Založ si blog

Vojnoví štváči, dajte od toho svoje vojnovo štváčske ruky preč a nechajte to na občanov Slovenskej republiky!

Niečo neskutočné, akú aroganciu nám tu predvádzajú „dočasní“ „vládni“ na čele s Hegerom, ktorí by už nemali mať kompetenciu na Úrade Vlády SR, už ani len svietiť a kúriť, vzhľadom na vysoké energetické náklady, ktoré sú vysoké na Slovensku jedine ich pričinením!

 

Takže – Heger, Naď, Káčer a spol., sa nám smejú do očí a tvrdia, že nech si na Slovensku kto chce, čo chce myslí o poslaní našich bojových stíhačiek Ukrajine na Ukrajinu, tak oni to jednoducho urobia a hajde s nimi tam!!!

 

Nuž tak toto „vážení“ teda NIE!!!

 

Nemáte na to kompetenciu, akokoľvek by ste chceli lokajsky vyjsť v ústrety USA/NATO!!!

A legitimitu už vôbec NIE!!!

 

Takže „vážení“ vojnoví štváči, ak chcete poslať naše bojové stíhačky na Ukrajinu, Ukrajine, tak musíte urobiť jednu dôležitú, najdôležitejšiu vec!

 

TÚTO!!!

 

Uchádzajte sa o priazeň slovenského voliča, v už prebiehajúcej predvolebnej kampani do PV 30.09.2023 svojim predvolebným programom, kde budete mať, ako prvý bod uvedené, že sa uchádzate o hlasy voličov SR tým, že ak vám dajú dôveru tak veľkú, že budete súčasťou novej Vlády SR, tak prvé, čo urobíte, pošlete Ukrajine na Ukrajinu naše bojové stíhačky MiG-29 a všetok vojenský potenciál, ktorý bude Ukrajina po nás požadovať!

Zároveň, ako bod dva, si dajte, že v žiadnom prípade nebudete vyvíjať v rámci EÚ a NATO, aktivity na mierové diplomatické riešenie konfliktu na Ukrajine, a že ste jednoznačne a výhradne, len za vojenské riešenie tohto východoeurópskeho vojenského konfliktu, ktorý nie je súčasťou konfliktu EÚ a NATO!!!

 

NO, a potom, ak si vás i napriek tejto vašej vojnovo-štvavej politike, ľud slovenský zvoli za svojich nových zástupcov a dostanete tak vysokú podporu s takýmto volebným zahraničným programom, že budete mať dosť hlasov v národnom parlamente, aby ste zložili novú Vládu SR, s novým mandátom od oprávnených voličov SR, tak potom áno, potom si tie MiGi-29 pošlite na Ukrajinu…

ALE INAK NIE A DAJTE OD NICH SVOJE VOJNOVO-ŠTVÁČSKE RUK PREČ!!!

 

Aj tieto stíhačky, sú majetkom nás všetkých a teda o ich osude budeme rozhodovať MY všetci a nie len vy, malá nepodstatná skupinka vojnových štváčov lebo aj takto sa chcete lokajsky votrieť do priazne USA/NATO a centrále EÚ!!!

 

Myslím, že z mojej strany stačilo na to, aby rozumne zmýšľajúci občan-volič Slovenskej republiky pochopil, čo som vyššie napísaným chcel povedať.

A tým, ktorí neporozumeli resp. porozumieť nechcú/nechceli, tak tým ešte raz stručne – Najskôr „predčasné“ Parlamentné voľby 30.9.2023 a potom tí, čo z nej vzídu, ako víťazi a ako nová slovenská Vláda, tak potom tí, na základe svojho predvolebného programu, s ktorým presvedčili občanov-voličov SR, že ich volili v hojnom počte, môžu legitímne robiť zahraničnú politiku smerom aj k Ukrajine a to buď tým, že budú mať mandát na posielanie všetkého vojenského Ukrajincom čo máme a čo vieme alebo budú mať mandát „len“ na to, aby začali okamžite aktivity na diplomatické riešenie vojenského konfliktu na Ukrajine v rámci EÚ, NATO, ale aj v OSN, OBSE…, a okamžite zastavili akúkoľvek vojenskú pomoc Ukrajine zo strany Slovenskej republiky…!!!

 

 

 

Čaputová a osem „statočných demokratov“!

31.03.2023

Asi každý pozná resp. videl USA western – Sedem statočných. Film je už dostatočne „zarastený“/„bradatý“ lebo svetlo sveta uzrel v roku 1960, teda pred 63 rokmi… Vtedy sa USA kinematografia presne trafila do historických pomerov USA, aké „demokratické“ princípy sa u nich uplatňovali. Avšak si neuvedomovali, že takto „demokraticky“ sa USA administratíva po [...]

Slováci, čaká vás ďalšia vlna zdražovania. Nevadí, veď stojíme na správnej strane dejín? !

30.03.2023

Na Západe, na tom vyspelom západe EÚ to dnes medzi pracujúcim ľudom vrie, búria sa čim ďalej tým viac a tu na Slovensku pohodička! Dokonca už aj „demokraticky-objektívne“ média slovenskej, jedinej „pravdu“ píšucej mediálnej scény, to jednoducho už nemôžu držať pod mediálnou pokrievkou, viď napr. TU – „Západ sa búri ako už dávno nie…“ – [...]

„Sibyla“ Čaputová opäť v plnej „paráde“!

29.03.2023

Na Káčerovom Ministerstve zahraničných vecí slovenskej republiky sa dňa 27.3.2023 konal XXI. Ročník Hodnotiacej konferencie zahraničnej a európskej politiky Slovenskej republiky, na ktorú boli pozvaní hostia, takpovediac výhradne z jedného politického súdka! Takže hovoriť o tejto konferencií, ako o demokratickej, vyváženej – nemôže byť ani len reči! Nebol tam jeden [...]

zelenskyj, ukrajina, heger, sanduová, plenkovič, golob

Zelenskyj na summite v Kyjeve: Buča sa musí stať "symbolom spravodlivosti"

31.03.2023 22:45

Vyhlásil to na prvé výročie stiahnutia Ruska z tohto mesta pri Kyjeve, ktoré je teraz stelesnením obvinení z ruských vojnových zločinov.

Andrew Tate

Kontroverzného influencera Tatea a jeho brata premiestnia do domáceho väzenia

31.03.2023 22:38

Bratia Tateovci a dve Rumunky údajne pašovali, najímali a zneužívali ženy a nútili ich k výrobe pornografie na účel zisku.

švajčiarsko, vlak, útok

Vo Švajčiarku sa vykoľajili dva vlaky na rôznych miestach

31.03.2023 20:52

Nehody sa stali neďaleko hlavného mesta Bern počas búrky.

Somálski piráti

Piráti uniesli pri západnom pobreží Afriky šiestich námorníkov

31.03.2023 19:57

Zvyšných desať členov posádky ropného tankera zachránila loď francúzskeho námorníctva.