Založ si blog

Pomätenosť Igora Matoviča je čím ďalej tým väčšia! Treba ho/ich okamžite zastaviť!

Obludný rozmer Matovičovej pomätenosti sa jasne preukázal na jeho TB k Sputniku V, v piatok 19.2.2021. Na tejto TB sa Igor Matovič vyplakal, ako on celé dva týždne hodiny a hodiny telefonicky rozprával s ruským ministrom hospodárstva a doslova sa mu podaril „malý“ zázrak a ruská federácie zrušila všetky dodávky, ktoré mala zazmluvnené s inými štátmi sveta a jemu, Igorovi Veľkému potvrdili, že mu bezproblémov dodajú 2000000 dávok vakcíny Sputnik V a iní mu to prekazili.

Nie, teraz nebudem písať o vakcíne, vakcínach. Nie, teraz sa chcem zamerať na Matovičovú pomätenosť, keď na tejto absurdnej TB povedal, že rúška si nedáme dole, ani keď bude na Slovensku preočkovanosť na úrovni 70% všetkých občanov SR vrátane detí, ale že to si budeme môcť dovoliť najskôr, ak preočkovanosť dosiahne 80%+!!!

A na túto absurditu v počte preočkovaných občanov SR Igor pomätene prehlási, ba dokonca to aj zdôraznil, že očkovanie musí byť jednoznačne na báze dobrovoľnosti. Tak sa pýtam Igora Matoviča Pomätenca, aká je to dobrovoľnosť, keď druhým dychom hovorí, že rúška nepôjdu dole, pokiaľ nebude preočkovaných proti C-19 viac ako 80% všetkej slovenskej populácie žijúcich na území SR?!

Naozaj každý deň, kedy na čele (ne)vlády SR je Igor Matovič a zároveň aj každý deň, keď vláda nevládne v jej dnešnej chuntovskej zostave, je pre SR a jej občanov obrovská tragédia!!!

Koniec týchto pomätencov musí nastať, tak rýchlo, ako je to len možné na základe Ústavy SR!!!

Inej cesty niet!!!

TB premiéra I. Matoviča o vakcíne Sputnik V | TA3

 

 

Pracuje sa na ďalšom mega podvode na občanoch SR?

09.05.2021

Dnešná „vládna“ despoticko-diktátorsko-tyranská mašinéria, chunta, sa sväto-sväte zadúša, že predčasné PV sú pre ňu absolútne neprijateľné. Presne tak isto sa tvári aj Zuzany Čaputová, ktorá sa ani len málinko nepozastavila nad tým, presne 1. apríla 2021, že vymenováva opäť tú istú vládu, vládu Igora Matoviča, ktorý bol presunutý v rokovacej sále vlády [...]

Ponovembrová-89 mládež, toto je pravda a nie to, čo Vám odkazuje Z. Čaputová a spol. !

08.05.2021

Manipulácia s novodobou históriou Európy, sa začala ihneď po tom, čo v strednej Európe, v štátoch bývalého sovietskeho socialistického bloku, ČSSR nevynímajúc, prevzali moc do svojich špinavých imperialistických, kapitalistických rúk, Západne veľkokapitalistické, buržoázne, neoliberálne sily na čele s USA administratívou. Vtedy, v novembri 1989, si socialisticky [...]

Vysokoškolská študentská rada, hanba Vám, aj všetkým VŠ študentom!

07.05.2021

Som presvedčený, že na napísanie tohto porovnávacieho článku o študentoch z novembra 1989 a o dnešných študentoch – máj 2021 mám kompetenciu, ako málokto! Samozrejme, že nie som jediný, ale asi som dnes jediný, ktorý sa podujal napísať tento naozaj nadmieru kritický článok na našu dnešnú, hlbokým spánkom spiacu, VŠ mládež. Hneď na úvod je potrebné z mojej [...]

Colorado, streľba

Muž zastrelil na oslave šesť ľudí, potom aj seba

10.05.2021 05:50

Šesť dospelých osôb vrátane svojej priateľky zastrelil muž v nedeľu skoro ráno na narodeninovej oslave v americkom štáte Colorado.

navaľný navalnyj

Hlavný lekár z nemocnice v Omsku, kde ležal Navaľnyj, je nezvestný

10.05.2021 05:30

Alexander Murachovskij, od novembra minulého roka minister zdravotníctva Omskej oblasti, sa v piatok nevrátil z poľovačky.

pocasie-10-5-2021

Týždeň kontrastov. Najskôr nás vyfúka horúci vzduch, potom poleje dážď

10.05.2021 00:00

Počasie počas týždňa bude mať dve tváre. Najskôr veľmi horúcu, potom zase mokrú. Kam až stúpnu teploty a kedy sa počasie zlomí?

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.