Založ si blog

Predvolebná kampaň, absolútne nerovný politický boj . .. !

…nie, predvolebný politický boj o slovenského voliča sa nezačal ani pred mesiacom, ani pred rokom či dvoma, ale ihneď po zostavení novej koaličnej vlády po PV 2016. Všetci si veľmi dobre pamätáme, ako vtedy vyšli všetky finančné injekcie do „demokratických“ neoliberálnych strán navnivoč !, vďaka Procházkovi a Bugárovi. Procházka bol dlhé mesiace najpravdepodobnejšia alternatíva na výmenu SMER-SD a jeho preferencie „objektívne“ prieskumné agentúry FOCUS a AKO vyniesli do nebotyčných výšok ! Voľby však ukázali, že štatistická chyba ich „objektívnych“ prieskumov bola príliš veľká, niekde až na úrovni cez 10 % a snažili sa to vysvetliť a obhájiť tým, že Radoslav Procházka neodhadol množstvo alkoholu na plese Spišiakov a zabudol, že nie len vo víne, ale v akomkoľvek alkohole sa nachádza tá najpravdivejšia pravda. Ale nebudem sa venovať veciam minulým, lebo z toho sa dnes “politicky“ nikto nenaje. Čo sa však začalo diať hneď po vyslovení dôvery vláde v NR SR v roku 2016 ?! Áno začali sa aktivizovať všetky tie neoliberálne prúdy podporované domácimi oligarchami a hlavne financiami zo „západnej demokracie“ a USA, cez rôzne mimovládne organizácie a tretí sektor. Od tej chvíle, kedy sa nová vláda v roku 2016 ujala moci v štáte, všetky „objektívne“ „mienkotvorné“ média na čele so štátnou RTVS, začali na dennej báze „kopať“ do „mladej“ vládnej koalície ! Tieto média boli prezentované a navzájom sa v tom aj podporovali, že nás občanov informujú pravdivo a všetky alternatívne média, zväčša internetové, ktoré nemali, ale ani nechceli mať za sebou špinavé zahraničné peniaze, ale žili a do dnes žijú, len z dobrovoľných príspevkov poslucháčov-občanov, boli a stále sú označované za vyložene konšpiračné, lebo nehlásali tú „jedinú“ neoliberálnu „pravdu“, ako oni, jediný z patentom na rozum a pravdu !!!

Keďže sa v spoločnosti nedarilo navodiť atmosféru všeobecného odporu k tejto vládnej koalícií, tak sa muselo udiať niečo výnimočné, niečo nepredstaviteľné, niečo surové, niečo naozaj odporné, a tým bola vražda mladého novinára a jeho snúbenice. Okamžite sa toho chytili neoliberálne kruhy, vynorili sa všelijaké občianske iniciatívy, a to všetko naozaj „spontánne“ a nikto a nič za nimi nestáli, žiaden oligarchický neoliberálny kapitál, žiadne špinavé peniaze z poza hraníc SR, média, tie „objektívne“ a „mienkotvorné“ sa samozrejme nesnažili poukázať, že to predsa nemohol byť nik iný, ako tá mafia, ktorá siaha až na najvyššie miesta úradu vlády, nie nič také ! Nuž opak bol pravdou, začali sa diať veci, ktoré len absolútne nezainteresovaný občan, si nevšimol, že ďalšie kroky „demokratickej“ neoliberálnej opozície, „prezidenta“ Andreja Kisku a všetkých celoplošných „mienkotvorných“ médií boli koordinované a perfektne do seba zapadali. Začala sa špiniť vládna koalícia, v uliciach boli zmanipulovaní ľudia, ktorým sa z tribúny (za aké peniaze to všetko bolo zabezpečované – technické zázemie, dramaturgia a scenár?!) prihováral absolútne apolitický „občiansky aktivista“ Juraj Šeliga, ktorý je dnes, až tak apolitický, že je dôležitým článkom v Kiskovej strane, že občania, my nie sme viazaní na nijakú politickú stranu, my sme tu na námestiach spontánne, nás nikto nefinancuje, my sme jednoducho čistý ako ľalia ! Naozaj nehorázne a nechutné klamstvo a manipulácia s davmi, so zámerom vyvolať v spoločnosti nepokoje a prevzatie moci neliberálnymi stranami financovanými zo zahraničia a USA administratívou, lebo Slovensko predsa nemôže byť úspešným príbehom, Slovensko predsa nemôže byť republikou, Slovensko bude „krajinou“ !, ktorá sa podrobí všetkému, čo príde z „demokratického“ západu a spoza Atlantiku !

