Založ si blog

Predvolebná kampaň, absolútne nerovný politický boj . .. !

…nie, predvolebný politický boj o slovenského voliča sa nezačal ani pred mesiacom, ani pred rokom či dvoma, ale ihneď po zostavení novej koaličnej vlády po PV 2016. Všetci si veľmi dobre pamätáme, ako vtedy vyšli všetky finančné injekcie do „demokratických“ neoliberálnych strán navnivoč !, vďaka Procházkovi a Bugárovi. Procházka bol dlhé mesiace najpravdepodobnejšia alternatíva na výmenu SMER-SD a jeho preferencie „objektívne“ prieskumné agentúry FOCUS a AKO vyniesli do nebotyčných výšok ! Voľby však ukázali, že štatistická chyba ich „objektívnych“ prieskumov bola príliš veľká, niekde až na úrovni cez 10 % a snažili sa to vysvetliť a obhájiť tým, že Radoslav Procházka neodhadol množstvo alkoholu na plese Spišiakov a zabudol, že nie len vo víne, ale v akomkoľvek alkohole sa nachádza tá najpravdivejšia pravda. Ale nebudem sa venovať veciam minulým, lebo z toho sa dnes “politicky“ nikto nenaje. Čo sa však začalo diať hneď po vyslovení dôvery vláde v NR SR v roku 2016 ?! Áno začali sa aktivizovať všetky tie neoliberálne prúdy podporované domácimi oligarchami a hlavne financiami zo „západnej demokracie“ a USA, cez rôzne mimovládne organizácie a tretí sektor. Od tej chvíle, kedy sa nová vláda v roku 2016 ujala moci v štáte, všetky „objektívne“ „mienkotvorné“ média na čele so štátnou RTVS, začali na dennej báze „kopať“ do „mladej“ vládnej koalície ! Tieto média boli prezentované a navzájom sa v tom aj podporovali, že nás občanov informujú pravdivo a všetky alternatívne média, zväčša internetové, ktoré nemali, ale ani nechceli mať za sebou špinavé zahraničné peniaze, ale žili a do dnes žijú, len z dobrovoľných príspevkov poslucháčov-občanov, boli a stále sú označované za vyložene konšpiračné, lebo nehlásali tú „jedinú“ neoliberálnu „pravdu“, ako oni, jediný z patentom na rozum a pravdu !!!

Keďže sa v spoločnosti nedarilo navodiť atmosféru všeobecného odporu k tejto vládnej koalícií, tak sa muselo udiať niečo výnimočné, niečo nepredstaviteľné, niečo surové, niečo naozaj odporné, a tým bola vražda mladého novinára a jeho snúbenice. Okamžite sa toho chytili neoliberálne kruhy, vynorili sa všelijaké občianske iniciatívy, a to všetko naozaj „spontánne“ a nikto a nič za nimi nestáli, žiaden oligarchický neoliberálny kapitál, žiadne špinavé peniaze z poza hraníc SR, média, tie „objektívne“ a „mienkotvorné“ sa samozrejme nesnažili poukázať, že to predsa nemohol byť nik iný, ako tá mafia, ktorá siaha až na najvyššie miesta úradu vlády, nie nič také ! Nuž opak bol pravdou, začali sa diať veci, ktoré len absolútne nezainteresovaný občan, si nevšimol, že ďalšie kroky „demokratickej“ neoliberálnej opozície, „prezidenta“ Andreja Kisku a všetkých celoplošných „mienkotvorných“ médií boli koordinované a perfektne do seba zapadali. Začala sa špiniť vládna koalícia, v uliciach boli zmanipulovaní ľudia, ktorým sa z tribúny (za aké peniaze to všetko bolo zabezpečované – technické zázemie, dramaturgia a scenár?!) prihováral absolútne apolitický „občiansky aktivista“ Juraj Šeliga, ktorý je dnes, až tak apolitický, že je dôležitým článkom v Kiskovej strane, že občania, my nie sme viazaní na nijakú politickú stranu, my sme tu na námestiach spontánne, nás nikto nefinancuje, my sme jednoducho čistý ako ľalia ! Naozaj nehorázne a nechutné klamstvo a manipulácia s davmi, so zámerom vyvolať v spoločnosti nepokoje a prevzatie moci neliberálnymi stranami financovanými zo zahraničia a USA administratívou, lebo Slovensko predsa nemôže byť úspešným príbehom, Slovensko predsa nemôže byť republikou, Slovensko bude „krajinou“ !, ktorá sa podrobí všetkému, čo príde z „demokratického“ západu a spoza Atlantiku !

