Založ si blog

TV Markíza, to čo si dovoľujete voči Z. Čaputovej a spol. ? NBÚ okamžite TV Markíza zablokovať!

Včera, v nedeľu 06. marca 2022, sa udialo na slovenskej mediálnej scéne niečo nevídane a zo strany TV Markíza dokonca tak drzé, že to nemá v našich novodobých dejinách obdobu!

To by si voči Zuzane Čaputovej a spol. nedovolila ani „verejnoprávna“ RTVS!

Nuž čo také sa stalo „prezidentke“ ZČ v predmetnej televízií, ktorá by mala byť jednoznačne na jej strane lebo doteraz vždy bola?

TV Markíza si pozvala do relácie , vraj Na telo, samotnú ZČ, aby nám čo to porozprávala, čo Slovákov trápi, ako sa im na Slovensku žije a pritom SR a samotných občanov SR, ani len slovkom nespomenúť s vnútro spoločensko-politickou situáciou.

Teda, ak spomenúť Slovákov a SR, tak jedine v spojitosti s udalosťami na Ukrajine a ako ináč s jednoznačnou podporov SR, hlavne tou vojenskou(!), v „mierovom“ úsilí SR, ako dosiahnuť „mier“ na Ukrajine!

A toto „mierové“ úsilie ZČ jasne deklarovala, keď povedala – „Na Ukrajinu nestačí posielať vreckovky, aby si tam utreli slzy, potrebujú vojenskú techniku“

Nuž veru – „proti gustu, žiaden dišputát“!!!

Teda, ak budeme „mierové“ úsilie podporovať vojenskou technikou a zbraňami, pýtam sa Zuzany Čaputovej, koľkože bude následne potrebných vreckoviek na utieranie sĺz pozostalých? Celý konvoj?

Takže názor ZČ bol počas celej relácie jednoznačný – pumpovať na Ukrajinu, čo najviac bojovej techniky, čo najviac zbraní, nehľadiac komu sa tieto zbrane a vojenská technika dostane na Ukrajine do rúk lebo už sa špekuluje o „partizánskej vojne“ zo strany Ukrajincov a – „…nebojte sa, bude dobre“!!!

Veru lepšie a „úprimnejšie“ by to nepovedala ani súťažiaca na Miss krásy – „Svetu, mier“

Celý čas sa ZČ niesla na „mierovej“ vlne, aké je to dobré a potrebné, aby SR a Slováci vojensky pomáhali Ukrajine a hlavne, ako je dobré, že SR je členom spolku „ochrancov a obrancov“ svetového mieru v NATO napr. aj takýmto vyjadrením – „Ak by sa Slovensko malo brániť samé, ruský agresor nás zotne ako malinu“!

Uf, takéto vyjadrenie od hlavnej veliteľky ozbrojených síl SR! No toto? A čo na to Náčelník Generálneho štábu OS SR Daniel Zmeko?

Však jasne, že ak by došlo k napadnutiu SR, tak by nás hoc kto „zoťal, ako malinu“ pri provokácií, akú dnes vysielame jednoznačne Ruskej strane. Lebo ak by sme takto provokovali napr. USA, tak nás zhltnú nie ako malinu, ale ako čučoriedku a možno by sa nad tým, ani nikto nepozastavil, presne tak, ako sa ZČ nepozastavuje nad vojenskou „opodstatnenou“ vojenskou agresiou USA vo Vietname, v Juhoslávii, Iraku, Líbyi, Afganistane…!

Celú reláciu sa ZČ snažila a snažila, pod respirátorom potila, až nakoniec prišiel zo strany TV Markíza úder pod pás.

TV Markíza ukázala ZČ, čo si Slováci myslia o vojenskej prítomnosti vojsk NATO na území SR, teraz v čase, kedy podľa ZČ je potrebné „mierovo“ pomáhať Ukrajine a to aj tým, že na území SR sa rozmiestnia vojska NATO!!! Podľa ZČ je toto najlepšia alternatíva, aby nás ruský agresor „nezoťal, ako malinu“!

