Čaputovej nenávisť vs. Zákony Slovenskej republiky!

V nadpise môjho dnešného názorového článku zámerne nepíšem „Čaputovej politická nenávisť“, pretože v „jej“ včerajšom vystúpení v slovenskom národnom parlamente, čítala pasáže zo Správy  o stave Slovenskej republiky, kde som jednoznačne vnímal nie len jej politickú nenávisť k dnešnej slovenskej opozícií, ale aj jej spoločenskú nenávisť voči tej absolútnej väčšine obyvateľov SR, ktorú ona označuje za nenávistnú a netolerantnú lebo, citujem Čaputovú – „…ako ľudia z komunity LGBTI sa cítite stále na Slovensku neprijatí…, … predvčerom vraždila nenávisť…,… zasiahla veľmi dôležité hodnoty…, … na Slovensko nepatrí nenávisť a netolerancia“.

Zdroje FB Čaputová – Október 2022.

 

Z Čaputovej Správy o stave SR sa dnes povenujem len jednej časti. A to tej, kde sa nezdržala svojej politickej nenávisti k slovenskej opozícií, hlavne k tej jednej, každý vie ku ktorej.

Píšem o jej nenávisti preto lebo absolútne neberie do úvahy Zákony SR, keď sa jedná o členov opozície a zrakom, ktorý má politickou nenávisťou zastretý, prečíta pred poslancami nášho národného parlamentu aj takúto politicko-nenávistnú znôšku opozično-politicky horkých slín – „…v tomto roku sa dostalo pred súdy viacero prípadov, ktoré svedčia o tom, že v minulosti pri správe vecí verejných nemalé množstvo vysoko postavených verejných činiteľov zneužívalo svoju funkciu…, …všetky orgány činné v trestnom konaní musia

dbať na to, aby nedochádzalo k pochybeniam…, …individuálne zlyhanie (OČTK), môže byť –

a vidíme, že aj je využité na spochybnenie všetkých prebiehajúcich vyšetrovaní …, …Očividné je to najmä na tlačových konferenciách predstaviteľov jednej politickej strany, ktorí vystupujú súčasne v pozíciách advokátov, svedkov, či obvinených a svoje vlastné obavy prezentujú verejnosti ako ohrozenie demokracie.“ https://www.facebook.com/tasrtv.sk/videos/472132524909368/?t=0

 

No a toto je absolútne NEPRÍPUSTNÉ!!!

Čaputová prekračuje horizont všetkého, čoho sa politik na pozícií nášho najvyššieho ústavného činiteľa môže dopustiť voči našej politickej scéne, takýmto nevyberaným spôsobom, hlavne ak sa jedna o politickú oponentúru resp. politickú opozíciu!

Tu sa Čaputová jasne vyhranila, že nie je nadstranícka a že patrí do neoliberálneho politického spektra našej politickej scény a teda pozor na jej ďalšie kroky, jej ďalšie politické nadržiavanie, s blížiacimi sa PV, v prospech jej Alma mater, teda v prospech Progresívneho Slovenska!!!

 

Čaputová jasne naznačila, že je potrebné dnešnej politickej opozícií doslova zvrieť ústa a že politická opozícia nesmie mať právo v tejto jej neoliberálnej „demokracií“, brániť sa zákonnými prostriedkami, napríklad aj tým, že bude verejnosť informovať o tom, ako s ňou „vládna“ moc narába a to aj za prispenia samotnej Čaputovej, keď sa k tomu nemajú všetky „objektívne“ vraj mienkotvorné (mienkomanipulatívne!) média nadržiavajúce výhradne dnešnej neoliberálnej časti politického spektra a hlavne Čaputovej, ako takej!!!

A tu by som Čaputovej pripomenul toto, čo vo „svojej“ Správe o stave SR „zabudla“ uviesť o sebe samej – „Čaputová sa zastáva vyšetrovateľov“ – dňa 22.10.2021 https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/604776-caputova-sa-zastava-vysetrovatelov/

A na svojom FB profile, v ten istý deň píše o „Čurilovskej mafií“ (výrok „predsedu“ nášho národného parlamentu Borisa Kollára k tým „elitným“ vyšetrovateľom NAKA, ktorých sa Čaputová zastala – „Kollár nebude podporovať vznik čurilovskej mafie. Len sa hašteríme, kritizuje“ – https://www.ta3.com/clanok/212201/kollar-nebude-podporovat-vznik-curillovskej-mafie-len-sa-hasterime-kritizuje )

toto – „Na Slovensku prebieha veľmi dôležité vyšetrovanie trestných činov vysokopostavených funkcionárov…, … Považujem za nebezpečné, ak by chcel niekto ktorémukoľvek vyšetrovateľovi v jeho práci brániť, a to cestou kriminalizácie…“ – https://www.facebook.com/zcaputova/videos/313343700136315/

 

Na toto si občan-volič už zabudol?

Lebo „objektívne“ neoliberálne média už áno!

 

Čaputová ani len nestihla opustiť rokovaciu sálu slovenského národného parlamentu a iná štátna inštitúcia, ktorá pracuje a rozhoduje výlučne len a na základe Zákona/Zákonov platných na území SR, dala doslova a do písmena Čaputovej riadnu politicko-zákonnú facku!!!

Áno, ide o GP SR!

GP SR tiež včera, predniesla svoju Správu o stave SR v oblasti trestného stíhania v trestnej veci Súmrak.

Áno, v tej trestnej veci, ktorá sa týka tej politickej strany, ktorú Čaputová cituje vo „svojej“ Správe o stave SR, kde ich doslova dehonestuje!

