Založ si blog

Slováci – váš kalich horkosti sa naplnil – pite z neho všetci!

Ktosi by povedal, že včera o osude Slovenska, o osude národa slovenského, rozhodla väčšina a preto je potrebné rešpektovať rozhodnutie väčšiny…

Nuž, nie je tomu tak!

73% oprávnených voličov nerozhodlo o referendovej otázke, či „ÁNO“ alebo „NIE“, ale „len“ o tom, že referendum bolo neplatné!

73% oprávnených voličov sa vzdalo svojej účasti na moci v tomto štáte do budúcnosti!

73% oprávnených voličov si touto svojou neúčasťou na včerajšom referende svoj kalich horkosti naplnili až po samotný okraj!

A budú z neho piť všetci!

Žiaľ budeme ho musieť okúsiť aj MY ostatní, ktorým osud našej republiky a osud našich budúcich pokolení nie je ľahostajný!

73% oprávnených voličov sa včera odovzdalo do rúk Anglosasov.

73% oprávnených voličov nevadia vysoké ceny za energie?

73% oprávnených voličov nevadia vysoké ceny v obchodoch?

73% oprávnených voličov nevadí, že sme zatiahnutí do vojny s RF až po uši?

73% oprávnených voličov nevadí, že žijeme na dlh len preto lebo sme falošne solidárni?

A takto by som mohol pokračovať ďalej…

Áno, ja by som plne rešpektoval rozhodnutie väčšiny, ak by účasť na referende bola opačná!

Ja by som plne rešpektoval výsledky referenda, ak by sa na ňom zúčastnilo 73% oprávnených voličov a z nich by sa 98% vyjadrilo „NIE“, za takto položenú referendovú otázku!

Avšak včerajšie rozhodnutie väčšiny totálne odignorovať svoju budúcu účasť na veciach verejných, nemôžem akceptovať, ako rozhodnutie väčšiny, ktorá rozhodla o neplatnosti referenda!

Lebo ja túto 73% masu oprávnených voličov po včerajšku považujem za väčšinu, ktorá je totálne poddajná svojmu osudu, ktorej je jedno ako budú ďalej žiť oni a ich budúce pokolenia, za väčšinu, ktorá sa nechala zmanipulovať, za väčšinu, ktorá nie je za mier v Európe, ale za vojnu…

Takže áno Slováci, Váš (náš) kalich horkosti sa naplnil až do samého vrchu a teda pite (pime) z neho všetci, až do samého dna!!!

A vy 73% oprávnených voličov sa už nesťažujte, že je všetko drahé, že máte vysoké platby za energie…, jednoducho od včera už MLČTE a TRPTE!!!

 

Poznámky po čiarou:

 

PRVÁ – kde bolo včera všetkých tých 80% Slovákov, ktorí nie sú spokojní s terajšou „vládou“?

Kde boli včera tie 2/3 tretiny Slovákov, ktorí sú za predčasné Parlamentné voľby?

Kde ste boli všetci tí, čo nesúhlasíte s vojenským riešením konfliktu na východ od nás?

 

DRUHÁ – môžem celkom kľudne povedať, že zatiaľ čo Heger v parlamente nenašiel 76., tak včera našiel celkom jasne svoju 73.(%)!!!

 

TRETIA – buďte si Slováci istí, že terajšie „vládne“ zoskupenie vašu neúčasť na včerajšom referende využije na ďalšie vaše gniavenie, na ďalšie vaše ešte väčšie vojenské zatiahnutie do vojenského konfliktu proti RF…

Že to zneužijú na to, že bohorovne budú tvrdiť, že včerajšia 73% neúčasť im dala 73% dôveru pokračovať v ich USA/Bruselskom zapredaneckom „vládnutí“ a „predčasné“ PV budú až na konci februára 2024!!!

