Založ si blog

Kto z blízkeho okolia Z. Čaputovej ju tak nenávidí a prečo?

Musí to byť pre Zuzanu Čaputovú (ZČ) naozaj veľmi nepríjemné, že sa vždy nájde niekto, kto jej pripomenie, čo hovorila v predvolebnej prezidentskej kampani, niekedy na prelome rokov 2018 a 2019 a čo o tých istých témach a otázkach hovorí dnes a hlavne ako dnes koná v rozpore s tým, čo hlásala pred prezidentskými voľbami 2019!

Naozaj tých rozporov je tak veľa, že by o tom mohol byť článok každý deň, až do konania ďalších prezidentských volieb v roku 2024 aj s video-zvukovými dôkazmi.

ZČ a jej obdivovatelia sa domnievajú, že najviac ju politicky „nenávidí“ Ľuboš Blaha (ĽB), že jej zámerne škodí, že o nej šíri „hoaxy“, ako naposledy, keď zverejnil video záznam z prezidentskej predvolebnej TV diskusie na RTVS, kde sa ZČ jasne vyjadrila, že ona by teda žiadnu vojenskú dohodu s USA, ak by bola zvolená za prezidentku SR nepodpísala.

Áno, tu môžem povedať, že si ĽB pravdepodobne sám aktívne vyhľadal predmetný RTVS záznam a zverejnil z neho na osvieženie pamäti ZČ a všetkým tým, ktorých sa jej pred prezidentskými voľbami podarilo dokonale oklamať, len to, čo práve v tej chvíli politicky uznal za vhodné.

Samozrejme, že ZČ nezaháľala a na uvedenú politickú „nehoráznosť“ ĽB zareagovala spôsobom sebe vlastným a obvinila ĽB, že zámerne zostrihal otázku a odpoveď a takto to na svojom FB profile odôvodnila – „Tvrdila som a aj tvrdím, že by som nikdy nepodpísala zmluvu, ktorá by ohrozila suverenitu Slovenska, zakladala pobyt cudzích vojsk a budovanie základní bez súhlasu parlamentu.“

A tu sa ZČ opäť chytila do vlastnej pasce. Ona totiž na svoju obhajobu tvrdí, žeby nikdy nepodpísala Zmluvu o pobyte cudzích vojsk na území SR, teda ani tých USA, a teraz POZOR – „…bez súhlasu parlamentu“!!!

Ale veď ZČ najskôr nežiadala o vyjadrenie sa k „obrannej“ militantnej Dohode medzi SR a USA najskôr NR SR! Ona najskôr poverila člena „vlády“ SR „ministra“ Jaroslava Naďa, aby ju išiel do Washingtonu podpísať a až potom táto „obranná“ Dohoda putovala na povinné schválenie do NR SR!!!

https://www.facebook.com/zcaputova/videos/1216205872246910/

 

Ale nie o tomto je dnešný môj názorový článok.

 

Dnes sa udialo opäť niečo, čo ZČ usvedčuje z predvolebného podvodu na občanoch-voličoch SR.

Totiž ĽB „pristál“ v pošte, video výsek, na ktorom ZČ opäť tvrdí niečo iné vtedy a niečo iné tvrdí dnes a úplne inak koná, ako by konala vtedy.

A prečo si myslím, že tento video výsek o ZČ musel vykonať niekto, kto ju v tom období obdivoval a bol pri nej veľmi blízko?

Nuž pre toto!

Pamätá si ZČ na incident, ktorý sa odohral pred jej prezidentsko-predvolebným brífingom spojeným s TB  5. októbra 2018 v Dóme novinárov v Bratislave?

Nuž, keď nie tak jej to pripomeniem.

Vtedy ochranka ZČ doslova dobila novinára Martina Daňa (vtedy ešte nie kandidáta na prezidenta SR) lebo, ako novinár sa domáhal práva byť na predmetnom brífingu prezidentskej kandidátky ZČ a aj na následnej jej TB.

Avšak už vtedy bolo jasné, že prezidentských predvolebných brífingov a TB ZČ sa mohli zúčastniť len vybraní „novinári“ a vybraná kasta jej obdivovateľov a nik iný, napr. Martin Daňo, aby sa navonok nedostali informácie, ktoré by čo i len málinko narušili jej auru politickej a mravno-ľudskej čistoty naj prezidentského kandidáta a aby „objektívne“ média o nej hlásali len samé chválospevy a aby ešte „objektívnejšie“ prieskumy verejnej mienky na základe takýchto super mediálnych prezentácií o ZČ, prinášali „objektívny“ dennodenný rast jej predvolebných preferencií!!!

https://www.youtube.com/watch?v=9hGYZbwrn4I&ab_channel=MartinDa%C5%88o

Avšak video, ktoré na svojom FB statuse zverejnil ĽB 13.2.2022 večer, musel v roku 2019 vykonať niekto, kto bol v tej dobe ZČ veľmi blízky resp. mal oprávnenie sa pohybovať v jej bezprostrednej blízkosti.

Totiž na predmetnom videu, ktoré bolo pravdepodobne vykonané na mobile, je jasne vidieť, že bolo vykonané v interiéri, v roku 2019 a video výsek je vykonaný v čase 17:58 až 17:59 hod., teda v podvečerných hodinách, pravdepodobne zo samého záveru TB vtedy prezidentskej kandidátky ZČ.

A teraz čo je na tomto predmetnom videu?

