Založ si blog

Miško z PS a spol. , 28 vždy bolo menej ako 30 a 188 tisíc bolo vždy menej ako 585 tisíc!

Niečo neskutočné!

Zapredanecké média (ZM) vytvárajú mediálnu živnú pôdu pre opozičné protivládne aktivity všakovakého druhu, od hnania ľudí do ulíc, až po akési virtuálne petície za odvolávanie ministrov súčasnej demokratickej, slovenskej legitímnej Vlády!

Nebyť týchto podporných aktivít ZM v prospech dnešnej opozície, tak Slováci by ani len nevedeli, že nejaká súca parlamentná opozícia existuje!

A tak sa stáva, že dnešná opozícia, ktorá je doslova hnaná a tlačená ZM k akejsi opozičnej aktivite, robí jednu blbosť za druhou, a sú celému rozumnému slovenskému ľudu na smiech.

Naposledy sa toť politicky zhovädili pri zámere odvolať ministerku kultúry Šimkovičovú.

ZM ich tak tlačili, že si ani len neskontrolovali, či pod podaným návrhom na mimoriadnu schôdzu o predmetnom odvolávaní vyššie menovanej ministerky, majú minimálne 30 podpisov, ako im to Ústava SR nariaďuje!

Oni sa tak ponáhľali, aby vykázali nejakú tu „zmysluplnú“ opozičnú prácu, že tých podpisov mali len 28!

To nemali na hárku s podpismi poradové čísla?

To nevideli, že ich majú len 28 a nie 30?

Nuž teda Miško z PS a spol., už detičky v MŠ vedia, že 28 lízaniek, je o dva menej ako 30 lízaniek!

Takže opozičníci šup, šup späť do MŠ!

Nuž ale nič to lebo opozičníci išli aj na MK SR, kde s hrdosťou išli ministerke Šimkovičovej odovzdať virtuálne podpisy na petícii na jej odstúpenie v počte 188 494, ktoré nik nekontroloval, či sú platné alebo nie!

Jednoducho boli vyklikané na PC a hotovo! Vraj je tam podpísaná aj Pamela Andersonová…!

Avšak pre dnešnú opozíciu a im naklonené ZM, ide o veľkú senzáciu a slovenský rekord!

Idioti!

ZM robia z toho senzáciu!

Vychvaľujú dnešnú opozíciu aká je ona akčná, ako dokázala za tak krátky čas zmobilizovať virtuálnych internetových ľudí!

Aká je tým pádom čačaná!

Nuž jednoducho na smiech a na grc!

Takže ZM a nimi čičíkaná dnešná jalová opozícia – dovoľte, aby som Vám pripomenul, že 188 494 virtuálnych podpisov, je brutálne menej, ako pravých a poctivo na ulici vyzbieraných 585 816 podpisov v čase, kedy dnešná opozícia, vtedajšia hrôzovládna diktatúra, zakazovala slobodne sa zhromažďovať a slobodne bez covid pasu chodiť po uliciach!

Áno, boli to podpisy na poctivej petícií za vypísanie referenda o predčasných PV za hrôzovlády Matovičo-Hegerovcov!

Vtedy ste ZM od dojatia nehíkali, aký kúsok sa podaril za tak ťažkých pandemických podmienok vtedajšej opozícií!

Takže Miško z PS a spol., ešte budete musieť vypiť veľa poctivej kvalitnej slovenskej žinčice, kým dorastiete a dospejete na úroveň politikov hodných viesť našu milovanú Slovenskú republiku!

Avšak o tomto mám pochybnosti lebo vy ste odchovaní a neustále do seba „lejete“, len tú bruselskú žbrndu, o tej washingtonskej to platí násobne!!!

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.