Založ si blog

Čaputová si opäť robí zo Slovákov hlupákov!

Niečo neskutočné, ako si Čaputová myslí, že Slováci sú až takí hlúpi, idoti, tupci…

Čaputová na FB profile, totálne urážlivým statusom aj videom, si urobila sama zo seba dostatočne hlúpu osobu, keď si myslí, že takýmto primitívnym spôsobom sa očistí z toho, čo sa tu na Slovensku deje už viac, ako dva roky, aj s jej jednoznačným, neodškriepiteľným pripevním!

Ona si totiž zaumienila, že odpovie, na otázky, ktoré jej vraj posielajú občania SR vo veľkom množstve a ona im to teda vysvetlí, aby „chudáci“ neostali v nevedomosti a aby si nemysleli, že ona konať môže a z akéhosi, pre nich, z nepochopiteľného dôvodu, nekoná!

Čaputová si vybrala týchto 7, podľa nej najviac sa vyskytujúcich otázok na ňu –

 

  1. Prečo ste neodvolali Matoviča a Sulíka alebo rovno celú vládu?
  2. Nemôžete čím skôr vyhlásiť predčasné voľby?
  3. Nemôžete vymenovať úradnícku vládu?
  4. Kedy zastavíte zdražovanie?
  5. Prečo kryjete túto vládu & Prečo rozbíjate túto vládu?
  6. Ako vyzerá váš pracovný deň, čo robíte pre Slovensko?
  7. Čo vás za posledné obdobie potešilo?

 

A rozhodla sa, že občanom na ne, kvalifikovane odpovie.

To čo si myslí, že sme idoti?

To čo si myslí o národe slovenskom, o ľude slovenskom, že sme až takí primitívi, že nepoznáme základné ústavné kompetencie prezidenta SR???

Prečo národ slovenský takto uráža?!

To si myslí, že národ slovenský si jej kompetenciu voči členom vlády predstavuje tak, že ona – Čaputová si len tak sadne za písací stôl, naškrabe perom naň, že odvoláva člena vlády resp. predsedu vlády a potom to ráno odnesie na Úrad vlády…?

Toto si ona myslí o právnom povedomí Slovákov vo vzťahu ku kompetenciám Prezidenta SR?

Prečo národ slovenský takto uráža a ponižuje?

Áno, mala právo nevymenovať opäť tých istých ľudí do druhej Matovičovej vlády 01.apríla 2021 lebo ak niekto raz podal demisiu, tak by ju nemal podávať z dôvodov špekulatívnych!

A tie demisie v marci 2021 boli všetky do jednej špekulatívne a to odstaviť Matoviča z pozície predsedu vlády!

Dnes keď prišli na to, že ani to nestačí, že Matovič je zlom vo vláde na akejkoľvek pozícií, tak opäť podali demisiu a hovoria, že opäť by sa do vlády vrátili, ak Matovič odíde…a takto do kolečka?!

Áno, Čaputová nikde v Ústave nemá napísané, že musí menovať resp. vymenovať členov vlády!

Nie, prezident republiky má podľa Ústavy SR kompetenciu „len“ – členov vlády vymenúvať, odvolávať, dočasne poverovať, prijímať demisiu…

Ale nikde nemá napísané, že daného nominanta na/za člena vlády musí vymenovať…, ak má dôvody ho nevymenovať, tak ho jednoducho nevymenuje a požaduje iného nominanta…

 

Potom sa chváli, že dostáva od občanov otázky, že prečo ona nezastaví rast cien resp. zdražovanie.

Áno, Čaputová nemá priamy dosah na cenotvorbu, ale ten nepriamy dosah má obrovský!

A toto vykonala v marci 2021, keď jasne prehlásila, že je potrebné sa okamžite odpojiť od ruského plynu a kto hovorí/koná opačne, tak ohrozuje národno-štátne záujmy a koná proti záujmom obyvateľov štátu!!!

Toto vyhlásila na medzinárodnom fóre?

Komu sa chcela takýmto nezmyslom, nedomysleným nezmyslom zapáčiť?