Áno, ich prvý úspech sa dostavil v marci 2019, keď si „až“ 20 % oprávnených voličov ( 80 % oprávnených voličov bolo tým zhrozených, ale sami si zato môžu lebo väčšina z nich sa nezúčastnila volieb) zvolilo za „prezidentku“ ich krajiny environmentalistku Zuzanu Čaputovú, ktorú proti ústavne inštalovali do úradu a pozície najvyššieho ústavného činiteľa v našom štáte, avšak dodnes nie je oficiálnou hlavou štátu ! Následne všetkých neoliberálov to ešte viac povzbudilo, že ta ich neoliberálna hra vychádza, natoľko, že ešte viac „zmobilizovali“ svoje sily a západné špinavé peniaze, že ich ďalší úspech sa dostavil v nasledujúcich voľbách do EP, ale veľmi ich zamrzelo, že veľký úspech dosiahla aj „nedemokratická“ opozícia – ĽSNS, ktorá získala až dva mandáty !

Paradoxne im to pomohlo v tom, že sa začali do tejto strany navážať, nehanebne ich začali verejne a podotýkam beztrestne označovať, ako fašistov a NAKA si stým nevie dodnes poradiť a ani špeciálni prokurátori na špeciálnej prokuratúre. Následne sa začal aktivizovať „najčistejší“ politik, chvála bohu bývalý „prezident“ SR, Andrej Kiska spolu s PS/SPOLU, ktorým prieskumné agentúry predpovedali veľkú budúcnosť a ovládnutie politickej scény Slovenska po PV 2020. Ale ani maximálne vypätie všetkých „demokratických“ opozičných politikov a všetkých „objektívnych“ médií nezabezpečilo to, že ich posledné možné predvolebné preferencie, by boli tak nehorázne vysoké, ako environmentalistky Zuzany Čaputovej, lebo občan – volič, pochopil, že tie prieskumy verejnej mienky sú nadmieru manipulatívne a ich výsledky absolútne nedôveryhodné, a tak si už ani FOCUS, ani AKO nedovolili hazardovať so svojím „dobrým“ menom, lebo čo ak zase neoliberalizmus v PV 2020 neuspeje a oni budú musieť svoju činnosť na poli politického prieskumu verejnej mienky ukončiť (zbohom jednoducho a bez námahy získane veľké peniaze) !

Posledné týždne predvolebného politického boja ukázali, že na Slovensku sa nehoráznym spôsobom presadzuje len jedná jediná „pravda“ a to je tá západná, neoliberálna, a to je naozaj neprirodzené a odpudivé ! Akákoľvek pochybnosť o politickej čistote na strane „demokratickej“ opozície je zľahčovaná, že je to práca Smeru-SD, a teda na tom nie je nič pravdivé, ĽSNS sa bez hanby a hlavne beztrestne označuje za fašistickú stranu, ale prvky fašizmu na svojej neoliberálnej politickej strane označujú, ako za slušnú pravdu. Snažia sa občanov obalamutiť, že ĽSNS je strana, ktorá, ak by získala veľký počet hlasov, tak tu bude panovať strach a násilie, že v žiadnom prípade netreba voliť stranu VLASŤ, lebo jej líder je Štefan Harabin, je obluda, ohava a neviem čo ešte, a že len oni jediný sú tí pravý, pravoverní.

