Založ si blog

Dôležité a závažné! Toto musia vedieť všetci Slováci a nie len tí, čo sa o to aktívne zaujímajú!

Zhrozený!

Áno, som zhrozený z toho, že na pôde Európskeho parlamentu sa dejú tak závažné veci, že na tejto eurounijnej pôde sa preberajú závažne témy týkajúce sa všetkých Slovákov a v „našich“ zapredaneckých médiach, RTVS nevynímajúc(!) o tom ani len slovko a keď tak len také ledabolo obtretie sa o túto tému a následne sa už toho nedotýkať!

Áno, ide o tému covidu a všetkého čo stým súvisí už od počiatku ošiaľu Covid „pandémie“

Ale aby som neunavoval tým o čom som už v predchádzajúcich dvoch článkoch písal, tak prejdem rovno k veci.

Dovolím si nahradiť v plnej miere „naše“ totálne „objektívne“ média a dopodrobna poinformujem Slovákov o tom, čo závažné a dôležité sa deje v tejto téme dnes a denne, na pôde EP a aké zistenia priniesli aktivity poniektorých odvážnych europoslancov.

Takže idem na to.

Rozhodol som sa, že si dám tu námahu a prinesiem všetkým Slovákom informáciu v plnom znení, ktorá odznela na TB europoslancov k téme Covid, ktorá je odprezentovaná na tejto 5 minútovej video prezentácií – https://www.youtube.com/watch?v=yXqE1QT75QA&t=242s&ab_channel=MilanUhr%C3%ADk

Avšak ešte skôr sa musím opýtať takto – kde sú naše média? Na predmetnej TB v EP nebol nikto z našich médií? Ani RTVS nemá na pôde EP stáleho spravodajcu?

Nuž zaujímavé lebo z iných tém, tých, ktoré sa k nám „musia“ dostať za každú cenu, tak z tých informácie máme, aj niekoľkokrát denne, a ajhľa, úplne náhodou pri takýchto informáciách z EP, bol prítomný aj niekto zo slovenských médií!!

Nuž ale idem k veci a citujem doslovne čo povedali eurounijny poslanci na predmetnej covid TB – „Prvá otázka znie: Čo presne je v týchto (covidových) zmluvách? Čo presne skrývajú? Na predošlých tlačovkách som vám ukázal niektoré stránky z týchto zmlúv. Takto boli sprístupnené nám, verejnosti i médiám. (poslanec ukazuje A4, ktoré sú od vrchu až po spodok komplet začiernené!) Je zrejmé, že aj po tom, čo sa niektorí z nás a niektorí statoční novinári  pýtali, že aké zmluvy sú podpísané medzi Európskou komisiou a farmaceutickými spoločnosťami. Takto zverejňujú zmluvy, vyše sto strán, zmluva s Pfizerom, Modernou, desiatky strán tých zmlúv boli začiernené. Tak som sa včera s kolegami pýtal: Kedy budú zverejnené zmluvy v plnom rozsahu? Zástupkyňa firmy Pfizer, ktorú vyslali namiesto generálneho riaditeľa, povedala, že ich nemôžu plne zverejniť pretože majú obchodné tajomstvá a musia chrániť svoje záujmy. A teraz sa pýtam: Kde sú záujmy našich ľudí? Kde sú záujmy občanov, ktorých peniaze boli minuté alebo premrhané, aby si kúpili zdravotnícke produkty, ktoré neposkytujú to, k čomu boli uvedené na trh. Lebo to, čo sme zistili včera, keď sa jeden z mojich kolegov pýtal či Pfizer testoval svoju vakcínu na zastavenie šírenia vírusu, boli sme šokovaní, keď sme zistili, že ešte ju netestovali či zastavuje šírenie vírusu. Takže dnes je už viac ako rok po zavedení Green pasu, digitálneho covid pasu v únií. Ľudia boli nútení očkovať sa produktom, aby mohli uplatňovať svoje základné práva. Bolo povedané im a aj nám lebo my sme hlasovali proti Covid pasom, ale mnoho kolegov hlasovalo za, pretože verili tomu, čo tieto spoločnosti tvrdili, že keď sa necháte zaočkovať, nenakazíte sa a nešírite vírus. Dokonca to vystupňovali a hovorili : Nechajte sa očkovať, aby ste chránili babku a rodičov. A my teraz zisťujeme, po viac ako roku, že keď žiadali o zvláštne povolenie pre uvedenie na trh, vakcínu ani netestovali či je vôbec účinná pri zastavení šírenia vírusu? Tak sa pýtam znovu, my sa pýtame znovu: Čo skrývajú? Čo presne skrývajú?

