Založ si blog

Čaputová ako klubová Lady?

Tak Čaputová je v Klube!

„Čaputová na začiatku samitu Rady Európy na Islande: Sme v dobrom klube“

https://www.teraz.sk/najnovsie/caputova-na-zaciatku-samitu-rady-eur/714777-clanok.html

A ešte sa chváli, že je v dobrom klube!

Čo tam robí?

Čaputová nechápe, že politika nie je o dobrých kluboch, ale jednoznačne o presadzovaní (našich) národno-štátnych záujmoch?!

Ona to naozaj nechápe?!

Čo sú toto za kecy, na najvyššej politickej úrovni?!

Čo sú toto za kecy, ako sa na jej adresu svojho času vyjadril p. Soták – tiež Klub, Klub 500, v súvislosti s jej bojom za okamžité odstrihnutie sa od ruského plynu a ropy!

https://ereport.sk/video-sotak-o-caputovej-postoji-k-ruskemu-plynu-co-su-to-za-kecy-bude-chodit-na-koci-ako-maria-terezia/

 

A tento Klub 500, Čaputová nechce navštíviť?!

Lebo toto je ten Klub, ktorý by mala poctiť svojou návštevou a tam by sa mala vyjadriť, že konečne je v pozorne dobrom Klube!

A pozorne počúvať členov tohto Klubu!

A zároveň by sa mala najlepšie cítiť v „Klube“ nás občanov SR a nie, že sa o nás, o našej republike vyjadrí, že nám, jej nerozumie https://www.youtube.com/watch?v=Ypuj6MUHuH8&ab_channel=WOODOOTUBE

 

(Nuž a býva dobrým slušným zvykom, že keď niekomu, ničomu nerozumiem, tak idem od toho preč!)

 

Čaputová o svojom Klube povedala toto – „Som rada, že sme súčasťou dobrého klubu krajín, ktoré si vážia demokraciu a demokratické hodnoty a ktoré považujú za dobré stretnúť sa a diskutovať o tom, ako ich upevniť – a, samozrejme, aj o tom, akým spôsobom ešte lepšie a viac pomôcť Ukrajine,“

Takže jej Klub si vraj váži „demokraciu a demokratické hodnoty“.

Naozaj!

Je demokratické zatvárať ústa tým médiám, ktoré majú aj iný náhľad, iný názor na to, čo a ako koná EÚ?!

Je demokratické, keď jej Klub počas umelo vyvolanej Covid „pandémie“ nedovolil iný názor a bezdôvodne svoje národy gniavil neadekvátnymi Covid opatreniami?

Je demokratické, keď šéfka jej Klubu (Leyenová), sa potajomky dohaduje s výrobcom, majiteľom, šéfom Covid vakcín/Pfizer, na mnohomiliónových dodávkach ich „zázračnej“ vakcíny za miliardy eur, o ktorých účinnosti nikto ani len netuší, sú všetkým obyvateľom EÚ, doslova pod nátlakom nanútené a pritom sú v štádiu experimentu?!

Je demokratické, že následne tieto vakcíny, ktoré aj SR bola nútená nakúpiť, za milióny eur a nikto ich nechce, skončili nakoniec v Dunaji(?) – nech sa páči, povedala toto Čaputová tým svojim klubovým priateľom, hlavne šéfke tohto klubu – Leyenovej(?) – „Čo neodpustím a s čím sa neviem vysporiadať, ako minister financií je Zmluva, ktorú uzatvorila Európska komisia napr. s Pfizerom, že reálne hrozí, že my za tento rok vylejeme v Európe do Dunaja približne sto (100!) miliónov dávok vakcín lebo jednoducho Pfizer produkuje, produkuje, ako kebyže sa na svete a v Európe očkuje, ale ono sa neočkuje. A on akože sype, sype vakcíny a my máme platiť, platiť, platiť a to budú ťažké prachy, to budú ťažké miliardy eur, ktoré sa zaplatia v rámci Európy úplne zbytočne…“ viď. pre Čaputovú a spol. od 1:36:00 – https://www.youtube.com/watch?v=Ec_0T4pDufE&ab_channel=Denn%C3%ADkN

 

Naozaj toto je tá „demokracia  a demokratické hodnoty“ jej, Čaputovej, Klubu?!

A čo keď nám o niekoľko mesiacov, niekto zo slovenskej politickej scény, ktorý je dnes na strane akejkoľvek finančnej a vojenskej „pomoci“ Ukrajine, tiež jedného dňa o tom povie, čo povedal I. Matovič vo vyššie uvedenom videu (mimochodom nekonšpirujem, ani nešírim hoaxy, dezinformácie lebo som čerpal s videa Denníka N!) o Covid vakcínach, to isté o financovaní Ukrajiny, že sme boli nanútení takto Ukrajine „pomáhať“, a že išlo o – „…ťažké prachy, ťažké miliardy eur, ktoré sa zaplatia v rámci Európy úplne zbytočne…“ ???

 

Takže znovu opakujem a dávam Čaputovej a jej podobným na vedomie, že suverénna politika, suverénnych politikov, suverénnych, samostatných, zvrchovaných štátov nie je o tom byť v akýchsi kluboch, ale je jednoznačne o hájení a presadzovaní vlastných národnoštátnych záujmoch!!!

 

ZAPAMäTAŤ!!!

 

A teraz ešte k jednej veci, s ktorou sa Čaputová v rámci toho jej Klubu, ktorý sa zišiel na Islande, v Reykjavíku, hrdo pochválila na svojom FB profile.

