Založ si blog

Andrej Kiska a jeho politické chrapúnstvo. Stačilo ! ! !

To čo si dovolil Andrej Kiska v ostatnej relácií RTVS O 5 minút 12, tak to sa nedá inak nazvať, ako totálne politické chrapúnstvo. Až teraz celý slovenský národ a všetci občania SR majú možnosť vidieť, akéhože človeka sme mali vo funkcií Prezidenta SR !

V spomínanej politickej diskusií mu bol „partnerom“ Predseda vlády SR Peter Pellegrini. Môžeme si o Petrovi Pellegrinim myslieť čokoľvek, ale jedno mu je potrebné uznať, jeho vystupovanie bolo politický korektné, malo istú úroveň a hlavne nebolo z neho cítiť akúkoľvek nenávisť voči svojmu politickému oponentovi. Peter Pellegrini, a to mu slúži ku cti, sa ani raz nevyjadril o svojom politickom rivalovi vo voľbách do NR SR, ako o extrémistoch alebo nebodaj o fašistoch, ale nazýval ich tak, ako sa patrí a sluší na normálneho a slušného politika – teda ĽSNS.

To sa však v žiadnom prípade nedá povedať o Andrejovi Kiskovi, ktorý neustále zdôrazňoval, že po PV 2020 hrozí na Slovensku vláda SMER-SD, SNS a fašistov. Slovo fašisti vo vzťahu k ĽSNS používal bez zábran a zámerne často ! Kde ste páni z NAKA a páni (pán) zo špeciálnej prokuratúry, to nevidíte a nepočujete ?!, ako neprimerane sa Andrej Kiska vyjadruje o politickej strane, ktorá je riadne zaevidovaná, riadne sa zúčastňuje politického „boja“ o posty v NR SR a ako jediná zo slovenských politických subjektov má rozhodnutie Najvyššieho súdu SR, že nie je fašistická a ani svojou politickou činnosťou nekoná v zmysle fašistickej ideológie. To si Andrej Kiska uvedomte, lebo to ako sa vy vyjadrujete smerom k ĽSNS nie je v žiadnom prípade odvážne, ale je to nanajvýš chrapúnske a to naozaj používam vo vzťahu k vám nesmierne jemné výrazy. Označovať niekoho na Slovensku fašistom, fašistami je jednoznačne trestný čin šírenia poplašnej správy, lebo tým, že ľuďom „vtĺkate“ do hláv, že na Slovensku môžu PV vyhrať a následne zostaviť vládu fašisti, sa nedá inak nazvať, ako strašenie ľudí tým, že by po PV, ak by sa do vlády dostala ĽSNS, na Slovensku nastali pomery, aké sme tu mali počas Slovenského štátu v rokoch 1939 – 1945 ! A toto je trestný čin ! Ďalej touto svojou nevyberanou, a trestnou rétorikou nabádate a podnecujete občanov SR k nenávisti a k násiliu voči vybranej skupine ľudí, a že ich v PV nebude málo, tak to bude fakt !

Ak niekto chce v štáte zaviesť disciplínu a poriadok, v zmysle dodržiavania platného právneho poriadku, ak chce politická strana po PV na Slovensku presadiť, aby záujmy Slovenska boli na prvom mieste, aby občania SR už konečne po 30 rokoch tvrdej driny a neustáleho uťahovania opaskov, dostali to čo im patrí, ak politická strana chce, aby sa do správy štátu dostali naspäť všetky strategické podniky, ktoré dzurindovská mašinéria podarovala západným kapitalistom, ak politická strana chce po PV presadiť, aby na Slovensku sme mali len rodinu zloženú z otca, mami a detí, tak toto nemôže a nesmie byť označované za fašizmus ! Rozumiete tomu Andrej Kiska a spol. ?!

Andrej Kiska sa neustále oháňal tým, že „smeráci“ sú za všetkým tým zlom, čo sa na neho valí a ani v najmenšom nenaznačil, že si za všetko môže sám a keby bol korektným a slušným politikom, ako sa hrdo oni „demokratická“ opozícia nazývajú, tak by o všetkých tých jeho kauzách a hlavne o tej poslednej, ktorú si na video nahrali „Pat a Mat“ (Michal Šuliga, Milan Reichel), tak by povedal nech sa páči, ja nechávam orgánom činným v trestnom konaní voľné ruky, nech konajú lebo ja som čistý a nemám najmenšej obavy, a v žiadnom prípade za tým nemusím hľadať politického oponenta, lebo mne je to jedno, kto je za týmito „patmatovinami“ a teda nech si tieto orgány konajú svoju povinnosť aj voči mojej osobe, tak ako si ju konajú voči iným podozrivým osobám, Ja si svoje meno očistím ! Ale toto Andrej Kiska povedať nemôže lebo tá jeho „čistota“ asi nebude až taká čistá !

