Aktualita – je pravda, že Bruselu je bližší ruský plyn, ako osud V. A. Zelenského a Ukrajiny?

Dnes skoro ráno, som na jednom z nemenovaných českých portálov zachytil informáciu, ktorú neviem nijako overiť, aj z iných zdrojov a teda v mojom nadpise je jeden veľký otáznik.

Vraj, naozaj vraj, EÚ – Brusel, dnes 7.3.2022, v skorých ranných hodinách odmietla/odmietol uvaliť sankcie na dovoz ruského plynu do štátov EÚ, čo činí v priemere asi 40% celkovej spotreby plynu v EÚ, na Slovensku viac, ako 90%!

Zároveň som zachytil (neoverenú) správu, že Nemecko a Holandsko zablokovalo začať prístupové rokovania zo strany EÚ s Ukrajinou o jej prijatí za člena EÚ!

Ešte raz, netvrdím, že je to pravda!

Nuž neostáva mi nič iné, len sledovať dnešné, zajtrajšie(?) informácie s centrály EÚ.

Ani Vláda SR, ani SAV, ani nikto iný, jedine súd SR!

24.08.2025

Výbuch nadšenia! V „odborných medicínskych“ mediálnych kruhoch, akými sú hlavne Sme.sk, Aktuality.sk, Denník N…a vo „vysokoodborných“ politických kruhoch, hlavne tých, ktoré vždy stáli na tej „správnej“ strane dejín a názorov, akými sú hlavne PS, SaS…, nastal kolosálny výbuch nadšenia, keď SAV, pokútnym spôsobom, tak mediálne investigatívne, [...]

Korčok s Valášekom, no totálna katastrofa!

23.08.2025

Azda niet Tlačovej besedy tých najhlavnejších predstaviteľov, tých naj tvári Progresívneho Slovenska (PS), ktorá by nevyznela trápne, bizarne, katastrofálne, politicky amatérsky a predovšetkým zúfalo! No a tá ostatná (19.8.2025), ktorú si zvolali Korčok a Valášek, tak tá naozaj „stála“ za to. https://www.ta3.com/relacia/1008211/tb-ps-k-stretnutiu-trumpa-a-zelenskeho [...]

Stretnutie Putin-Zelenskyj, by bolo najlepšie na Marse.

21.08.2025

Iste, recesia. Ale podľa toho, aká je dnes na našej planéte situácia, tak asi niet takého miesta, ktoré by vyhovovalo obidvom zainteresovaným, aby sa mohli osobne stretnúť a nerušene pozhovárať. Putin navrhuje Moskvu. Zelensky to pochopiteľne obratom odmietol. Ak by Zelensky navrhol Kyjev, tak zase Putin, by to obratom odmietol. Kade kto, hlavne z tých doteraz najväčších EÚ [...]

Trump, ruka, škvrna

Čo skrýva veľká škvrna na Trumpovej ruke? Zdravie prezidenta USA je opäť témou

24.08.2025 20:25

V uplynulých dňoch vzbudili pozornosť zábery prezidenta USA.

Sergej Lavrov

Lavrov načrtol podmienky mieru: Chce bezpečnostné záruky a žiadne NATO. Tvrdí, že Zelenskyj nemá legitimitu

24.08.2025 20:10

Západ obvinil, že chce blokovať rokovania o mieri na Ukrajine.

irak, usa, armáda, mosul, vojaci

Spojené štáty začali so sťahovaním svojich vojakov zo základní v Iraku

24.08.2025 19:08

Americkí vojaci vpadli do Iraku v roku 2003 na základe správ, že sa tam nachádzajú jadrové, chemické a biologické zbrane.

Izrael Ministri Rezidencie Protesty Hamas

Pred domami izraelských ministrov sa konali protivojnové demonštrácie

24.08.2025 19:05

Demonštranti sa zhromaždili pred domami šiestich členov vlády vrátane ministra obrany Jisraela Kaca a ministra zahraničných vecí Gideona Saara.