Založ si blog

Najvyšší čas, aby svet vylepil USA administratíve jednu výchovnú!

Pre skrátenie textu budem namiesto USA administratíva používať len Američania.

Za svojim nadpisom si stojím a verím, že tento svoj jednoznačný názor jasne vysvetlím nižšie v texte.

Na úvod – kto sú to vlastne Američania? Kto tvorí základ Američanov? „Národa Amerického“?

Nuž celkom zjednodušene, môžem s čistým svedomím napísať, že „základom“ Američanov sú/boli drzí, spupní a nadutí Angličania.

Svoju spupnú rozťahovačnosť na „novom kontinente“ začali niekde okolo roku 1664  a následne boli doslova dobyvačným elementom a to až do takej miery, že doslova vraždili a vyvražďovali pôvodné obyvateľstvo, len aby sa oni mali dobre a neskôr im „milosrdne“ vyčlenili tie, pre život najnáročnejšie skalnaté oblasti, pod názvom rezervácie, ktorým ja hovorím „ZOO“ pre domorodé „americké“ obyvateľstvo!!!

Áno, takto sa Američania vyvíjali, takto sa zrodil nový „národ“ vraj Americký, ktorý mne, z pohľadu skladby národov, pripomína zmes polievkového korenia, ktorého keď do jedla pridáte viac, ako je potrebné, tak sa jedlo stáva nepožívateľným a môžete ho spláchnuť do toalety!

A presne takto je dnes svet prekorenený touto Americkou spupnou, arogantnou, vojny chtivou (nie však na „svojom“ území!) politikou nadradenosti a politikou „jedinej“ pravdy!!!

Áno, aj za celý ten Covid „pandemický“ marazmus, do ktorého bol svet uvrhnutý, ja osobne viním Američanov, čo sa už pomaly, ale iste dostáva na svetlo božie a pre mňa osobne je úplne zrejme, že za C-19 stoja Američania na čele s akýmsi Anthony Faucim!

A toto je potrebné prekryť niečím „demokratickým“, teda ako ináč ako vojnovým konfliktom!

Američania vždy klamali a klamú aj dnes.

Klamali, keď začali vojnu proti Iraku – Saddám Husajn, keď sveto svete tvrdili, že Irak v tej dobe vlastnil jadrové zbrane a teda útok Američanov je nevyhnutný, aby si ochránili svoju americkú bezpečnosť!!! (https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/213864-usa-irak-nemal-jadrove-zbrane/ )

Američania klamali a celý svet to vie, ale mlčí!!!

Tých klamstiev Američania použili pri viacerých svojich vojenských výpadov po celom svete neúrekom, ale svet mlčí!

Podľa môjho hlbokého presvedčenia, Američania šíria lži o Ruskej federácií aj dnes!

Akýsi Džou (Joe Biden) sa ráno zobudí, ohlási svetu, že Ruská federácia vojenský napadne Ukrajinu 16.2.2022 (mimochodom dnes! – práve včera večer sa ma môj 14+ ročný potomok opýtal, či zajtra začnú Rusi vojnu lebo takto o tom hovorila pani učiteľka v škole! Čosi tak absurdné, takto v školách strašiť deti!!! Moju odpoveď si môže každý domyslieť) a celý svet to zoberie, ako jedinú „pravdu“ a dokonca USA zapredanci sa tvária, že síce takéto informácie zachytili, ale nepoznajú pôvodcu tohto výroku.

Áno, presne toto povedal štátny tajomník ZV SR Martin Klus, keď dostal otázku, čo si myslí o termíne 16. februára, kedy by vraj Ruská federácia mala vojenský zaútočiť na Ukrajinu.

On chudáčik zachytil takú informáciu, ale nevie odkiaľ prišla!

Áno, svet by sa mal už konečne spamätať, doslova a do písmena by mal Američanom riadne jednu politicko-výchovnú vyťať, poriadne im dať po tých ich nadutých, drzých vojnu chtivých paprčiach, aby sa nadutí, drzí, spupní Američania konečne spamätali, že nie sú pánmi sveta a nikdy nimi ani nebudú!!!

Áno, Európa by sa mala konečne prebudiť a všetky štáty navzájom, Ruskú federáciu nevynímajúc, by mali začať proces podpisovania nie vojenských „obranných“ zmlúv, ale výhradne Zmlúv Mierových!

Základom týchto mierových zmlúv musí byť slovíčko rešpekt, spolupráca a nesmie sa tam nachádzať ani jediné militantne slovo! Presne tak, ako to Američania žiadajú od svojich lokajov (žiaľ dnes aj Slovensko) v NATO, že musia, musia na vojenské výdaje vyčleniť 2% HDP!!!

To kde sme? Načo neustále zbrojiť a zbrojiť!

Nie, je potrebné odzbrojovať a odzbrojovať!!!

Tie 2% HDP, toho ktorého štátu, sa dajú využiť na mierové účely a nie na rýdzo vojenské!!!

Teda Mierová zmluva nesmie byť uzatváraná na báze vzájomnej vojenskej „pomoci“, ale výhradne a len na báze spolupráce v každej, pre život dôležitej oblasti – poľnohospodárska sebestačnosť, naozajstná ochrana životného prostredia a pod.

