Nebotyčné farizejstvo Zuzany Čaputovej! Všimol si to vôbec niekto? ??

Ak sa v nadpise pýtam, či si farizejstvo Zuzany Čaputovej niekto všimol, tak tým myslím jednoznačne „naše“ „objektívne“ média.

O čo ide? Nuž ťažko to opíšem tomu čitateľovi, ktorý nemá prístup resp., si tieto moje tvrdenia nemôže overiť na internetových stránkach – na FB statuse Zuzany Čaputovej. Budem sa snažiť byť stručný a dosť jasný, aby obsah môjho článku bol jasný aj tým, ktorí „nevidia“ resp. tým, ktorí vidia, ale vidieť nechcú!!!

Zuzana Čaputová je už niekoľko týždňov po absolvovaní druhej dávky vakcíny proti C-19 od spoločnosti Pfizer-BioNTech. A stále nosí rúško! Naozaj ho nosí stále a všade? Naozaj ho nosí a nasadzuje si ho pri každej príležitosti alebo je tomu inak.

Nuž stačí sa pozrieť na jej FB profil a farizejstvo Zuzany Čaputovej, ktoré sa v tomto prípade týka nosenia rúška je jednoznačné a neodškriepiteľné.

Keď Zuzana komunikuje so slovenskými občanmi a je jedno či osobne fyzicky alebo osobne skrze audiovizuálnu techniku, tak má poslušne nasadené rúško! Viď napr. jej FB status zo dňa 07.02.2021, kde uverejňuje foto z veľmi „dôležitej“ diskusie, ktorú „moderovala“ jej menovkyňa Zuzana Kovačič Hanzelová a týkala sa duševného zdravia našich mladých, „slobodu“ si užívajúcich občanov. Tu z fotodokumentácie jasne vyplýva, že Zuzana si pokojne hovie v nóbl kresle a má nasadené rúško!  ((8) Facebook).

Následne v ďalšom svojom FB statuse zo dňa 10.2.2021, sa Zuzana hrdí tým, ako telefonuje s jedným z mnoho komisárov EÚ (Bretonom) o možnosti výroby vakcín proti/na C-19. Tu Zuzana zverejňuje foto, ako sedí za stolom, pred ňou je notebook umiestnený tak, aby každý videl, že je to značka svetová Apple, Zuzana má nasadené slušivé rúško čiernej farby, aby jej ladilo s outfitom a pri uchu má priložený MT. Či Zuzana v danom okamihu naozaj komunikuje s daným eurokomisárom, tak to z uvedenej fotografie nie je možné určiť, pretože notebook je situovaný tak, že divák/čitateľ nemá možnosť vidieť na obrazovku notebooku. Ale podstatné je, že Zuzana má rúško –  (8) Facebook.

No a teraz dôkaz Zuzaninho, Čaputovej farizejstva, nebotyčného! Dňa 18.2.2021 Zuzana Čaputová opäť „hrdinský“ uverejňuje svoj FB status v ktorom nás informuje o tom, ako komunikuje s rakúskym prezidentom Van der Bellenom a ďakuje mu za ponúknutú pomoc, ohľadne rakúskych zdravotníkov. (mimochodom slovenskí zdravotníci, Vás to neuráža, že aj samotná hlava nášho štátu Vás považuje za budiškničemu a nebojuje za vaše lepšie pracovné podmienky a za aplikáciu zdravého rozumu do/na riešenie Covid „pandémie“? Hlavne prevencia pred respiračnými chorobami a ich liečenie!)  Tu Zuzana zverejňuje takúto fotografiu – Zuzana na fotografií sedí k nám chrbtom, opretá lakťami o stôl a pred ňou je veľkoplošná obrazovka na ktorej je jasne vidieť staršieho prešediveného pána (77), prezidenta Rakúskej republiky – Alexandra Van der Bellena. Nebolo by na tejto fotografií nič výnimočné, ba ani povšimnutia hodné, ak by tu nebola anomália oproti iným Zuzaniným fotografiám, ktoré tak rada Zuzana zverejňuje na svojom FB statuse. Totiž tvár rakúskeho prezidenta je jasne bez rúška a na tvár Zuzany Čaputovej nie je vidieť lebo fotograf si dal naozaj dobrý pozor, aby Zuzana bola fotená v tak presnom uhle, aby Zuzane nebolo vidieť ani kúsok z tváre. Jej dlhé vlasy, ktoré si tak často rukou upravuje vyššie na hlavu, sú na tejto fotografií spustené na boku tak, aby sme nevideli či rúško má alebo nemá! ((8) Facebook) Ja usudzujem, že ho nemá! A prečo ho nemá? Nuž asi preto, ako to zdôvodnila pri osobnej návšteve svätého otca vo Vatikáne – „…svätý otec si prial audienciu bez rúšok“!

