Založ si blog

Slováci, chcete zánik Národa slovenského? Tak potom voľte Progresívne Slovensko!

Nie, nadpis tohto môjho článku nemôže byť v žiadnom prípade chápaný, ako šírenie poplašnej správy alebo ako dezinformácie, nebodaj ako hoax.

Toto nám reálne hrozí, ak by sa mala striktne napĺňať vôľa Progresívneho Slovenska, ktorú majú jasne pomenovanú vo svojom predvolebnom „programe pre Slovensko“ pred PV 2023!

Vo svojom volebnom programe majú jasne napísané toto – „Budeme hľadať podporu pre rozšírenie manželstva pre všetky páry, čo považujeme za skutočné naplnenie princípu rovnosti po vzore väčšiny krajín Európskej únie.“

Každý politik, ktorý sa snaží strhnúť/uprieť na seba pozornosť na Slovensku, už niekoľko rokov plače nad tým, že demografická krivka na Slovensku nebezpečne rýchlo klesá! A ponúka množstvo „zaručených“ riešení, ako z toho von (Nuž nech si naštuduje pro rodinnú politiku bývalého Prezidenta ČSSR Gustáva Husáka – Husákove deti!)

Viď napr. TU – „Slovensko sedí na časovanej bombe. Následky pocítime všetci“

https://index.sme.sk/c/22676281/slovensko-krajina-len-pre-starych-caka-nas-vazny-problem.html

V tomto článku sa dokonca spomína akási štúdia, ktorá o nás Slovákoch hovorí, že – „Kým v roku 2017 žilo na Slovensku 5,42 milióna obyvateľov, v roku 2100 by sme podľa štúdie mali mať len 2,56 milióna obyvateľov.“

Slováci, toto chceme?!

Chceme, aby sme o niekoľko storočí úplne vymizli z povrchu zemského, minimálne Európskeho?!

Lebo program PS, ak by sa nedajbože mal naplniť do bodky, smeruje presne k tomuto!

Čo to je – sobáše pre všetkých?!

Teda sobáše muža s mužom, sobáše ženy so ženou, sobáše transmuža s transmužom, sobáše tranženy s transženou, sobáše bezpohlavného s bezpohlavným, sobáše človekomačky s človekomačkou, a keď to preženiem, keď si niekto bude myslieť, že momentálne je stôl a nájde sebe podobného, tak budeme mať aj sobáše človekostola s človekostolom?

Áno, ono to na prvý pohľad vyzerá smiešne, ale pritom je to veľmi nebezpečné!

Viac o tomto predvolebnom a nedajbože aj povolebnom programe PS v nasledujúcich mojich článkoch!

P.S.:

Predsa len, sa opýtam – čo myslíte vy progresívne zmýšľajúci – ako budu milovať muž s mužom dieťa, ktoré si adoptujú ak nebude ich?

Ako budú milovať dieťa, ktoré si adoptujú žena so ženou, ak nebude ich?

A ak budú chcieť vlastné dieťa, tak je to možné?

Je možné aby dieťa splodil muž s mužom?

Je možné aby dieťa splodila žena so ženou?

Nie, nie je a ani nikdy nebude!

Takže platí to, čo sa pýtam v mojich prvých dvoch otázkach, že muž s mužom, ba ani žena so ženou, nikdy nemôžu milovať adoptované dieťa, ktoré nie je ich, tak ako my rodičia – muž a žena, milujeme svoje deti!!!

A zároveň platí, že ak muž s mužom a žena so ženou nedokážu splodiť dieťa, tak odkiaľ sa budú brať deti, tie na adopciu?!

 

Lebo prirodzenou cestou dokáže splodiť dieťa muž so ženou resp. žena s mužom!

Takže takáto politika PS vedie prirodzene k vyhynutiu národa slovenského!!!

 

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.