Založ si blog

Pravda sa nedá umlčať, len na istú chvíľu potlačiť !

Prvý obvinený a následne právoplatne odsúdený poslanec NR SR v novodobej histórií Slovenska bol Milan Mazurek (K-ĽSNS), ktorý síce nespáchal žiaden ekonomický delikt, ktorý by občanov SR pripravil o milióny eur, ale „spôsobil“ občanom SR nepomerne väčšiu ujmu a to takú, že sa vyjadril pravdivo na časť (podstatnú časť) istého nášho etnika, ktoré nebývalým spôsobom a dokázateľne zneužíva sociálny systém SR a to nie z vlastnej viny, vina je na strane štátu, že niektorým občanom SR umožňuje istým spôsobom náš sociálny systém zneužívať a to na základe toho, že sú si vedomí len svojich práv, ako občana SR, ale absolútne im nič nehovoria aj povinnosti, ktoré voči SR majú ! PZ SR, prokuratúra a ani súdy SR v tomto prípade neskúmali pravdivosť výrokov bývalého poslanca NR SR, ale zameral sa výsostne len na výrok, ako taký ! Teda nerozhodovala pravda, ale suchá právna konštatácia, že sa jedná o rasovú diskrimináciu a podnecovanie k nenávisti k istej časti obyvateľstva SR !

Na základe tejto nahlas vypovedanej pravdy a vynesenia „spravodlivého“ rozsudku sa bývalý násobný premiér vlády SR, vyjadril, že tento „hon na čarodejnice“, v konečnom dôsledku len prispeje k tomu, že preferencie K-ĽSNS utešene porastú, z odsúdeného poslanca NR SR sa tým pádom stane martýr a národný hrdina, a on ako bývalý násobný premiér vlády SR si myslí, že mal pravdu a podľa neho si to potichu  myslí 90 % občanov SR, že niektorí neprispôsobivý občania SR naozaj zneužívajú sociálny systém SR a teda je pre naše orgány činné v trestnom konaní (NAKA + prokuratúra) tiež „zrelý“ na obvinenie z rasovej diskriminácie, rasizmu, extrémizmu v súbehu so schvaľovaním trestného činu podnecovania k rasovej nenávisti a všetkého čo s tým súvisí ! A bol „hodený“ našim súdom, nech rozhodnú ! A keďže si súdy SR budú chcieť zachovať „svoju tvár“, tak im nebude ostávať nič iné, len Roberta Fica, tiež odsúdiť za to isté čo Milana Mazureka, lebo ak by tak neurobili, tak by sa to považovalo v našej neoliberálnej „demokratickej“ opozícií a vo všetkých „demokratických“ médiách SR, ako za dvojaký meter ! Veď dnes je úplne jasne dovolené, aby „demokratická“ opozícia vykrikovala na svojich TB, že Robert Fico je rovnaký fašista, ako Milan Mazurek a z NAKA to nikoho nevyrušuje, ba ani v tomto prípade „spiacu“ prokuratúru, lebo tu sa špiní predsa na tú správnu stranu a teda je to nielen že beztrestné, ale priam žiadúce ! Hnus! Týmto sa naša SR vyrovná ČR, kde je tiež „ošiaľ“ z toho, že majú zatiaľ, len trestné stíhaného premiéra, ale tu nie za názor, ale za ekonomický delikt.

Ďalší v poradí je Tibor Eliot Rostas, odsúdený za to, že vo svojom článku si dovolil takú drzosť, že citoval, a uviedol to ako citáty, teda nie ako svoje myšlienky, našich slovenských dejateľov (Štúr, Hodža, Vajanský a spol) a ich výroky vo vtedajšej dobe rokov 1848 o židoch a chcel poukázať ich väčší či menší význam na dnešnú dobu. To sa však nemôže, lebo toto jeho prepojenie sa prokurátorovi Honzovi subjektívne javí ako antisemitické, takže z moci úradnej ho obvinil a súd odsúdil za trestný čin rozširovania extrémistických materiálov a hanobenia rasy a národa ! Nuž obviniť a odsúdiť občana SR za citácie ich komentár, tak to je už naozaj návrat späť do hlbokej totality – 50 roky minulého storočia v bývalej Československej ľudovodemokratickej republike !

