Založ si blog

Ako a koho voliť v nadchádzajúcich komunálnych voľbách 2022.

V tomto mojom názorovom článku ani náznakom nespomeniem konkrétny politický subjekt, ani náznakom niekoho konkrétneho a ani náhodou týmto článkom nechcem viesť akúkoľvek ruku, ktoréhokoľvek oprávneného voliča SR, ktorý je v týchto voľbách oprávnený (ba priam povinný!) ísť voliť a splniť si svoju občiansku povinnosť!!!

V tomto článku chcem poukázať na to, že aj tieto „len“ komunálne voľby, sú nesmierne dôležité lebo ich výsledky budú dennodenne zasahovať do nášho života, či už priamo alebo nepriamo!

Nuž keď občan – volič, budeš v túto sobotu 29.10.2022 pristupovať k volebným urnám, keď dostaneš potrebné podklady – volebné lístky, na ktorých budeš mať možnosť podľa nastavených pravidiel krúžkovať, či už niekoho na pozíciu Župana, Primátora, Starostu alebo jednotlivých poslancov župných, mestských, obecných, tak si spomeň na nedávne dva a pol roky, hlavne covid časy, ako sa títo všetci voči tebe, v tvojom regióne, v tvojej obci, meste zachovali a ako poslušne napĺňali všetky tie „vládne“ covid opatrenia, ba priam, ako sa poniektorí z nich ešte väčšmi predbiehali a vykonávali Covid opatrenia nad rámec tých „vládnych“!!!

Áno, toto presne maj na pamäti!

Maj na pamäti, čo títo doteraz „vládni“ na úrovni komunálnej politiky, tiež s tebou covid vystrájali!

Nie, nevšímaj si to, že teraz mesiac pred komunálkami sa akosi rozbehli všakovaké pozemné práce – úpravy ciest, obrubníkov a pod.

Nie, toto nie je dnes podstatné!

Toto mali vykonávať počas svojho volebného obdobia a nie až teraz na konci, aby minuli peniaze, ktoré im na tento účel mali slúžiť počas celého volebného obdobia, a ktoré až teraz a naraz idú minúť a používajú resp. to zneužívajú ako nekalú predvolebnú kampaň, keď sa pri týchto prácach vonku pred občanmi pretŕčajú…!!!

Občan-volič nezabúdaj na to, ako doterajší tvoji komunálni sa správali k dnešnej „vláde“!

Ako poniektorí z nich farizejskí prijímali s úsmevom na tvári „vzácnu“ návštevu z „prezidentského“ paláca, ako sa tvárili, že je všetko v poriadku a pod.

Občan – volič SR, prosím ťa, vážne zváž, komu dáš v týchto naozaj veľmi dôležitých komunálnych voľbách svoj hlas a maj na pamäti, žeby bolo načim už konečne si zvoliť takých zástupcov, u ktorých máš istotu, že nebudú poslušnými vazalmi práve vládnucej vláde, že budú autonómni lebo sú samosprávni!!!

A nedaj sa ovplyvniť „našimi“ zapredaneckými médiami, že títo sú zlí a títo sú dobrí lebo pravý opak je pravdou!!!

Skús voliť inak resp. úplne opačne, ako ti to takýmto nekalým spôsobom nanucujú!

Lebo čo oni neoliberáli považujú za demokratické, nie je ani v najmenšom demokratické!

A čo oni, mediálni zapredanci z toho, vraj hlavného mediálneho prúdu, považujú za extrémistické, dezolátne, hoaxové – nie je ani zďaleka extrémistické, dezolátne ba ani hoaxové!!!

Správaj sa ako dobrý skúsený vodič, ktorý nepotrebuje na akejkoľvek komplikovanej križovatke semafory aby mu ukázali zelenú, oranžovú alebo červenú!

Na tejto komunálnej volebnej križovatke sa riaď vlastným „semaforom“ a nie tým, mediálnym, zapredaneckým, manipulatívnym…

Prajem šťastnú ruku!

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Obit Ted Kaczynski

Študoval na Harvarde, 16 bombami zabíjal. V americkom väzení zomrel Unabomber

10.06.2023 20:30

Kaczynski unikal polícii dlhých 17 rokov, koniec príbehu si však napísal sám.

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.