Založ si blog

Dostálova likvidácia politického „hmyzu“ !

Ak si politický oponent „vystrelí“ zo svojho politické protivníka videom, kde ho odprezentuje, ako malé, hašterivé dieťa v predškolskom zariadení, tak je to pre normálneho občana recesia a pre tých viac dotklivých to môže byť tak maximálne zosmiešnenie alebo urážka na cti. Ak niekto vo svojom recesistickom videu búcha sudcovským kladivkom po ruke, ktorá sa chystá niečo ukradnúť a pri tom hovorí „…no, no, no Andrejko, kradnúť sa nepatrí…“, tak normálny občan sa nad tým pousmeje, pobaví sa a ide ďalej. Ale ak niekto si pomýli absolútne neškodiacu politickú recesiu z podnecovaním na nenávisť voči konkrétnym osobám a zároveň prezentuje a nabáda, akýmsi postrekom aj na ich fyzickú likvidáciu, tak toto je už naozaj za čiarou a hraničí s trestnou činnosťou resp. je to už trestná činnosť a NAKA, by nemala čakať, až ju niekto „postrčí“ v tomto, ale začne konať sama od seba a aktérov tohto hyenistického počinu navrhla vziať s pomocou prokurátora špeciálnej prokuratúry (napr. Honzu) do vyšetrovacej väzby lebo tu nie je len dôvodné podozrenie, že by pokračovali v trestnej činnosti ale je celkom reálne, že by ju aj naďalej páchali .

Presne toto urobil Ondrej Dostál (SaS) so svojimi spolustraníkmi, keď svoju predvolebnú aktivitu si založil na tom, že chodí po Slovensku s dodávkou na ktorej sú traja jeho hlavní politický oponenti zobrazení ako škodlivý hmyz v absolútne dehonestujúcej podobe a v ochranných bielych oblekoch vykonávajú Dezinficáciu na miestach SR, kde sa podľa nich Robert Fico, Andrej Danko a Marian Kotleba, dopúšťali a dopúšťajú svojej politickej „trestnej“ činnosti. Ondrej dostál a jeho „likvidační“ tím, si pre svoju nehanebnú politickú predvolebnú kampaň pod názvom Dezinficácia „požičali“ a skomolili názov Dezinfekcia. Dezinfekcia znamená – je to proces alebo činnosť, ktorej cieľom je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných alebo nežiaducich mikroorganizmov. Dezinfekcia hrubým zásahom ničí živú hmotu ! A teda sa v žiadnom prípade nedá povedať, že aktéri tejto hyenistickej predvolebnej kampane majú na mysli, len akési virtuálne zosmiešnenie týchto troch pánov ale majú celkom jasne na mysli ich fyzickú likvidáciu a to je v našej spoločnosti neprípustné !

Tu je okamžite potrebné aplikovať Trestný zákon č. 300/2005 Z.z. § 360 – NEBEZPEČNÉ VYHRÁŽANIE, ods. (1) – „Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.“ , ale aj ostatné § tohto trestného zákona !

Predstavme si, žeby takúto predvolebnú aktivitu vykonávali kandidáti na poslancov a poslankyne do NR SR za ĽSNS.  Viete si predstaviť čo by sa dialo na Slovensku, ako by šaleli všetky „objektívne“ média, aký rýchly by bol zásah NAKA, aký agilný by boli niektorí „špeciálni“ prokurátori na špeciálnej prokuratúre a aké by boli okamžité predbežné opatrenia voči ĽSNS zo strany niektorých „nezávislých“ sudcov ?! Okamžite by sa tu hovorilo už o otvorenom fašizme a upozorňovalo by sa nato, že to isté robilo nacistické hitlerovské Nemecko v 30. rokoch minulého storočia, keď tiež hanlivo vyobrazovali isté nepohodlné skupiny obyvateľov (Židia, Cigáni, Slovania), ako hmyz (šváby a pod.), ako ich likvidujú postrekom na ničenie tohto dotieravého hmyzu ! Všetci vieme, ako to následne skončilo.

