Založ si blog

Čaputová, domácu opozíciu nie, ale zahraničných lídrov áno! To čo je?

Správanie sa Čaputovej, je čím ďalej, tým viac neakceptovateľné!

Z môjho pohľadu celkom určite!

Iste, na teraz sa javí, že sa s tým nedá nič robiť!

Ale zdanie klame a čas ukáže, ako ešte dlho, a až kam občan-volič SR nechá Čaputovú zájsť v jej bohorovnom konaní!

A o čo ide?

Nuž len o takúto „maličkosť“!

 

Čaputová sa rozhodla, že je najvyšší čas (pre ňu alebo pre niekoho iného?) vymenovať si svoju vládu zabudnutia!

A urobila to samozrejme svojsky, bohorovne!

S nikým na politickej scéne sa o tom nebavila, až následne ňou (jej naklonené!) vybrané politické subjekty, si pozvala do „svojho“ paláca, kde im svoje nominácie bohorovne oznámila, aj to iba po jednom a nie naraz všetkým!

To čo je?

Toto je štátnik?

Takto sa správa štátnik?

Politicky urazenecky a politicky povýšenecky?!

 

Čaputová sa však sama od seba rozhodla, že politickú opozíciu, hlavne tú, ktorú ona považuje za opozíciu voči sebe samej, ako k osobe, nie ako k hlave štátu, jednoducho odignoruje, nepozve si ju nielenže na konzultácie o zostavení úradníckej vlády, ale ani na to, aby im oznámila svoje nominácie lebo vraj ju uráža, keď o nej politicky hovoria, ju kritizujú ako politika, že slúži cudzím záujmom, hlavne USA administratíve  a nie Slovensku a Slovákom…

 

Takže Čaputová bohorovne odignorovala jej odporné politické subjekty, čím totálne odignorovala aj ich voličov, sympatizantov, straníkov a týmto im nepriamo odkázala, že, buď si vymeníte vedenie vo svojich stranách alebo ja, Čaputová, sa nemám s nimi o čom baviť lebo ma politicky kritizujú a teda Vaše a vami volené strany ja teda bohorovne odignorujem vždy a pri každej príležitosti, aj po PV 2023!!!

Toto čo je?

 

Nuž ale, aby Čaputová dokázala, že „neslúži“ iným, ako výhradne Slovensku a Slovákom, tak sa na svojom FB profile takto pochválila – „Pricestovala som do Reykjavíku na historický samit Rady Európy…, … Európskych kolegov chcem uistiť, že vo vláde odborníkov, ktorú som v pondelok vymenovala, budú mať spoľahlivého partnera a spojenca.“ – https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid027MJJRCuTCQksLDNA6BRJz8fCDKDV8rRHRXSMqJKg5xv97acukGWYe1BUqW74wc7Gl

 

To čo je? Čo ich má čo uisťovať, že toto je pre nich dobrá  slovenská vláda?! To ako keby povedala – hľa európsky kolegovia – „slovenská“ vláda, akú ste po mne chceli!!!

Čo je toto za vyjadrovanie sa jednej (mala by takou byť!) suverénnej hlavy štátu, suverénnej a zvrchovanej Slovenskej republiky!

To je čo za politický idiotizmus napísať, že „vládu“ ktorú si ona sama bez politických konzultácii na domácej politickej scéne, či už s doteraz „vládnymi“ stranami, ale aj opozičnými stranami, nanominovala sama, že uisťuje všetkých zahraničných dookola, hlavne tých z EÚ, že im dala do vienka „vládu“, s ktoru sa im bude dobre spolupracovať, že im dodala dobrých spojencov a hlavne SPOĽAHLVÝCH!!!

Rozumiete Slováci, čo týmto Čaputová vlastne povedala?

Nuž „len“ toľko, že túto svoju „vládu“ nekoncipovala a neskladala na prospech Slovenska a nás Slovákov, ale výhradne preto, aby sa zapáčila zahraničiu, aby napr. taký Nemci, Francúzi, Briti…našli v jej „vláde“ zaľúbenie lebo budú bezproblémoví, ako je napr. dnešná Maďarska Vláda!

Predpokladám, že tá je tiež zastúpená na tomto, podľa Čaputovej „historickom“ samite v Reykjavíku…

Takže, aby bolo Čaputovej a jej podobným jasné!

Slovensko a Slováci nevolia svojich zástupcov do Parlamentu a následne aj do Vlády SR preto, aby sa zložila Vláda SR, ktorá bude poplatná zahraničiu!

Slovensko a Slováci, si volia takých zástupcov, ktorí sa v prvej rade a predovšetkým, budú starať o Slovenskú republiku, o Slovákov, a keď to takto následne robiť nebudú, ako nám to v predvolebnej kampani sľubovali, tak musia ísť od toho preč!

A to isté sa týka aj všetkých tých, ktorý boli zvolení alebo v budúcnosti budú zvolení za Prezidentov SR!!!

 

PS:

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=795537061929665&set=pcb.795537261929645 – mal som za to, že takéto „úprimné“ zvítavanie sa zahraničných delegácii, sa skončilo pred Novembrom 1989.

Pre mňa osobne nechutné, navýsosť farizejské, neúprimné, teatrálne…až doslova odporné!!!

 

 

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".