Založ si blog

Z. Čaputová si opäť politicky kopla do Národa slovenského a riadne mu jednu politickú vylepila!

Za posledný týždeň sa toho na Slovensku veľa udialo. Veľa zlého pre Národ slovenský!

Určite to okomentujem v mojich ďalších článkoch, ale teraz k aktuálnej téme.

Včera (17.7.2021) si národ slovenský pripomenul pre neho jeden z najdôležitejších dátumov jeho histórie – deň Deklarácie Slovenskej národnej rady o zvrchovanosti Slovenskej republiky.

Celé znenie tejto Deklarácie je takéto –

„My, demokraticky zvolená Slovenská národná rada, slávnostne vyhlasujeme, že tisícročné úsilie slovenského národa o svojbytnosť sa naplnilo.

V tejto historickej chvíli deklarujeme prirodzené právo slovenského národa na sebaurčenie tak, ako to zakotvujú aj všetky medzinárodné dohody a zmluvy o práve národov na sebaurčenie.

Uznávajúc právo národov na sebaurčenie, vyhlasujeme, že aj my si chceme slobodne utvárať spôsob a formu národného a štátneho života, pričom budeme rešpektovať práva všetkých, každého občana, národov, národnostných menšín a etnických skupín, demokratické a humanistické odkazy Európy a sveta.

Touto deklaráciou Slovenská národná rada vyhlasuje zvrchovanosť Slovenskej republiky ako základ suverénneho štátu slovenského národa.

Bratislava 17. júl 1992“ (https://www.nrsr.sk/web/Static/sk-SK/NRSR/Doc/v_deklaracia-o-zvrchovanosti.htm)

Z uvedenej deklarácie je pre každého Slováka absolútne jasné, že Národ slovenský DEKLAROVAL, že je tu !

Že si chce svoje „veci“ spravovať sám, pre blaho svojho národa, pre svoju budúcnosť, pre budúcnosť svojho národa a jasne vyhlasuje, že bude rešpektovať – „práva všetkých, každého občana, národov, národnostných menšín a etnických skupín, demokratické a humanistické odkazy Európy a sveta.“

Po 29. rokoch má SR na čele štátu Zuzanu Čaputovú, ktorá si tento významný deň pre Národ slovenský „uctila“ tým, že sa odela do čierneho, „odela“ si čierny respirátor a Slovači odkázala toto (na svojom FB profile –  https://www.facebook.com/zcaputova/photos/a.861261877415131/1762594720615171/)

 

„Deklarácia bola dôsledkom predchádzajúceho vývoja, keď sa slovenská politická reprezentácia nedokázala dohodnúť s českou reprezentáciou na podobe štátoprávneho usporiadania republiky.“ !!!

Slovač vnímaš, ako si hneď v úvode svojho statusu Zuzana Čaputová do teba politický kopla?

Takže to podľa nej boli len Slováci resp. vtedajšia slovenská politická moc (reprezentácia), ktorá sa nevedela s Čechmi dohodnúť!

Podľa Zuzany Čaputovej, vtedajšia česká politická moc (reprezentácia) by sa aj vedela so Slovákmi dohodnúť a aj by to dokázala, ale POZOR, zlý Slovák to nechcel!

Takýto politický kopanec do vlastného Národa od hlavy štátu je jednoznačne na odstúpenie!

 

Zuzana Čaputová vo svoje „láske“ k národu slovenskému „láskyplne“ pokračuje ďalej – „Treba však pri tejto príležitosti pripomenúť, že touto deklaráciou Národná rada prijala aj záväzok rešpektovať demokratické a humanistické odkazy Európy. Suverenita štátu je dôležitá hodnota a môže byť v súlade s európskymi hodnotami a s rešpektom k iným.“

 

Toto už nie je len politický kopanec do zadnice Národa slovenského, toto je doslova napľutie do tváre vlastnému národu, ak vôbec Zuzana Čaputová považuje Slovač za svoj národ!

Takže podľa Zuzany Čautovej sa Slovač má ešte väčšmi zhrbiť pred ostatnou Európou (rozumej Bruselom na čele s reprezentáciou Nemecka, Francúzka) a inými KRAJINAMI (teda nie štátmi, a pod tím rozumej hlavne USA administratívu a jej vojenskej zložky NATO!) a byť ešte poslušnejšia a pokornejšia!

Zuzana Čaputová za svet nevie povedať, napísať, že to, že Slováci majú dnes svoj vlastný štát, že by si mali výsostne sami rozhodovať o svojich vnútorných veciach, vetu takéhoto znenia – „Treba však pri tejto príležitosti pripomenúť, že touto deklaráciou Slovenská Národná rada prijala aj záväzok rešpektovať demokratické a humanistické odkazy Európy a presne to isté vyžaduje, aby sa takto k nej správala ostatná Európa a iné štáty sveta, na čele so Spojenými štátmi Americkými! Treba si uvedomiť, že táto Deklarácia SNR odkázala celému svetu a hlavne západnej Európe, že sme pre nich rovnoprávny národ a nenecháme si zasahovať do svojich vnútorných záležitosti…“ atď., atď. v zmysle politickej ochrany vlastného národa.

Teda ešte raz, Zuzana Čaputová, nie len Slovač má rešpektovať Európu a USA, ale aj Európa a USA má plne rešpektovať Národ slovenský a jeho právo rozhodovať si o svojich vnútorných veciach, ako suverénny národ vo svojom vlastnom suverénnom štáte!!!

Ale nie, Zuzana Čaputová požaduje akúsi nadmernú lojalitu, pokoru, poníženosť voči Európe a USA,  LEN od Slovákov a všetci naokolo sú k nám ako „anjeli“!

