Farizejstvo najhrubšieho zrna!

A ktože sa ho mal resp. stále dopúšťa?

Nuž nikto iný, ako Svetová zdravotnícka organizácia – WHO, ktorá je priamo závislá na farma firmách, dnes výhradne tých, čo doslova nekresťanský ryžujú na Covid vakcínach – Pfizer, Moderna a pod.!

Občan, ktorý si i napriek takejto celosvetovej Covid mozgovej masirácií ešte ako tak zachoval zdravý rozum, by sa pri čítaní článku, ktorý sa začína tým, že WHO neodporúča tretiu dávku Covid vakcíny, doslova zaradoval, že konečne aj vo WHO, už dostali Covid rozum a prestali prvotne odporúčať v boji proti C-19 len a výhradne Covid vakcináciu a začnú doslova obyvateľstvu tejto planéty v prvom rade odporúčať, aby sa hlavne zamerali na svoju prirodzenú imunitu svojich organizmov lebo žiadna Covid vakcína nie je tak účinná, ako práve vlastná telesná imunita!!!

Nuž, áno, radosť to predčasná lebo informácia z WHO ďalej znie takto – WHO neodporúča bohatým štátom sveta, aby sa dali na očkovanie proti C-19 treťou dávkou lebo chudobné štáty sveta nemajú ani na tie prvé dávky a tak WHO vyzýva bohaté štáty, aby sa svojich „nadbytočných“ zásob Covid vakcín vzdali v prospech štátov chudobných!!!

Aké Covid filantropné!

Nuž teda pozrime sa, čo je to za farizejstvo a cynizmus zo strany WHO!

Najskôr sa pýtam, či aj Slovensko je podľa WHO bohatý štát? Nuž vyzerá to naozaj, že sme!

Pretože na PCR a AG psie testy sme absolútne zbytočne vyhodili takmer trištvrte miliardy eur, na nákup Covid vakcín ďalšie stovky miliónov eur a dokonca máme niekoľko desiatok miliónov eur na akúsi Covid lotériu!!!

Podľa týchto údajov sme takmer Covid najbohatší štát sveta!!!

Ale kde je Covid WHO pes zakopaný?!

Nuž v tom, že WHO vyzýva bohaté štáty, aby sa vzdali svojich, neskutočne veľkých zásob zakúpených Covid vakcín v prospech tých chudobných, buď formou daru alebo aspoň za takú cenu za akú ich nakúpili oni!

Nuž veru super obchod, ale nie pre bohaté a chudobné štáty, ale výhradne pre veľké Covid vakcinačné spoločnosti, predovšetkým Pfizer.

A kde je Covid pes zakopaný?

Nuž v tom, že zatiaľ čo bohaté štáty sa vzdajú svojich abnormálnych zásob Covid vakcín, tak aby si následne doplnili Covid vakcinačné sklady, tak si budú musieť od napr. Pfizer a Moderny dokúpiť ďalšie Covid vakcíny!

Nebol by to „žiaden problém“, ak by tieto spoločnosti nekresťansky nezdvihli ceny svojich „účinných“ vakcín nehorázne nahor!

Pfizer z pôvodných 15,50 eur/1dávka na 19,50 eur/1dávka – navýšenie o 25,81%!!!

Moderna z pôvodných 25,50 USD/1dávka na 28,50 USD/1dávka – navýšenie o 11,76%!!!

https://www.ta3.com/clanok/207908/pfizer-a-moderna-zvysili-ceny-svojich-vakcin-proti-koronavirusu

Občan, ty nevidíš tu Covid zvrátenosť?!

Tak chudobné štáty podľa WHO trpia nedostatkom vakcín, tak niežeby WHO žiadala výrobcov týchto vakcín, aby sa buchli po svojich plných Covid vreckách a týmto chudobným štátom doslova podarovali za symbolickú cenu tieto „život“ zachraňujúce Covid vakcíny, ale farizejský a cynický dvíhajú ceny hore a bohaté štáty vyzývajú, aby svoje „lacné“ Covid vakcíny dali chudobným štátom a keďže sú bohaté štáty, tak si môžu dovoliť nakúpiť tie isté vakcíny o niekoľko percent drahšie, aby Covid farma firmy mali ešte väčšie zisky a väčšiu svetovú moc…!!!

Tak čo Slovač, občania SR, ani toto Vám Covid neotvára oči, čo sa to tu vlastne celosvetovo Covid deje…!!!

Ty Slovač nevidíš, že tu nuž dávno nejde o zdravie obyvateľov tejto planéty, ale o zisky mocných, aby boli ešte mocnejší…???

Poprosím – Covid BUDÍČEK!!!

 

 

Správa o stave Prezidenta Slovenskej republiky.

07.06.2025

Áno, toto je moja Správa o stave Prezidenta Slovenskej republiky Petra Pellegriniho. A veru, bude k nemu kritická a vyvážená, a nie akou bola jeho „vyvážená“ Správa o stave Slovenskej republiky, ktorú len toť nedávno predniesol v Parlamente SR. Na úvod rečnícka otázka – „Kto drží Pellegriniho politicky pod krkom, keď úmyselne, vedome a pri plnom vedomí koná [...]

Možná krutá pravda, ale nevzdávajme to!

07.06.2025

K tomuto článku ma inšpiroval tento rozhovor, s veľmi múdrim českým hercom – https://www.youtube.com/watch?v=np1K9nVU7uo Ktorý je približne vo veku našich bývalých socialistických herečiek Magdy a Emílie, ktoré sa rozhľadenosťou, múdrosťou a zdravým rozumom…, k tomuto svojmu niekdajšiemu Československému socialistickému kolegovi, dnes nepribližujú, ani len [...]

Dajte jasnú odpoveď a potom už prosím radšej mlčte!

06.06.2025

Vo veľkej časti našej spoločnosti, ale aj v celej EÚ, je neskutočná nenávisť voči Rusku, všetkému ruskému, a to hlavne v tých štátoch, kde sú pri moci tí, čo sa v rokoch nesvojprávneho Bidena, pchali USA administratíve hlboko do priazne, tí, čo nás tu počas Covid ošiaľu a covid „vakcinácie“, absolútne bezdôvodne zbavovali tých najzakladnejších ľudských [...]

Nemecko Mníchov polícia podozrivý streľba

Polícia zastrelila v Mníchove ženu, ktorá nožom zranila dvoch ľudí

07.06.2025 21:56, aktualizované: 22:13

Útočníčka, ktorá mala 30 rokov, zomrela v nemocnici.

Trump musk

Trump varoval Muska pred financovaním demokratov. Usudzuje, že ich vzťah sa skončil

07.06.2025 21:28

Muskove podniky majú veľa lukratívnych vládnych zákaziek.

Nitra supercela cesty škody povodeň dážď

SHMÚ: Supercelárna búrka sa presúva do Banskobystrického kraja

07.06.2025 20:08

V nedeľu popoludní očakávajú meteorológovia búrky vo východnej polovici územia.

sanitka,

V nemeckom Passau vrazil muž autom do ľudí, zrazil aj manželku a dcéru

07.06.2025 19:36, aktualizované: 20:24

Medzi zranenými sú podľa Bildu aj vodičova 38-ročná manželka a päťročná dcéra.