ZČ vôbec nedochádza, že toto je najväčšia provokácia voči RF?! Jej nedochádza, že s RF sa nebojuje, ale len a výhradne diplomatický vyjednáva, hlavne ak sa odhodlali na vojenskú agresiu voči Ukrajine?!

ZČ pred sebou vzhliadla, že až 66% opýtaných si neželá na území SR prítomnosť vojsk NATO!

A to prosím pekne bol prieskum verejnej mienky vykonaný pre TV, ktorá sa pýši tým, že je informačne pravdivá, nie dezinformačná a NBÚ ešte nedal pokyn na jej blokáciu!

Neviem si predstaviť, aký výsledok by mal prieskum verejnej mienky s rovnakou otázkou, ak by si ho nechali vypracovať taký „vyvrheli“ slovenského mediálneho priestoru akými sú napr. – Hlavne správy – už zablokovaný, Zem a Vek – už zablokovaný, Badateľ.net – už zablokovaný…

Žeby to mohlo byť aj vyše 99,00 %?

Takže TV Markíza sa stala na túto chvíľu, keď zverejnila tento prieskum, minimálne pre práve prítomnú ZČ, isto iste médiom dezinformačným a to už len z toho hľadiska, že ZČ a spol. vždy hlásia a dnes ešte hlasnejšie, že SR plne stojí na strane NATO a že pre Slovenskú republiku je najlepšie, ak vojská NATO budú rozmiestnené na území SR lebo občania SR si to želajú!!!

V tej chvíli malo NBÚ okamžite TV Markízu zablokovať lebo takéto dezinformačné prieskumy verejnej mienky, je dnes takto verejne uvádzať, jednoducho neprípustné lebo propaganda Západnej „demokracie“ nebude tolerovať takéto „krivenie“ pravdy!!!

Nuž ale nebola by to TV Markíza, aby tento svoj „pro“ slovenský, proti Čaputovský čin neodčinila ihneď na druhý deň ráno (pondelok 7.3.2022 – dnes!), keď v Teleráne zaradili šot, ako sa Markíza „vybrala“ do Kremľa, aby zistila, kým sa obklopuje Putin a kto sú jeho politický najbližší. Samozrejme, že ako prvého spomenuli ruského ministra zahraničných vecí Sergeja Viktoroviča Lavrova.

A naložili mu teda požehnane, hlavne tou poznámkou, že Lavrov si pri žiadnej príležitosti neodpustí, aby si kopol do USA!

Nuž veru taký USA prezident Joe Biden, si ani raz neodpustil, aby „nepochválil“ Ruskú federáciu, aby dokonca on, pri svojej nekonečnej „láske“ k Rusku a k ruskému ľudu, sa o najvyššom ruskom predstaviteľovi Putinovi, ihneď po svojom vstupe do najbelšieho Domu sveta vyjadril, že Putin je vrah!!! Toto povedal Joe Biden takmer presne pred rokom a dodal, že za toto Putin draho zaplatí!

Žeby čas Putinovej drahej platby prebiehal práve teraz?!

Naozaj najlepšia východzia poloha USA prezidenta na pokojné, diplomatické rokovanie s RF o zabezpečení mieru na svete!!!

Odporúčam TV Markíze, aby sa vybrali aj do Kyjeva a tiež pozisťovali, akými ľuďmi je obklopený resp. akými ľuďmi sa obklopil včera aj dnes Volodymyr Alexandrovyč Zelenskyj…

Záver:

Komické, teda absolútne tragikomické na celej včerajšej fraške v relácií Na telo so ZČ bolo to, že ZČ celú reláciu tvrdila, aké je pre SR a jej občanov dobré, že na Slovensko prídu v tejto napätej situácií vojská NATO, aké je pre SR, občanov SR a hlavne pre Ukrajinu dobré, že aj SR sa zapojila do vojenskej pomoci Ukrajine lebo my SR nebudeme na Ukrajinu posielať vreckovky, ale rovno bojovú techniku a zbrane a na toto jej TV Markíza ukáže prieskum verejnej mienky, že občania SR chcú pravý opak a na konci relácie ukážu svoj vlastný prieskum verejnej mienky z hlasovania o dôvere občanov SR voči ZČ a výsledok bol úplne opačný – teda podľa hlasovania divákov TV Markíza, Zuzana Čaputová svojimi výrokmi presvedčila 60% divákov a nepresvedčila 40% divákov!!!