Je tu ešte jeden problém, pred rokom som európsku liekovú agentúru (EMA) žiadal, aby mi predložila dáta, pretože som chcel pri hlasovaní o covid pase urobiť informované rozhodnutie. Jedna požiadavka bola, aby mi poslali všetky skúšky, testy, klinické štúdie, ktoré všetky tieto spoločnosti vykonali, či už na zvieratách alebo na ľuďoch pred tým ako žiadali o ich uvedenie na trh. Takže v prípade Pfizeru tu je niečo zaujímavé. Keď i poslali dáta a štúdie Pfizeru, tu sú všetky testy (europoslanec to prítomným médiám ukazuje), ktoré predložili so žiadosťou. Predložili klinickú štúdiu, ktorá bola zahájená 14. januára 2020. Včera som sa pýtal zástupkyne Pfizeru a ona mi odmietla odpovedať, ako je možné, že svet sa dozvedel v decembri 2019, že existuje nejaký covid a koronavírus v Číne. V decembri 2019!

  1. januára mala čínska vláda zverejniť DNA dáta alebo časť dát verejnosti a o 3 dni už spoločnosť Pfizer zahájila test vakcíny! Ako je to možné?! Na to nereagovala.

V prípade Moderny som sa pýtal generálneho riaditeľa pred tromi týždňami, keď tu bol, predložili skúšku z roku 2017, takže opakujem otázku : Ako je to možné?! V zime, v decembri 2019 sme sa o víruse dozvedeli a oni predložili testy vakcín, ktoré mali prebehnúť dva roky predtým?!

Túto otázku si kladiem : Ako je to možné?

 

Tak čo Slováci, ani toto s vami nepohne vo vzťahu k všetkým tým, čo nás tu covid gniavili, čo nás, teda vás, čo ste tomu podľahli a nechali ste sa doslova z donútenia covid zaočkovať lebo sloboda lebo kultúra lebo šport lebo lebo lebo, covid vakcinačne gniavili???

 

 

 

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.

Stoltenberg, NATO

VIDEO: NATO a Slovensko budú Ukrajinu podporovať na každom kroku

24.02.2024 08:00

Severoatlantická aliancia priamo vojensky nepodporuje Ukrajinu v jej boji proti ruským agresorom. No NATO sľubuje Kyjevu pokračujúcu pomoc.

Rubymar, Jemen, Červené more, jemenskí povstalci, Húsíovia

Z lode poškodenej jemenskými rebelmi unikla ropa, škvrna má takmer 30 kilometrov

24.02.2024 07:27

Z nákladnej lode Rubymar, ktorú v nedeľu v úžine Báb al-Mandab vážne poškodil útok jemenských povstalcov, unikla ropa.

oceliarne, lipetsk

ONLINE: V ruských oceliarňach horelo, požiar spôsobil nálet dronov. Šojgu na výročie vojny navštívil ruské veliteľstvo na Ukrajine

24.02.2024 06:55, aktualizované: 09:15

Oceliareň, patriaca jednému z najbohatších Rusov Vladimirovi Lisinovi, svoje výrobky dodáva aj zbrojovkám vyrábajúcim rakety a strely s plochou dráhou letu.