 

ŠTVRTÁ – Čaputová po včerajšom vašom 73% nezaujme o veci verejné, využije/zneužije na to, že vyhlási, že jej nebude prekážať ak táto „vláda“ „dovládne“ až do konca riadneho volebného obdobia a že aj ona má tým pádom dôveru konať, hlavne v zahraničnej politike, v „záujme“ Slovenskej republiky a podvolí sa všetkému vo vzťahu „mierového“ riešenia vojenského konfliktu na Ukrajine, Washingtonu, Bruselu a centrále NATO!!!

 

Záver:

Slováci, vy 73 % väčšina, verte, že ta vaša včerajšia neúčasť na referende vás bude veľmi bolieť!

Hrozné na tom je hlavne to, že ten pohár horkosti, ktorý ste svojou včerajšou referendovou neúčasťou naplnili až po samý okraj, budeme musieť piť do samého dna, aj my všetci ostatní, ktorí majú záujem o veci verejné, a ktorým osud našej republiky a našich ďalších pokolení nie je ľahostajný!!!

Nuž teda na záver, po včerajšku ešte raz – „Slováci, hľa, Váš pohár horkosti. Pite z neho všetci!!!

 

 

 

 

 

 

 

Boli to Američania, čo skrze Čaputovú, presadili aby „predčasné“ PV na Slovensku, sa konali až 30. 9. 2023?

07.02.2023

Pod „Američania“, rozumej terajšia USA administratíva. Moja otázka v názve môjho dnešného názorového článku samozrejme smeruje hlavne do „prezidentského“ paláca „našej“ „prezidentky“ „všetkých“ Slovákov… Vysvetlenie mojej domnienky… Akosi, sa dnešná „vládna“ moc, ale aj Čaputová, vyhýbajú otázke, kto prišiel s návrhom, aby sa [...]

Odkaz Čaputovej, Hegera a spol. všetkým Slovákom – „Sme valiace sa kamene. . . “

05.02.2023

Áno, podľa môjho hlbokého presvedčenia, sú dnešní slovenskí mocní pre všetok pospolití ľud slovenský, ako tie valiace sa kamene… Sú lebo majú nad/za sebou ochranu Bruselu a predovšetkým Washingtonu?! Pre dnešný článok, môj názor, som sa inšpiroval piesňou od skupiny Elán (akosi sa táto pieseň v našich „objektívnych“ „demokratických“ médiach [...]

Už sa v tej RTVS konečne spamätajte!

05.02.2023

To sa naozaj v RTVS nenájde ani len jeden jediný, ktorý by sa nahlas a otvorene vzoprel tej propagande, ktorú vedenie RTVS pretláča a šíri na obrazovkách média, ktoré patrí nám všetkým?! RTVS a predovšetkým STV, NIE JE vo vlastníctve súkromnej osoby, súkromnej inštitúcie ba ani nejakého súkromného tretieho sektoru! RTVS a hlavne STV, NIE JE nejaká občianska [...]

Horváth

Odsedieť si má doživotie. ŠTS bude musieť „Hrobárovi“ sátorovcov vinu opäť dokázať

07.02.2023 13:55

Lehela Horvátha ešte v septembri 2022 oslobodil spod doživotného trestu Najvyšší súd.

Michal Handzuš, Banská Bystrica, protest

Hanba, fuj, kričali ľudia na radnicu. Exhokejista Handzuš spôsobil v Bystrici rozruch

07.02.2023 13:34

Zhruba dvesto nádejných hokejistov protestovalo na banskobystrickom mestskom úrade. Spolu s Michalom Handzušom poukazujú na likvidačný postup samosprávy, ktorá chce od nich vysoký poplatok.

univerzitna nemocnica bratislava, mickiewiczova,

Nová rana pre štát: Lekári a sestry hromadne odchádzajú. Lákajú ich Bory

07.02.2023 13:20

Bratislavské nemocnice musia riešiť výpovede lekárov a sestier.

Voľby 2022 Žehra

Voliť neprišli, hlas ale „odovzdali“. Voľby starostu v Žehre sú neplatné

07.02.2023 12:53

Voľby odporovali ústavným princípom tvorby orgánov samosprávy obce, skonštatoval NSS.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,100
Celková čítanosť: 10060145x
Priemerná čítanosť článkov: 9146x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy