Založ si blog

Zapredaný Heger a spol. Kolíková chce byť zvolená deťmi!

Počas ostatného víkendu sme sa opäť dozvedeli kade čo „zaujímavé“, „podnetné“ na „prospech“ našich národno-štátnych záujmov!

 

Najskôr k Hegerovi a jeho „mierovej“ suite (Naď, Káčer, Krúpa a spol.).

Heger a spol. jasne potvrdili, že sú pod USA kuratelou a že konajú na ich pokyn!

Prečo si to myslím?

Nuž, aj pre toto – „Slovensko dostane za odovzdanie stíhačiek MiG-29 Ukrajine 200 miliónov eur z mierového nástroja Európskej únie a ďalších 700 miliónov od ďalších spojencov ako Spojené štáty Americké ako kompenzáciu na novú vojenskú techniku, uviedol ďalej Heger.“ – https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/660830-heger-obhajuje-odovzdanie-migov-ukrajine-podla-pellegriniho-vlada-na-to-nemala-pravo/

 

Takže, ja tomu rozumiem tak, že ak by sme na Ukrajinu neposlali naše „šroty“ MiG-29 v plnom počte, ktoré vlastníme (13), tak by nám Európska únia, teda aj my, sami sebe lebo aj my sme dnes Európska únia, neposkytla smiešnych 200 miliónov na akési presne nešpecifikované „mierové“ výdavky, pravda lebo ide o eurá z akéhosi „mierového“ nástroja EÚ a zároveň by nám USA neposkytli 700 miliónov na nákup novej vojenskej techniky/výzbroje, ktoré sa na spak ruky vrátia do USA ekonomiky lebo nová vojenská technika a výzbroj bude zakúpená s najväčšou pravdepodobnosťou od USA zbrojného priemyslu!!!

Takže, ako to mám nazvať?

Nie ako politické vydieranie?!

Lebo podľa toho, čo tvrdí Heger, ak by sme Ukrajine neposlali naše všetky MiG-29, tak nemáme ani 200 miliónov z „mierového“ nástroja EÚ, ba ani 700 miliónov z USA!!!

A tomu sa hovorí medzi bežnými občanmi, ako „pomoc čisto zo zištných dôvodov“ alebo keď chcete tak aj vydieranie!!!

Buď urobíš, čo sa po tebe chce a potom ti finančne „pomôžeme“ alebo to neurobíš a „pomoc“ nepríde!!!

Takže Heger a spol. podľa môjho hlbokého presvedčenia jasne zapredali slovenskú bezpečnosť, bezpečnosť nás všetkých (viď reakciu RF na tento náš „chrabrý“ počin!) za smiešnych 900 miliónov eur!!!

Takže na sociálne výdavky nie sú peniaze!

Ale na zbrojenie a vojnu, na to peniaze sú?!

A je ich toľko, koľko je potrebné?!

Nuž, aj taká je USA politika voči svojim „spojencom“, buď budeš konať ako my chceme, čo je v náš (USA) národnoštátny záujem a potom ťa budeme hladkať, aj keď budeš s domácim obyvateľstvom vystrájať čokoľvek alebo nebudeš počúvať a budeš mať nemalé problémy!!!

No povedz občan-volič SR, no nie sú to tí USA administratívci viťúzi?

 

A teraz ešte krátko k akejsi Márií Kolíkovej, toho času „expertkou“ na právo v SaS.

V ostatnej nedeľnej politickej diskusnej relácií na TA3 – V politike, hneď na úvod vypustila Kolíková zo svojich úst niečo, čo som si myslel, že môže povedať len ten, čo nemá všetkých päť politických pohromade!

Malička odbočka – nebudem reagovať na úvodný „predslov“ moderátora Dírera lebo to, čo on už v poslednom období predvádza, tak to je niečo neuveriteľné, ale keď si vedenie a vlastník TA3 myslí, že je dobre mať takéhoto „moderátora, redaktora, novinára“, ako je práve Dírer, tak nech sa páči, čas ukáže či konajú správne!

Reagovať na Dírera totiž nemá momentálne žiaden význam a to sa týka aj jeho kolegu (ako by ich jedna mater mala) Ilieva…

Späť ku Kolíkovej.

Kolíková mala v danej diskusií stručne zareagovať na to, čo si myslí o Matovičovej 500 eurovej odmene každému občanovi-voličovi, ktorý sa zúčastní (nateraz len parlamentných?) volieb…

Kolíková samozrejme zareagovala „stručne“, ale čo z nej vyšlo, tak to je naozaj buď na pobavenie alebo na absolútne pohoršenie, že niekto, ako politik, môže takto vôbec, čo i len v duchu a nie to ešte nahlas a v priamom televíznom prenose, uvažovať o občanoch Slovenskej republiky!

Ona má totiž lepší recept na to, aby k voľbám prišlo čo najviac oprávnených voličov.

Jej recept je taký, že ona by teda znížila vekovú hranicu pre (parlamentné?) voľby na úroveň 16 rokov!!!

Počuješ resp. čítaš správne – Kolíková chce, aby volebné právo mali už aj deti od 16. roku veku!!!

Ja jej rozumiem, prečo toto chce. Lebo deti vo veku 16 rokov, sú dnes tak totálne pro americky a proti ruský mediálne zmanipulované, že by volili práve takéto proti štátne, proti národné politické subjekty, ako je SaS a PS!!!

Kolíková to ani neskrývala a rovno pri odôvodnení, prečo sa jej vidí zníženie vekovej hranice pre voľby na 16 rokov, ako opodstatnené je to, že a teraz občan-volič pozorne čítaj, vraj vek nášho obyvateľstva sa predlžuje a teda máme čím ďalej tým starších voličov, čo podľa Kolíkovej znamená, že čím starší, skúsenejší volič, volič životnými skúsenosťami ošľahaný, volič životnými skúsenosťami ošľahaný aj takými politikmi ako je práve spomínaná Kolíková, tým je jeho voľba horšia, že nevolí tie „správne“ politické subjekty!!!

Toto považujem zo strany Kolíkovej za jej ďalšie politické chrapúnstvo a verím, že všetci mladí i starší občania-voliči, si všímajú, aj takéto výroky našich politikov a budú voliť podľa toho, kto čo Slovenskej republike, národu slovenskému, obyvateľom Slovenska na jeho propsech ponúka a nie podľa toho koľko má ktorý volič rokov a ako je médiami zmanipulovaný na obraz západnej „demokracie“, hlavne tej Americkej (USA)!!!

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".