Slovák, Zuzana Čaputová ti odkazuje, aby si sa zmieril s tým, že dnes si si nie pánom, ale si len obyčajným otrokom a máš Európe a USA pokorne, poslušne, ponížene slúžiť lebo oni sú tí dobrí a ty si ten zlý, neposlušný!!!

Za mňa jednoznačne NIE!!!

Necítim sa byť o nič menej, ale ani o nič viac, ako Nemec, Francúz, USA Američan, Španiel, Talian, Čech, Rus, Číňan, Bangladéšan a pod.!!!

Osobne sa hanbím, že SR má na čele štátu takúto osobu, ktorá neustále kope do vlastného národa!

Neviem si predstaviť, žeby niečo takéto povedali o svojom národe, o svojom štáte, hlavy štátov napr. Česka, Maďarska, Nemecka, Rakúska, Francúzska, Poľska, Ruska, USA, Číny ba ani náčelník domorodého kmeňa kdesi v Amazónii!!!

Národ slovenský to Zuzane Čaputovej jasne odkázal vo svojich komentároch, reakciách pod jej statusom, v ktorom si „uctila“ Národ slovenský aj takýmito reakciami – „Nechápem, keď je deň zvrchovanosti prečo si madam vybrala ako nosnú tému fotečku samej seba…, … i napriek tomu, že Mikasova vyhláška neprikazuje mať náhubok pri fotení, takže ste si mohla odpustiť ten čierny náhubok…“

„Toľko symboliky na jednej fotke. Čierne šaty, čierne rúško a pohreb zvrchovanosti môže začať…“

A za všetky komentáre tento na záver – „Pani „prezidentka“ aká zvrchovanosť veď Slovensko už dávno aj vďaka vám nie je zvrchovaný štát… zabili ste zvrchovanosť zabili ste demokraciu a podporujete vládu ktorá tu porušuje ľudské práva… hlavne že ste hovorili že budete na strane každého jedného občana…“

 

Veru, je načase sa s takýmito „slovenskými“ politikmi a „slovenskými národovcami“ čím skôr rozlúčiť!!!

Predsa len ešte jeden komentár pod Čautovej statusom o Deklarácií o zvrchovanosti  SR –

„Aj by som vám niečo odpísal, len sa bojím že by som skončil v base … takáto je tu ,,demokracia,, že človek sa boji povedať pravdu horšie jak za minulého režimu…“

Áno, toto je dnešný obraz Slovenska a marazmus Národa slovenského, že trpí túto Covidchuntovskú diktátorsko-despotickú „Vládu“ SR s jasnou podporou „Slovenky“ Zuzany Čautovej…

DOKEDY EŠTE???!!!

 

 

 

 

Zastane sa Z. Čaputová „dobytka“ a okamžite sa obráti na Ústavný súd SR alebo. ..

23.07.2021

…sa na neho vykašle, totálne ho odignoruje, ako obvykle?! Áno, aj ja podľa „naj novinára“ „najobjektívnejšieho“ média, denníka SME.SK, Petra Schutza, patrím medzi ten ním označený ľudský dobytok, ako nás „pekne“ nazval lebo nie som Covid zaočkovaný a urobím maximum, aby som takýmito experimentálnymi vakcínami nebol nikdy zaočkovaný a zároveň odmietam [...]

Protesty 1. septembra 2021 proti dnešnej covidchuntovláde nie sú pomoc ani SMERU-SSD, ani R. Ficovi, ale sebe samému!

22.07.2021

Strach, nekonečný strach tých, čo pred parlamentnými voľbami 2020 za absolútnej pomoci Západnej rozvratnej činnosti a USA administratívy, ale hlavne za pomoci všetkých „mienkotvorných“ médií pôsobiacich na území SR na čele so štátnou RTVS prišli k moci, ako slepé kura k zrnu! Hlavne Igor Matovič, ktorý ani nechcel byť víťazom volieb, ihneď po vyhlásení takmer [...]

S pápežom, len plne zaočkovaní. S Bohom bez rozdielu každý!

21.07.2021

Čítam, počúvam a neverím vlastným ušiam ani očiam, kam až zachádzajú dnešní „slovenskí“ Covidchuntovládcovia. Už im nestačí, že rozdeľujú/segregujú občanov SR na základe svetských, ich Covidchuntovskovládnych parametrov, oni už absolútne bez hanby a bez zábran rozdeľujú občanov SR na veriacich zaočkovaných a na veriacich nezaočkovaných, pričom z tých [...]

Mária Kolíková

Parlament odklepol lehotu pri trvaní kolúznej väzby

23.07.2021 17:42

Úpravu schválili 77 hlasmi.

DPB / Autobusy / MHD

Cestujúci slovne napadli vodiča bratislavskej MHD, odmietli mať vo vozidle rúško

23.07.2021 16:50

Skupina cestujúcich, najmä v staršom veku, vodičovi vulgárne nadávala. Incident zachytáva video, ktoré sa šíri sociálnymi sieťami.

LGBT / Dúha / Pride /

Verejná ochrankyňa práv Patakyová podporí Dúhový Pride aj tento rok

23.07.2021 16:33

Patakyová ho podporí prejavom na virtuálnom podujatí, ktoré sa uskutoční v sobotu i vyvesením dúhovej vlajky z okna Kancelárie verejného ochrancu práv počas piatka.

Polícia / Kukláči / NAKA /

Otvorená vojna: Inšpekcia vyšetruje elitných policajtov

23.07.2021 16:11

Policajná inšpekcia začala prešetrovať podozrenia o protizákonných praktikách elitných vyšetrovateľov z NAKA a obvinila troch pochybných svedkov zo zločineckej skupiny takáčovcov.