Čaputová hrdo píše – „…výstupom samitu je dohoda o registri škôd, ktoré vznikli kvôli ruskej agresii na Ukrajine. K tomuto dohovoru pristúpilo viac ako 40 krajín a myslím, že to bude veľmi dobrý nástroj pri nastoľovaní spravodlivosti v budúcnosti.“

https://www.facebook.com/zcaputova/posts/pfbid06QodJXqBDKLdXQPJBukpUnEjZ9dnasdyCz4ZQ5WNNwNMmLBoYbyxx9c7KRrpoPjKl

 

Fíha!

 

Takže akási registrácia škôd, ktorú spôsobil ruský agresor na Ukrajine!

Dobre, nech sa páči, ale pýtam sa – Kto bude ten hlavný registrátor?

A prečo, keď už budú tam, nezaregistrujú aj tie škody, ktoré na Východe Ukrajiny od roku 2014 napáchali samotní Ukrajinci na svojich občanoch-ruský hovoriacich, k ruskej národnosti sa hlásiacich, nie len na majetku, ale hlavne na životoch?

A prečo sa takáto registrácia škôd nevykoná aj tam kde vojensky zasiahli (tiež bez súhlasu OSN) U. S. ARMY/NATO???

Napr. Vietnam, Belehrad, Sýria, Líbya, Afganistan…atď., atď. atď.

Aha, už viem.

Však Čaputová jasne píše, že v tej jej „demokratickom“ Klube sa dohodli, že takáto registrácia bude „…veľmi dobrý nástroj pri nastoľovaní spravodlivosti v budúcnosti“(!!!)

Takže takto!

Podľa Čaputovej „demokratického“ Klubu, na minulosť je potrebné zabudnúť, už na ňu nepoukazovať, však čo sa stalo, to sa už neodstane…, a sústrediť sa len a výhradne na dnešnú ukrajinskú prítomnosť a potom, ak by niečo, tak už len na budúcnosť!

Naozaj „demokracia“, ako remeň!

 

Na záver už len skonštatujem, že Čaputová nech si pochvaľuje svoje Kluby, aké chce, ale pre nás Slovákov existuje len jeden „Klub“ a tým je naša Slovenská republika, ktorej čelní predstavitelia, Prezidenta nevynímajúc, ba práve naopak Prezident ako prvý(!), sa má/majú starať predovšetkým a výhradne o naše národno-štátne záujmy, rýdzo suverénne, zvrchovane… a áno a to aj v rámci EÚ!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opäť ďalší brutálny útok médií na poslanca Parlamentu SR, bez poskytnutia všetkých informácií!

12.06.2024

Je na čase, aby dnešná Vláda SR začala konečne vládnuť tvrdou demokratickou rukou! Čo to znamená vládnuť tvrdou demokratickou rukou? Nuž nič viac, nič menej, ako si začať naplno plniť svoje PVV a tieto plnenia riadne skrze, minimálne novú STVR, obyvateľom SR vysvetľovať! Opäť sa tu roztrhlo mediálne vrece s brutálnym osočovaním poslanca Parlamentu SR MUDr. Petra [...]

Tento jasný odkaz Slovákom nie sú moje slová, ale plne s nimi súhlasím!

12.06.2024

V tomto mojom článku, teda ak ho mojim článkom môžem vôbec nazvať, zaznie názor jedného z nás, jedného z nás Slovákov, ktorý má s najväčšou pravdepodobnosťou za sebou bohaté životné skúsenosti a ktorý naplno zažil dobu prednovembrovú, ako aj dobu po novembrovú, až do dnešných neutešených pochmúrnych takmer vojnových kapitalistických dní. Takže tentokrát [...]

Časť štrajkujúcich pracujúcich v-pre RTVS, sa obáva plurality!

11.06.2024

A opäť, manipulácia s verejnou mienkou, masirácia hláv obyvateľov SR, ktorí dopodrobna nesledujú dianie v našej republike a hlavne obrovská mediálna pozornosť absolútne nepodstatného výstražného štrajku, malinkej časti ľudí, ktorí sú buď priamo zamestnancami dnešnej „pluralitnej“ RTVS alebo sú s ňou v inom pracovno právnom vzťahu resp. v inom [...]

Peter Pellegrini

Pellegrini mi eleganciou pripomína Masaryka. Mal by sa však oholiť, odporúča novému prezidentovi protokolistka

14.06.2024 18:45

Akých protokolárnych prešľapov sa dopúšťali predchodcovia nového prezidenta?

Jan Lipavský

Lipavský príde na Slovensko, stretne sa s najvyššími predstaviteľmi. Rokovať budú aj o Ukrajine

14.06.2024 18:08

Český minister zahraničných vecí prichádza na Slovensko v čase, keď Česko začiatkom marca odložilo česko-slovenské medzivládne konzultácie.

SR Strečno I/18 doprava obmedzenie SSC VÚD ZAX

Pod Strečnom havarovalo auto, v úseku sa tvoria rozsiahle kolóny

14.06.2024 17:25

Úsek motoristom odporúčajú obísť cez Terchovú.

čaputová

Moje milované Slovensko, bolo mi cťou slúžiť ti, lúčila sa Čaputová. Krajina je zranená, ale verí jej

14.06.2024 15:44, aktualizované: 18:11

Zuzana Čaputová predniesla posledný verejný príhovor vo funkcii hlavy štátu.