Založ si blog

Dostálova likvidácia politického „hmyzu“ !

Ak si politický oponent „vystrelí“ zo svojho politické protivníka videom, kde ho odprezentuje, ako malé, hašterivé dieťa v predškolskom zariadení, tak je to pre normálneho občana recesia a pre tých viac dotklivých to môže byť tak maximálne zosmiešnenie alebo urážka na cti. Ak niekto vo svojom recesistickom videu búcha sudcovským kladivkom po ruke, ktorá sa chystá niečo ukradnúť a pri tom hovorí „…no, no, no Andrejko, kradnúť sa nepatrí…“, tak normálny občan sa nad tým pousmeje, pobaví sa a ide ďalej. Ale ak niekto si pomýli absolútne neškodiacu politickú recesiu z podnecovaním na nenávisť voči konkrétnym osobám a zároveň prezentuje a nabáda, akýmsi postrekom aj na ich fyzickú likvidáciu, tak toto je už naozaj za čiarou a hraničí s trestnou činnosťou resp. je to už trestná činnosť a NAKA, by nemala čakať, až ju niekto „postrčí“ v tomto, ale začne konať sama od seba a aktérov tohto hyenistického počinu navrhla vziať s pomocou prokurátora špeciálnej prokuratúry (napr. Honzu) do vyšetrovacej väzby lebo tu nie je len dôvodné podozrenie, že by pokračovali v trestnej činnosti ale je celkom reálne, že by ju aj naďalej páchali .

Presne toto urobil Ondrej Dostál (SaS) so svojimi spolustraníkmi, keď svoju predvolebnú aktivitu si založil na tom, že chodí po Slovensku s dodávkou na ktorej sú traja jeho hlavní politický oponenti zobrazení ako škodlivý hmyz v absolútne dehonestujúcej podobe a v ochranných bielych oblekoch vykonávajú Dezinficáciu na miestach SR, kde sa podľa nich Robert Fico, Andrej Danko a Marian Kotleba, dopúšťali a dopúšťajú svojej politickej „trestnej“ činnosti. Ondrej dostál a jeho „likvidační“ tím, si pre svoju nehanebnú politickú predvolebnú kampaň pod názvom Dezinficácia „požičali“ a skomolili názov Dezinfekcia. Dezinfekcia znamená – je to proces alebo činnosť, ktorej cieľom je likvidácia čo najväčšieho počtu choroboplodných alebo nežiaducich mikroorganizmov. Dezinfekcia hrubým zásahom ničí živú hmotu ! A teda sa v žiadnom prípade nedá povedať, že aktéri tejto hyenistickej predvolebnej kampane majú na mysli, len akési virtuálne zosmiešnenie týchto troch pánov ale majú celkom jasne na mysli ich fyzickú likvidáciu a to je v našej spoločnosti neprípustné !

Tu je okamžite potrebné aplikovať Trestný zákon č. 300/2005 Z.z. § 360 – NEBEZPEČNÉ VYHRÁŽANIE, ods. (1) – „Kto sa inému vyhráža smrťou, ťažkou ujmou na zdraví alebo inou ťažkou ujmou takým spôsobom, že to môže vzbudiť dôvodnú obavu, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.“ , ale aj ostatné § tohto trestného zákona !

Predstavme si, žeby takúto predvolebnú aktivitu vykonávali kandidáti na poslancov a poslankyne do NR SR za ĽSNS.  Viete si predstaviť čo by sa dialo na Slovensku, ako by šaleli všetky „objektívne“ média, aký rýchly by bol zásah NAKA, aký agilný by boli niektorí „špeciálni“ prokurátori na špeciálnej prokuratúre a aké by boli okamžité predbežné opatrenia voči ĽSNS zo strany niektorých „nezávislých“ sudcov ?! Okamžite by sa tu hovorilo už o otvorenom fašizme a upozorňovalo by sa nato, že to isté robilo nacistické hitlerovské Nemecko v 30. rokoch minulého storočia, keď tiež hanlivo vyobrazovali isté nepohodlné skupiny obyvateľov (Židia, Cigáni, Slovania), ako hmyz (šváby a pod.), ako ich likvidujú postrekom na ničenie tohto dotieravého hmyzu ! Všetci vieme, ako to následne skončilo.