To hodila do pľacu len tak lebo sme išli do jari a leta? A nie do jesene a zimy ako teraz?

Nech to skúsi povedať dnes…!

 

Iste, západoeurópske trhy to využili vo svoj vlastný prospech, nastavili si svoju vlastnú cenotvorbu založenú na panike zo strachu zo straty ruského plynu a ceny energií začali prudko rásť, až do dnešných astronomických výšin!

Áno, aj Čaputová svojimi neuváženými vyjadreniami prispela svojou troškou do dnešnej agónie cien energií a teraz sa chce z toho vyzuť!

Nuž veru Čaputová sa už z ničoho nevyzuje!

Pre mňa osobne, podľa mňa, narobila toľko škody, toľko škody vo vzťahu k našej republike, vo vzťahu k ľuďom nášho štátu, že akékoľvek jej vyviňovanie jej už nepomôže!

Jej politický koniec sa podľa môjho presvedčenia, nezadržateľne blíži a s najväčšou pravdepodobnosťou bude ukončené rovnako predčasne, ako sa predčasne skončí mandát dnešnej „slovenskej“ zapredaneckej „vlády“!!!

 

Vyzývam Čaputovú, aby prestala urážať, ponižovať národ slovenský, ľud slovenský!

Nemá na to najmenšie právo!!!

 

 

 

Schutz zo Sme. sk sa neskutočne bojí Rusov, zatiaľ čo Slovákov vôbec nie? !

30.09.2022

Začnem asi takto – „…aj Hitler mal presne takýchto novinárov, ktorí mali vzorce a mali presne napísané, ako majú manipulovať s verejnou mienkou. A na konci dosiahli svoje. Šírili lži a stokrát opakovaná lož na konci sa stala pravdou.“ – https://dennikn.sk/minuta/3032232/?ref=mwat Vieš Slovák, kto toto povedal? Nuž ver, že nik iný ako [...]

Čaputová, za socializmu charita nebola potrebná! Prečo nás stále provokujete?

29.09.2022

Články tohto typu z mojej názorovo-úvahovej klávesnice, musím začínať tým, že ak opisujem spôsob a úroveň života počas socializmu, tak jednoznačne až od roku 1981! Toto je dátum, kedy som začal vnímať svet už trochu inak, ako len dovtedy bezstarostné dieťa… Takže by so poprosil, aby sa poniektorí moji kritici (nič proti vám a už vôbec nič proti vášmu [...]

Dnes sa v parlamente začne rozhodovať o Čaputovej politickej budúcnosti a nie len o nej? !

28.09.2022

Áno, dnes je ten deň, kedy by sa mala mať Čaputová na pozore a od 14:00 hod. by si nemala nič mimoriadne plánovať, ale mala by zasadnúť za PC obrazovku a sledovať v priamom prenose rokovanie nášho parlamentu – napr. TU – https://www.youtube.com/watch?v=95gxF-xDNoY&ab_channel=TVNRSR Zatiaľ jej to dnešný program umožňuje lebo nemá nič oficiálne vopred [...]

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 06:10

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Počúvajte Pravdu, špeciál, víkendový podcast

Dedinský futbalista, ktorý chce hrať Ligu majstrov. Matovič stále nechápe, že problém je on

30.09.2022 20:03

Robí zo seba obeť, pričom je ešte stále v pozícii de facto najsilnejšieho človeka krajiny. Igor Matovič dokazuje, že stále nič nepochopil.

socha Milana Rastislava Štefánika

Slovenský velikán má ďalšiu sochu. Bradatý Štefánik má ruku na srdci s kompasom

30.09.2022 19:30

Milanovi Rastislavovi Štefánikovi odhalili sochu v Starej Ľubovni.

ide o pravdu, Richard Sulík, Peter Bielik

Sulík v Ide o pravdu: Viac ako 15 minút som Matoviča počúvať nevydržal

30.09.2022 18:45

Aj keď odvolanie Igora Matoviča z postu ministra vôbec nie je isté, Richard Sulík túto snahu považuje za logické vyvrcholenie odchodu SaS z koalície.