Ich strach z toho, že im v nastavujúcich PV nepomôžu akékoľvek špinavé západné peniaze, ich priniesli, až do takého zúfalstva, že sa odhodlali narúšať verejný poriadok tým, že chodili provokovať na riadne ohlásené predvolebné mítingy ĽSNS, ale aj VLASŤ ! Občan – volič to odmietol, ale ich „objektívne“ média si každý deň našli nejakého neoliberálneho redaktora, ktorý takéto ich počínanie obhajoval, a to až takým absurdným spôsobom, že prvky fašizmu nevnímali na tej neoliberálnej strane, ale výhradne na strane „fašistov“. Nechutné, nedemokratické, politicky a novinársky hyenistické.

Dnes je posledný deň pred volebným moratóriom, a od zajtra až do soboty 22:00 hod. by mal byť od týchto neoliberálov a od ich „objektívnych“ médií pokoj a ja dúfam, že ten pokoj bude definitívnym vyhlásením výsledkov volieb 01.03.2020, predpokladám, ako vždy napoludnie, štátnou volebnou komisiou a Štatistickým úradom SR !

Verím, že občan – volič SR, pošle túto neoliberálnu ideológiu do večného zabudnutia a moci sa uchopia proslovenské, pronárodné, prokresťanské a hlavne prorodinné politické subjekty, ktoré si budú ctiť Ústavu SR a právo platné na území SR a pre ktorých bude pracujúci občan na prvom mieste !

Hospitalizácia Igora Matoviča je nevyhnutná a je celkom určite namieste!

26.11.2020

Myslím to celkom vážne ! A je to na prospech nie len jemu samotnému, ale predovšetkým je to na prospech celej našej spoločnosti. A ako to dosiahnuť ? Nuž presne tak, ako on chce dosiahnuť, aby sa občania SR išli testovať. Teda „dobrovoľne“ – nasilu! Je potrebné Igorovi Matovičovi dať jasnú slobodnú vôľu – buď pôjde dobrovoľne na niekoľko mesiacov na riadne [...]

I privinula Zuzana Igora na svoju politickú hruď, i zbavila ho viny. . .

25.11.2020

Zuzana Čaputová dňa 24.11.2020 učinila „zásadné“ vyhlásenie k občanom SR, k aktuálnej politickej situácií v našom štáte. Stretol som sa z názorom, že ju za toto nemáme už nijako „vyrušovať“ lebo viac už vykonať pre blaho národa nemôže. Naozaj ? Nuž ja som presvedčený, že svojim „zásadným“ vyhlásením ešte viacej situáciu zhoršila. Pozrime sa nato [...]

Zuzana Čaputová, je čas prezuť črievičky za bagandže!

24.11.2020

Aby nedošlo k omylu. Myslím tým prezutie – politické črievičky, za politické bagandže. Zuzana Čaputová, v pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR, už raz politické bagandže na „nohách“ mala. Bolo to po celý čas, keď v nich „chodila“ od svojej inaugurácie 15. júna 2019 do vyhlásenia výsledkov parlamentných volieb 2020 – do 1.3.2020. Začnem však [...]

NAKA

NAKA preverí informácie o údajnej korupcii prokurátorov

26.11.2020 16:48

O údajnom korupčnom správaní sa prokurátorov hovoril Alojz Baránik (SaS). Tvrdí, že môže mať informácie o tom, že prokurátori berú úplatky vo výškach 500 alebo 1000 eur.

Boris kollár

Kollárove návštevy sú vraj v poriadku, v piatok ho prepustia

26.11.2020 16:32

Generálny riaditeľ nemocnice potvrdil, že došlo ku konfliktu medzi sestričkami a priateľkami šéfa Národnej rady.

balistická raketa

Rusko vyskúšalo novú hypersonickú strelu protiraketovej obrany

26.11.2020 16:32, aktualizované: 17:01

Fregata triedy Admiral Gorškov úspešne otestovala protilodnú hypersonickú riadenú strelu 3M22 Cirkon v rámci testov nových zbraní.

November 89

Mikulec: Postup policajtov pri incidente s Gálom a Zajacom na výročie novembra '89 sa preveruje

26.11.2020 15:39

Minister vnútra sa podľa svojich slov o incident zaujíma. Postup bratislavských krajských policajtov je podľa neho predmetom kontroly.