Založ si blog

Brutálny opozičný idiotizmus a „objektívne“ média nič!

Ostatný politický víkend v „objektívnych“ médiach, na čele s politicky „nezávislou“ RTVS, jasne ukázal, aký sú tí dnešní opozičníci doslova idioti!

Idioti preto, čo sa snažia slovenskej verejnosti nahovoriť!

A moderátori v rôznych víkendových politických debatách-  RTVS/TA3/TV Markíza…NIČ!

Len počúvali s vážnosťou v tvári, tie opozičné dristy, doslova idiotizmy.

Zvlášť ma „pobavila“ Jančkárová, ktorá v relácií RTVS v O minút 12, neviem prečo sedela v strede a nesadla si rovno vedľa opozičného diskutujúceho, akéhosi Čaučíka z KDH?!

Lebo ona bola až očividne jednostranne na strane opozičného diskutujúceho a teda jej miesto nemalo byť v strede, ale tesne pri Čaučíkovi!

No a potom doslova idiotská opozičná bomba vybuchla v relácií TA3 – V politike, kde akýsi bývalý OĹANO poslanec, dnes hrdý Saskár resp. Šaškár  – Krúpa, bez začervenania na otázku Dírera (bol akýsi onakvejší, ako po minulé tieto jeho relácie, ani v predslove nespomenul Blahu, ba aj Čaputovej naznačil, žeby sa mala inšpirovať maďarskou prezidentkou, ktorá v piatok rezignovala…), prečo za ostatné 3 a ½ roka, čo boli pri moci, nedovyšetrovali a nedostali pred slovenské súdy tie „Smerácke kauzy“, ktoré teraz vraj kvôli novému Trestnému zákonu, nebudú dokonané (?), tak tu Krúpa vytiahol takýto opozičný idotizmus : – Krúpa povedal, že to nemohli robiť poriadne a dostatočne rýchlo lebo im v tom vraj niekto hádzal polená pod nohy!

Počuješ občan – volič SR?!

Takže podľa Krúpu – Matovič hádzal Mikulcovi polená pod nohy, Mikulec hádzal polená pod nohy najskôr Kovaříkovi a následne Hamranovi a preto oni všetky tieto „Smerácke kauzy“ akosi nedokázali dotiahnuť do konca, teda pred slovenské súdy do konca svojho, predčasne ukončeného, volebného obdobia!

Toto je čo za idiotizmus?

Nuž aby bolo jasné a musí to nahlas zaznieť, pravda je taká, že celá bývala „vládna“ koalícia, sa dostala k moci len preto lebo, ako bývala opozícia vo volebnom období 2016-2020, dennodenne na tlačových besedách skrze zapredanecké média, masírovali verejnú mienku tým, že nielenže SMER-SD je za vraždou novinára a jeho priateľky, ale že počas svojich, takmer 12 rokov vlád, rozkradli 30 miliárd eur!

A na všetky tieto vtedy svoje tvrdenia, tvrdli, že majú na to neprestrielné dôkazy a fakty, a že keď ich ľudia budú v PV 2020 voliť, tak oni tieto dôkazy predložia okamžite OČTK a tie nebudú mať ťažkú prácu, aby dostali pred súdy a následne do väzieb – Fica, Kaliňáka, Pellegriniho, Gašpara…

A čo sa po PV 2020 stalo?

Nuž NIČ!

Ani jeden jediný priamy dôkaz na Fica a spol., že rozkradli 30 miliárd eur!

NIČ! Zhola nič!

A tak sa museli dať na cestu neústavnosti a nezákonnosti skrze kajúcnikov, ktorí boli naozaj zločincami, ale títo neboli ich politické ciele, a tak s nimi podlo pracovali, aby len nejakú tu špinu, čo na tom, že vymyslenú, nahádzali na Fica, Kaliňáka, Gašpara…

Takže áno, všetko sú to dnes len také politické opozičné idiotizmy, ktoré nemajú rozumný základ!

Oni sa tvária, akoby po PV 2020 do PV 2023 tu nebolo nič!

Akoby tu bolo počas týchto rokov, politicko-vládne vákuum a dnešná vládna koalícia sa ujala moci akoby opäť po sebe, po skončení ich Vlády v marci 2020, po PV 2020, ktoré a konali 29. februára 2020!!!

Myslím, že už stačilo, a že minimálne do politických diskusných relácií uvádzaných v/na RTVS, by mali zasadnúť noví, absolútne apolitickí moderátori, ktorí by moje vyššie dôkazy o politickom idiotizme dnešnej opozície, im slušne, ale priamo do tváre vpálili!

Lebo, čo je veľa, to je veľa!

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.