Založ si blog

Nebezpečný výrok Igora Matoviča v pléne NR SR!

Dlhšiu dobu som sa snažil vyhýbať Igorovi Matovičovi (IM) v zmysle komentovania jeho výrokov a konania, ako „ministra“ financií SR.

Dôvod je jednoduchý. Totiž čokoľvek „ekonomické“ IM vypustil z úst, nemalo absolútne žiadnu šancu na realizáciu.

Avšak to, čo povedal včera v pléne NR SR, nemôžem prejsť bez povšimnutia.

Totiž IM a spol. podľa môjho hlbokého presvedčenia, majú na svojich rukách krv občanov SR a to  v tom  zmysle, že od doby kedy bolo jasné (bolo to ihneď v počiatkoch vyhlásenia WHO C-19 za celosvetovú Covid „pandémiu), že C-19 je liečiteľná respiračná choroba (na vlastnom príklade dokážem v nasledujúcich mojich názorových a faktami podložených článkoch a to už mám takmer 56r!), tak IM a spol. neurobili nič pre občanov SR z hľadiska medicínskeho, aby občanov liečili, ale naopak úplne im zamedzili prístup k základnej všeobecnej ambulantnej starostlivosti…

Ale nie o tom je dnes môj názorový článok i keď aj táto téma ,vo vzťahu k dnešnej aktuálnej téme, nie je o nič menej závažnejšia a pevne verím, že IM a spol., Zuzanu Čaputovú (ZČ) nevynímajúc, budú po PV za to riadne obvinení, súdení a spravodlivo potrestaní!

Späť k včerajšiemu veľmi nebezpečnému vyjadreniu IM v pléne NR SR.

Včera sa totiž začala mimoriadna schôdza NR SR na ktorej sa rokuje o zotrvaní „ministra“ vnútra Romana Mikulca na pozícií člena „vlády“ SR.

Toto rokovanie zvolala/iniciovala skupina opozičných poslancov a keďže sa o „odvolávaní“ člena vlády o otvorení schôdze NR SR nehlasuje, tak sa aj predmetná schôdza otvorila.

Po úvodných vystúpeniach za predkladateľov (Robert Fico), ktorý odôvodnil prečo sa takáto schôdza koná, za „vládu“ SR na obhajobu odvolávaného člena „vlády“, nevystúpil „predseda vlády“ Eduard Heger (EH), aby si podržal a obhájil konanie svojho „ministra“ (EH sa v NR SR ani len neobjavil), ale obhajoby sa ujal „minister“ financií IM. Nepamätám si, žeby v minulosti, keď sa odvolával člen vlády (mimo samotného predsedu vlády), by na jeho obhajobu v pléne NR SR vystúpil minister financií a nie samotný predseda Vlády SR.

Avšak predtým, ako pristúpim k avizovanému nebezpečnému vyjadreniu sa IM vo svojom príhovore pri odvolávaní IM, je potrebné povedať, čo je nosnou témou opozície pri odvolávaní RM.

Totiž nie je to samotná figúrka RM, ale dianie v justičnom prostredí, ako sa opozícia kriminalizuje a ako sa na jej zničenie používajú akékoľvek nezákonné postupy zo strany skupiny (organizovanej?!) orgánov činných v trestnom konaní.

Kto sleduje posledné dni v tejto veľmi závažnej téme, určite vie, že píšem o uznesení Generálneho prokurátora SR sp. zn. IV/3 GPt 117/21/1000 zo 04.02.2022, ktorým prokurátorka GP SR rozhodla o sťažnostiach obvinených J.Č. a spol. proti uzneseniam vyšetrovateľa Úradu inšpekčnej služby, útvaru inšpekcie, odboru inšpekčnej služby Západ a prokurátora Krajskej prokuratúry Bratislava o vznesení obvinenia zo dňa 08.02.2022 – https://www.genpro.gov.sk/spravy-2ed7.html?id=2991, file:///C:/Users/Spravca/Downloads/Uznesenie_o_staznostiach_anonymizovane.pdf  Z uvedeného Uznesenia GP je absolútne jasné a je dokázané, že terajšia diktátorská moc už dva roky sa snaží nezákonnými postupmi zničiť absolútne celú opozíciu a všetko, čo sa o ňu čo i len málinko v minulosti obtrelo resp. tých čo sú dnešnej diktatúre v ceste, aby táto dnešná diktatúra, čo tu s týmto národom slovenským napáchala a ako ho gniavila, úplne bezdôvodne posledné dva roky, sa vyhla trestnoprávnej zodpovednosti za gniavenie a zámerne ničenie národa slovenského!

IM v pléne NR SR, ako obvykle, natáral kade čo a kade o kom, len sa akosi „zabudol“ povenovať tomu, čo GP vo svojom uznesení uvádza.

Aké praktiky vo vzťahu k politicky (aj inak?!) nepohodlným ľuďom používa napr. – „nakopať do p… a potom j….. do väzby“, „podpáliť auto kanistrom“, „zničiť opozíciu“ a pod.

