Založ si blog

Andrej Kiska a jeho politické chrapúnstvo. Stačilo ! ! !

To čo si dovolil Andrej Kiska v ostatnej relácií RTVS O 5 minút 12, tak to sa nedá inak nazvať, ako totálne politické chrapúnstvo. Až teraz celý slovenský národ a všetci občania SR majú možnosť vidieť, akéhože človeka sme mali vo funkcií Prezidenta SR !

V spomínanej politickej diskusií mu bol „partnerom“ Predseda vlády SR Peter Pellegrini. Môžeme si o Petrovi Pellegrinim myslieť čokoľvek, ale jedno mu je potrebné uznať, jeho vystupovanie bolo politický korektné, malo istú úroveň a hlavne nebolo z neho cítiť akúkoľvek nenávisť voči svojmu politickému oponentovi. Peter Pellegrini, a to mu slúži ku cti, sa ani raz nevyjadril o svojom politickom rivalovi vo voľbách do NR SR, ako o extrémistoch alebo nebodaj o fašistoch, ale nazýval ich tak, ako sa patrí a sluší na normálneho a slušného politika – teda ĽSNS.

To sa však v žiadnom prípade nedá povedať o Andrejovi Kiskovi, ktorý neustále zdôrazňoval, že po PV 2020 hrozí na Slovensku vláda SMER-SD, SNS a fašistov. Slovo fašisti vo vzťahu k ĽSNS používal bez zábran a zámerne často ! Kde ste páni z NAKA a páni (pán) zo špeciálnej prokuratúry, to nevidíte a nepočujete ?!, ako neprimerane sa Andrej Kiska vyjadruje o politickej strane, ktorá je riadne zaevidovaná, riadne sa zúčastňuje politického „boja“ o posty v NR SR a ako jediná zo slovenských politických subjektov má rozhodnutie Najvyššieho súdu SR, že nie je fašistická a ani svojou politickou činnosťou nekoná v zmysle fašistickej ideológie. To si Andrej Kiska uvedomte, lebo to ako sa vy vyjadrujete smerom k ĽSNS nie je v žiadnom prípade odvážne, ale je to nanajvýš chrapúnske a to naozaj používam vo vzťahu k vám nesmierne jemné výrazy. Označovať niekoho na Slovensku fašistom, fašistami je jednoznačne trestný čin šírenia poplašnej správy, lebo tým, že ľuďom „vtĺkate“ do hláv, že na Slovensku môžu PV vyhrať a následne zostaviť vládu fašisti, sa nedá inak nazvať, ako strašenie ľudí tým, že by po PV, ak by sa do vlády dostala ĽSNS, na Slovensku nastali pomery, aké sme tu mali počas Slovenského štátu v rokoch 1939 – 1945 ! A toto je trestný čin ! Ďalej touto svojou nevyberanou, a trestnou rétorikou nabádate a podnecujete občanov SR k nenávisti a k násiliu voči vybranej skupine ľudí, a že ich v PV nebude málo, tak to bude fakt !

Ak niekto chce v štáte zaviesť disciplínu a poriadok, v zmysle dodržiavania platného právneho poriadku, ak chce politická strana po PV na Slovensku presadiť, aby záujmy Slovenska boli na prvom mieste, aby občania SR už konečne po 30 rokoch tvrdej driny a neustáleho uťahovania opaskov, dostali to čo im patrí, ak politická strana chce, aby sa do správy štátu dostali naspäť všetky strategické podniky, ktoré dzurindovská mašinéria podarovala západným kapitalistom, ak politická strana chce po PV presadiť, aby na Slovensku sme mali len rodinu zloženú z otca, mami a detí, tak toto nemôže a nesmie byť označované za fašizmus ! Rozumiete tomu Andrej Kiska a spol. ?!