Andrej Kiska išiel Petrovi Pellegrinimu vytýkať, že si za štátne peniaze 50 tisíc eur nechal vypracovať v časopise SLOVENKA predvolebný PR článok a že to je nekalá politická reklama. Nuž Andrej Kiska, vám takúto nekalú politickú reklamu a vašim opozičným „demokratom“ už dlhé roky robia všetky „slovenské“ média, žiaľ v poslednom období je v tomto smere jednostranná aj štátna RTVS !, a toto už nevidíte ?! Veď tieto „objektívne“ média denne hádžu špinu na vládnu koalíciu a na vami označovanú „fašistickú“ stranu ĽSNS nenájdu jediného dobrého slovka. Nuž ale toto sa vám všetko v PV 2020 zráta a občan – volič SR vám dá jasne najavo o kom si myslí že je fašista a okom si myslí, žeby tu na našom drahom Slovensku mal urobiť poriadok !

Andrej Kiska k vám na záver už len jediné, jednoznačne si myslím a som o tom presvedčený, že naše justičné orgány, po tom čo ste predviedli v ostatnej relácii O 5 minút 12 na obrazovkách štátnej RTVS, by mali voči vám vzniesť obvinenie a trestne vás stíhať podľa Trestného zákona § 361 – Šírenie poplašnej správy

(1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

(2) Kto správu alebo iné obdobné konanie uvedené v odseku 1, hoci vie, že sú nepravdivé a môžu vyvolať opatrenie vedúce k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

A zároveň podľa Trestného zákona  § 373 – Ohováranie ods. (1) „Kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.“

Celkom na záver – Ľudová strana naše Slovensko, nie je ani extrémistická a už vôbec nie fašistická a po PV sa do NR SR, pevne verím, dostanú aj také ďalšie politické subjekty, ktoré za istých jasných koaličných pravidiel a dohôd zostavia vládnu väčšinu s ĽSNS a ukážu občanom SR a národu Slovenskému, že sa dá v našom štáte nastoliť poriadok, právo a disciplína, lebo demokracia to je v prvom rade disciplína a striktné dodržiavanie právneho poriadku platného na území Slovenskej republiky !

Andrej Danko (SNS) sa politický pomiatol !

10.08.2020

Presne toto si myslím. Pretože rozumne uvažujúci a zmýšľajúci predseda, akejkoľvek politickej strany, ak „dosiahne“ v PV volebný výsledok na úrovni 3,16 %, podotýkam ako jedna, vtedy ešte ako vládna strana, tak je nevyhnutné, aby ihneď na druhý deň jej predseda odstúpil a prenechal stranu tým u ktorých je predpoklad, že ju opäť „postavia“ na nohy ! Ale čo [...]

Obhajoba mlčania Zuzany Čaputovej je neobhájiteľná!

09.08.2020

Môj ostatný článok pod názvom „Zuzana Čaputová opäť mlčí ! Prečo?“ vyvolal naozaj rozporuplné reakcie čitateľov (čítanosť takmer 14 000) a niektoré boli pre mňa absolútne nepochopiteľné ! Najviac ma „zaujal“ postoj čitateľa, ktorý ma označil za neinformovaného ! Dôvod ? Vraj som si nevšimol, že Zuzana Čaputová sa k hrôze USA administratívy z roku [...]

Zuzana Čaputová opäť mlčí ! Prečo ? ??

08.08.2020

Na úvod tohto článku by som Zuzane Čaputovej a jej (ne)prezidentskému protokolu pripomenul tieto dve ustanovenia Ústavy SR – Čl. 1, ods. (1) – „Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo“. Čl. 101, ods.(1) Hlavou Slovenskej republiky je prezident. Prezident reprezentuje Slovenskú republiku navonok [...]

Bielorusko voľby prezidentské kampaň začiatok protesty

Na povolebnom proteste v Bielorusku zahynul muž

10.08.2020 23:39, aktualizované: 23:47

Muž zomrel, keď explodovalo výbušné zariadenie v jeho ruke.

novinári, hovorca, médiá, noviny, tlač, informácie

V Bielorusku v súvislosti s voľbami zatkli najmenej 19 novinárov

10.08.2020 22:39

Bieloruskí nezávislí novinári sú už po dlhé roky pod konštantným tlakom, čelia zatýkaniam a prenasledovaniu.

Rusko, vlajka, ilustračná

Slovensko vyhostilo troch ruských diplomatov

10.08.2020 19:45, aktualizované: 20:32

Podľa informácií slovenských spravodajských zložiek bola ich činnosť v rozpore s Viedenským dohovorom o diplomatických stykoch.

Korán / Modlitba / Náboženstvo / Islam /

Nigérijský spevák dostal kvôli svojej piesni trest smrti za rúhanie

10.08.2020 19:19

Text piesne podľa kritikov vychvaľoval jedného islamského duchovného do takej miery, že ho vynášal i nad proroka Mohameda.

ferro

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 278
Celková čítanosť: 2722621x
Priemerná čítanosť článkov: 9794x

Autor blogu

Kategórie