Ten čo ho vykonával bol veľmi blízko ZČ, podľa záberov, takmer v jej tesnej blízkosti a teda sa mám dôvod domnievať, že bol v tom čase jej veľkým obdivovateľom, keď mal oprávnenie byť pri ZČ tak blízko (iným to dovolené nebolo, ba priam fyzicky im bolo v tom bránené!)

Predmetne video začína záberom na akéhosi postaršieho pána, ktorý sa ZČ pýta toto (záber nezachytáva celú otázku, žiaľ len jej záver, ale ZČ vo svojej odpovedi nám jasne dá vedieť čo bola celá podstata otázky tohto pána!) – „…áno, nie!“

ZČ už zjavne chcela ukončiť brífing a TB, bola už na odchode, ale ešte sa zastavila a odpovedá jasne takto – „…Ale tá otázka smeruje, či som za vojenské základne americké na slovenskom území? Tak, nie som“.

A ihneď potom ZČ odchádza a ktosi ešte stihne v tomto video výseku na takúto jasnú odpoveď ZČ poznamenať, vykríknuť –  „výborne!“

https://www.facebook.com/LBlaha/posts/490921285738491

 

Takže naozaj, kto to je?!

Čo vtedy ZČ zaslepene obdivoval a dnes jej takto „škodí“, keď dá na verejnosť, vtedy legálne získanú video nahrávku na TB prezidentskej kandidátky ZČ, kde ZČ jasne hovorí, že ona teda v žiadnom prípade nie je za americké, rozumej USA vojenské základne na našom území a nikdy takéto vojenské základne na území SR nepodporí?!

Iste, ZČ a jej dnešné blízke okolie bude/budú argumentovať, že ani dnes po podpise militantnej Dohody s USA nebudú mať U.S. Army na území SR svoje vojenské základne lebo budú „ubytovaní“ a budú pôsobiť v budovách a objektoch, ktoré postavila SR a teda to nemôžu byť ich USA vojenské základne, čo pravdepodobne môže byť aj pravda, ale pravda je aj to, že ak nejaké cudzie vojská, v tomto prípade USA, dostanú do výlučného užívania, aj keď objekty, ktoré sú na slovenskom liste vlastníctva, teda sú majetkom SR, na minimálne 11 rokov na základe militantnej Dohody, tak sa automaticky stávajú vojenskými základňami výlučne týchto cudzích vojsk!!!

Či aj v tomto sa mýlim?!

Veru, uvidíme ako zareaguje samotná ZČ na toto „Bláhové“ „zostrihané“ video o prezidentských predvolebných „pravdách“ ZČ?!

 

 

 

 

 

Vláda SR, momentálna naj priorita je okamžite zbaviť RTVS brutálneho progresivizmu!

23.02.2024

Áno, toto je dnes naj priorita lebo to, čo sa už tu dnes deje na našom milovanom Slovensku už nie je normálne! To, že zapredanecké média, všetky bez výnimky, sú presiaknuté progresivistickou mašinériou, tak je hádam jasné už každému, ktorý myslí vlastnou hlavou! Za zapredanecké média, ktoré vlastnia súkromné subjekty zodpovedá ich vlastník. Áno a tiež si na našej [...]

Čaputová z tohto pokryteckého farizejstva, sa už nijako nevyseká!

22.02.2024

Čaputová a jej naklonené zapredanecké média, ako aj celé PS spolu so západom platenými politickými mimovládkami, si myslia, že my občania SR sme tak naivní a tak hlúpi, že im uveríme tie ich bludy a manipulácie! Nuž veru nie! Neskutočne sa mýlia! Nie všetci sa necháme ohlupovať nie len nimi samotnými, ale hlavne zapredaneckými médiami, ktoré ich chránia ako oko [...]

Europoslanec Hojsík a jeho dôkaz o farizejskom pokrytectve jeho PS k Ukrajine a Ukrajincom!

22.02.2024

PS útočí na legitímne zvolenú Vládu SR a vládnu koalíciu a ich útok naberá na intenzite skrze im naklonených zapredaneckých médií. PS malo (pokyn?) podľa ich donorov vyhrať ostatné PV 2023, ale ani jasná a jednostranná zapredanecká mediálna podpora a ich člena Čaputovej z „prezidentského“ paláca, im k takémuto triumfálnemu výsledku nepomohlo! A tak teraz, je [...]

Ukrajina, F-16

Prídu konečne a pomôžu proti Rusom? Ukrajinci netrpezlivo čakajú na stíhačky F-16

24.02.2024 10:00

Bojové stroje F-16 sa už do istej miery stali symbolom toho, že Západ by pri vojenskej podpore Ukrajiny mohol postupovať rýchlejšie.

Rakúsko, polícia

Tri zabité ženy našla polícia v jednom z viedenských nevestincov

24.02.2024 09:54

Ženy zrejme prišli o život po útoku nožom, podozrivý má tiež rezné zranenia.

Vlk dravý / Canis lupus /

Francúzska vláda zjednodušila pravidlá na odstrel vlkov útočiacich na stáda

24.02.2024 09:48

Nezvyšuje sa počet vlkov, ktoré smú farmári a poľovníci zastreliť.

Katarína Mathernová, Richard Dírer

ta3 v Kyjeve: Noc bola pokojná. Veľvyslankyňa Mathernová: Ukrajinci sú odolní a vynachádzaví

24.02.2024 08:45

Život pre Ukrajincov napriek vojne ide ďalej, nechcú byť ustráchaní, povedala pre ta3 Katarína Mathernová, veľvyslankyňa Európskej únie na Ukrajine.