Založ si blog

Slovenskí olympionici, odignorujte Z. Čaputovú presne tak isto, ako ona drzo, pohŕdavo odignorovala vás!

Prihováram sa všetkým slovenským olympionikom, bez rozdielu, aké športové výsledky dosiahli na práve sa končiacej Zimnej olympiáde v čínskom Pekingu.

Pravdepodobne si vás všetkých Zuzana Čaputová pozve do „svojho“ prezidentského paláca na audienciu, aby vám „úprimne“ poďakovala za vašu reprezentáciu SR resp. jej krajiny bez názvu, na ZOH v čínskom Pekingu.

Je potrebné si spomenúť, ako sa k vám zachovala pred samotnou olympiádou.

Vedela vôbec o vás?

Alebo sa o konaní ZOH v Pekingu dozvedela až potom, čo akýsi starý unavený Džou z poza veľkej mláky povedal, že on teda do čínskeho Pekingu nevycestuje lebo Čína a Číňania sú zlí!

Okamžite po tom, ako prvá zareagovala 88. „najvplyvnejšia“ politička sveta – ZČ a dodala, že ani ona na ZOH nepôjde lebo Čína a Číňania sú bakaní a dodala, že vraj kvôli Covid „pandémií“ to ani neplánovala!

A to naozaj? Veď ZČ je tri krát Covid experimentálne zaočkovaná a teda v tomto by žiaden problém nemal byť!

A čo slovenskí olympionici, oni sa Covid „pandémie“ nemajú báť?

Oni kvôli strachu s Covidu tiež mohli odmietnuť vycestovať na ZOH do Číny!

Takže ZČ sa na slovenských olympionikov doslova, ako „hlava štátu“ vykašľala lebo ona sa v Číne vôbec nemusela/nemala stretnúť so žiadnym významným čínskym politikom, ale zúčastnila by sa výhradne len na športových podujatiach, na ktorých SR reprezentovali naši športovci.

ZČ mala do Číny vycestovať na ZOH a mala byť, ako „hlava“ nášho štátu, našim olympionikom minimálne morálnou oporou a psychickou vzpruhou!!!

Nie, ona nevycestovala lebo Džou, bolo potrebné z jej strany urýchlene podpísať militantnú Dohodu výhodnú len a výhradne pre USA (žiaden odklad nebol akceptovaný!) a teraz si všetkých pozve do paláca, urobí si politickú reklamu, ako jej záleží na slovenských olympionikoch.

Všetci tam budú v respirátoroch a nikto nebude vedieť kto je kto, pravda všetci budeme vedieť s určitosťou kto z nich je ZČ lebo tú Slováci poznajú už len v respirátore resp. podľa respirátora!

Takže Vážení slovenskí olympionici, odporúčam vám, aby ste pozvanie ZČ odignorovali rovnako, ako ona odignorovala Vás a nerobili jej zbytočnú reklamu lebo jej nejde o vás, ale o svoj umelo vytváraný obraz skvelej „pro“ slovenskej „prezidentky“ ktorá svoje konanie upraví presne tak a podľa toho, ako to urobí Džou a nie ako si to vyžaduje záujem Sr a záujem občanov SR!!!

My Slováci sa s vami veľmi radi stretneme v každom (minimálne) krajskom meste na námestiach, tam vám svojou hojnou účasťou vyslovíme našu úprimnú vďaku za Vašu reprezentáciu našej drahej Slovenskej republiky!!!

To je z mojej strany na túto tému všetko!!!

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.