A ako z uznesenia GP vyplýva, bolo to všetko nie len za účasti RM a Daniela Lipšica (DL), ale podľa uznesenia GP to bolo dokonca zo strany RM vykonané, doslova na jeho pokyn…

Tomuto všetkému sa IM nevenoval. A prečo sa tomu nevenoval, vyplynulo z jeho obzvlášť závažného vyjadrenia jeho obhajoby RM vo vzťahu k dnešnej opozícií.

IM totiž dnešnej opozícií odkázal doslova toto – „…a znova sa dostanete k moci. Ale verte tomu, že nie!…, …my vás k moci nepustíme…, …a k moci už v živote túto mafiu nepustíme…,“

A ešte tam z jeho úst vyšlo, že urobia čokoľvek, aby ich k moci nepustili (rozumej dnešnú opozíciu).

Toto sú naozaj veľmi závažné vyjadrenia. Lebo to nehovorí len tak niekto na ulici. To hovorí človek, ktorý ma dnes moc v štáte, ktorý ma pod palcom všetky represívne zložky, Armádu SR nevynímajúc a on sa spoza rečníckeho pultu v NR SR vyhráža dnešnej opozícií, že on/oni ich k moci nepustia a na to použijú akékoľvek spôsoby?!

Ako ich k moci nepustia? Čo s nimi urobia? A akými prostriedkami to vykonajú?

To si IM neuvedomuje, že o tom, kto bude pri moci po nastávajúcich PV nerozhoduje on a spol., ale slobodní voliči v slobodných voľbách???!!!

Len občan-volič SR má to právo, má tu moc, ktorý svojím hlasovaním rozhodne, koho k moci pustí a koho nie!

Na toto nemá právo žiaden politik, ale len a výhradne občan!!!

Vyjadrovanie sa IM a spol. je plne v súlade s najväčšími diktátormi sveta a vieme koľko miliónov nevinných životov to stálo a koľko nevinných mŕtvych po nich zostalo (detí nevynímajúc)!!!

IM a spol. uvedomte si jednu zásadnú vec a to tú, že na Slovensku dnes ešte stále platí, že občan SR ,môže konať všetko čo mu Zákony a Ústava SR nezakazuje a politici, ale predovšetkým orgány činné v trestnom konaní (OČTK), môžu konať LEN to, čo im Zákony a Ústava SR DOVOĽUJE!!! – nič vaic.

Občan SR, už chápeš prečo je pre budúcnosť našu a našich ďalších pokolení nevyhnutné, aby sa Parlamentné voľby konali čo najskôr?

Nie preto, aby tu opäť niekto „kradol“, ale preto, aby sme tu nemali pri moci tak krvi chtivých diktátorov, akých tu máme dnes!!!

A hlavne preto, aby tu platili Zákony a Ústava SR naozaj pre všetkých, ale predovšetkým pre tých čo sú momentálne pri moci!

Inej cesty, ako predčasné PV dnes Slováci na výber nemajú!!!

Dôležitý záver:

Dnešné výroky IM na adresu opozície neberme na ľahkú váhu. Lebo IM je naozaj schopný bárs čoho, hlavne ak je pri moci, pri absolútnej moci!

Dôkazom je to, ako násilnícky sa správal ešte ako opozičný poslanec, keď mu jeden z novinárov (Martin Daňo), v útrobách NR SR povedal, že má tiež na svojich rukách krv Kuciaka a jeho priateľky.

Vtedy sa IM prejavil ako politik, ktorý je schopný naozaj všetkého.

IM na novinára Martina Daňa zareagoval takto – „Akože mne vyprávať, že vrah…ešte raz mi to poviete, normálne ti vytnem. Rozbijem ti papuľu. Mne je to jedno aj pred médiami…. …ešte raz, keď mi povieš vrah, viac ma nemôžeš uraziť, ako keď mi povieš, že som vrah…“

No a dnes, keď sa veľká časť občanov SR (právom?!) domnieva, že kvôli Matovičovým nekompetentným rozhodnutiam o riešení Covid “pandémie“ (viď nezmyselné celoplošné psie AG testovanie, zákaz včasnej ambulantnej starostlivosti a pod.!) umrelo veľa Slovákov úplne zbytočne a na základe toho ho označujú za vraha, tak pozor lebo ak niekto IM označí za vraha resp. len takýto názor na neho slobodne vyjadrí, tak IM mu jednoducho „rozbije papuľu“.

A keďže na také veľké množstvo občanov by sám nestačil, tak na to použije represívne zložky?! A požijú akékoľvek spôsoby?!

Veru na toto občan SR taktiež nezabúdaj a hlavne to u IM a spol. neprehľadaj.

Tu je dôkaz o tom, ako chcel v roku 2018 IM „rozbiť novinárovi papuľu“ a bolo mu jedno, či to bude pred médiami a tým pádom pred celým národom a to bol vtedy ešte nič znamenajúci opozičný šašo!!! – https://www.youtube.com/watch?v=zraBi9q3lyk&ab_channel=MartinDa%C5%88o

 

 

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".