Založ si blog

Všetci v Európe chcú mier, chápu to, len starý unavený Džou nie!

Starý unavený Džou z akéhosi najbelšieho domu sveta, kdesi pánu bohu za chrbtom resp. za oceánom, raz povedal, že Ruská federácia isto iste vojensky napadne Ukrajinu 16.2.2022.

Dnes je v kalendári dátum 16.2.2022.

Ruská federácia Ukrajinu vojenský nenapadla a jasne to odôvodnila pre starého unaveného Džoua tým, že vojny sa v stredu nezačínajú!

Takže starý unavený Džou má/mal smolu lebo si neuvedomil, že ním prezentovaný útok Rusov na Ukrajincov jednoznačne na 16.2.2022 je streda.

Nabudúce poprosím starého unaveného Džoua alebo jeho okolie, nech ho na to upozornia, aby skôr kým stanový termín ruskej vojenskej agresie, nech je to kde koľvek vo svete, sa najskôr uistil v kalendári či to náhodou nie je streda a teda nech si svoju „víziu“ posunie buď o deň skôr, teda aby to bol utorok alebo o deň neskôr, nech je to aspoň štvrtok!

Starý unavený Džou sa však len tak ľahko nepoddá a svetu odkazuje, že stále existuje možnosť, že Rusko zaútočí na Ukrajinu.

Nuž tu vyslovujem svoje prianie, aby sa naplnila tá možnosť pre starého unaveného Džoua, ktorú nielenže nevylučujú, ale dokonca na to vyzývajú senátori USA kongresu, aby starý unavený Džou bol podrobený lekárskemu vyšetreniu na stareckú demenciu tzv. Montrealský kognitívny test!

Takže áno Džou, najskôr lekárske vyšetrenie a potom reči o vojenských „chúťkach“ Ruskej federácie!!!

Halóóó – Dobre ráno Európa, dobre ráno svet!!!

Ešte Vám nedochádza, s kým máte v podobe starého unaveného Džoua do činenia?!

A keď to viete, tak prečo to nepoviete nahlas (?) napr. – „Hľa cisár je nahý“ alebo adresnejšie, ako sa dnes v „demokratickom“ západnom svete nosí – transparentnejšie – „Hľa, starý unavený Džou sa zbláznil“!!!

Ja viem, že naši pro USA zapredanci niečo také nemôžu zvolať lebo len toť nedávno so starým unaveným Džouom podpísali „mierovú“ Dohodu o „neútočení“ na Ruskú federáciu…!!!

 

Zdroje:

https://dennikstandard.sk/165765/biden-stale-existuje-moznost-ze-rusko-zautoci-na-ukrajinu/

https://ereport.sk/chcu-ponizit-prezidenta-usa-republikani-bidena-vyzvali-aby-preukazal-ze-nie-je-dementny/

 

 

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.