), ale budú to nie štátne, ale opäť súkromné developerské finančné skupiny a šašo Boris sa bude musieť uspokojiť, aj s číslovkou 1000 (!) nájomných súkromných bytov/rok teda namiesto 68,5 bytu/deň len slabých 2,7 bytu/deň . Avšak šašo Boris je tak chápavý, a hlavne rozumný, ak chce ostať pri budúcej vládnej „mise šošovice“, že to prijal za svoje, pochopil, že tú hrubú červenú čiaru je potrebné maximálne stenčiť a sýto červenú nahradiť takmer na bezfarebnú, až neviditeľnú malú, tenučkú čiaročku ! A najšašovatejšie na tom je, že samotný šašo Boris musel pochopiť, že to nebude financované zo štátnych peňazí, teda zo štátneho rozpočtu, ale že si to občania zafinancujú z vlastného, a teda sa nato môže použiť tých takmer 10  miliárd eur, čo majú ušetrené v druhom dôchodkovom pilieri a ešte budú mať garanciu, že o tieto peniaze nikdy neprídu, lebo však noví nájomcovia týchto bytov, tým že budú poctivo platiť mesačný nájom za toto bývanie, tam tie peniaze aj s nejakým primeraným úrokom vrátia a teda Ty sporiteľ buď povzbudený a ukľudnený, o tieto svoje peniažky neprídeš, ba práve naopak, máš takto 100 % istotu ich zhodnotenia ! Teda tak toto je naozaj hodné najväčšieho šaša z najväčších šašov !

V tejto šašovskej budúcej vládnej koalícií, nad všetkými, ako Gulliver čnie šašo Richard Sulík !

Tento šašo Richard, ako tretia najsilnejšia (alebo najslabšia ?) šašo strana SaS (resp. ŠaŠ – Šašo a Šašovia) si robí z nás občanov absolútnych bláznov ! Je až zarážajúce, ako sa šašo Richard vytešuje z toho, že sa k nemu vracia stratený syn, šašo Jozef Mihál a nádeja sa, že sa vráti aj zatúlaná dcéra, šašolinka Jana Kiššová ! Tomu sa hovorí absolútna politická beznádej, keď strana nemá vo svojich radoch iných odborníkov, a je prinútená s otvorenou náručou prijímať tých bývalých členov, ktorí šaša Richarda nezmazateľne očiernili (najšašovatejšie na tom je to, že pravdivo!) a z tejto strany zutekali lebo boli presvedčení, že jej zánik je neodvrátiteľný ! A ako náhle zistili, že nie ich politická Alma mater  je na ceste zániku, ale ich nové politické prístaviská, tak sa húfne vracajú späť ! Nuž uvidíme ako sa stým „štátnicky“ popasuje šašo Igor, zostavovateľ to novej „demokratickej“ šašo vlády, ktorý už teraz má špinavé „paprče“ od betónu, ktorý „nalial“ do základov jeho novej šašo vlády. Ale nerobme si ilúzie, veď on sám povedal, že jeho hnutie je postavené na neobmedzenom slobodnom príchode a odchode ľudí do jeho klubu poslancov a myslím si, že sa môže celkom kľudne stáť aj to, že šašo Igor s otvorenou náručou príjme späť šašolinku Veroniku, ktorá asi už pochopila, že bolo chybou ísť, ako dvojka na kandidátke šašo strany Za ľudí s politický, mravne, bezúhonne „čistým“ šašom Andrejom.

Nuž sledujme ďalší šašo vývin v skladaní „nezištnej“ a „demokratickej“ šašo vlády !

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.