Založ si blog

Covid diktátorská propaganda a tieto informácie prečo nepoviete? !

Covid segregačná propaganda od určitého času, od času, kedy ešte viac zaviedli Covid vakcinačnú segregáciu obyvateľstva SR veľmi rázne a nahlas uvádzajú počet hospitalizovaných „Covid“ pacientov s jasným akcentom na to, že koľko z nich je nezaočkovaných resp. plne nezaočkovaných, aby spoločnosť bola ešte väčšmi nahnevaná na tie „tupela“, ktoré sa akosi ani za svet nechcú nechať napichať experimentálnou Covid vakcínou:

Aj včera (teda dennodenne!) som na SRo (RTVS) započul takúto správu v hlavnom spravodajstve – „V nemocniciach je 3219 hospitalizovaných pacientov na Covid. Z toho je až 84,02 % nezaočkovaných a plne nezaočkovaných“

UF!

A teraz čo s takouto informáciou má urobiť občan, ktorý od rána do večera nepočúva nič iné, len to, že je tu humanitárna Covid katastrofa!

Takýto občan, ktorý podľahol propagande resp. bol donútený sa nechať Covid experimentálne zaočkovať lebo by nemohol chodiť do práce a živiť vlastnú rodinu, si musí doslova odpľuť na tu „bandu“ nezaočkovaných…

Ale ja sa pýtam, prečo „objektívne“ média, „objektívna“ Covid „vládna“ propaganda, pri tejto informácii, totálne segregačnej informácií, neuvádza ešte aj túto, pre mňa osobne veľmi dôležitú informáciu,?

A tou informáciou je to, že koľkým z týchto 84,02 % hospitalizovaných, nezaočkovaných – plne nezaočkovaných, bola poskytnutá včasná, riadne odborná, ambulantná starostlivosť???

Koľkí z týchto chudákov bolo všeobecnými lekármi odbitých (lebo im štát zakázal liečiť a to nie len Covid!) telefonicky tým, že je potrebné zotrvať doma, merať si teplotu, prípadne vitamín C, v žiadnom prípade nevychádzať z domu, maximálne na Covid AG/PCR test…???

Áno, toto je veľmi dôležitá informácia pre dnešné propagandistický Covid zámerne vystresované dni!

Toto je informácia na ktorú by sa mali „objektívny novinári“ dennodenne pýtať všetkých Covid propagandistov, Covid očkovacích propagandistov, či je každému v plnej miere poskytnutá základná zdravotná ambulantná starostlivosť, kto potrebuje prvotnú zdravotnú starostlivosť v počiatočnom respiračnom ochorení, aký sú to tí nezaočkovaní ľudia, či nemajú iné oveľa vážnejšie zdravotné problémy, či sa nejedná o chronickí chorých jedincov, či nebola u nich zanedbaná iná zdravotná starostlivosť z dôvodu lebo len a len Covid a nič iné???

Áno, tých prečo(?) by bolo naozaj veľa!!!

A teda považujem mediálne veľmi zdôrazňované informácie o percentuálnom podiele hospitalizovaných nezaočkovaných resp. plne nezaočkovaných, za veľmi špinavú Covid propagandu v prospech bezhlavej Covid experimentálnej vakcinácie, bez ohľadu na jej ďalšie následky na zdravotný stav „dobrovoľného príjemcu“ tejto „zázračnej“ vakcíny!!!

Preto občan SR, prijímaj takéto Covid propagandistické informácie so značnou dávkou rezervovanosti a nepodliehaj takto umelo vytváranej Covid nenávisti voči nezaočkovaným resp. plne nezaočkovaným lebo nevieš prečo a za akých okolnosti sa do nemocnice dostali!

Totiž zachytil som informáciu aj o tom, že prvé na čo sa všeobecný lekár opýta je či ste alebo nie ste Covid zaočkovaný a potom určí ďalší „liečebný“ postup a rovnako tak isto postupuje Záchranná služba, ktorá už ide pre polomŕtveho pacienta, ktorých tiež ako prvé nezaujíma jeho celkový aktuálny zdravotný stav, ale či je alebo nie je zaočkovaný, následne o tom upovedomia nemocnicu kam daného „covid“ pacienta už v zúboženom stave vezú a nemocnica už vie čo a ako podľa inštrukcií „ministerstva“ zdravotníctva a ÚVZ SR!!!

A aby bolo jasné všetkým mojím čitateľom, ktorí sa ma pýtajú, ako som daným článkom pomohol riešiť Covid slovenskú „humanitárnu katastrofu“, tak tých odkazujem na moje predošlé články, kde som to jasne pomenoval, ale komu to ešte stále nie je jasné tak opakujem – Je potrebné začať liečiť, liečiť a ešte raz liečiť už v prvopočiatkoch a to nie len respiračných ochorení, ale všetkých, najme ochorenia onkologické, srdcovocievne, obezitu a pod!!!

Ak sa s týmto nezačne tak Covid „pandémia“ neskončí ani do súdneho dňa!!!

 

 

 

 

Henrich Krejča dnes na TV Markíza – „Urobili sme všetko preto, aby voľby dopadli dobre“! Škandál!

29.09.2023

TV Markíza, na Slovensku prevádzkuje spoločnosť CME Slovak Holdings B.V., ktorá patrí do skupiny Central European Media Enterprises, ktorej sídlo je na/v Hamilton, Bermudy! Teda každému súdnemu obyvateľovi SR je zrejmé, že táto TV nie je pro slovenská, pro národná…a že „spieva a tancuje“, tak, ako jej pískajú Západný zahraniční majitelia… Zároveň [...]

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

28.09.2023

Poniektorí to aj predpovedali. Že Čaputová tesne pred začiatkom moratória na politickú prezentáciu politických subjektov, ktoré sa zúčastnia parlamentných volieb, ešte raz naposledy (naozaj naposledy?!) sa brutálne zapojila do predvolebnej kampane, ako keby sama kandidovala na čele jedného nemenovaného politického subjektu. A keďže je moratórium, tak nebudem konkrétne [...]

RTVS a ich dnešné posledné predvolebné dno manipulácie s voličmi! Po PV neakceptovateľné!

27.09.2023

To je niečo neskutočné! Dnes, 27.9.23, počas obedňajších hodín, som zachytil reláciu RTVS/SRo – Z prvej ruky, kde akýsi dvaja „mudrci“ – MICHAL MISLOVIČ, riaditeľ prieskumnej agentúry Median SK a SAMUEL ABRAHÁM, Politológ a rektor BISLA v Bratislave, preberali ostatný predvolebný model, dvornej to prieskumnej agentúry RTVS – Median SK. Ani by som ich [...]

ponorka, Gotland

Británia vloží štyri miliardy libier do vývoja novej útočnej ponorky

01.10.2023 22:01

Postaviť ju plánuje spoločne s Austráliou.

hasiči Trenčín auto požiar

Hasiči v Trenčíne likvidujú požiar výrobnej haly

01.10.2023 21:35, aktualizované: 21:56

Na likvidáciu požiaru vyslali 12 kusov techniky a 22 hasičov.

Volodymyr Zelenskyj

Víťazstvo Ukrajiny vo vojne príde, povedal Zelenskyj

01.10.2023 21:21

Prezident zároveň zdôraznil, že „odvaha, húževnatosť, jednota sú veci, ktoré nesmieme stratiť, aby sme nestratili Ukrajinu“.

lietadlo

Pád malého lietadla v Senici si vyžiadal dve obete

01.10.2023 19:58

V senickej mestskej časti Čáčov spadlo v nedeľu podvečer malé lietadlo.