Áno, ich prvý úspech sa dostavil v marci 2019, keď si „až“ 20 % oprávnených voličov ( 80 % oprávnených voličov bolo tým zhrozených, ale sami si zato môžu lebo väčšina z nich sa nezúčastnila volieb) zvolilo za „prezidentku“ ich krajiny environmentalistku Zuzanu Čaputovú, ktorú proti ústavne inštalovali do úradu a pozície najvyššieho ústavného činiteľa v našom štáte, avšak dodnes nie je oficiálnou hlavou štátu ! Následne všetkých neoliberálov to ešte viac povzbudilo, že ta ich neoliberálna hra vychádza, natoľko, že ešte viac „zmobilizovali“ svoje sily a západné špinavé peniaze, že ich ďalší úspech sa dostavil v nasledujúcich voľbách do EP, ale veľmi ich zamrzelo, že veľký úspech dosiahla aj „nedemokratická“ opozícia – ĽSNS, ktorá získala až dva mandáty !

Paradoxne im to pomohlo v tom, že sa začali do tejto strany navážať, nehanebne ich začali verejne a podotýkam beztrestne označovať, ako fašistov a NAKA si stým nevie dodnes poradiť a ani špeciálni prokurátori na špeciálnej prokuratúre. Následne sa začal aktivizovať „najčistejší“ politik, chvála bohu bývalý „prezident“ SR, Andrej Kiska spolu s PS/SPOLU, ktorým prieskumné agentúry predpovedali veľkú budúcnosť a ovládnutie politickej scény Slovenska po PV 2020. Ale ani maximálne vypätie všetkých „demokratických“ opozičných politikov a všetkých „objektívnych“ médií nezabezpečilo to, že ich posledné možné predvolebné preferencie, by boli tak nehorázne vysoké, ako environmentalistky Zuzany Čaputovej, lebo občan – volič, pochopil, že tie prieskumy verejnej mienky sú nadmieru manipulatívne a ich výsledky absolútne nedôveryhodné, a tak si už ani FOCUS, ani AKO nedovolili hazardovať so svojím „dobrým“ menom, lebo čo ak zase neoliberalizmus v PV 2020 neuspeje a oni budú musieť svoju činnosť na poli politického prieskumu verejnej mienky ukončiť (zbohom jednoducho a bez námahy získane veľké peniaze) !

Posledné týždne predvolebného politického boja ukázali, že na Slovensku sa nehoráznym spôsobom presadzuje len jedná jediná „pravda“ a to je tá západná, neoliberálna, a to je naozaj neprirodzené a odpudivé ! Akákoľvek pochybnosť o politickej čistote na strane „demokratickej“ opozície je zľahčovaná, že je to práca Smeru-SD, a teda na tom nie je nič pravdivé, ĽSNS sa bez hanby a hlavne beztrestne označuje za fašistickú stranu, ale prvky fašizmu na svojej neoliberálnej politickej strane označujú, ako za slušnú pravdu. Snažia sa občanov obalamutiť, že ĽSNS je strana, ktorá, ak by získala veľký počet hlasov, tak tu bude panovať strach a násilie, že v žiadnom prípade netreba voliť stranu VLASŤ, lebo jej líder je Štefan Harabin, je obluda, ohava a neviem čo ešte, a že len oni jediný sú tí pravý, pravoverní.

