Založ si blog

Čaputová, domácu opozíciu nie, ale zahraničných lídrov áno! To čo je?

Správanie sa Čaputovej, je čím ďalej, tým viac neakceptovateľné!

Z môjho pohľadu celkom určite!

Iste, na teraz sa javí, že sa s tým nedá nič robiť!

Ale zdanie klame a čas ukáže, ako ešte dlho, a až kam občan-volič SR nechá Čaputovú zájsť v jej bohorovnom konaní!

A o čo ide?

Nuž len o takúto „maličkosť“!

 

Čaputová sa rozhodla, že je najvyšší čas (pre ňu alebo pre niekoho iného?) vymenovať si svoju vládu zabudnutia!

A urobila to samozrejme svojsky, bohorovne!

S nikým na politickej scéne sa o tom nebavila, až následne ňou (jej naklonené!) vybrané politické subjekty, si pozvala do „svojho“ paláca, kde im svoje nominácie bohorovne oznámila, aj to iba po jednom a nie naraz všetkým!

To čo je?

Toto je štátnik?

Takto sa správa štátnik?

Politicky urazenecky a politicky povýšenecky?!

 

Čaputová sa však sama od seba rozhodla, že politickú opozíciu, hlavne tú, ktorú ona považuje za opozíciu voči sebe samej, ako k osobe, nie ako k hlave štátu, jednoducho odignoruje, nepozve si ju nielenže na konzultácie o zostavení úradníckej vlády, ale ani na to, aby im oznámila svoje nominácie lebo vraj ju uráža, keď o nej politicky hovoria, ju kritizujú ako politika, že slúži cudzím záujmom, hlavne USA administratíve  a nie Slovensku a Slovákom…

 

Takže Čaputová bohorovne odignorovala jej odporné politické subjekty, čím totálne odignorovala aj ich voličov, sympatizantov, straníkov a týmto im nepriamo odkázala, že, buď si vymeníte vedenie vo svojich stranách alebo ja, Čaputová, sa nemám s nimi o čom baviť lebo ma politicky kritizujú a teda Vaše a vami volené strany ja teda bohorovne odignorujem vždy a pri každej príležitosti, aj po PV 2023!!!

Toto čo je?

 

Nuž ale, aby Čaputová dokázala, že „neslúži“ iným, ako výhradne Slovensku a Slovákom, tak sa na svojom FB profile takto pochválila – „Pricestovala som do Reykjavíku na historický samit Rady Európy…, … Európskych kolegov chcem uistiť, že vo vláde odborníkov, ktorú som v pondelok vymenovala, budú mať spoľahlivého partnera a spojenca.“ – https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid027MJJRCuTCQksLDNA6BRJz8fCDKDV8rRHRXSMqJKg5xv97acukGWYe1BUqW74wc7Gl

 

To čo je? Čo ich má čo uisťovať, že toto je pre nich dobrá  slovenská vláda?! To ako keby povedala – hľa európsky kolegovia – „slovenská“ vláda, akú ste po mne chceli!!!

Čo je toto za vyjadrovanie sa jednej (mala by takou byť!) suverénnej hlavy štátu, suverénnej a zvrchovanej Slovenskej republiky!

To je čo za politický idiotizmus napísať, že „vládu“ ktorú si ona sama bez politických konzultácii na domácej politickej scéne, či už s doteraz „vládnymi“ stranami, ale aj opozičnými stranami, nanominovala sama, že uisťuje všetkých zahraničných dookola, hlavne tých z EÚ, že im dala do vienka „vládu“, s ktoru sa im bude dobre spolupracovať, že im dodala dobrých spojencov a hlavne SPOĽAHLVÝCH!!!

Rozumiete Slováci, čo týmto Čaputová vlastne povedala?

Nuž „len“ toľko, že túto svoju „vládu“ nekoncipovala a neskladala na prospech Slovenska a nás Slovákov, ale výhradne preto, aby sa zapáčila zahraničiu, aby napr. taký Nemci, Francúzi, Briti…našli v jej „vláde“ zaľúbenie lebo budú bezproblémoví, ako je napr. dnešná Maďarska Vláda!

Predpokladám, že tá je tiež zastúpená na tomto, podľa Čaputovej „historickom“ samite v Reykjavíku…

Takže, aby bolo Čaputovej a jej podobným jasné!

Slovensko a Slováci nevolia svojich zástupcov do Parlamentu a následne aj do Vlády SR preto, aby sa zložila Vláda SR, ktorá bude poplatná zahraničiu!

Slovensko a Slováci, si volia takých zástupcov, ktorí sa v prvej rade a predovšetkým, budú starať o Slovenskú republiku, o Slovákov, a keď to takto následne robiť nebudú, ako nám to v predvolebnej kampani sľubovali, tak musia ísť od toho preč!

A to isté sa týka aj všetkých tých, ktorý boli zvolení alebo v budúcnosti budú zvolení za Prezidentov SR!!!

 

PS:

 

https://www.facebook.com/photo?fbid=795537061929665&set=pcb.795537261929645 – mal som za to, že takéto „úprimné“ zvítavanie sa zahraničných delegácii, sa skončilo pred Novembrom 1989.

Pre mňa osobne nechutné, navýsosť farizejské, neúprimné, teatrálne…až doslova odporné!!!

 

 

 

 

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 02:04

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

bane, uhlie, banník. baňa.

Poľský baník uväznený pod zemou viac než 48 hodín bol nájdený živý

13.07.2024 19:06

Baňu Rydułtowy vo štvrtok ráno okolo 08.00 h. v hĺbke približne 1 200 metrov zasiahli silné otrasy.