Takže, ak si to niekto z vplyvných ľudí želá, aby Zuzana Čaputová rúško nemala, tak aj na vzdory toho, že sa Zuzana Čaputová nachádza na veľmi „Covid nebezpečnom“ území SR, ktorá je dnes centrom všetkých možných svetových Covid mutácií, tak si rúško nenasadí! A čo Mikasova vyhláška? A čo nato Polícia SR? Čo nato epidemiologické odborné konzílium, to jediné slovenské, ktoré má oprávnenie nás tu gniaviť akýmsi Covidautomatom?

Takže tento môj článok ukončím parafrázovaním výroku Zuzany Čaputovej, ktorá tento FB status, rozhovor s rakúskym prezidentom začína touto vetou – „Každý rozhovor s rakúskym prezidentom Van der Bellenom je pre mňa zážitkom a povzbudením.“ – moja posledná veta v tomto článku – „Pre mňa bude zážitkom a veľkým povzbudením deň, keď Zuzana Čaputová skončí na pozícií najvyššieho ústavného činiteľa SR!“

A pre všetkých tých ruškofilov, ktorý takto ponížene, potupene prejavujú svoju pokoru a oddanosť tomuto diktátorskému režimu, ktorý tu dnes na Slovensku máme za absolútnej podpory Zuzany Čaputovej, venujem túto moju vetu – „Prajem Vám, aby ste sa oslobodili a rúško sňali. Uvidíte, že od tej chvíle sa opäť stanete slobodnými občanmi našej drahej Slovenskej republiky a každý takýto deň bude pre vás po naozaj dlhej, predlhej Covid diktátorskej, despotickej dobe obrovským zážitkom a povzbudením do ďalších slobodných, tvorivých dní vášho/nášho života!“

Veru, mám to na sebe odskúšané už pár mesiacov – od marca 2020!!!

 

 

Nie len učiť sa, učiť sa, učiť sa, ale aj rozprávať sa, rozprávať sa, rozprávať sa!

20.02.2026

Kedysi, keď sme naša generácia chodili na Základnú deväťročnú školu (ZDŠ), v mojom prípade v rokoch 1972-1981, sme sa do aleluja napočúvali, hlavne na hodine RJ, že Vladimir Iljič Lenin skazal, učiť sja, učiť sja, učiť sja! (Ленин сказал, учиться, учиться, учиться!) Veru, tí dnešní progresívci, sa už ani učiť nehodlajú. Však [...]

Ďalší škandál! Slovenský rozhlas opäť na samej hrane zákona!

19.02.2026

Je toto možné? Hej Vy tam v Slovenskom rozhlase, čo to zase trepete?! Prečo šírite takúto nenávisť?! Vám nič nehovorí trestný čin podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti? Naozaj nič? Nuž teda Slováci o čo ide tentokrát. V dnešnej upútavke SRo na reláciu Z prvej ruky, sa Slováci mohli dozvedieť toto. Moderátorka relácie sa vyjadrila, že [...]

Ukrajinský režim ako posvätná krava!

19.02.2026

Čo to je? Čo toto má znamenať? Áno, som rozhorčený, nahnevaný… UA režimová bábka Zelensky v rukách UA oligarchov, Pravého sektora, AZOVA…, otvára „druhý“ front smerom na Západ! „Druhý“ ekonomicko-hospodársky front! Po plyne, je dnes na rane ropa! A my len kňučíme, krčíme sa, všakovako sa krútime…, len aby sme „posvätnej krave“ UA [...]

Ukrajinskí vojaci, vojna, Ukrajina, Kyjev,

Ukrajinský veliteľ kontruje Trumpovi: Sme vyčerpaní, no vydržíme bojovať roky. Moskvu čaká kruté vytriezvenie

20.02.2026 10:45

Veliteľ odpovedal aj na otázku, ako môže Ukrajina čeliť početnej prevahe Ruska.

Iran Drill

Trump dal Iránu ultimátum 15 dní, inak hrozí útokom. Teherán vzdoruje a cieli na americké základne

20.02.2026 10:17

„Buď dosiahneme dohodu, alebo to pre nich bude nešťastné,“ povedal Trump novinárom.

blanár

Blanár zastupoval Slovensko na prvom zasadnutí Trumpovej Rady mieru, Slovensko bolo len ako pozorovateľ

20.02.2026 10:06

Podľa ministra je v súčasnosti jedinou relevantnou iniciatívou, ktorá môže priniesť mierové usporiadanie do Gazy, ale aj do celého regiónu Blízkeho východu.

Kim Čong-un

Kim na zjazde ohlásil koniec recesie. Režim svetu vraj priniesol „veľkú zmenu“

20.02.2026 10:03

Zjazd je najväčšou politickou udalosťou v totalitnej krajine, koná sa každých päť rokov.