Založ si blog

Slovenskí olympionici, odignorujte Z. Čaputovú presne tak isto, ako ona drzo, pohŕdavo odignorovala vás!

Prihováram sa všetkým slovenským olympionikom, bez rozdielu, aké športové výsledky dosiahli na práve sa končiacej Zimnej olympiáde v čínskom Pekingu.

Pravdepodobne si vás všetkých Zuzana Čaputová pozve do „svojho“ prezidentského paláca na audienciu, aby vám „úprimne“ poďakovala za vašu reprezentáciu SR resp. jej krajiny bez názvu, na ZOH v čínskom Pekingu.

Je potrebné si spomenúť, ako sa k vám zachovala pred samotnou olympiádou.

Vedela vôbec o vás?

Alebo sa o konaní ZOH v Pekingu dozvedela až potom, čo akýsi starý unavený Džou z poza veľkej mláky povedal, že on teda do čínskeho Pekingu nevycestuje lebo Čína a Číňania sú zlí!

Okamžite po tom, ako prvá zareagovala 88. „najvplyvnejšia“ politička sveta – ZČ a dodala, že ani ona na ZOH nepôjde lebo Čína a Číňania sú bakaní a dodala, že vraj kvôli Covid „pandémií“ to ani neplánovala!

A to naozaj? Veď ZČ je tri krát Covid experimentálne zaočkovaná a teda v tomto by žiaden problém nemal byť!

A čo slovenskí olympionici, oni sa Covid „pandémie“ nemajú báť?

Oni kvôli strachu s Covidu tiež mohli odmietnuť vycestovať na ZOH do Číny!

Takže ZČ sa na slovenských olympionikov doslova, ako „hlava štátu“ vykašľala lebo ona sa v Číne vôbec nemusela/nemala stretnúť so žiadnym významným čínskym politikom, ale zúčastnila by sa výhradne len na športových podujatiach, na ktorých SR reprezentovali naši športovci.

ZČ mala do Číny vycestovať na ZOH a mala byť, ako „hlava“ nášho štátu, našim olympionikom minimálne morálnou oporou a psychickou vzpruhou!!!

Nie, ona nevycestovala lebo Džou, bolo potrebné z jej strany urýchlene podpísať militantnú Dohodu výhodnú len a výhradne pre USA (žiaden odklad nebol akceptovaný!) a teraz si všetkých pozve do paláca, urobí si politickú reklamu, ako jej záleží na slovenských olympionikoch.

Všetci tam budú v respirátoroch a nikto nebude vedieť kto je kto, pravda všetci budeme vedieť s určitosťou kto z nich je ZČ lebo tú Slováci poznajú už len v respirátore resp. podľa respirátora!

Takže Vážení slovenskí olympionici, odporúčam vám, aby ste pozvanie ZČ odignorovali rovnako, ako ona odignorovala Vás a nerobili jej zbytočnú reklamu lebo jej nejde o vás, ale o svoj umelo vytváraný obraz skvelej „pro“ slovenskej „prezidentky“ ktorá svoje konanie upraví presne tak a podľa toho, ako to urobí Džou a nie ako si to vyžaduje záujem Sr a záujem občanov SR!!!

My Slováci sa s vami veľmi radi stretneme v každom (minimálne) krajskom meste na námestiach, tam vám svojou hojnou účasťou vyslovíme našu úprimnú vďaku za Vašu reprezentáciu našej drahej Slovenskej republiky!!!

To je z mojej strany na túto tému všetko!!!

 

Biden verí Putinovi a povzbudzuje ho do konečného víťazstva, Trumpa si vybral za svoju pravú ruku!

12.07.2024

A takýto človek vraj „vládne“ svetu? A takémuto človeku sa EÚ klania? Naozaj toto už ani nie je smiešne! Toto je tragédia, ktorá môže ľudstvo veľmi mrzieť! Toto je na hlboké zamyslenie sa! Je nemysliteľné, aby človek s tak ťažkým mentálnym postihnutím, aké s najväčšou pravdepodobnosťou má „prezident“ USA Joe Biden, bol ten, ktorého budú poslúchať [...]

Samit NATO Washington 2024 – spolok mierotvorcov alebo kazisvetov?

11.07.2024

Hneď na úvod celkom jasne napíšem, že ak by to bolo v mojej moci, tak by som okamžite z tohto spolku stiahol Pellegriniho aj Blanára a nechal by som tam za SR len tých najnižšie protokolárne postavených z nášho rezortu zahraničnej diplomacie, ktorý by tam boli pro forma! Z obsahu článku jasne vyplynie prečo. Ale pekne po poriadku. Vo Washingtone prebieha stretnutie NATO, [...]

Bola to Moskva alebo Kyjev? A opäť ani len náznak elementárnej zdržanlivosti!

10.07.2024

Isteže dňa 24.2.2022 to bola Moskva, ktorá vojensky vstúpila na územie Ukrajiny. O tom niet pochýb ani sporu. Spor nie je ani v tom, že tak učiniť nikdy nemala. V čom spor však je, či to bola akcia vyprovokovaná alebo nevyprovokovaná. Ale toto tu dnes riešiť nejdem. V dnešnom článku sa povenujem tomu, že tu máme opäť niečo, čo sa na území Ukrajiny nikdy stať nemalo [...]

Peter Gregor, pilot, veliteľ letky

Nové stíhačky F-16 zmenili mentalitu v armáde, hovorí veliteľ letky. Prezradil, v čom ho prekvapili americké základne

25.07.2024 18:48

Prvé dve zo 14 amerických stíhačiek F-16 Block 70 sú už v Kuchyni.

Skalka, lyžiarske stredisko

Tragédia, ktorá otriasla Slovenskom: Padol verdikt v prípade lyžiara, ktorý usmrtil chlapca v Oščadnici

25.07.2024 18:25

Mladík bol jedným z aktérov tragickej lyžiarskej zrážky v lyžiarskom stredisku Veľká Rača - Oščadnica, po ktorej zomrel osemročný Alex.

Czech Republic Protest

Časť pracujúcej chudoby stratí garanciu najnižšieho príjmu. Ako budú vyzerať preteky minimálnej mzdy medzi Českom a Slovenskom?

25.07.2024 18:00

Najmenej zarábajúci Česi a Slováci sú na tom v súčasnosti takmer rovnako. Ako by mohlo dopadnúť ich porovnanie o päť rokov neskôr?

Matúš Šutaj Eštok

Ministri avizujú zlepšenie podmienok pre príslušníkov ozbrojených zborov

25.07.2024 17:32, aktualizované: 18:31

Avizovaný je aj návrh na zavedenie stabilizačného a náborového príspevku vo výške 5000 eur.