Andrej Kiska sa neustále oháňal tým, že „smeráci“ sú za všetkým tým zlom, čo sa na neho valí a ani v najmenšom nenaznačil, že si za všetko môže sám a keby bol korektným a slušným politikom, ako sa hrdo oni „demokratická“ opozícia nazývajú, tak by o všetkých tých jeho kauzách a hlavne o tej poslednej, ktorú si na video nahrali „Pat a Mat“ (Michal Šuliga, Milan Reichel), tak by povedal nech sa páči, ja nechávam orgánom činným v trestnom konaní voľné ruky, nech konajú lebo ja som čistý a nemám najmenšej obavy, a v žiadnom prípade za tým nemusím hľadať politického oponenta, lebo mne je to jedno, kto je za týmito „patmatovinami“ a teda nech si tieto orgány konajú svoju povinnosť aj voči mojej osobe, tak ako si ju konajú voči iným podozrivým osobám, Ja si svoje meno očistím ! Ale toto Andrej Kiska povedať nemôže lebo tá jeho „čistota“ asi nebude až taká čistá !

Andrej Kiska išiel Petrovi Pellegrinimu vytýkať, že si za štátne peniaze 50 tisíc eur nechal vypracovať v časopise SLOVENKA predvolebný PR článok a že to je nekalá politická reklama. Nuž Andrej Kiska, vám takúto nekalú politickú reklamu a vašim opozičným „demokratom“ už dlhé roky robia všetky „slovenské“ média, žiaľ v poslednom období je v tomto smere jednostranná aj štátna RTVS !, a toto už nevidíte ?! Veď tieto „objektívne“ média denne hádžu špinu na vládnu koalíciu a na vami označovanú „fašistickú“ stranu ĽSNS nenájdu jediného dobrého slovka. Nuž ale toto sa vám všetko v PV 2020 zráta a občan – volič SR vám dá jasne najavo o kom si myslí že je fašista a okom si myslí, žeby tu na našom drahom Slovensku mal urobiť poriadok !

Andrej Kiska k vám na záver už len jediné, jednoznačne si myslím a som o tom presvedčený, že naše justičné orgány, po tom čo ste predviedli v ostatnej relácii O 5 minút 12 na obrazovkách štátnej RTVS, by mali voči vám vzniesť obvinenie a trestne vás stíhať podľa Trestného zákona § 361 – Šírenie poplašnej správy

(1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.

(2) Kto správu alebo iné obdobné konanie uvedené v odseku 1, hoci vie, že sú nepravdivé a môžu vyvolať opatrenie vedúce k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.

A zároveň podľa Trestného zákona  § 373 – Ohováranie ods. (1) „Kto o inom oznámi nepravdivý údaj, ktorý je spôsobilý značnou mierou ohroziť jeho vážnosť u spoluobčanov, poškodiť ho v zamestnaní, v podnikaní, narušiť jeho rodinné vzťahy alebo spôsobiť mu inú vážnu ujmu, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.“

Celkom na záver – Ľudová strana naše Slovensko, nie je ani extrémistická a už vôbec nie fašistická a po PV sa do NR SR, pevne verím, dostanú aj také ďalšie politické subjekty, ktoré za istých jasných koaličných pravidiel a dohôd zostavia vládnu väčšinu s ĽSNS a ukážu občanom SR a národu Slovenskému, že sa dá v našom štáte nastoliť poriadok, právo a disciplína, lebo demokracia to je v prvom rade disciplína a striktné dodržiavanie právneho poriadku platného na území Slovenskej republiky !

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

kollár

Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente

08.03.2021 16:51

Odstúpením Igora Matoviča a Richarda Sulíka z funkcií by sa podľa šéfa Sme rodina nič nezmenilo.

čaputová

Čaputová: 80 percent zamestnancov v prvej línii tvoria ženy

08.03.2021 16:42, aktualizované: 17:00

Prezidentka upozornila, že výskyt domáceho násilia celosvetovo stúpa a nevyhlo sa to ani Slovensku.

samuel paty vražda

Útok na učiteľa Patyho vo Francúzsku podnietili aj lživé tvrdenia študentky

08.03.2021 16:35

Počas výsluchov vyšlo najavo, že dievčina, ktorá učiteľa obvinila z islamofóbie, v danom čase v triede ani nebola.

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:27

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.