Takže skončime s tým dvojakým metrom a zabráňme šíreniu nenávisti a podnecovaniu k fyzickej likvidácií nepohodlných politických protivníkov, lebo takéto prejavy intolerancie, aké tu predvádza Ondrej Dostál a spol. do skutočnej demokratickej spoločnosti nepatria. Títo páni by mali byť našimi orgánmi činnými v trestnom konaní pozbavení účasti ako kandidáti strany SaS v nastávajúcich PV 2020.

Na záver odkaz pre Ondreja Dostála a spol. v ústave Slovenskej republiky v Čl. 15 ods. (1) sa píše toto – „Nikto nesmie byť pozbavený života“, v Čl.16 ods. (2) sa píše toto – „Nikoho nemožno mučiť ani podrobiť krutému, neľudskému či ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestu „, v Čl. 19, ods. (1) sa píše toto – „Každý má právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena“.

Igor si na úkor Pavlínky urobil skúšku správnosti !

22.09.2020

V dnešnom článku budem používať výhradne krstné mená lebo si ctím a rešpektujem prezumpciu neviny. A v tomto článku vám niektoré mená môžu pripomínať skutočné postavy, tak vedzte, že podobnosť je čisto náhodná, tak ako boli čisto „náhodné“ podobnosti osôb v takých slovenských kinematografických „skvostoch“ ako „Únos“, „Čiara“, „Sviňa“. [...]

Igor Matovič zbožňuje dni, keď naserie kopu ľudí a ja chcem nasrať jeho a mať krásny deň !

21.09.2020

Presne takto sa vyjadril Igor Matovič na nás občanov SR vo svojom FB statuse dňa 18. augusta 2020 keď napísal toto – „Nasral som kopu ľudí…“ a článok ukončil – „…Takéto dni ja mám rááád.“ Smutné na tom je to, že odvtedy Igor Matovič už nasral toľko ľudí, že sa v ňom kopí množstvo radosti a robí jednu hlúposť za druhou, aby tých [...]

TA3 – zámer ? – manipulácia ? – alebo, čo to malo znamenať, čo to malo vo verejnosti vyvolať ? !

20.09.2020

TA3 sa hrdí tým, že poskytujú slovenskej verejnosti vyvážené, pravdivé a hlavne overené informácie. Naozaj ? Hneď na úvod prezentujem, že v tomto článku si absolútne nebudem dávať servítku pred ústa. Naozaj už stačilo, aj keď v tomto prípade sa jedná o súkromnú, komerčnú TV. O čo ide ? Ide o účasť Igora Bukovského v dvoch reláciách na TA3, krátko po [...]

Vysoké Tatry, štíty,

Tatry majú ďalšiu obeť, Poliaka našli pod Ťažkým štítom

22.09.2020 20:40

Záchranári Horskej záchrannej služby (HZS) našli v utorok pod stenou Ťažkého štítu vo Vysokých Tatrách mŕtve telo 39-ročného poľského turistu.

Pellegrini,

Pellegrini klub nemá, aj keď ho podporili Šeliga či Grendel

22.09.2020 19:31

Poslanci okolo Petra Pellegriniho nebudú mať vlastný poslanecký klub. Plénum odmietlo návrh na jeho zriadenie v utorkovom hlasovaní.

Trump

Trump vo vystúpení na VZ OSN kritizoval Čínu za pandémiu a znečisťovanie

22.09.2020 18:35

Čína podľa neho v obmedzila vnútroštátne cestovanie, zatiaľ čo umožnila, aby lety smerujúce z Číny šírili nákazu po svete.

alkohol tester

Kamionista nebol schopný ani fúkať, odber krvi odmietol

22.09.2020 18:12

Obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí 55-ročný kamionista, ktorého kontrolovala v pondelok polícia.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 311
Celková čítanosť: 3320107x
Priemerná čítanosť článkov: 10676x

Autor blogu

Kategórie