Založ si blog

Blíži sa koniec „prezidentovania“ pani Čaputovej ? !

Možno sa Vám zdá táto konštatácia poriadne pritiahnutá za vlasy, ale povedzme si čo nás čaká v septembri a októbri, po prázdninách.

NR SR bude opäť, a tentoraz už určite vo verejnej voľbe, voliť zvyšných 4 kandidátov na sudcov ÚS SR, ktorých predloží prezidentskej kancelárií a doplní, tak plný stav kandidátov na sudcov ÚS SR na 18 a z týchto 18-nástich je povinná „prezidentka“ p. Čaputová vybrať a vymenovať za sudcov ÚS SR ešte 6-tich, aby bol doplnený plný počet 13 sudcov na ÚS SR.

Tým pádom bude ÚS SR plne funkčný a bude sa môcť pustiť do práce. Na stole má obsahovo aj právne kvalitnú, ústavnú sťažnosť ,neúspešného kandidáta na prezidenta SR z posledných PV 2019, JUDr. Harabina, ktorá bola podaná dvakrát a to hneď po prvom kole PV 2019 a následne aj v stanovenom termíne po druhom kole PV 2019, ktorá sa domáha rozhodnutia ÚS SR, či VP 2019 boli v súlade s ÚS SR a či sú výsledky volieb platné. Až do tohto rozhodnutia ÚS SR, nie je možné považovať výsledky volieb ani „de facto“ a ani „de jure“ za právoplatné. Aj napriek tomu najväčšia a najslušnejšia demokratická politička za PS, p. Čaputová sa nechala za prítomnosti všetkých ústavných činiteľov SR, inaugurovať za „prezidentku“ „všetkých“ občanov SR, aj keď vo voľbách získala cca 20 % všetkých oprávnených voličov.

Ak sudcovia ÚS SR sa budú riadiť a budú postupovať len a na základe ÚS SR, ich rozhodnutie bude s najväčšou pravdepodobnosťou na predložené dôkazy, také, že by mal vydať predbežné opatrenie na pozastavenie platnosti PV 2019, až do doby preverenia všetkých podkladov, ktoré JUDr. Harabin k svojej sťažnosti pripojil a to hlavne preverenie, či neboli zneužité prenosné voličské preukazy na viacnásobnú voľbu vo viacerých volebných okrskoch.

Takže až do konečného rozhodnutia ÚS SR o platnosti alebo neplatnosti PV 2019 nebude môcť pani „prezidentka“ Čaputová vykonávať úrad prezidenta SR a, tieto jej kompetencie prejdú na vládu SR.

Ak sa preverovaním zistí, že bol zneužitý čo i len jeden prenosný volebný lístok, tak by to mal byť pre demokratický ÚS, dôvod na vyhlásenie o PV SR 2019, že sú neplatné a nebolo vyhlásenie ich výsledkov v súlade s ÚS SR a je potrebné, aby boli tieto voľby opakované v opakovanej voľbe.

A tu p. Čaputovej ostanú len oči pre plač, pretože keby bola takou novou političkou s novou politickou kultúrou, tak by sa sama dožadovala najskôr rozhodnutia ÚS SR o platnosti výsledkov PV SR 2019 a počkala by so svojim inaugurovaním, až po rozhodnutí ÚS SR, ak by bolo v znení „platné“ a ak by bolo rozhodnutie ÚS SR o PV SR 2019, že „neplatné“, tak by p. Čaputová v opakovanej voľbe na prezidenta SR získala možno naozaj tých takmer 60 %, ale teraz už všetkých oprávnených voličov. A keďže, p. Čaputová nemala trpezlivosť a dostatočnú politickú kultúru a nechala sa i napriek tomu inaugurovať za prezidentku SR, tak v prípade, že sa budú musieť tieto voľby opakovať, tak ak je aspoň trochu „slušná“, tak sa ich už nezúčastní !

Nuž národ slovenský nechajme sa prekvapiť, akýže to budeme mať „nezávislí“ ÚS SR po  jeho doplnení na plný počet.

Test bezdomovcami!

19.06.2021

Potom, ako „minister“ Lengvarský púšťa na TB do slovenského Covid éteru tak „podložené“ správy o tom, ako naše deti po letnej sezóne 2020, po návštevách v DLT spôsobili na jeseň roku 2020 a na začiatku roku 2021 Covid vymieranie na Slovensku, ho dôrazne žiadam a vzývam, aby predložil tieto dve štatistiky resp. nech v spolupráci s dotknutými štátnymi [...]

Rodičia, dokedy budeme mlčky znášať gniavenie našich detí týmito covid judášmi? !

18.06.2021

Áno, ako inak mám nazvať ľudí, ktorí za judášsky groš manipulujú našimi deťmi, vymývajú im mozog, útočia na ich malé, mladé hlavičky, inak, ako COVID JUDÁŠI!!! Dnes týmito najväčšími slovenskými Covid judášmi sú Hegerovsko-Lengvarska politická Covid judášska klika podporovaná Zuzanou Čaputovou. Títo Covid Judáši, keď zistili, že na dospelú populáciu, [...]

Pre Čaputovú, Hegera, Matoviča, Krčméryovcov, Bražinovcov, Sabakovcov. ..

17.06.2021

…ale hlavne pre TEBA SLOVAČ! Pre tú časť Slovače, ktorá je zavesená výhradne na RTVS, TV Markíza, TV JOJ, Aktuality.sk, SME.sk, Denník N resp. tá časť Slovače, ktorá buď nemá čas alebo nemá možnosti si získať iné, ako tie „pravé“ a jedine „pravdivé“ informácie napr. na Internete. A potom chodí aj po vonku v rúšku, v respirátore, ponáhľa sa na [...]

Borša prezidentka Čaputová kaštieľ návšteva

Čaputovej verí najviac ľudí, Remišová a Matovič na chvoste

20.06.2021 13:38, aktualizované: 13:52

Druhým najdôveryhodnejším politikom je líder Hlasu Peter Pellegrini.

Gábor Grendel

Situácia v polícii je podľa Grendela výsledkom vládnutia Smeru

20.06.2021 13:18

Blanár sa zase pýta, prečo nebol zbavený mlčanlivosti exšéf SIS Vladimír Pčolinský.

škola, antverpy

Pri zrútení sa rozostavanej školy v Antverpách zahynulo päť robotníkov

20.06.2021 13:06

Zranenia utrpelo deväť ďalších pracovníkov.

zdravotník, sestrička, lekár, nemocnica, koronavírus

Obraz zdravotníka – hrdinu inšpiruje. Budeme mať viac sestričiek?

20.06.2021 13:00

Riaditelia stredných zdravotníckych škôl sa obávali, že pandémia sa podpíše pod nezáujem o štúdium, je to však zrejme naopak.