Nasledoval novinár Martin Daňo, pre terajšiu neoliberálnu “demokratickú“ opozíciu, dnešných „objektívnych“ a „čistých“ novinárov SR, ale aj pre NAKA a prokuratúru a v neposlednom rade aj pre sudcu okresného súdu Bratislava I. bol vzatý do väzby a to z dôvodu, že na slobode by mohol pokračovať v trestnej činnosti ! Nuž ak odhaľovanie pravdy a zverejňovanie nepostrihaných video záberov z toho ako sa správajú na súde k sebe „novinári“ Monika Tódová a spol. s právnym zástupcom Tomášom Kamencom, cez prestávku priamo v justičnom paláci, ako sa v družnej nálade fotia, ak má byť toto jeho trestná činnosť, tak je to potom veľmi úbohý dôvod na jeho väzobné stíhanie. Tu je na mieste otázka či tento naozajstný slovenský, podotýkam slovenský novinár, nie je umelo držaný vo väzbe a pravdepodobne tam bude až do 28.02.2020, z dôvodu aby sa verejnosť nedozvedela z jeho príspevkov a videí niečo čo vedieť nemá, aby voľby vyhrala tá skupina politikov, ktorá je po ruke „našej“ „prezidentky“ a hlavne po ruke západných a zaoceánskych liberálov a neoliberálov ! Nuž uvidíme !

No a v neposlednej rade je to Ľuboš Blaha, asi jediný naozajstný ľavicoví člen strany SMER-SD. Kto si prečíta jeho statusy na jeho stene facebooku, nemôže inak ako len priznať, že má vo všetkom čo napíše pravdu, pravda použije niekedy aj expresívny výraz, ale taký ktorý je ešte publikovateľný. Samozrejme, že všetci na neho útočia lebo presadzovať myšlienku socializmu, kde je na prvom mieste robotník (to už dnes z nášho liberálneho slovníka úplne vypadlo) a nie kapitalista, tak to je v dnešnej kapitalistickej voľnomyšlienkarskej spoločnosti niečo začo je ho treba asi tiež stíhať, lebo dáva do popredia len jednu časť spoločnosti, a čo na tom, že tú najmasovejšiu, pred záujmy úzkych skupín ľudí, ktorí na tejto mase pracujúcich bohatne a zároveň poukazuje na prepojenia z USA administratívou a administratívou EÚ, ktorých ciele nie sú absolútne v súlade s potrebami kresťanskej a rodinne založenej slovenskej občianskej spoločnosti. Už len čakám, ktorý že prokurátor alebo príslušník NAKA si ho zoberie do parády a tiež ho z niečoho obvinia, lebo to by bol čert v tom, aby sa na človeka ktorý politický brojí proti útlaku proletára niečo nenašlo. Možno už len to, že sa zastal Roberta Fica a teda nie je problém mu „našiť“ spolupáchateľstvo. Dnes celkom možné.

Nuž uvidíme kto bude ďalší, podľa možnosti čo najznámejší verejný činiteľ, ale musí byť z toho správneho politického spektra, teda z dnešnej vládnej koalície resp. mimoparlamentných strán hlásiacich sa k SR, k národovectvu, ktorý bude obvinený z ideologického hľadiska, zato, že sa snaží nám občanom SR otvoriť oči !

Na záver namodelujme takúto situáciu : Poznám človeka o ktorom viem, že sa hlási k židovstvu a teda je žid, úplne normálna vec, všetko v poriadku. Ale jedného dňa ho náhodou stretnem v obchode a vidím ako kradne čokoládu a z nenazdajky vykríknem „Aha ho Žid ukradol čokoládu !“, čo myslíte čo sa stane za vyrieknutie tejto nanajvýš pravdivej vety ?, určite celé moje okolie zdrevenie čo to vlastne vyšlo z mojich úst a okamžite ma označia za antisemitu, xenofóba, lebo som ho nazval židom a on pritom Žid je a viditeľne kradol !

Následne v nejakom inom obchode stretnem známeho, ktorý je pre zmenu Cigán a očividne aj vizuálne každý musí uznať že to Cigán je, je slušne oblečený, takže všetko v poriadku, ale on tiež si zobral čokoládu bez platenia a ja opäť spontánne vykríknem „Aha ho cigán, ukradol čokoládu !“, čo myslíte čo sa stane ?, áno opäť celé moje okolie zdrevenie a obvinia ma z rasizmu, z hanobenia rasy a podnecovania k nenávisti, a to i napriek tomu že som povedal pravdu, teda, že je to Cigán a kradol !

V ďalšom obchode stretnem známeho, ktorý je z majoritného obyvateľstva („biely“) a tiež vidím, ako si strká do veľkého vrecka kabáta čokoládu a ja opäť zakričím „Aha ho slováčisko jedno nepodarené, ukradol čokoládu a pritom sa chváli aký je on kresťan, katolík !“, čo myslíte čo sa stane ?, nie, nie, okolie nezmeravie, ale niekto zavolá „…ihneď volajte políciu…!“, veď čo je to za opovážlivosť „biely“, kresťan, katolík a kradne. Minimálne ho neminie priestupkové konanie.

Ale dajme si ešte takýto rovnaký príklad, ale s občanom Ruskej federácie, uvidím známeho Rusa, ako v obchode kradne čokoládu a spustím „ Aha ho rusák jeden nešťastný, ukradol čokoládu !“, čo myslíte ako zareaguje okolie ?, nuž áno máte pravdu, neskutočné pohoršenie to vyvolá a na druhý deň vo všetkých „objektívnych“ absolútne nie prozápadných médiách sa objaví senzačná správa, že v slovenských obchodoch kradol občan ( a aby to trošku malo grády, tak možno aj ruský občania) Ruskej federácie, ale niet sa mu čo čudovať, lebo v Rusku vládne zlý Putin a teda biedy je tam na rozdávanie, ale i napriek tomu sa nám tu bedač ruská nebude rozliezať po našich obchodoch a rozkrádať ich.

A ak by som takto pristihol kradnúť čokoládu nebodaj občana USA, alebo Nemca, Francúza a tiež by som nahlas ho označil v obchode za zlodeja, čo myslíte aká by bola reakcia ?, nuž žiadna, veď to sa predsa nehodí niečo také povedať na pokrokového občana pokrokovej západnej civilizácie, to bol z jeho strany určite len žart, on to tak nemyslel a chcel si len vyskúšať našu bdelosť.

Z týchto fiktívnych prípadov si občan SR sám utvor obraz, aký meter sa u nás používa na jednotlivé etnika a národy a sám posúď či povedať pravdu o komkoľvek, a ak je aj jasne dokázateľná, nie je na Slovensku povolené rovnakým metrom a rovnakým štýlom !

Na záver si dovolím povedať svoj názor, že najväčší problém je v našich zákonoch, ktoré sú nejednoznačné a nedefinujú tieto nateraz trestné veci, tak aby bolo možné jasne povedať a rozhodnúť, či daná osoba svojim vyjadrením porušila zákon alebo nie, a necháva sa to na subjektívne zhodnotenie, vyšetrovateľa, prokurátora a sudcu. Našim zákonom pre tieto prípady, na teraz chýba jedna základná vec a to, že ak sa niekto slobodne vyjadrí na adresu toho druhého, tak by ho nemali posudzovať naše justičné orgány len na základe toho, čo povedal, ale hlavne by mali v prvej rade preskúmať či sa daný výrok zhoduje zo skutočnosťou, teda či je pravdivý !, a ak áno, tak sa nejedná o trestný čin, a ak sa skúmaním a šetrením dokáže, že daný výrok sa nezakladá na pravde !, a naozaj je hanlivý a podnecuje k rasovej diskriminácií a nenávisti, tak potom, áno spravodlivo potrestať. Ale trestať niekoho, len a na základe toho že vyjadril svoj názor na základe vlastného poznania a neskúmať príčinu, prečo sa tento občan takto slobodne vyjadril a hlavne neskúmať pravdivosť jeho výroku, a len tak ho obviniť a následne odsúdiť, tak toto nemá s demokratickým štátnym zriadením nič spoločné !

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.