Založ si blog

Pomätenosť Igora Matoviča je čím ďalej tým väčšia! Treba ho/ich okamžite zastaviť!

Obludný rozmer Matovičovej pomätenosti sa jasne preukázal na jeho TB k Sputniku V, v piatok 19.2.2021. Na tejto TB sa Igor Matovič vyplakal, ako on celé dva týždne hodiny a hodiny telefonicky rozprával s ruským ministrom hospodárstva a doslova sa mu podaril „malý“ zázrak a ruská federácie zrušila všetky dodávky, ktoré mala zazmluvnené s inými štátmi sveta a jemu, Igorovi Veľkému potvrdili, že mu bezproblémov dodajú 2000000 dávok vakcíny Sputnik V a iní mu to prekazili.

Nie, teraz nebudem písať o vakcíne, vakcínach. Nie, teraz sa chcem zamerať na Matovičovú pomätenosť, keď na tejto absurdnej TB povedal, že rúška si nedáme dole, ani keď bude na Slovensku preočkovanosť na úrovni 70% všetkých občanov SR vrátane detí, ale že to si budeme môcť dovoliť najskôr, ak preočkovanosť dosiahne 80%+!!!

A na túto absurditu v počte preočkovaných občanov SR Igor pomätene prehlási, ba dokonca to aj zdôraznil, že očkovanie musí byť jednoznačne na báze dobrovoľnosti. Tak sa pýtam Igora Matoviča Pomätenca, aká je to dobrovoľnosť, keď druhým dychom hovorí, že rúška nepôjdu dole, pokiaľ nebude preočkovaných proti C-19 viac ako 80% všetkej slovenskej populácie žijúcich na území SR?!

Naozaj každý deň, kedy na čele (ne)vlády SR je Igor Matovič a zároveň aj každý deň, keď vláda nevládne v jej dnešnej chuntovskej zostave, je pre SR a jej občanov obrovská tragédia!!!

Koniec týchto pomätencov musí nastať, tak rýchlo, ako je to len možné na základe Ústavy SR!!!

Inej cesty niet!!!

TB premiéra I. Matoviča o vakcíne Sputnik V | TA3

 

 

Igor Matovič hovorí – Ja si idem svoje! Dokedy mu to budeme tolerovať?

08.03.2021

Toto je tragédia národa slovenského, celej našej spoločnosti, tragédia Slovenskej republiky! Nie, nepovažujem za tragédiu to, že veľká väčšina občanov-voličov SR sa 29. februára 2020 v PV rozhodli tak, ako sa rozhodli a odovzdali svoje volebné hlasy hlavne OĽANO a predovšetkým Igorovi Matovičovi – 498740 preferenčných hlasov pre Igora a celkovo pre OĽANO 721166 [...]

Bezhraničný cynizmus Zuzany Čaputovej!

07.03.2021

Nie, mňa absolútne nezaujíma, kto pripravuje Zuzane Čaputovej program, ba ani to čo v tom programe hovorí/číta a vykonáva lebo takto musí? Nie z jediného dôvodu. Zuzana Čaputová sa hrdí tým, že terazky je najvyšším ústavným činiteľom SR, podľa Ústavy SR – prezident/ka SR! To zanemená, že sa má v otázkach spoločensko-politických, či už domácich alebo [...]

Keď sa poslanec za OĽANO sekne a zároveň zázračne stratí pamäť aj chrbtovú kosť!

06.03.2021

Aby som bol úplný a presný, jedná sa o poslanca NR SR, ktorý kandidoval v PV 2020 do NR SR na kandidačnej listine strany(?), koalície(?) s názvom- OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), NOVA, Kresťanská únia (KÚ), ZMENA ZDOLA“ zo 40 miesta, tréner a manažér tenisovej akadémie – Ján Krošlák. Avšak neviem, kde ho mám na základe tak dlhého názvu tejto [...]

Vatikán SR Prezidentka Pápež Audiencia

Pápež prijal pozvanie od Čaputovej a príde na Slovensko

08.03.2021 16:03, aktualizované: 16:06

Svätého Otca pozvala prezidentka na návštevu ešte počas ich spoločného stretnutia v decembri minulého roka.

počítač, ruky, bankovníctvo, hacker, klávesnica, písať

USA chystajú odvety za nedávne počítačové útoky, terče sú v Rusku a Číne

08.03.2021 15:44

Protiútok budú sprevádzať ďalšie ekonomické sankcie.

pápež, irak

Pápež na historickej návšteve Iraku precestoval vyše 1 400 kilometrov

08.03.2021 15:07

Pápež sa stretol aj s otcom chlapčeka, ktorý sa utopil počas plavby cez Egejské more a stal sa symbolom ťažkého údelu utečencov.

čaputová

Do stredy bude ticho, koalícia čaká na výsledky rokovaní u Matoviča a Kollára

08.03.2021 14:31

Podľa ministra školstva sa diskutuje o každej jednej funkcii člena vlády.