Áno, v tej trestnej veci v ktorej sa „čurilovská mafia“ mala voči jednej politickej strane, samozrejme, že dnes výlučne opozičnej, dopustiť vo svojej „elitnej“ činnosti, množstvo nezákonnosti a to až do takej miery, že GP SR ústami Maroša Žilinku konštatovala toto – „Záujem na naplnení účelu trestného konania, ktorým je náležité zistenie trestných činov a potrestanie ich páchateľov, nemôže byť nikdy nadradené zásade zákonnosti trestného konania.”, ale aj toto – „V danom prípade bolo konštatované porušenie zákona v neprospech obvinených,“ a prvý námestník GP SR Jozef Kandera dokonca konštatuje takúto hrôzostrašnú vec, ktorá by sa voči žiadnemu politikovi/politikom nemala na Slovensku stať, keď sa pýšime tým, že sme demokraticko-právny štát – „Konštrukcia skutkov bola taká neurčitá, že obvineným neumožňovala využiť ich právo na obhajobu, pretože, na základe tohto oni nevedeli, ani voči čomu sa majú brániť,“

 

Počuje toto dobre aj Čaputová? Aj po tomto by sa zastala „elitných“ vyšetrovateľov z NAKA pod Kollárovým označením, ako „čurilovská mafia“???

A aj po tomto, by vo „svojej“ ostatnej Správe o stave SR, tak nevyberane politicky kopala do dnešnej opozície?!

 

https://www.facebook.com/tasrtv.sk/videos/472132524909368/?t=0

 

 

A na základe tohto jednoznačného konštatovania, GP SR zrušila všetko, čo sa okolo „trestného“ konania v „trestnej“ veci „Súmrak“ konalo/vykonalo zo strany OČTK a hlavne „čurilovskej mafie“!!!

Je to už Čaputovej jasné?!

 

Že nie dnešná opozícia a tá jedna strana, čo jej tak politicky ťažko leží na jej „hodnotovom“ politicky neoliberálnom žalúdku, tu zasahuje do trestných konaní OČTK, ba ani to nie je ona, čo tu rozsieva nenávisť, ale je to ona sama, ona Čaputová „prezidentka“ tej jej krajiny lebo my ostatní máme za svoju vlasť, nie akúsi bezmennú krajinu, ale jednoznačne Slovenskú republiku!

 

Dovolím si tento článok ukončiť optimisticky a budem parafrázovať jedno múdre slovenské príslovie, ktoré v originály znie takto – „Počkaj, príde na psa mraz.“ a moja parafráza znie takto – „Počkaj, príde na dnešnú „vládnu“ moc politický mraz.“!!!

Pod pojmom „vládna moc“ rozumej – obidve Matovičove vlády v tomto volebnom období 2020-2024, Čaputovú, ako aj všetkých tých, čo tejto nezákonnosti/nezákonnostiam, za ostatné viac ako dva a pol roka napomáhali, napomáhajú resp. boli/sú jej aktívnymi aktérmi…

 

 

 

 

 

 

 

 

Toto je tá „skala“ na ktorej sme vybudovali kapitalizmus!

19.11.2025

Opozično-mimovládno-mediálny ošiaľ zo 17. novembra neopadol, ba naopak, ešte sa stupňuje. Práve som započul na vlnách SRo, ďalšiu „objektivitu“ o živote v socializme. Vraj vtedajší režim, vtedajší mocní, vtedajší komunistickí súdruhovia, za nás rozhodovali, nám prikazovali, aj aké si kúpime auto! Naozaj? Naozaj to tak bolo? Z ďalších riadkov vyplynie, že ani [...]

Pili ste z plných fliaš a kričali ste, že ste smädní!

18.11.2025

Včerajšie zhromaždenia, ktoré iniciovali opozičné politické subjekty a všakovaké „apolitické“, poväčšinou západom platené mimovládky, naozaj vyzneli veľmi zvláštne. Iste. Právo zhromažďovať sa, pokojne zhromažďovať sa, nám obyvateľom, občanom SR, zaručuje naša Ústava. Takže z tohto pohľadu to včera vyzeralo všetko v poriadku. Ale bolo to naozaj [...]

Braňo Král z TA3 neurážajte!

17.11.2025

Koľko rokov má Braňo Král? Ťažko povedať, lebo nikde sa nemôžem dostať, k akej takej informácií, koľkože rôčkov má tento, niekedy až premotivovaný moderátor politickej diskusnej relácie TA3 – V politike. Ani by ma nenapadlo skúmať, doslova snoriť po tom, aký ma Braňo vek! Ale, to by sa nesmelo stať to, čo sa stalo v ostatnú nedeľu, keď tento, pre mňa osobne [...]

spisy, dokumenty, tlačivá, papiere

Vláda schválila zrušenie Úradu na ochranu oznamovateľov, vznikne nový úrad

22.11.2025 12:50, aktualizované: 14:17

Vznikne nový Úrad na ochranu obetí trestných činov a oznamovateľov protispoločenskej činnosti.

Bolsonaro

Brazílska polícia zatkla exprezidenta Bolsonara

22.11.2025 12:24, aktualizované: 13:30

Bolsonaro bol v sobotu vzatý z domáceho väzenia do policajnej väzby z dôvodu existencie rizika úteku, uvádza sa v rozhodnutí brazílskeho Najvyššieho súdu.

Nigeria / Mokwa /

Počet nezvestných detí unesených z katolíckej školy v Nigérii stúpol na 300

22.11.2025 10:23

Zatiaľ nie je jasné, kto za útokmi stojí.

Horsky priechod Jahodna pri Kosiciach celi bohatej snehovej nadielke  3

Vo viacerých okresoch SR treba v sobotu počítať so snehovými jazykmi

22.11.2025 09:38

Meteorológovia upozornili, že ich tvorba predstavuje potenciálne nebezpečenstvo pre dopravné aktivity.