Ich strach z toho, že im v nastavujúcich PV nepomôžu akékoľvek špinavé západné peniaze, ich priniesli, až do takého zúfalstva, že sa odhodlali narúšať verejný poriadok tým, že chodili provokovať na riadne ohlásené predvolebné mítingy ĽSNS, ale aj VLASŤ ! Občan – volič to odmietol, ale ich „objektívne“ média si každý deň našli nejakého neoliberálneho redaktora, ktorý takéto ich počínanie obhajoval, a to až takým absurdným spôsobom, že prvky fašizmu nevnímali na tej neoliberálnej strane, ale výhradne na strane „fašistov“. Nechutné, nedemokratické, politicky a novinársky hyenistické.

Dnes je posledný deň pred volebným moratóriom, a od zajtra až do soboty 22:00 hod. by mal byť od týchto neoliberálov a od ich „objektívnych“ médií pokoj a ja dúfam, že ten pokoj bude definitívnym vyhlásením výsledkov volieb 01.03.2020, predpokladám, ako vždy napoludnie, štátnou volebnou komisiou a Štatistickým úradom SR !

Verím, že občan – volič SR, pošle túto neoliberálnu ideológiu do večného zabudnutia a moci sa uchopia proslovenské, pronárodné, prokresťanské a hlavne prorodinné politické subjekty, ktoré si budú ctiť Ústavu SR a právo platné na území SR a pre ktorých bude pracujúci občan na prvom mieste !

Prvých 100 dní „vlády“ lebo Fico a potom až dokonca „vlády“, už len, lebo Fico. .. !

30.03.2020

…od Matoviča a spol. nepočúvame nič iné, len „…lebo Fico…“, „…lebo bývalá vláda zlodejov…“, „…lebo prázdna špajza…“ a podobné tragikomické výhovorky a nezmysli ! Novinári chodia okolo Matoviča a jeho „vlády“ doslova po špičkách, len aby sa ich nebodaj „nedotkli“ nejakou tou štipľavejšou resp. [...]

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

28.03.2020

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami ! https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2. Na základe uvedeného videa sa vás pýtam : Igor [...]

Kapitalizmus a Komunizmus sú rovnocenne zodpovedný za SARS-2. .. !

27.03.2020

…obidve tieto spoločenské a štátne zriadenia (ideológie) sú rovnocenné za „vznik“ a šírenie SARS-2 ! Budem sa snažiť byť čo najstručnejší, a nechávam na čitateľovi, do akej miery je tento môj názor akceptovateľný. Kapitalizmus – vláda kapitálu nad ideológiou. Úzka skupina, nesmierne majetných ľudí sveta, ktorí majú v rukách podstatnú časť [...]

Nový terminál na letisku v Bratislave

Slovensko končí s repatriáciami, len z Británie chce domov 2500 ľudí

31.03.2020 07:30

Od polnoci 2. apríla prestáva Slovensko prijímať žiadosti o repatriáciu. V pondelok pristáli v Bratislave dve lietadlá - z Dublinu a Helsínk.

študenti, košická župa, internáty, vyhadzov

Študenti sú nahnevaní, vypratali ich bez ich vedomia

31.03.2020 07:00

Košická župa dala vypratať internáty, majú slúžiť pre záchranárov či pre karanténu. Osobné veci študentov vyhádzali v plastových vreciach.

pocasie-31-3-2020

Zima stále kraľuje, kedy sa počasie zmení?

31.03.2020 06:22

Napriek tomu, že je apríl za rohom, je ešte stále poriadna zima. Zmena je na obzore, ale kedy príde?

Virus Outbreak Spain

Online: Počty mŕtvych na koronavírus v USA rýchlo rastú, je ich viac ako tritisíc

31.03.2020 06:00, aktualizované: 09:20

Aj ked v USA otestovali viac ako milión ľudí na koronavírus, v pomere k veľkosti populácie testujú menej ako Taliansko či Južná Kórea.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1206954x
Priemerná čítanosť článkov: 7017x

Autor blogu

Kategórie