Súčasťou takýchto mierových zmlúv musí byť jasná formulácia, že štáty si nebudú navzájom zasahovať do svojich vnútropolitických otázok. Každá strana takejto mierovej zmluvy musí jasne deklarovať, že si ctí hranice iného štátu, že si ctí jeho vnútorné politické usporiadanie…

Zároveň všetky štáty, Slovensko nevynímajúc, by mali okamžite započať proces vypovedania akýchsi vojenských, militantných „obranných“ zmlúv s Američanmi!

Tieto Zmluvy/Dohody nie sú zárukou ani našej bezpečnosti a už vôbec nie zárukou MIERU v Európe (svete)!!!

Áno, Slovenská republika je rozlohou malý štát!

Áno, Slovenská republika počtom obyvateľov je malý štát!

Ale Slováci nie sú hlupáci, ani si nikto zo Slovákov hlupákov robiť nebude!

Američania nech povedia rovno – „Halo Slováci, vy ste naši poddaný, my vás vojenský, ekonomicky ovládame a teda je to na teraz takto!“

Nech sa Američania neschovávajú za vzletné, vznešené myšlienky, aký sú oni naši bezpečnostný partner, ako oni majú záujem o našu bezpečnosť, nebodaj ekonomicko-spoločenskú prosperitu!

Nie, podľa mňa to tak nie je a Američania ani nikde inde, kde ich noha vo svete stúpila na, pre nich absolútne cudziu zem, nič dobré nepriniesli!

Slováci nie sú hlúpi! Slováci, ak im to takto Američania na rovinu povedia, tak Slováci to pochopia a podľa toho sa zariadia!

Ale ešte raz! Nikto, ani Američania, si zo Slovákov nebudú robiť hlupákov!!!

Dosť bolo Americkej pýchy, Americkej spupnosti, Americkej nadradenosti, Americkej rozpínavosti, Amerického klamstva a zavádzania…

Američania nie sú bohmi tohto sveta…!!!

Dnes im to na OH ukázali naši chlapci hokejisti. Tento zápas mi silno pripomenul atmosféru zápasov medzi ČSSR a ZSSR, hlavne ten, ktorý sme so Zbornou odohrali na MS 1969 a „Golonkovsky“ vyhrali 4:3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vie Čaputová, že aj v USA je čoraz viacej ľudí „podliehajúcim“ ruskej propagande? A čo v tomto smere poradí Bidenovi?

09.06.2023

Čaputová pritvrdzuje svoju rétoriku vo vzťahu k Slovákom, čo potvrdzuje aj jej posledné vyjadrenie sa pre bruselský POLITICO – https://www.politico.eu/article/eu-risks-losing-slovakia-russia-disinformation-president-zuzana-caputova/ Nie, v tomto mojom článku sa nejdem podrobne venovať tomu, čo tam nepekného Čaputová o nás Slovákoch narozprávala, len pripomeniem [...]

Tvrdý odkaz B. Kollárovi a jemu podobným – My nie sme vaše hračky!

09.06.2023

Boris Kollár (BK) ešte oficiálne, ako „predseda“ nášho národného parlamentu, nevyhlásil termín konania mimoriadnych Parlamentných volieb na 30.09.2023 a už oblepil celé Slovensko svojimi predvolebnými pútačmi! Pútačmi tak hlúpymi, tak doslova Slovákov urážajúcimi, že jednoducho musím resp. chcem na to zareagovať. A ako je u mňa zvykom zareagujem priamo, otvorene, [...]

Prezident má svoj národ chrániť a nie ho v zahraničí haniť!

08.06.2023

Niečo neskutočné čo sa to tu deje! Dlhšie som sa k Čaputovej a spol. nevyjadroval lebo jednak pracovná zaneprázdnenosť a jednak nad tým všetkým, čo tu s nami Čaputová a spol. vystrájajú, tak nad tým sa rozum zastavuje! Takže jasne a stručne! Čaputová tvrdí, že Národ slovenský, Slováci, obyvatelia Slovenskej republiky (výrazná väčšina) má názory na [...]

Bordeaux / Oheň / Požiar / Hasič /

Pri lesných požiaroch v Kazachstane na ruských hraniciach zomrelo 14 ľudí

10.06.2023 19:04

Plamene sa rozšírili na 60 000 hektárov, čo zodpovedá takmer rozlohe Tatranského národného parku.

Juraj Šeliga, Eduard Heger, Demokrati

Demokrati žiadajú od Sulíka stiahnuť novelu, ktorá zvýši zisk poisťovní

10.06.2023 18:45

Ďalšie zvýšenie ziskov zdravotných poisťovní nijak nepomôže občanom ani zdravotníctvu, upozorňuje ÚDZS.

nord stream

Poľsko bolo zrejme základňou sabotérov pri útokoch na Nord Stream, tvrdia USA

10.06.2023 17:50

Pri útokoch na plynovody zohrala úlohu aj jachta Andromeda. Vyšetrovatelia plne zrekonštruovali jej dvojtýždňovú plavbu.

Air Defender 23

NATO chystá najväčšie letecké cvičenie v histórii. Nemci protestujú

10.06.2023 16:36

Demonštrácia pred základňou Wunstorf sa konala pod heslom „Cvičte mier namiesto vojny".