Založ si blog

Kvílenie jahniat!

Iste, väčšina by očakávala, že názov by mal skôr znieť, ako – mlčanie jahniat, ale to je omyl!

Tieto jahniatka, o ktorých budem písať v tomto článku teda nemlčia, ale hlasno kvília, kvičia a to ako skrze zapredanecké média, tak aj na námestiach!

Áno, pre mňa osobne sú to také ešte nedozreté politické jahniatka, na čele s akýmsi Miškom, Riškom a v prezidentskom paláci Zuzkou!

Zuzke som venoval na túto tému samostatný článok, tak dnes sa jej primárne venovať nebudem, i keď sa jej to bytostne týka!

Nuž tieto politické jahniatka nám dnes tak nahlas kvília, kvičia lebo vraj legitímna Vláda a vládna väčšina v Parlamente SR, ide pošliapať svojou novelou Trestného zákona všetko to západne demokratické, čo oni uznávajú a čo aj reálne v rokoch 2020-2023 na Slovensku, na národe slovenskom, vykonávali, presadzovali., predvádzali!

Teda absolútnu neústavnosť, protizákonnosť a svojvôľu!

A keď sa dnes ide dať všetko do tých správnych ústavných a zákonných koľajníc, tak jahniatka kvília, pištia a kvičia!

Nuž veru, boja sa!

A keď sa niekto bojí, tak kvíli, kvičí, piští a kope okolo seba koľko vládze!

A kvília, pištia, kvičia tak nahlas, aby ich bolo počuť až do Bruselu lebo si jasne uvedomujú, že aj zloženie Bruselskej inkvizície proti národným silám, silným národným štátom, im už tiež onedlho skončí, a tak chcú, aby im ešte terajšie Bruselské inkvizitórium dopomohlo zhodiť dnešnú slovenskú demokratickú, legitímnu Vládu!

To sa im však nepodarí!

Iste, možno by to mali ľahšie, ak by Vláda SR bola pri moci tretí rok, ale teraz?

Len pár mesiacov po demokratických PV a po ujatí sa moci v štáte koaličnou väčšinou na základe slobodného rozhodnutia občanov-voličov SR?

To je čo za politický amaterizmus?

Takže kvíľte, kvičte a pištíte, nič Vám to platné nie je lebo takto krátko po PV len a len, dnešnú vládnu koalíciu posilňujete! A to je pre Slovenskú republiku, pre Slovákov, len a len dobre!

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.