Takže skončime s tým dvojakým metrom a zabráňme šíreniu nenávisti a podnecovaniu k fyzickej likvidácií nepohodlných politických protivníkov, lebo takéto prejavy intolerancie, aké tu predvádza Ondrej Dostál a spol. do skutočnej demokratickej spoločnosti nepatria. Títo páni by mali byť našimi orgánmi činnými v trestnom konaní pozbavení účasti ako kandidáti strany SaS v nastávajúcich PV 2020.

Na záver odkaz pre Ondreja Dostála a spol. v ústave Slovenskej republiky v Čl. 15 ods. (1) sa píše toto – „Nikto nesmie byť pozbavený života“, v Čl.16 ods. (2) sa píše toto – „Nikoho nemožno mučiť ani podrobiť krutému, neľudskému či ponižujúcemu zaobchádzaniu alebo trestu „, v Čl. 19, ods. (1) sa píše toto – „Každý má právo na zachovanie ľudskej dôstojnosti, osobnej cti, dobrej povesti a na ochranu mena“.

Prvých 100 dní „vlády“ lebo Fico a potom až dokonca „vlády“, už len, lebo Fico. .. !

30.03.2020

…od Matoviča a spol. nepočúvame nič iné, len „…lebo Fico…“, „…lebo bývalá vláda zlodejov…“, „…lebo prázdna špajza…“ a podobné tragikomické výhovorky a nezmysli ! Novinári chodia okolo Matoviča a jeho „vlády“ doslova po špičkách, len aby sa ich nebodaj „nedotkli“ nejakou tou štipľavejšou resp. [...]

Čaputová, Matovič, Krajčí – tak toto si povinne pozrieť. .. !

28.03.2020

…a nielen pozrieť, ale sa aj poriadne zamyslieť ! Čo to tu vlastne vystrájate, ako manipulujete za pomoci stále a večne vám naklonenými médiami ! https://www.youtube.com/watch?v=ElxjRl21Oes Súhlasím s MUDr. Igorom Bukovským, úž nám dochádza s vami trpezlivosť, čo sa týka vášho „riešenia“ boja proti SARS-2. Na základe uvedeného videa sa vás pýtam : Igor [...]

Kapitalizmus a Komunizmus sú rovnocenne zodpovedný za SARS-2. .. !

27.03.2020

…obidve tieto spoločenské a štátne zriadenia (ideológie) sú rovnocenné za „vznik“ a šírenie SARS-2 ! Budem sa snažiť byť čo najstručnejší, a nechávam na čitateľovi, do akej miery je tento môj názor akceptovateľný. Kapitalizmus – vláda kapitálu nad ideológiou. Úzka skupina, nesmierne majetných ľudí sveta, ktorí majú v rukách podstatnú časť [...]

Nový terminál na letisku v Bratislave

Slovensko končí s repatriáciami, len z Británie chce domov 2500 ľudí

31.03.2020 07:30

Od polnoci 2. apríla prestáva Slovensko prijímať žiadosti o repatriáciu. V pondelok pristáli v Bratislave dve lietadlá - z Dublinu a Helsínk.

študenti, košická župa, internáty, vyhadzov

Študenti sú nahnevaní, vypratali ich bez ich vedomia

31.03.2020 07:00

Košická župa dala vypratať internáty, majú slúžiť pre záchranárov či pre karanténu. Osobné veci študentov vyhádzali v plastových vreciach.

pocasie-31-3-2020

Zima stále kraľuje, kedy sa počasie zmení?

31.03.2020 06:22

Napriek tomu, že je apríl za rohom, je ešte stále poriadna zima. Zmena je na obzore, ale kedy príde?

Donald Trump

Online: Počty mŕtvych na koronavírus v USA rýchlo rastú, je ich viac ako tritisíc

31.03.2020 06:00, aktualizované: 07:34

Aj ked v USA otestovali viac ako milión ľudí na koronavírus, v pomere k veľkosti populácie testujú menej ako Taliansko či Južná Kórea.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 172
Celková čítanosť: 1206606x
Priemerná čítanosť článkov: 7015x

Autor blogu

Kategórie