Naozaj niečo tak neuveriteľné! Niečo tak manipulatívne a nanajvýš propagandistické…

Tu je dôkaz – Presvedčila vás svojimi argumentami prezidentka Zuzana Čaputová?

Áno 60%

Nie 40%

Zdroj: https://tvnoviny.sk/na-telo/clanok/145671-sledujte-nazivo-hostom-dnesneho-na-telo-je-prezidentka-zuzana-caputova?campaignsrc=tn_clipboard

 

 

Boja sa, lebo vedia, že Robert Fico už nebude môcť cúvnuť ani obrátiť!

08.12.2022

Tento môj názorový článok nie len a výhradne o Robertovi Ficovi, o SMER-SSD, ale je v podstate, aj o tej časti slovenskej opozície, ktorá je jasne v protiklade k dnešnej „vládnej“ koalície a v protiklade tých politických subjektov, ktoré stoja buď tvrdo na strane neoliberalizmu resp. sa k nemu prikláňajú. Ale na príklade Roberta Fica to bude [...]

Čaputovej a spol. dávam do pozornosti tieto „bohapusté výmysly“ a „nezmysly“ japonskej JB Press!

08.12.2022

Čaputová sa v ostatnej politickej relácií RTVS O 5 minút 12, v nedeľu 04.12.2022, okrem iných „právd“, oháňala aj takouto jej pravdou o jej možnostiach/mantineloch konania a vyjadrovania sa, ako „političky-prezidentky“ SR, citujem Čaputovú – „…keď sa vy (rozumej ona – Čaputová) snažíte operovať v priestore pravdy a faktov alebo faktov, opierať všetky tie [...]

Upije sa Rastislav Káčer k politickej smrti?

07.12.2022

Na úvod predstavím, kto je dnes Rastislav Káčer (RK), ak by niekto nevedel. RK je dnes oficiálne „minister“ zahraničných vecí a európskych záležitostí „suverénnej“ Slovenskej republiky! „Suverénnej“, som dal zámerne do úvodzoviek lebo pri dnešných „našich vládnych“, sa o nejakej našej štátnej suverenite nedá hovoriť, ani len zo srandy! [...]

Vladimir Putin

Putin: Rusko bude pokračovať v útokoch na energetickú infraštruktúru Ukrajiny

08.12.2022 14:46

Putin vyhlásil, že tieto údery ruskej armády sú reakciou na útoky na objekty v Rusku.

Web Raketa

Moskva tvrdí, že dodrží moratórium na rakety stredného doletu v Európe

08.12.2022 14:24

Rusko sa po zániku zmluvy INF v roku 2019 zaviazalo, že v Európe ani v iných častiach sveta neumiestni svoje rakety stredného a krátkeho doletu.

Vorošylov

Zostrelil ruské rakety i päť dronov. Zelenskyj vyznamenal ukrajinského pilota

08.12.2022 14:23

Vadym Vorošylov naviedol svoje poškodené lietadlo do neobývanej oblasti a katapultoval sa.

Marcel Forai, Všeobecná zdravotná poisťovna

Obvinený exšéf VšZP Forai je "známa firma". Viac ako reformy ho preslávili kauzy

08.12.2022 14:07

Kto je Marcel Forai? Počas druhej vlády Roberta Fica generálneho riaditeľa VšZP vyšetrovali pre maséra Kostku, teta Anka ho nakoniec stála funkciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,058
Celková čítanosť: 9717685x
Priemerná čítanosť článkov: 9185x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy