Hegero idiotizmy, Hegero dristy!

Keďže som na zaslúženej dovolenke na zotavenie, budem nadmieru stručný, ale o to výstižnejší.

V posledných dňoch počúvame, ako nás Eduard Heger častuje svojimi idotizmami, doslova dristami.

Na margo svojho 100 dňového „pôsobenia“ na pozícií „predsedu vlády“ SR Eduard hovorí, že už bolo rozorané, už aj zasiate a ide čas žatvy!

Eduard má na mysli, že všetko čo bolo zlé je zničené, následne to bolo vymetené, je politicky super zasiate a teraz už len budeme žať v podobe oveľa lepšieho školstva, zdravotníctva a tak ďalej!

Podľa Eduarda nás čaká raj na zemi!

Avšak čo ma „potešilo“ najviac z jeho vyjadrení bolo to, že vyzýva všeobecných ambulantných lekárov, aby vysvetľovali občanom SR, ktorí ešte nie sú zaočkovaní všetko o Covid vakcínach tak, aby Slovač stratila z nich strach, strach z Covid vakcín!

Tu sa na takýto Eduardov výrok nadmieru ohradzujem lebo Slovač nemá strach z Covid vakcín, Slovač jednoducho nemá záujem sa nechať vakcinovať, očkovať, napichať len preto, že si to niekto doslova želá lebo na to nevidí žiaden dôvod a snaží sa na základe zdravého rozumu bojovať s respiračnými ochoreniami predovšetkým prirodzenou cestou – budovaním silnej imunity svojho organizmu!

Toto nech si Eduard Heger a spol. zapamätajú a zároveň nech si zapamätajú, že Slovač nemá strach, Slovač má hnev na nich a teda strach majú oni, oni „demokrati“, korí vedia, že ľud ich onedlho politicky zmetie a budú sa za svoje protislovenské a proti občianske konania tvrdo, ale spravodlivo spovedať.

Rokovací poriadok Parlamentu SR – príliš mäkký!

28.01.2026

Slovenská republika, Slováci dnes žijú úplne inými existenčnými starosťami. Avšak poniektorí sa mylne domnievajú, že nový Rokovací poriadok a Etický kódex Poslanca Parlamentu SR je dnes nepodstatná a úplne okrajová vec, téma. Ako vraví klasik – „Ale to je hluboké nedorozumění!“ Veru, že je! Totiž to, ako sa Slovenská republika vyvíja, ako sa má v priestore [...]

Nekončiaci sa opozično-mediálny idiotizmus!

28.01.2026

Žasnem. Áno, doslova a do písmena žasnem nad tým, ako opozícia a im naklonené média robia z časťou Slovákov hlupákov. Resp. myslia si o časti Slovákov, že sú hlupáci. Je tu dosť rozpitvávaná hystéria okolo nového rokovacieho poriadku Parlamentu SR, vraj je to bič na opozíciu. Čo je toto za hlúposť? Kde v tomto návrhu nového rokovacieho poriadku je napísané, [...]

Peter Schutz so Sme. sk to neurobí, od Fica to tvrdo žiada!

27.01.2026

Darmo som sa nádejal, že si komentátor Sme.sk vstúpi do „novinárskeho“ svedomia a novinársky sa spamätá! A spolu s ním aj celé vedenie Sme.sk, hlavne jeho spravodajská časť. Ale aj tu, je to márne očakávať. Nuž teda prečo píšem tieto riadky? „Len“ pre toto – Sme.sk dňa 26.01.2026 o 19:48, ako hlavný článok na titulnej stránke svojho webu, uverejňuje [...]

Aktuálna informácia, horúca novinka, práve sa stalo, PRAVDA, mimoriadna správa, mimoriadne1, mim1

Tragédia pri Vranove. Nákladiak zrazil dieťa, zraneniam na mieste podľahlo

29.01.2026 13:30

Okolnosti a príčiny udalosti sú predmetom vyšetrovania.

Alex Pretti

Zabitý zdravotník Pretti mal konflikt s agentmi ICE aj pár dní pred svojou smrťou, rozbil im svetlo na aute

29.01.2026 12:28

Objavilo sa video zachytávajúce potýčku medzi agentom ICE a zdravotníkom Prettim, ktorá sa odohrala 11 dní pred tým, ako bol v Minneapolise smrteľne postrelený.

Remišová

Vláda zatajuje stav skutočného čerpania eurofondov, v Pláne obnovy je ohrozených minimálne 1,3 miliardy eur, tvrdí Remišová

29.01.2026 12:25

Pri pohľade na semafor investičných projektov nad 20 miliónov eur je situácia na rezorte investícií alarmujúca, tvrdí poslankyňa.

Alojz Hliba

Penzión Fafokan je podľa liberálov jeden veľký podvod od začiatku do konca, zvolajú mimoriadny výbor

29.01.2026 12:17

Plánujú predvolať ministra pôdohospodárstva Richarda Takáča a tiež šéfa PPA Mareka Čepka.