Keď Čaputová odovzdávala Čekanovi vysoké štátne vyznamenanie, opýtala sa ho aj na toto?

Čaputová, sa za každým hrdí a pýši tým, že dôveruje odborníkom. Že sa stále s nimi dopodrobna radí, pozorne ich počúva…atď, atď. atď.

Nuž a pravdepodobne tak učinila aj pri Čekanovi, že ho pred tým, ako mu udelila vysoké štátne vyznamenanie, pozorne počúvala a následne, si jeho slová nechala overiť aj u iných odborníkov, či sa zakladajú na pravde, na skutočných poznatkoch a až následne sa rozhodla, že mu vysoké štátne vyznamenanie udelí, nie z čisto politických dôvodov, lebo počas doby Covid „pandémie“ stál na tej „správnej názorovej strane“ na C-19, ale preto, že nadobudla presvedčenie, že Čekan je v tejto oblasti hoden, aby mu udelila, tak vysoké štátne vyznamenanie!

Nuž a teraz o čo ide?

O toto – 27.6.2021 – „Prezidentka vyznamenala 24 osobností“ – https://www.prezident.sk/article/prezidentka-vyznamenala-24-osobnosti/ – „Pavol Čekan, Rad Ľudovíta Štúra II. triedy za mimoriadne zásluhy v oblasti vedy, najmä v oblasti vývoja a výroby testov na vírus SARS-CoV-2

 

Takže ešte raz, Čaputová udelila Čekanovi vysoké štátne vyznamenanie za – „…najmä v oblasti vývoja a výroby testov na vírus SARS-CoV-2“

Áno, ide o tie Čekanove Covid PCR testy, na základe ktorých, sa na Slovensku vydávali drakonické covid opatrenia lebo tieto Čekanove testy odhaľovali C-19!

Teda odhaľovali koronavírus pod zjednodušeným označením Covid-19!

Na základe, aj týchto Čekanových testov, sa zatvárala ekonomika, sa zatvárali ľudia do domáceho väzenia, zatvárali sa hranice medzi okresmi…jednoducho vtedajšia štátna diktátorsko-despotická moc na čele s Čaputovou, nám brutálne, absolútne neodôvodnene, siahala na naše ľudské a občianske práva!!!

A teraz otázka na Čaputovú a jej podobným: – Ste sa pýtali Čekana na základe čoho vyvinul tieto svoje PCR testy na odhaľovanie prítomnosti C-19 v dutinách nosohltanových, občanov SR???

Naozaj ste sa ho na to opýtali?

Alebo Vás to nezaujímalo lebo predsa vedec, ktorý má ten „správny“ názor, má pravdu vždy?!

Opýtali ste sa ho, či tento svoj PCR test vyvinul na základe toho, že mal k dispozícií izolovanú a vyčistenú vzorku koronavírusu Covid-19?!

Nuž musel ju mať, keď s istotou tvrdil, že vyvinul PCR trest na odhaľovanie prítomnosti C-19, skrze výtery nosohltanov tých Slovákov, ktorí na tieto výtery chodili, či už z vlastnej vôle alebo z donútenia, aby mohli ísť do obchodu, do práce, vycestovať…!

Povedzme si konečne pravdu!

Povedzme si, že aj tieto PCR Čekanove Covid testy, udržiavali na Slovensku Covid „pandémiu“ v stave kritickom!

Aj na základe týchto Čekanových Covid PCR testov, sa tu dennodenne v „objektívnych“ médiach objavovali „hrôzostrašné“ informácie o PCR covid pozitívne testovaných, o akejsi dennej incidencii, o akomsi 7-dňovom kĺzavom mediáne…, na základe týchto Čekano-Covid-PCR testov, a následne sa vykonávali drakonické covid opatrenia… https://opendata.bratislava.sk/page/corona

Čaputovú to vedy nezaujímalo?

Ale dnes by ju to už zaujímať mohlo resp. malo!

Totiž, narazil som (pevne verím, že nie len ja) na takýto článok – v originály – „“Is the Virus Fictitious”? Laboratories in US Can’t Find COVID-19 in One of 1,500 Positive Tests“ – v preklade – „„Je vírus fiktívny“? Laboratóriá v USA nedokážu nájsť COVID-19 v jednom z 1 500 pozitívnych testov“ – https://www.globalresearch.ca/laboratories-us-cant-find-covid-19-one-1500-positive-tests/5754978

V tomto článku je veľa zaujímavých vecí, zaujímavých informácií, nad ktorými je potrebné sa zamyslieť!

Netvrdím, že ich je potrebné brať za jediné „pravdivé“, ale je potrebné si rozdiskutovať na odbornej úrovni aj toto!

