Slováci, stojme dnes pri Ficovi tak, ako stáli Sovieti pri Stalinovi!

Tvrdý nadpis?

Naozaj?

Nuž tak teda, idem na to.

Ani náhodou neprirovnávam Fica k Stalinovi!

Ani náhodou neprirovnávam dobu, v ktorej žil a tvrdou rukou v ZSSR panoval Stalin, s dnešnou dobou, kedy na Slovensku demokraticky zvolená Vláda SR, demokraticky vládne Vláda SR, pod vedením Fica!

Ale, čosi veľmi vážne sa deje.

Ešte som nikdy, od 1990 nevidel a nepočul, tak vážneho Predsedu Vlády SR, ktorý doslova prosí všetkých na Slovensku, aby sa konečne zastavili, zabudli na kadejaké spory a všetci sa postavili za stanovisko Vlády SR k tomu, že nie je možné podporiť 18. sankčný balíček EÚ voči RF, kým nebude pre SR vyriešená otázka dodávok, najmä plynu, po 01.01.2028, kedy západne EÚ mocnosti, najmä Nemecko, chcú Slovensko (že chcú seba, nech sa páči) odpojiť od ruských energonosičov a to absolútne neodôvodnene, diktátorsky, proti všetkým pravidlám a dohodám, ktoré v rámci Zmluvy o EÚ platia!

Ale idem od začiatku.

V nadpise mám napísané, aby sme sa celé Slovensko v tejto, pre nás životnej otázke, pre našu doslova ďalšiu existenciu, postavili za Predsedu Vlády SR, Roberta Fica, tak ako sa svojho času postavili všetci Sovieti (obyvatelia ZSSR) za Josifa Vissarionoviča Stalina, keď Hitler akciou Barbarosa – 22. júna 1941, napadol ZSSR.

Pred týmto dátumom bolo v ZSSR veľké množstvo ľudí, ktorí doslova a do písmena, Stalina nenávideli. A keby mali tu možnosť, akú mal istý „demokrat“ v máji 2024 v Handlovej, tak by Stalinovi tiež vpálil z bezprostrednej blízkosti, minimálne tých 5 guliek do tela.

Toto nemôže nikto poprieť.

Avšak keď Hitler napadol ZSSR, tak Stalin sa prostredníctvom rozhlasu prihovoril nie len Moskovčanom, ale aj celému ZSSR.

A vyzval ich, aby teraz všetci stáli pri sebe, pri ňom, pri hlavnom vojenskom velení sovietskej Červenej armády, v boji proti nemeckému tyranovi!

A oni sa za neho postavili, aj keď ho nenávideli lebo pochopili, že teraz nejde o Stalina, ale o nich všetkých, o ich domovinu, o ich Vlasť!

Nešpekulovali, nehádali sa, nehádzali Stalinovi a veleniu sovietskej Červenej armády, polená pod nohy, nenafukovali sa, že budú Stalinovi a Červenej armáde škodiť…!

Nie!

Chopili sa lana za jeden povraz a začali spoločne zaň, proti hitlerovskému Nemecku ťahať, koľko len vládali!

Výsledkom bolo mnoho miliónov strát na ľudských sovietskych životoch, ale predovšetkým, na konci bolo veľké víťazstvo a prinesenie mieru, nie len na Európsky kontinent, ale do celého sveta!

A dnes, keď nás akýsi Nemec Merz, chce tiež položiť na kolená, tak nás Fico volá, aby sme spoločne ťahali za jeden povraz.

A aj dnes tu, na Slovensku, je veľa šudí, čo Fica nemajú radi, čo ho nenávidia, ba dokonca sú aj takí, čo neváhajú zobrať do ruky zbraň a doň 5 smrtiacich guliek vystreliť, ale i napriek tomu je potrebné sa zaň postaviť!

Lebo tu dnes nejde o Fica, tu ide o našu Vlasť!

Či sa necháme porobiť a ešte väčšmi zotročiť alebo NIE!!!

Neberme toto všetko na ľahkú váhu!

Hlúpe rozhodnutie Západu, hlavne Nemecka, aby EÚ po 1.1.2028 neodoberalo z RF plyn (ropu, jadro…) znamená, si už načisto utiahnuť na doraz slučku okolo krku!

To je koniec!

Dnes o 14: 35 hod. by sa mali rozozvučať všetky zvony Slovenska!

15.05.2026

Presne dnes pred 2. rokmi – 15.5.2024 zákerná, nenávistná ruka vraha-teroristu, vystrelila na Roberta Fica 5 smrteľných rán. Áno, píšem smrteľných, lebo každý vystrelený projektil na druhého človeka môže byť smrteľný a strieľajúci nemá ani len potuchy, či ho len zraní, doživotne na zdravý a psychike poznačí, na invalidný vozík resp. invalidnú posteľ [...]

Tromfne Šimečka ml. Fica, čo sa médií týka?

14.05.2026

Ej, ale to bolí! Ej, ako to hryzie! Ako to lezie, až pod kožu! Však, Michal Šimečka? Bolí, že až! Keď to neskúsiš, keď to neokúsiš na vlastnej koži, ani neuveríš! A Šimečka ml., to začína tomu Ficovi veriť. Hádam už aj Michal rozumie tomu, prečo Fico svojho času, isté média nazval, že – „presstitúti“. Že im pripomína, akí sú „objektívni“, ako [...]

Politický krvilačná opozícia, ako aj jej naklonené „objektívne“ média!

12.05.2026

Včerajšieho rána nevedeli dospať! Iste sa v noci prehadzovali, spať nemohli, pot ich oblieval…len, len nech je už ráno…nech sa to už konečne začne a ihneď aj skončí…,a ako inak, „spravodlivo“… Ale pekne po poriadku. Včera, pre našu „spravodlivú“ opozíciu a im naklonené „objektívne“ média, nastal deň „D“, na ktorý tak túžobne dlhé [...]

ruské obojživelné lietadlo Be-200

Ukrajinské drony udreli na ruské letisko: Moskva prišla o vzácny obojživelný stroj Be-200

15.05.2026 22:25

Zverejnené zábery ukazujú úplné zničenie lietadla Be-200, prúdového obojživelného stroja schopného operovať z bežných pristávacích dráh aj z vodnej hladiny.

Friedrich Merz

Do USA za prácou či štúdiom? Merz mladých varuje: Svoje deti by som tam dnes neposlal

15.05.2026 21:45

Kancelár bol dlhé roky podporovateľom silných transatlantických väzieb, ale vzťahy s USA sa za administratívy Trumpa čoraz viac napínajú.

Nemecko, dážď, počasie, dáždniky

Víkend prinesie silný dážď, SHMÚ varuje: Hrozia aj škody

15.05.2026 20:08

Výstrahy platia od piatka do nedele.