Je potrebné, je na čase, konečne pripustiť diskusiu na tieto témy a nie ihneď ich odvrhnúť, ako dezinformácie, hoaxy…

Nech Čekan jasne ukáže svetu čistý Covid-19 koronavírus, na ktorý vyvinul svoj PCR covid test!

A pozor, nie je to článok z ruských médií, ani čínskych, ba ani z bieloruských…, ale rovno z Amerických (USA), čo by mu malo dodať na dôveryhodnosti…, hlavne pre takých jedincov, akým je aj Čaputová, pre ktorých je USA v každom smere TOP!

Nie, nebudem tu rozoberať celý článok, kto ma záujem môže si ho prečítať.

Ja zacitujem z tohto článku len úvod – „Klinický vedec a imunológ-virológ z laboratória v južnej Kalifornii tvrdí, že – „Keď sme s mojím laboratórnym tímom podrobili 1 500 údajne pozitívnych vzoriek Covid-19 Kochovým postulátom a dali ich pod SEM (elektrónový mikroskop), vo všetkých 1 500 vzorkách sme nenašli ŽIADNY COVID. Zistili sme, že všetkých 1 500 vzoriek boli primárne chrípky typu A, a niektoré chrípky typu B, ale žiadne prípady Covidu. Nepoužili sme tú sprostosť – test PCR

 

Takže na záver uvediem už len jedno – čo, keby Čaputová, si zavolala Čekana a konzultovala by s ním tento článok, ktorý hovorí úplne niečo iné, ako to, čo Čekan…

A potom nech Čaputová potvrdí, že Čekanovi udelila vysoké štátne vyznamenanie na základe toho, že Čekan vyvinul PCR test, len a výlučne na odhalenie koronavírusu C-19, a že tento jeho test, si to nemohol pomýliť s koronavírusom chrípky typu A alebo B!!!

 

 

 

 

 

Odkaz do STVR – nedávajte im hračky, ale mier a nádej!

02.12.2025

A opäť, niečo neskutočné, čo dnes ráno okolo 6:00 hod. odznelo na vlnách STVR/SRo. STVR/SRo dala veľký priestor akejsi slovenskej nadácií, ktorá chce ukrajinským deťom v Chersone poslať hračky, ktoré chcú vyzbierať v zbierke. Ale POZOR! Ide o „mimoriadnu“ udalosť, lebo istá pani, ktorá na STVR/SRo, za túto „prepotrebnú“ aktivitu pre ukrajinské deti [...]

Kto povie, že na Ukrajine je masívna korupcia, musí byť okamžite vymazaný, odstavený. .. !

30.11.2025

Hneď na úvod tohto článku žiadam admina blogpravda.sk, aby mi vrátil, uverejnil v plnom rozsahu všetky moje články, ktoré som napísal na základe faktov, na základe Európskeho Dvora Audítorov pri EÚ, že Ukrajina bola, je a ešte dlho bude najskorumpovanejší štát, nielen v rámci Európy, ako takej, ale aj celého sveta! Presne tak, ako You Tube vrátil celý profil MUDr. [...]

„Spravodlivé a objektívne“ média a teraz ste kde?

28.11.2025

Pýtam sa Vás v Sme.sk, Aktuality.sk, Denník N, TV JOJ, TV Markíza, TA3, ale j a hlavne v STVR, kde ste? Naraz máte malo novinárov, redaktorov…, „pouličných“ pracovníkov? Zrazu ste mediálne hluchí a slepí? Nuž Slováci a o čo ide, tentoraz? Nuž teda, „len“ o toto. Keď dnešná opozícia, „apolitické“ mimovládky a „občianska“ verejnosť, zvolávajú [...]

Pavel postoj k Turkovi nezmenil. Dá mu však možnosť sa obhájiť

10.12.2025 17:00

Český prezident trvá na svojich výhradách voči tomu, aby sa Filip Turek stal členom novej českej vlády.

SR protest pochod ÚOO rušenie BAX

Opozícia napadla rušenie úradu whistleblowerov na Ústavnom súde

10.12.2025 16:33

Podanie podpísalo 63 poslancov PS, SaS, KDH aj Hnutia Slovensko.

dialnica d1

A je to tu. Veľký míľnik na bratislavskej D1 sa blíži, NDS však avizuje aj úplnú uzáveru

10.12.2025 16:14

Chceme tento rok stihnúť maximum prác a verím, že nám počasie vyjde v ústrety, uviedol investičný riaditeľ NDS Július Mihálik.

Libanon / Bejrút /

Bulharsko povedalo nie vydaniu majiteľa lode, ktorý má podiel na výbuchu v Bejrúte

10.12.2025 16:07

Explózia v prístave si vyžiadala viac než 220 obetí a 6 500 zranených.